Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Mrdevil válasza @rglaaf (#12794) üzenetére


Mrdevil
addikt

Megszólalt bagoly úr. :K
Lara:asszem izzadni fog a masinánk. [link]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12802) Laraxior válasza Mrdevil (#12801) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD
ezek hajnali 3ig gamelnek én viszont már reggel 7kor tolom..egyik kutya másik eb :DDD

az enyém biztosan nem...előtte eladom a mostani VGAimat és veszek egy erősebbet :D
Crysis 2-re készülni kell :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12803) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Konzolosoknak is ennyi gond van a játékkal,vagy az nem számít,hogy min játszunk?

A logikában semmi sem véletlen!

(#12804) Winne válasza hoby36 (#12803) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyik spanom konzolon játszik, és nem nagyon hallottam panaszkodni... :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12805) madboyhun válasza hoby36 (#12803) üzenetére


madboyhun
tag

Hát a konzollal nincs baj(XBOX360-ról nyilatkozok), ott még nem találkoztam cheaterrel! :R

MadBoy

(#12806) Dot


Dot
őstag

Hali!
Minap haver odaadta a játékot, mert megunta./Bár ezt nem értem szerintem ku***jó:D/
Na most 59-es "karaktere" profilja. Na ezt kellene resetelni. Az első hsz-be van valami hogy ha belépek a presztis módba törlődik vagy mi?? Nem vágom.

Ja meg még azt vettem észre, hogy nagyon laggol a game, mármint nem az fps-el van a baj, hanem hogy ha lövök akkor későn ér oda a lövés. Gondolom ehhez szokjak hozzá!?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#12807) Godlike


Godlike
tag

Volt szerencsém kipróbálni a BC2-őt. Nem estem seggre tőle. Szép grafika, nagy gépigény szarul beállított fegyverek. A pumpás puska jobban visz mint a géppisztolyok, közép-távolra?
Ráadásul még a hs sem fekteti meg az ellent elsőre. (single player)
Na maradok az NW2-őn. :DDD

Godlike

(#12808) hoby36 válasza madboyhun (#12805) üzenetére


hoby36
senior tag

Akkor jó.Gondolkodom konzol vásárláson.Ez sokat nyom a dolgon ,hogy ott jó a codmw2.

A logikában semmi sem véletlen!

(#12809) henesa válasza hoby36 (#12808) üzenetére


henesa
aktív tag

Ezt akarják elérni hogy sokan átmenjenek konzolra ezért ilyen az IW-net amilyen és ez így is marad tökön szúrom magam ha ez nem így van :K

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12810) Laraxior


Laraxior
titán

AC130 a Transformers-ben...csak most esett le hogy láttam én ezt már valahol :D :C

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12811) Winne válasza henesa (#12809) üzenetére


Winne
nagyúr

L4D-el is elég sok baj volt, de egyre kevesebb, úgyhogy csak kitartás! :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12812) Undoroid válasza Svájcinéger (#12473) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nálam felesleges beállítani!5-6 killstreaknél ritkán van több!Inkább használom az UAV és a radar zavarót,mert ezek hasznosak a csapattársaimnak is!Nem szoktam csücsülni sehol,csak,ha az ellen sem mozdul!Ha összekempel valami legi dolgot,azt Én azonnal leszedem!Nem hagyom,hogy további streaket szerezzen vele! :N

* * *

Kommy!

NO offense!!!

" Itt megtalálod mit kell átírni " Miért kell?Miért nem jó az alap? :F

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12813) Kommy válasza Undoroid (#12812) üzenetére


Kommy
veterán

Talán mert az volt a kérdés, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy olyan legyen a kiírás. Meg talán azért mert az alap beállításnál nagyon hülyén látszik a ping, nagyon nagyok az intervallumok az egyes csíkok között. Meg mi a francért kell úgy beállítani hogy 800-as pingig enged, az már játszhatatlan de nagyon.

(#12814) Undoroid válasza Kommy (#12813) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Értem.Köszi a választ!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12815) Winne válasza Undoroid (#12812) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is így vagyok, mert eleinte vártam, hogy csak kilövi majd valamelyik csapattársam, aztán rá kellett jönnöm, hogy szinte sose lövi ki senki, max ha már 3* meghalt tőle. Harriert amint halllom, hogy jön, már fordulok is rá, uez heliknél is. Mondjuk nem kicsit lehet idegesítő, mikor összekalapálja magának a chopper gunnert én meg kilövöm mire a pálya fölé ér... :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12816) Laraxior


Laraxior
titán

újratettem a wint,de a gamet meg a steamet nem,mert másik meghajtón van. csak az a baj hogy igy játék közben nem jön fel a steam ablak :W
ki van pipálva az opció igen ;] :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12817) Zsubi


Zsubi
őstag

Valaki már találkozott olyannal hogy DirectX hibával leállt a game :F
Ma 3-szor raktam újra és mindig csinálja és az op.rendszer is mai telepítés :U

(#12818) henesa válasza Winne (#12811) üzenetére


henesa
aktív tag

Minő meglepetés ma délután megtáltosodott a IW-net nálam semmi lagg semmi lobby closed ez már két hónapja nem fordult elő :F

na ez elmúlt

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12819) Undoroid válasza Winne (#12815) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Pub-on egyszer nagy genya voltam és kíváncsiságból megvártam,hogy mikor lövi már le valaki más az ellenséges helit!Képesek voltak megvárni,amíg mindenkit többször leszedett és majd magától elrepüt a heli!Eszükbe sem jutott,hogy leszedjék! :W

" idegesítő, mikor összekalapálja magának a chopper gunnert én meg kilövöm mire a pálya fölé ér " Ez a 'jutalma' a kempelésnek! ;)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12820) madboyhun


madboyhun
tag

lessz ma game? mer mennék ha lessz!

[ Szerkesztve ]

MadBoy

(#12821) LamaCube


LamaCube
addikt

Lassan elérem a + 7000 killt:

Henesa

Mi történt,hogy jó lett? -vagy már el is múlt :F Én ma délután kaptam a laggos hostokat ,de folyamatosan.Most estére jó volt minden.

Mr.Devil

Puncsos ,lekváros tészta voltál ma is ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12822) Winne válasza Undoroid (#12819) üzenetére


Winne
nagyúr

Így megy ez. :) Néha én sem lövöm ki, miután 3adszor lőnek oldalba miatta. Mondom besunyulok valahova amíg lelép, de tényleg alig van aki kilőjje. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12823) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Na ennyi volt egyenlőre Semtex-el toltuk eddig má kiégett a szemem :) nekünk nem káposzta lé folyik az ereinkben ugye.. a desszertesek persze leléptek "időben" :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#12824) henesa válasza LamaCube (#12821) üzenetére


henesa
aktív tag

Azt én is szeretném tudni :F Megtáltosodott egy reccenés nélkül ment csakhogy estére bizony visszatért a régi kerékvágásba. Most már azt is eredménynek tartom hogy én elkerülöm a csalókat " eddig "

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12825) Laraxior válasza @rglaaf (#12823) üzenetére


Laraxior
titán

én akkor kezdtem fater amikor ti befejeztétek..műszakváltás van :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12826) LamaCube válasza @rglaaf (#12823) üzenetére


LamaCube
addikt

Kamúúúúúúú :D
Félóránként felkeltem,hogy ellenőrizzem ki játszik és nem voltatok online ;] :DD

henesa

Tudom jó sebességű a neted,de én arra tudok gondolni,hogy ott van valami bibi.Vagy téged nem szeret az mw2 :(

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12827) madboyhun válasza Laraxior (#12825) üzenetére


madboyhun
tag

szintén akkor kezdtem :))

MadBoy

(#12828) Laraxior


Laraxior
titán

mondom mindenkinek mégegyszer:
hiába írtok rám steamen, nem pattan fel az ablak hogy üzenetem érkezett így csak akkor látom hogy játszani hívtatok amikor már kiléptem :D :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12829) Mrdevil válasza @rglaaf (#12823) üzenetére


Mrdevil
addikt

Besza,behu,mondtam ne játszatok sokáig,nem lesz ennek jó vége gyerekek. :N Lassan tényleg módosítanod kellene az avatarodat egy bagolyra,biztos már 2 monitor van a szemetek helyén. :K
Természetesen én most keltem fel.(végül is hétvége van basszus) ;]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12830) Tomko78


Tomko78
őstag

Lassan meglesz a p10 de hogy mijen lassan fejlödik :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#12831) Winne válasza Laraxior (#12828) üzenetére


Winne
nagyúr

Menet közben ha néha megnyomod a shift-tabot, akkor sem látod az ablakot, ha írtak?

@henesa: sztem azért lehet, mert mindenhol máskor van este, máskor érnek rá jobban játszani, és vannak időközök, amikor a jobb időzónákból többen játszanak... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12832) Tanker21 válasza @rglaaf (#12823) üzenetére


Tanker21
tag

Szemetek. :D Mennék én is játszani csak nem érek rá mert rohangálnom kell mindenfelé. Na de majd ma délután. Kikockulom a belem. :C

(#12833) nanus válasza Tomko78 (#12830) üzenetére


nanus
senior tag

Te ne panaszkodj hogy lassan fejlődsz.....mióta gyerek megint ráunt, én egyhelyben állok csak a statot amortizálom de azt rendesen ha igy haladok sose lesz prestige 10,bár nem tervezem
hogy megint rányomjak :( megállok 70-nél :K ,a csalók/vélt csalók/ miatt néha éjszaka mikor tolom az asszony a káromkodásomra ébred :DD ,és ezt ,rossz szokás de néha írott formában is előadom.... ;] bezzeg a gyereket mindíg lebaltázom ha ilyesmit irogat... :DD

[ Szerkesztve ]

(#12834) Tomko78 válasza nanus (#12833) üzenetére


Tomko78
őstag

Mondjuk éncsak TDM nyomok lehet azért fejlödök lassan :B

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#12835) nanus válasza Tomko78 (#12834) üzenetére


nanus
senior tag

Nálam , CTF,-HQ,SD, persze /hc/ nálam a nyerő ,csak gyilkolászni a statért azt nem szeressem
nem vagyok sorozatgyilkos :DD

(#12836) Tomko78 válasza nanus (#12835) üzenetére


Tomko78
őstag

Néha össze jön ilyen stat de néha pschihopata vagyok csak ölni és ölni akarok ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#12837) Winne


Winne
nagyúr

Ti mind igen prok vagytok. :D Én még többet halok, mint ölök. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12838) Laraxior válasza Winne (#12837) üzenetére


Laraxior
titán

én már annak örülök ha 1-1es statot csinálok :D
most vagyok 11000/10000nél :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12839) Winne válasza Laraxior (#12838) üzenetére


Winne
nagyúr

Na látod én is kb annyinak örülnék már. :) Most nekiállok taktikusabban játszani, mert eddig mindig feláldoztam magam a csapat érdekében. Na most nem én fogok futni állandóan a bombával/zászlóval, és nem fogok rohangálni sem... :DDD

Amúgy írtam neked délelőtt, hogy megkapod-e, de ezek szerint nem kaptad meg tényleg. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12840) Laraxior válasza Winne (#12839) üzenetére


Laraxior
titán

megkaptam csak azután miután már kiléptem...majd újratelepítem akkor jó lesz, de már megvárom az új alaplapomat :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12841) Winne válasza Laraxior (#12840) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó világ van... :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12842) Undoroid válasza Winne (#12822) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez a baj a pub-on!Ha te foglalod a pontokat,akkor elvárnád,hogy a többiek valamennyire fedezzenek.Ezzel szemben nagyrészt csak annyit tesznek,hogy csücsülnek egy távoli sarokban és lelövik az eléjük futókat...Ha jön egy ellenséges repcsi/heli,akkor pedig elbújnak előle... :W

Az ismerőseimmel való játék egy kissé más!Ők tudják,ha jön valami,akkor Én azonnal célbaveszem!Ha mégsem sikerül leszedni két lövésből(előfordul,hogy célt téveszt a stinger),akkor addig lövöm,amíg élek!Respawn után ismét adok neki! ;] Ha még élek,akkor futok foglalni a célt!A többiek ilyenkor szétmorzsolják az ellent!Ha sokáig nem találkozok ellenséggel,akkor előkapom a thermal scope-t...Ha így sem,akkor jön a GL!Ilyenkor szokott jönni a már szokásos @nyázás a kemperektől! ;]

Sokszor volt már úgy,hogy a csapatomban az első 40kill feletti ponttal végzett,Én 10-11kill-el(rengeteg halállal) második és a harmadik 26killel végzett!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12843) Winne


Winne
nagyúr

FORZA FERRARI! :DD :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12844) Laraxior válasza Winne (#12841) üzenetére


Laraxior
titán

annyira közel sem. az utóbbi két hónapban annyi alaplapom volt hogy kicsit elég lesz már.
UD3R-el kezdtem. Aztán jött egy DFi lapocska. aztán azt cseréltem a régi félig halott lapomra, egy P35-DS4 rev1.0, ez ment gariba addig egy hoki ASUS, visszajött,de megint hibásat kaptam egy DS4 rev 1.1 személyében. azt elcseréltem egy EP45-UD3R-re. Aztán jött a két VGA... ezért kellett egy CF-es lap. P35-DS3P. kitűnő tuninglap,drop nélkül.
Sajna kevés a PCI-E 4x-es slot a 4890nek. Ezért: egy UD3P van most a gépben,de még mindig kevés a 8x-os slot is, így 1:1ben elcserélem megint egy X48-DS5re.
Úgyfest ez lesz a vége. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12845) Winne válasza Laraxior (#12844) üzenetére


Winne
nagyúr

Addig jó, amíg van lehetőség "tesztelgetni", bár ha beszarik az nagyon idegesítő tud lenni... Nekem is volt halott lap, ami csak részben volt döglött, és hát nem volt egyszerű rájönni, hogy mi a rossz és mi az ami még menthető róla... :(((

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12846) Winne


Winne
nagyúr

Valaki game?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12847) madboyhun válasza Winne (#12846) üzenetére


madboyhun
tag

benne vok :DD :DD

MadBoy

(#12848) Winne


Winne
nagyúr

Akkor valahogy találjuk meg egymást. :D PH groupban ott vagyok Winnie vagyok E néven! Marjál fel és már mehetünk is. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12849) @rglaaf válasza Tomko78 (#12834) üzenetére


@rglaaf
veterán

A legjobban a DEM adja az xp-t 66lvl-ről 70 lvl-re 2 nap alatt meg volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#12850) Laraxior


Laraxior
titán

toltam egy FFA-t..első helyen voltam baszki, szerintem simán nyertem volna (képzelhetitek akkor az ellenfeleket..) :D erre az exe fájl hibát észlelt.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.