Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#17151) Fire/SOUL/CD válasza Kalandor (#17150) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ööö, megnézted a linkeket, amit adtam? Mert ott egy szó sincs ilyenről... :N

Egyik versenyző | Másik versenyző

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#17152) Kalandor válasza Fire/SOUL/CD (#17151) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert thx to GDPR sokfajta törlés létezik. Ha nincs semmi az adatlapján vagy nincs már adatlapja sem, az is egy info.

(#17153) noidslu válasza Intruder2k5 (#17146) üzenetére


noidslu
csendes tag

köszönöm.

(#17154) csanyiadam


csanyiadam
tag

Sziasztok, szeretném visszaállítani a korábbi nicknevemet, de sajnos a rendszer azt írja ki, hogy a név foglalt. Amennyiben megnyitom a régi profilom linkjét, akkor átirányít a mostanira. Mi a megoldás ebben az esetben? Nagyon köszönöm. :R

(#17155) Intruder2k5 válasza csanyiadam (#17154) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Bár ez nem teljesen biztos, de azt hiszem a korábbi nevedre visszaváltani talán 1 év + 8 nap múlva tudsz, amiből még csak az első telt el, tehát várni kellene még pár napot. Vagy ha egy tőlem magasabb jogkörű valaki tud segíteni, akkor majd jelzi.

(#17156) csanyiadam válasza Intruder2k5 (#17155) üzenetére


csanyiadam
tag

Az 1 év az tegnap járt le és már nagyon vártam. A saját név esetén erről a +8 napról eddig nem tudtam. Akkor még várni fogok vele. Nagyon köszönöm. :R

(#17157) Kalandor válasza csanyiadam (#17154) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amíg kiírja a korábbi nicked az adatlapodon, addig nem lehet az biztos. Pontosan én sem tudom hány nap még, pár nap.

(#17158) Intruder2k5 válasza csanyiadam (#17156) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ma a 2020-03-28 előtt nicket váltottak tudnának ezt meglépni, Neked akkor még néhány nap.

(#17159) csanyiadam válasza Intruder2k5 (#17158) üzenetére


csanyiadam
tag

Szuperek vagytok, nagyon szépen köszönöm. :) :R

(#17160) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Esetleg [erre] valaki????

(#17161) Viktor0610 válasza Ga3rieL (#17160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először is a hangnemen finomíthattál volna, másrészt nem írod, mennyi az a "nem irom be rögtön". Illetve nem szokott ártani, ha leírod a környezetet. :U
Több hiba nincs a hozzászólásoddal.

Samsung Galaxy A54

(#17162) Ga3rieL válasza Viktor0610 (#17161) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Felhúzott a dolog. hát a nem rögtön az cca.2 perc múlva. és a környezet? edge-ben és chromeban is csinálja :U

(#17164) lezso6 válasza Ga3rieL (#17162) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan, melyik bejelentkezési ablakban, melyik portálon, mikor, mennyi idő után?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17165) Ga3rieL válasza lezso6 (#17164) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

nekem itt ezen a linken [link] . meg nekem direkt igy tettem, hogy ha üzenet van, akkor rögtön előttem legyen.

(#17166) lezso6 válasza Ga3rieL (#17165) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az előfordulhat, hogy ha pár napja meg van nyitva az oldal úgy, hogy csak a belépési űrlap látszik, akkor azzal az űrlappal nem fogsz tudni belépni. De ez biztonsági okokból van így, nem akarom részletezni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17167) Rimuru válasza lezso6 (#17164) üzenetére


Rimuru
veterán

Csrf token lejarat neha elofordul hsz kuldesnel is, multheten pont lattam 1x.

Vigyázat, csalok!

(#17168) Ga3rieL válasza lezso6 (#17166) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

minden nap tiszta lappal kezdek,. a gép mindig kikapcsolva, böngésző kitakaritva.

(#17169) regener válasza Ga3rieL (#17168) üzenetére


regener
veterán

Miért nem jó ha belépve maradsz? Akkor biztos nem találkoznál ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#17170) Ga3rieL válasza regener (#17169) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

belépve maradok, ilyenkor a nap végéig nem léptet ki. de másnap amikor fel akarok jönni ide

(#17171) DS39 válasza Ga3rieL (#17170) üzenetére


DS39
nagyúr

Úgy érti a fórumtárs, hogy ezeket bepipálod belépéskor:

belépve maradok
időkorlát nélkül
ha megváltozik az IP-címem
más eszközökön illetve böngészőkben

akkor nem kellene 30 napig látnod egyáltalán a bejelentkező képernyőt.

viszont ha nálad a böngésző kitakarítva azt is jelenti, hogy a sütiket is törlöd, akkor persze újra és újra be kell lépni.

(#17172) Ga3rieL válasza DS39 (#17171) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

nekem csak annyi van ott mindig, hogy belépve maradok. többet ott olyan opciókat nem látok

jaj, de, csak eddig a részleteket nem nyitottam le :D . de és ott is minden bepipálva. multkoriba csinálta, aztán abba maradt. ezalatt és azelőtt volt valami az oldallal, és most újabban megint elkezdte .

és persze,. logikus, hogy be kell lépnem, avval nincs is bajom. de ez a érvénytelen token hülyeség, a weboldal scripte. kikéne gyomlálni azt.

[ Szerkesztve ]

(#17173) Intruder2k5 válasza Ga3rieL (#17172) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Biztonsági okokból van így, lezso írta fentebb, tehát nem lesz kigyomlálva.

(#17174) lezso6 válasza Ga3rieL (#17168) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha törlöd a sütiket az simán okozhat gondot. Ugyanis pl ha megnyitod azt a linket, amit írtál, majd törlöd a sütiket, akkor utána garantált, hogy érvénytelen token hibaüzenetet fogsz kapni. De olyan is lehet, hogy tiszta böngészővel megnyitod kétszer a linket, akkor ha az egyiken belépsz, azután a másikban nem fogsz tudni belépni, mert ott érvénytelen token hibaüzenetet fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17175) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

de ennek nem értem mi a biztonsága? ha nem enged be, és reload-olom az oldalt, akkor meg rögtön úgy is betudok lépni. nem látom úgy ennek az értelmét valahogy.

(#17176) Intruder2k5 válasza Ga3rieL (#17175) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"nem akarom részletezni", tehát nem is lesz részletezve. Módosítsd a könyvjelzőt, hogy a főoldalra mutasson, és akkor nem lesz ilyen gondod. Egyébként én is ezt tettem miután az itcafe is átállt az új felültre, mert előtte nekem is a privát link volt könyvjelzőzve. Meg kell szokni a főoldali belépést és kész, vagy akkor ne törölgesd a sütiket, és ne várj megnyitás után a belépéssel.

(#17177) Kékes525 válasza lezso6 (#17126) üzenetére


Kékes525
félisten

Újra jelentkezik a hiba. Akkor is, ha az ESET SSL/TLS védelmét kikapcsolom. Előfordul, hogy az ismételt klikkelésre már müködik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17178) Csabex


Csabex
őstag

A használható egyedi arcképek listájának a linkjére kattanva az alábbi kép tárul elém:

Tudtok róla? Chrome böngésző, Win 10 ha számít...

Tárgytalan... Közben valahogyan meggyógyult :)

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#17179) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Mi van a barion fizetéssel? Ki van fizetve 4 hirdetés, de a státuszuk folyamatban, nem lehet őket aktiválni:

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17180) Lenry


Lenry
félisten

ez miért?
Linuxos scrollklikkel illesztettem volna be valamit, amikor kaptam.
Chrome, Arch Linux, KDE

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17181) lezso6 válasza SeniorTilla (#17179) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig nincs kifizetve. :F Nézz utána légyszi, hogy biztos ki van-e fizetve, s esetleg nem kevered valami más tranzakcióval.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17182) lezso6 válasza Lenry (#17180) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem tudom mi lehet. Biztos PH-specifikus?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17183) SeniorTilla válasza lezso6 (#17181) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A bankban lement a tranzakció, de a barion hibát írt ki. Írtam már nekik is, de még nem jött válasz. Más nem tapasztal ilyet?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17184) Lenry válasza lezso6 (#17182) üzenetére


Lenry
félisten

máshol nem találkoztam még vele, itt viszont az utóbbi időben többször is, bár nem konzekvens, most se csinálja. (új és régi szerkesztővel is próbáltam)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17185) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#17183) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Paypal-lal megy azonnal rendesen, akkor a barionnál lehet valami gebasz

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17186) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#17185) üzenetére


SeniorTilla
veterán

most már a paypal se megy

nem tudom mi van, de ami van az gáz

rákattintok a paypal fizetésre, és homokóra, aztán service unavailable, pedig a paypalba be vagyok jelentkezve, ott semmi gond

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17187) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Srácok, itt fizetős dologól van szó, nem a tökömet vakargatom. Oldjátok meg a fizetési problémát minél hamarabb. Agyam elszáll ettől.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17188) , válasza SeniorTilla (#17187) üzenetére


,
addikt

Nem tudom ez segítség-e, de a Barion nálam működik, fizettem így hirdetésért tegnap is, ma is, minden hibátlan volt.

(#17189) SeniorTilla válasza , (#17188) üzenetére


SeniorTilla
veterán

most megy a barion, de a paypal nem

most beszélünk a bankkal

ez akkor is gáz, nem hiszem hogy egyik nap a barion, másik nap a paypal szarik be

valamit az elfogadónak is kellene tennie

miért? mert nála költöm el a pénzem

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17190) lezso6 válasza SeniorTilla (#17186) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hol van Service Unavailable? Milyen URL-en? Mert nálunk én nem látok semmi problémát. Nem tudunk azzal semmit se csinálni, ha a Paypal szolgáltatása nem megy. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17191) Viktor0610 válasza SeniorTilla (#17187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a hangnemen finomíthatnál.
Elhiheted, hogy nem szándékosak ezek a hibák (már ha köze van hozzá egyáltalán az oldalnak). Nálam pl. most ment a PayPal (igaz, sokadik próbálkozásra, az oldal frissítésével), de a Barion azonnal ment.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#17192) SeniorTilla válasza lezso6 (#17190) üzenetére


SeniorTilla
veterán

indítok egy új vásárlást paypallal, és írom mi van

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17193) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

valami történt, most megy a paypal

de nálam az előbb kiment a biztiosíték

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17194) Rimuru


Rimuru
veterán

Nekem ugy tunik hogy ez a problema (meg mindig*), ha jol ertem meg a ph oldalon akadt el SeniorTilla.

*napi sokszor jon

Vigyázat, csalok!

(#17195) SeniorTilla válasza Rimuru (#17194) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A PH már átirányított a paypalra, vagy legalábbis elkezdte, amikor a homokórázás bejött. Ami ez alatt történt azt nem tudom. Nekem is furcsa, hogy random van, nem állandó, így gondolom nehéz felderíteni az okát

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17196) lezso6 válasza SeniorTilla (#17195) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amikor a fizetés gombra nyomsz, akkor azt történik, hogy:

1. PH szervere kommunikál a Barion / Paypal szerverével, létrehozza a fizetést
2. Átirányít a Paypal / Barion által megadott URL-ra

Az első rész az összes fizetésednél hibátlanul megtörtént. De a második rész problémás, mert hiába irányítunk át, a Paypal (web)szervere valamiért nem működött jól (pl túlterhelődött). Ezzel sajnos nincs mit csinálni.

Hogy nézett ki a Service Unavailable? Csak mert nálunk ugye macska lenne ilyenkor, de azt ugye látnám a hibanaplónkban, ahogy azt is, ha az első pontban történik bármi probléma. De az átirányítás után ugye a Paypal / Barion szervereinél történik minden, arra nincs semmi rálátásunk. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17197) lezso6 válasza Rimuru (#17194) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez még mindig probléma? Nem oldódott meg múltkor?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17198) SeniorTilla válasza lezso6 (#17196) üzenetére


SeniorTilla
veterán

igen ez érthető, nekik is írtam, meg a banknak is, oszt majd meglássuk

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17199) Rimuru válasza lezso6 (#17197) üzenetére


Rimuru
veterán

Nalam nem, pont ezert gyanos hogy SeniorTilla-nak is itt bukik el a dolog (tehat a #17196 2.pontos atiranyitas nem jut el fizetesi szolgaltatoig).

Amugy network tabon csak NS_BINDING_ABORTED-ig jutottam.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17200) Viktor0610 válasza Rimuru (#17199) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amikor az előbb kipróbáltam, nálam a PayPal oldala nem töltött be, csak mindig újratöltött.
Aztán nyomtam egy F5-öt, akkor hozta be a fizetési oldalt.

Samsung Galaxy A54

(#17201) lezso6 válasza Rimuru (#17199) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt írtad, hogy napi sokszor jön. Akkor most mi a gond? :F

Egyébként meg nem okozhatja az a problémát, mert akkor az első pont se tudna végrehajtódni, azaz nem látszódna a létrejött fizetés. Meg eleve nem dobna service unavailable-t sem.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17202) SeniorTilla válasza Viktor0610 (#17200) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Frissítésre (F5) engem ki szokott dobni a fizetési procedúrából, kezdhetem elölről. Mindjárt kipróbálom, most megy-e

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17203) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

most megy rendesen a paypal

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17204) Rimuru válasza lezso6 (#17201) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, random jon es egy timeoutnyi ido megoldja.

Meg eleve nem dobna service unavailable-t sem - amennyiben mar a paypal dobja akkor jogos. ;)

Amugy kicsit tenyleg megfoghatatlan a dolog, siman kinezem hogy valami kliens oldali hiba (kedves telekom? :DDD).

Vigyázat, csalok!

(#17205) lezso6 válasza Rimuru (#17204) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha random csinálja az más, mert a többieknél folyamatosan jött, aztán megoldódott. A timeoutnyi idő mit takar? Meg mennyire random? Napi 5x random?

A paypal dobja, azt írták. Nyilván ha mi, akkor tudnám mi a gond, mert látszana a naplóban.

Lehet kliensoldali hiba, habár azért az elég wtf. Egyébként nálam is telekom van, de nincs gond.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.