Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#16101) #89309696 válasza Prathom (#16097) üzenetére


#89309696
törölt tag

Szerintem az prémiummal is megmarad, mert ezzel vannak kivédve a csalók, hogy fizetés után ne tudjanak ezerrel privátokat küldeni.
A prémium csak az alap üzenetkorlátot oldja fel, az újoncok korlátját nem. Legalábbis így logikus.

(#16102) Prathom válasza #89309696 (#16101) üzenetére


Prathom
újonc

Értem köszönöm, csak furcsa hogy ahol elő kell fizetni ott azt írták korlátlan privát, most meg ismét azzal küzdök hogy nem tudok válaszolni az üzeneteimre :(

Közben megvan, ha "új"-ra kattintok úgy válaszolok akkor engedi, ha a "válasz"-ra akkor nem :F

[ Szerkesztve ]

(#16103) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Bug. Privát akkor is szerkeszthető, ha már elolvasta a címzett.

(#16104) olbaidhun válasza SUPREME7 (#16103) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 Bug, privát szerkeszthető marad.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#16105) lezso6 válasza olbaidhun (#16104) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már nem.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16106) lastmetal


lastmetal
újonc

Szia!

Olyan problémám lenne, hogy prémium előfizetés után 1 nappal sem tudok válaszolni semmilyen kérdésre mivel az oldal folyamatosan dobja, hogy fizessek elő.

Ez így elég kellemetlen, hogy nem tudok válaszolni senkinek.

Üdv

(#16107) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem bug, észrevétel: ha frissült az ÁSZF ill. az adatvédelmi szabályzat, nem lehetne, hogy megjelölitek benne, hogy pontosan milyen pontok frissültek? Jóval egyszerűbb lenne így tájékozódni, mint az egész dokumentumot végigböngészni újra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16108) lezso6 válasza bLaCkDoGoNe (#16107) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha fontos, sok felhasználót érintő dolgok változnak, akkor arról szokott lenni logout blogbejegyzés. Most az ÁSZF nem, csak az adatvédelmi frissült. A lényegi változás, hogy kitiltott tagok is be tudnak lépni, de csökkentett módban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16109) bLaCkDoGoNe válasza lezso6 (#16108) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszönöm :R

Cserébe hoztam egy hibát ( :D ), 4 db, egyenként 6-7Mb-os PNG képet szerettem volna feltölteni.

500 Internal Server Error
A manóba! Hiba történt.
ITT jelentheted a hibát, mellékelve az alábbi hibakódot, hogy mihamarabb javíthassuk:debug kód: ffNxgIR3tykrf1XUj1i5_Zb

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16110) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Nem kötekedni akarok, csak nem értem. Frissült az ÁSZF, de 3 különböző dátum van benne. Mivel nekem is épp most ellenőrizték, gondoltam megkérdem, melyik a helyes, hogy kell szerepelnie, illetve azonnali hatállyal kiadható-e? Egyébként ügyvéddel íratjátok meg, vagy ti dolgozzátok ki?

Értesítőben:
A 2020. szeptember 16-án frissült Általános Szerződési Feltételek (ÁSZF) és az Adatvédelmi Szabályzat és Tájékoztató. Szolgáltatásaink igénybevételével ön elismeri, hogy e dokumentumokat elolvasta és elfogadja.

ÁSZF tetején:
hatályos: 2020.07.22-től

ÁSZF szövegében:
Jelen Általános Szolgáltatási Feltételek 2020. július 21. napjától visszavonásig, illetve a módosítások hatályba lépéséig maradnak hatályban.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#16111) Intruder2k5 válasza TigerCat (#16110) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Olvass vissza két-három hozzászólást!

(#16112) TigerCat válasza Intruder2k5 (#16111) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ok, olvasom...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#16113) Met


Met
nagyúr

FF alatt nem tűnik el az ÁSZF figyelmeztetés ablak lent az OK-ra kattintva.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16114) Met válasza Met (#16113) üzenetére


Met
nagyúr

Logout felől

csako Igen, most olvastam FF topicban.
De ez akkor is bug és ha lehet maradok a logout felületén:)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16115) csako válasza Met (#16113) üzenetére


csako
veterán

Menj át logoutról egy új felületre (pl prohardver), X-eld ki, és akkor elvileg odaát sem lesz már látható.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16116) #19559936


#19559936
törölt tag

1-1 ultra és extra csomaggal is támogatott, még érvényes időn belül archivált hírdetés "visszaállítás" funkciójánál ezt írja ki
"Nincs jogosultság ennek a funkciónak a használatához!"

Azaz nem engedi újraaktiválni. Ez normális? Emlékeim szerint korábban az érvényességi időn belül gond nélkül vissza lehetett aktiválni hírdetést.

[ Szerkesztve ]

(#16117) 1956


1956
csendes tag

Sziasztok! Én abba hibába futottam bele. hogy az üzenetet nem tudom szerkeszteni, 30mp után. Elütöttem egy betűt, javítás miatt szerettem volna szerkeszteni az üzenetet, de eltünt a lehetőség. Van rá lehetőség a kiküszöbölésre, vagy én tüntettem el a lehetőséget valahogy?
Kösz a segítséget
G.Sándor

A nyuszika a tisztáshoz ért a farkas meg a villanyszereléshez, de nem nagyon.

(#16118) Intruder2k5 válasza 1956 (#16117) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Ez gondolom privát üzenet volt, abban pedig eltűnik a szerkesztési lehetőség, ha a másik fél elolvassa az üzenetet.

(#16119) 1956 válasza Intruder2k5 (#16118) üzenetére


1956
csendes tag

Üdv! Sajnos nem... Ma ismét üzentem, rögtön megnéztem az üzenetet, nincs lehetőségem szerkesztésre. Itt ebben a az üzenetben van. De a privát üzenetekben, csak a törlés kijelölés lehetőség van.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika a tisztáshoz ért a farkas meg a villanyszereléshez, de nem nagyon.

(#16120) Atko


Atko
újonc

Sziasztok!
Az egyik kollégám felhasználójának nem küld a rendszer jelszó emlékeztetőt. Elvileg ma küldött nektek levelet a webmaster@hardverapro.hu-ra ezzel kapcsolatban. Meg tudnátok nézni, hogy mi a gond?
Köszi!
Üdv:
Attila

(#16122) amoledus


amoledus
aktív tag

Sziasztok ,

a hirdetés "aktiválásnál" van egy kis problémám az előresorolt hirdetésem nem tudom visszaállítani ,azt írja ki "Hiba Nincs jogosultság ennek a funkciónak a használatához!Bezárás " remélem jó helyre írtam , előre is köszönöm a segítséget Üdv. :R :R :R

Link: https://hardverapro.hu/apro/adatmentes_telefonrol_budapesten_torott_kijelzos_usb_hibas_2/friss.html

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#16123) Atko válasza Intruder2k5 (#16121) üzenetére


Atko
újonc

Köszi, megtörtént!

(#16124) lezso6 válasza amoledus (#16122) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16125) Alteran-IT


Alteran-IT
őstag

Gyerekek, nem tudom hogy nálam van-e a hiba, vagy változott valami, de ahogy elküldtem most a privát üzenetet, nem tudtam szerkeszteni, pedig az illető nem látta, ezt már két esetben is megfigyeltem. Most ez megint egy bosszantó hiba, vagy kivettétek ezt az 5 perces, vagy ameddig nem látja szerkesztési lehetőséget, legalább is a normál (nem prémium) felhasználóktól?

(#16126) lezso6 válasza Alteran-IT (#16125) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bug volt, javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16127) 1956 válasza lezso6 (#16126) üzenetére


1956
csendes tag

Működik, köszönöm :R

A nyuszika a tisztáshoz ért a farkas meg a villanyszereléshez, de nem nagyon.

(#16128) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ha jól emlékszem régen volt róla szól, és ismert bug, de mi okozza az üres sor eltűnését hozzászólás elküldése után? Megírom, megvannak az üres sorok, elküldöm, akkor meg minden "egy bekezdésbe" csúszik össze, szerkesztés után pedig jó. (Új szerkesztő) Ez a szerkesztőnek a bugja vagy valami más? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16129) iFriend77


iFriend77
csendes tag

Sziasztok!

Két gondom van. Az egyik hogy a logout.hu-n nem tudok belépni. Ugyanazzal az email/jelszó párossal lépek be évek óta hardveraprón és logout-on is de az utóbbin nem akar beengedni ma. [kép]

A másik problémám pedig hogy az adatlapomon az egy soros szövegmezőket pl “Cuccok” nem tudom “scroll-ozni” (görgetni), a teljes szöveget törölnöm kell és újraírni mindent ha valamit módosítanék.

Környezet: iPhone XS Max iOS 13.7 Safari

Köszi előre is :)

(#16130) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#16090) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez így marad?
Vagy csak nálam rossz?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16131) csako válasza s7evcsenko (#16130) üzenetére


csako
veterán

Nekem se jó (Android 10 + FF)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16132) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam jó. :D
De mondjuk, én alapból asztali nézeten használom, csak most váltottam reszponzívra.

Droid 10, Chrome 85.0.4183.101

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#16133) DonToni


DonToni
aktív tag

Belépve is és kijelentkezve is az alábbi hibakódot kapom, ha megpróbálom megnyitni a saját profilomat:

debug kód: dOdFUO5Ti5xCcJ7NEluIUzZ

Nem tudom, hogy csak nálam áll-e fönt ez a hiba, vagy másnál is, de azért gondoltam szólok.

Win7. Pro. SP1, Chrome: Verzió: 85.0.4183.102 (Hivatalos verzió) (64 bites)

[ Szerkesztve ]

-Anti-

(#16137) Hunor27


Hunor27
csendes tag


Sziasztok
Érdeklődnék ilyenkor mi történik ,próbáltam fizetni folyton kiakadt a rendszer ,egyet le is vont a többit remélem nem fogja,de amit le is vont arról se kaptam semmi vissza jelzést se mail régen mindig kaptam,várom mielőbb a javítását a dolognak

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#16138) lezso6 válasza Hunor27 (#16137) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mit takar az, hogy kiakadt?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16139) Hunor27 válasza lezso6 (#16138) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Az mint ahogy látszik a képen is többször probáltam de kifagyott,tehát a teanzakciok buktak 1x 2x ... egyik kiment de a szolgátatást nem kaptam meg ,és remélem a maradék nem megy ki az oldalra,bankot hívtam ők nem tudják vissza vonni az itteni oldal szolgáltatonak kell ,ha nem teszi meg 14 nap múlva megy az oldal felé a reklamácíó :D

(#16140) lezso6 válasza Hunor27 (#16139) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De mi fagyott ki? A Barion oldala miután megadtad a fizetési adataidat vagy a Hardverapró?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16141) Hunor27


Hunor27
csendes tag


Na most legalább meghiúsult , már csak az összeg kell vissza utalják bár így van rá esély hogy másnapra vissza érkezik számlára az az 1 ami kiment :D

(#16142) lezso6 válasza Hunor27 (#16141) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor itt sajnos valami Barion kehe volt, nem a Hardverapró bug. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16143) Hunor27 válasza lezso6 (#16140) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Elsőnek a Hardverapró,utána meg már szerintem a Barion oldal mert az összeget levonta,de mikor vissza kellett volna jönnie kifagyott és utána azt írta sikertelen holott levonta összeget mert jött a banktól az SMS meg szerepel is a számlán :)

[ Szerkesztve ]

(#16144) Hunor27 válasza lezso6 (#16142) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Az rendben,nekem annyi a lényeg oldják meg ,gondolom ide tartozik az is :D

(#16145) Intruder2k5 válasza Hunor27 (#16144) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem egészen. Ha nem oldódik meg, akkor ide:
https://www.barion.com/hu/ugyfelszolgalat/
De valószínűleg erre nem lesz szükséged.

(#16146) Hunor27 válasza Intruder2k5 (#16145) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Tiszteletem!
Köszönöm az infót ,akkor holnapig van esélyem hogy vissza jön az összeg ,vagy írjak azért rájuk ?

(#16147) lezso6 válasza Hunor27 (#16143) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor hardveraprón egy macskát kellett kapnod, kóddal, amivel tudnám azonosítani a hibát.

Barion közvetlenül azután von le, hogy ha megadtad az adataid. Utána visszairányít hozzánk. De nálunk sikertelennek mondja az összes tranzakciódat a Barion. :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16148) Hunor27 válasza lezso6 (#16147) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Barion-on igen megadtam az adataimat,le is vonta utána volt valami fagyás írta sikertelen és nem is ment vissza oldalra többet :)

[ Szerkesztve ]

(#16149) lezso6 válasza Hunor27 (#16148) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Úgy néz ki valami tényleg volt odaát, mert a Barion ma 15:00 és 15:20 között hibás válaszokat adott, ami miatt mellékhatásként a vásárlások nem mentek, ez pedig kívülről valóban olyasmi tünetekkel járt, mintha kifagyott volna az oldal, de max 20-30 másodpercre.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16150) Hunor27 válasza lezso6 (#16149) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Akkor kell nekik írjak vagy azt látják ők is és vissza küldik összeg? 🙂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.