Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Rhino666 válasza canniball (#16750) üzenetére


Rhino666
őstag

:F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16752) Kalandor válasza Rhino666 (#16749) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, törölhetsz egyes üzeneteket is (nyilván csak magadnál, a levélpartnernél nem).

(#16753) Rhino666 válasza Kalandor (#16752) üzenetére


Rhino666
őstag

Akkor eddig vak voltam de most meggyógyultam ezek szerint. :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16755) SeniorTilla válasza lezso6 (#16748) üzenetére


SeniorTilla
veterán

:R

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#16756) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Egy ilyen hibát kaptam.
debug kód: d7LDdP5dRdY1HgxKgny8K7-

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16757) lezso6 válasza zsolt501 (#16756) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak ideiglenesen állt fent.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16758) QG válasza lezso6 (#16757) üzenetére


QG
tag

Nem, még mindig fennáll
r8IrDpDCUa06U3-cuvCn87J

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#16759) lezso6 válasza QG (#16758) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez valami más volt nem tudom mi, én meg tudtam nyitni a topikot. :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16761) nihil


nihil
tag

Üdv!
Változott valami az elmúlt pár napban az oldalon?
Tegnap óta tapasztalom, hogy ha 6-7-8 oldalt frissítek egyszerre, akkor rendszeresen ezt a hibaüzenetet kapom:

"429 Too Many Requests
A kérés nem teljesíthető, mert a szerver rövid időn belül túl sok kérést észlelt.Türelem. Próbáld újra kicsit később."

Eddig ilyen nem volt :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#16762) lezso6 válasza nihil (#16761) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan hogy frissíted? Kézzel? Vagy valamilyen kiegészítőt használsz?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16763) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Fototrenden képfeltöltés után az alábbi hibaüzenetet kapom.

A kép ennek ellenére sikeresen felment. Ugyanezt produkálja asztali (87.0.4280.141) és Androidos Chrome alatt is. Valamit rosszul csinálok, vagy esetleg már ismert hiba? Előre is köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#16764) lezso6 válasza BigBlackDog (#16763) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ránézek...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16765) BigBlackDog válasza lezso6 (#16764) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Köszi a gyors segítséget! Illetve még egy; most egy második képet próbálok feltölteni, de ez nem akar felmenni. A network fülön annyit látok, hogy megy egy kérés a "feltolt.php" felé, ami fél perc múlva canceled lesz.

Reklám meg egyébblokkoló nincs.

[ Szerkesztve ]

(#16766) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#16765) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Kicsit kísérletezve azt figyeltem meg, hogy kb. 3.5 Mb méretig nincs gond, annál nagyobb képek esetén jelentkezik a lenti hiba.

[ Szerkesztve ]

(#16767) nihil válasza lezso6 (#16762) üzenetére


nihil
tag

Kijelölöm a füleket, és CTRL+F5.

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#16768) lezso6 válasza nihil (#16767) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ne ctrl+f5-t nyomj, az 15x annyi kérést generál tök feleslegesen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16769) nihil válasza lezso6 (#16768) üzenetére


nihil
tag

Okec kipróbálom majd.
..ugyanakkor tegnapig semmi ilyesmit nem tapasztaltam :(((

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#16770) lezso6 válasza nihil (#16769) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Simán elég a sima F5, mert az ténylegesen 8-10 kérést generál 8-10 lap újratöltésekor. A ctrl+f5 újratölti az CSS-t, JS-t, képeket, stb., ami 1 lapnál nem probléma, de amikor 8-10 lapot töltesz újra így, akkor az már 150-200 kérést legenerál a szerver felé.

Security okokból van limit, de ez elég magas, rajtad kívül nem futott bele senki, s nálad is azért eléggé speciális a helyzet.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16771) nihil válasza lezso6 (#16770) üzenetére


nihil
tag

Értem.
Elvileg az én oldalamon nem változott semmi, szóval rejtély..

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#16772) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Van egy téma amihez nem tudok hozzászólni. Ezt kapom:

[WARNING!][WARNING!][WARNING!]{"_exception":"\u00c9rv\u00e9nytelen HTML k\u00f3d!"}

És bárhogyan próbálkozom, nem megy a dolog. Kijelentkezés, oldal újratöltése. Van esetleg valakinek tippe, hogy mi lehet ez?

Előre is köszönöm!

Szerk.: csodálkozom, hogy ide tudtam írni...

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#16773) lezso6 válasza Véreshurka (#16772) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valamiért érvénytelen HTML-t kapott a RIOS, nem tudom mennyire volt rommáformázva. Nyilván nem kéne rossz kódot küldenie, szóval bug. Vagy esetleg telefonról küldted?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16774) lezso6 válasza BigBlackDog (#16763) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16775) BigBlackDog válasza lezso6 (#16774) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Letesztelve, tényleg meggyógyult. :C :R Közben rájöttem, hogy kötelező legalább két címkét is megadni egy képhez (lehet, hogy emiatt dobta korábban a hibaüzenetet is). Mindig tanul az ember. :)

Viszont most már a 3.2 MB méretű kép sem ment fel a korábban leírt hibajelenség kíséretében.

Illetve még egy furcsaságot találtam. Ha a nevemre kattintva listázom az általam feltöltött képeket, megjelenik egy teljesen idegen kép is. Ez bug lenne, vagy esetleg szándékosan van valami miatt így?

[ Szerkesztve ]

(#16776) Véreshurka válasza lezso6 (#16773) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi!

Egy bejegyzést írtam volna, mondjuk elég sokáig (egy jó fél órát) volt nyitva, szerkesztgettem is, lehet ez tette be a kaput. Egy másik lapot nyitva tudtam ide írni, illetve arról a lapról már ment minden.

El Psy Kongroo

(#16777) lezso6 válasza BigBlackDog (#16775) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen képpel nem sikerült a feltöltés? Valahogy át tudnád küldeni, hogy kipróbáljam én is (privátban is jöhet).

Az a plusz kép az a huawei-es szponzori kép.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16778) lezso6 válasza Véreshurka (#16776) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De mobilon?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16779) BigBlackDog válasza lezso6 (#16777) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igazából bármi, ami nagyobb, mint 3-3.5 MB (este majd előkotrom, ha hazaértem). De mobilnetről felmennek azok is, csak a nagyszerű ADSL azért nem olyan penge feltöltésben. Legalábbis arra gyanakszok, hogy míg felmegy a kép 100-120 kbyte/sec-el, addig timeoutre fut esetleg valami a szerveroldalon.

(#16780) lezso6 válasza BigBlackDog (#16779) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jaaa, így már világos, a dropzone-nak volt egy hülye 30 másodperces timeoutja a feltöltésre, kiterjesztettem egy órára, most már jó lesz. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16781) BigBlackDog válasza lezso6 (#16780) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Remélem akkor már nem lesz több nyűgöm. Köszönöm szépen a hibajavítást!

[ Szerkesztve ]

(#16782) petsol


petsol
csendes tag

Szerintem a hirdetésfeladásnál a Települést javítani kellene, mert a Chrome Címkezelője belepofázik és ha azzal töltöm ki, akkor azt írja, hogy "A település nincs kitöltve..." Eléggé nem egyértelmű hogy hogyan kell elővarázsolni a kívánt településeket, csak úgy jöttem rá, mikor olvastam, hogy itt valami legördülő menünek kellene előjönni... Ami elő is jön, csak a Chrome-é, és nem a Hardverapó-é

[ Szerkesztve ]

(#16783) lezso6 válasza petsol (#16782) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Chrome-ban milyen címkezelő van? :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16784) petsol


petsol
csendes tag

chrome://settings/addresses

[ Szerkesztve ]

(#16785) petsol válasza lezso6 (#16783) üzenetére


petsol
csendes tag

Ezen a képkimentésen tökéletesen látszik mi a para... A Google helységajánlatai alatt ott van a tiétek... De már az első betű beütésekor az én gyakori helyeimet ajánlgatja, csak azt a ti szerveretek nem fogadja el, így aztán, ki van töltve és mégsincs... Ha kitartóan írom, hogy Budapest, akkor eltűnik a Chrome-é és akkor ki tudom választani a tiéteket is...

(#16786) lezso6 válasza petsol (#16785) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De ez mi ez? Nálam nincs ilyen, ez valami kiegészítő vagy mi? :F Ilyennek nagyon nem kéne ott lennie, ezzel nem tudunk mit csinálni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16787) Rimuru válasza lezso6 (#16786) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedg letezo feature, [link], sot firefoxban is van (lesz).

Vigyázat, csalok!

(#16788) lezso6 válasza Rimuru (#16787) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Heh, ezt a szart. :U Az a baj ezekkel az autocomplete cuccokkal, hogy a böngésző nem biztosít a fejlesztőknek eszközt, hogy letiltsák az adott mezőnél. Mert ugye itt pont hogy elbassza a funkciót.

De most egy kis keresgélés, próbálgatás után, úgy tűnik sikerült ezt az autocomplete baromságot kilőni a település mezőnél. Legalábbis egy ideig, mert csak gányolással tüntethető el.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16789) s7evcsenko válasza lezso6 (#16788) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Egen, ezt én is akartam már írni, köszi, hogy megpróbálod kilőni. :R

Viszont megint van telefonon chrome alatt egy szövegírási bugom.
Ma mondat végén nyomok egy entert, akkor nem ugrik le a kurzor az új sorra, hanem ott marad a mondat végén és onnan akarja folytatni az írást.
Megcsinálja az entert, de manuálisan kell lekattintanom az új sorra.
Ha 5 entert nyomok, akkor 5 sort hoz létre, de akkor is ott marad fent a kurzor a sor végén.
Nem mindig van ez a jelenség, de arányaiban többször van, mint, hogy jól működne. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16790) lezso6 válasza s7evcsenko (#16789) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A póniló rücskös himbi-limbijébe. :W

Ez sajnos TMCE BUG: Cannot insert a line break on mobile #6352

Remélem ezt hamarabb javítják, mint azt, ami miatt nem megy a formázás:

Formatting selected text on Android #5156 (igen, ez egy másfél éves bug)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16791) s7evcsenko válasza lezso6 (#16790) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16792) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha egy témához nem lehet hozzászólni, az alábbi gombra kattintva 404-es oldal jön elő:

Erre a linkre irányítana át

A cikk ez

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16793) hwswinfo


hwswinfo
lelkes újonc

Sziasztok! Egy kérdésem lenne!

Indítottam egy topic-ot, van pár hozzászólás már benne, de törölni szeretném! Hol tudom törölni az áltlam indított topic-ot..? Mert sehol nem találok ilyet!

Köszönöm! :F

(#16794) Kalandor válasza hwswinfo (#16793) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudod törölni a topikjaidat, pont azért mert más is írt bele.

(#16795) hwswinfo válasza Kalandor (#16794) üzenetére


hwswinfo
lelkes újonc

Az azért érdekes, mivel régebben is indítottam egyet még pár éve, és azt is megakartam szüntetni, mert már nem volt érdekes számomra, vagy elavult, akkor tudtam törökni. Most nem tudom törölni komolyan..? :F

(#16796) Kalandor válasza hwswinfo (#16795) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Soha nem volt törlési lehetőség.

(#16797) hwswinfo válasza Kalandor (#16796) üzenetére


hwswinfo
lelkes újonc

Az szép..akkor ott fog "lógni" éveken át az adott topik amire már nincs szükség..? + De hát van mindenhol topik gazda, házigazda stb. akik indították, azok törölhetik a hozzászólást, vagy a topikot is, ezeket láttam többször is itt már a ph topikjaiban.., hogy törlik a hozzászólásokat vagy a topoikot, akik a házigazdák, vagy indíttották azt, ezt nem értem.. :U

[ Szerkesztve ]

(#16798) Rimuru válasza hwswinfo (#16797) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem azert szoktak torolni mert "mert már nem volt érdekes számomra". Masoknak lehet hasznos az az informacio ami ott szerepel.

Vigyázat, csalok!

(#16799) hwswinfo válasza Rimuru (#16798) üzenetére


hwswinfo
lelkes újonc

Én nyitottam a topikot, és úgy gondolom, nincs szükség rá, mert nem akarok bajt belőle, hogy rájöjjenek ismerősök stb. hogy ki az aki írt, felhozta a témát amiről a topik szól. Így úgy döntöttem, törölni szeretném, de hihetetlen, hogy nem lehet. Na mind1, ez van.

(#16800) five.


five.
csendes tag

Hello, a következő hibával találkoztam:
Példa hirdetés aminél előjön: https://hardverapro.hu/apro/gigabyte_gtx_1060_gtx_1050/friss.html

- Be vagyok lépve, "új hirdetések" a rendezési sorrend, ez a hirdetés valahol középtájon van és azt írja rá "2021-01-25".
- Kilépek, nem változik semmi az előző ponthoz képest
- Törlöm a cookie-kat, megváltozik: legfelülre kerül, és azt írja "ma 13:35".
- Belépek: újra az első pontban szereplő helyzet áll elő: középtájra kerül a hirdetés és a régebbi modify date-et írja
- Kilépek, nem változik, marad az első pontban szereplő helyzet

Szerintem az elvárt működés az lenne, hogy ne legyen semmi különbség a belépett/be nem lépett/belépett de már kilépett módok között.

Link ahol néztem a hirdetések listáját: https://hardverapro.hu/aprok/hardver/videokartya/nvidia/keres.php?stext=1060&county=&stcid=&settlement=&stmid=&minprice=&maxprice=85000&company=&cmpid=&user=&usrid=&selling=1&stext_none=&noiced=1

Win10, Chrome 88.0.4324.104 (Official Build) (64-bit)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.