Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) bambano válasza lezso6 (#16950) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

valóban. :R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16952) virkir


virkir
veterán

Rendben van, hogy ne használjunk reklámblokkolót, de azért na...

logout fórum
Itt is kilóg jobbra a reklám.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16953) Bjørgersson válasza lezso6 (#16945) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most már hibátlan, köszönjük! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16954) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Andoidon Chrome-al fagy az oldal gépekés közben!Le kell raknom háttérbe majd visszahozni a chrome-ot,hogy ismét működjön egy kis ideig.

Ez kb két napja van így,a telefonon semmi se változott!

[ Szerkesztve ]

(#16955) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szevasztok, üdvözlet!

Tisztelettel jelezném, vagy találtam egy hibát, vagy én vagyok béna:

A "Válaszok az összes hozzászólására itt" fül esetében egy üres oldal jelenik meg, nem listáz ki semmit. Ez hiba, vagy én vagyok béna?
(Természetesen vannak válaszok a hsz-eimre, szóval a dolog adott :B )

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16956) Viktor0610 válasza tibaimp (#16955) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam (mobilos Chrome, droid 10) rendben behozta a hozzászólásokat a kérdéses topikban a "Válaszok az összes hozzászólására itt" lehetőségre kattintva.
Nem aktív valami kiegészítő, ami ezt okozhatja? Másik böngészőben is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#16957) tibaimp válasza Viktor0610 (#16956) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Megnéztem, nekem akkor is úgy hozza, másik böngészővel is, az összes topikban, nem csak a Könyvajánló-ban. Természetesen a reklám blokkoló nem aktív az oldal családon :B , nem az csinálja.
A böngésző Firefox a legfrissebb 86.0 32bit-es.

Ha másnak jó, akkor valami nálam van, így akkor nem érdekes.
De azért köszi, hogy ránéztetek :R

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16958) , válasza tibaimp (#16957) üzenetére


,
addikt

Nálam a "Nincs találat" szöveget jeleníti meg.

(#16959) tibaimp válasza , (#16958) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Bocsánat, így van! "Nincs találat" szöveg nálam is, nem is figyeltem.

szerk:
Akkor, ezek szerint, nem csak nálam csinálja? Érdekes.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16960) , válasza tibaimp (#16959) üzenetére


,
addikt

Én bárkinek kattintok a hozzászólására, mindenkiére ugyanezt kapom.

(#16961) Viktor0610 válasza , (#16960) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szintén Firefox a böngésző?

Samsung Galaxy A54

(#16962) , válasza Viktor0610 (#16961) üzenetére


,
addikt

Chrome és Edge alatt is ezt dobja.

(#16963) Intruder2k5 válasza , (#16962) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nálam is ugyanez. A "válaszok az összes hozzászólására itt" [kép] menüre kattintva nincs találat. [kép] De ha utána belekattintok a mezőbe a neved mellé [kép], majd a felbukkanó "listából" kiválasztom azt, és utána nyomok jobb felül a keresés gombra, akkor már van 52 találat. [kép]

(#16964) BBéci


BBéci
titán

Sziasztok!
Pár órája feltűnt, hogy a laptopom processzorhűtő ventilátora ezerrel pörög. Megnéztem a feladatkezelőben, hogy mi terheli és a következőre bukkantam: NT Kernel & System 10 és 22 % közöttit mutat. Bármilyen más weboldalt nyitok meg, ennek a töredéke. Ráadásul két chrome.exe is 10-14 % közötti. Ezek hárman együtt 25-50 %-ot hoznak össze.
Mi a bánat lehet ez? Korábban soha nem tapasztaltam ilyesmit.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16965) canniball válasza BBéci (#16964) üzenetére


canniball
nagyúr

Voda banner.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16966) BBéci válasza canniball (#16965) üzenetére


BBéci
titán

Köszi, az lehetséges. Amikor átmentem a Mobilarénára, ott minden rendben volt. Itt most is 18-30 % közötti a terhelés.
Tudsz valami megoldást a reklámblokkoláson kívül?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16968) BBéci válasza #40993792 (#16967) üzenetére


BBéci
titán

Köszi!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#16969) tibaimp válasza Intruder2k5 (#16963) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, így nekem is működik, pont ahogy írtad!

Akkor ez most hiba vagy nem?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16970) #89309696


#89309696
törölt tag

Hali.

Ez nem hiba csak érdekelne, nagyon régen nem írtam Logout blogot már. Érdekelne, hogy személyes bejegyzésnél miért nem használható a page? Mármint nem tudok több oldalra írni, hanem egyben van az egész. Azt látom, hogy a címlaposnál már van ilyen opció, de nem címlap erősségű lenne, viszont kéne, hogy több oldalra lehessen bontani. Ez régen is így volt?

(#16971) david211


david211
újonc

Nem működik a barion fizetés az oldalon, nem tudok vásárolni extra szolgáltatást... nem megy végbe a fizetési folyamat. Csatoltam a képet.

(#16972) Intruder2k5 válasza david211 (#16971) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#16973) macilaci78


macilaci78
nagyúr

rDM5HAru9UbgaLLSnaVlVpe

képfeltöltés, 10 db kb 6 MB/db, felbontás megtartása.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16974) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, feltűnt egy elég zavaró probléma. Oldalt a Kedvencekhez adott topikoknál piros szám jelzi az új hsz-eket. Így csak akkor nézek rá ezekre a topikokra, amikor látom, hogy van új hozzászólás.
DE véletlenül ránéztem egyikre, aminél már régóta nem volt jelzés és megdöbbenve látom, hogy több 100 új hsz van ott. Emiatt lemaradtam 1 fontos infóról. (már nem aktuális, mert több hónapja volt.) :\
Úgy tudom akkor történik ilyen, ha közben törölnek egy hsz-t és olyankor nincs jelzés. Ezt nem lehetne javítani?
Korábban is láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#16975) lezso6 válasza #89309696 (#16970) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs ilyen feature. Logout blogbejegyzés az mindig is csak egy oldalas tudott lenni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16976) lezso6 válasza david211 (#16971) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Konkrétan mi volt a probléma?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16977) lezso6 válasza macilaci78 (#16973) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez javítva lesz. Addig ne tölts fel egyszerre ennyi képet.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16978) lezso6 válasza Krystal_s (#16974) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs ilyen bug. Ha egy új hsz-t törölnek, azt továbbra is újnak fogja jelezni a motor.

Ez az "értesítés" technikailag nem úgy működik, ahogy azt a legtöbben gondolnák. Tehát hogy ha valaki hozzászól, akkor nem értesítést küld azoknak akiknél a topik kedvenc, stb. Nincs semmi ilyen, ehelyett a topik látogatáskor a motor letárolja, hogy mennyi volt az utolsó látott hsz sorszáma. Aztán amikor a kedvencek, stb topikokat megjelenítjük, akkor a piros szám úgy lesz, hogy a topik aktuális utolsó hsz sorszámából kivonja a korábban letárolt sorszámot.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16979) DS39 válasza lezso6 (#16978) üzenetére


DS39
nagyúr

De azt meg lehetne oldani, hogy a lekérdezésből kizárni a törölt hsz-eket, így pl. nem arra akarna ugorni a program, ami nincs a felületen.
Sokszor előfordul, hogy pl. 1000. az utolsó amit olvastam, 1001 törölve lett, és nem az 1002-re ugrik ilyenkor, hanem a legfrissebbre, ami akkor már lehet az 1600. hsz.

Ilyenkor én mindig visszamegyek az utolsó saját hsz-re jobb híján, mert akkor kb fel tudom venni a fonalat.

[ Szerkesztve ]

(#16980) dqdb válasza DS39 (#16979) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ehhez elég lenne ehhez a törölt hozzászólásokhoz is betenni egy hozzászólás nélküli <a> taget, így a böngésző oda tudna ugrani, mert létezik az anchor, és a következő hozzászólás látszana automatikusan (kivéve, ha az oldalon a törölt hozzászólást követő összes hozzászólás törölve lett, ekkor lapoznod kell egyet). Ezt sok-sok évvel ezelőtt kértem, és mintha történt volna valami egyszer az ügyben, de már nem rémlik, hogy pontosan mi.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#16981) lezso6 válasza DS39 (#16979) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, mert nincs lekérdezés. :D Szimpla számolás van, hogy pl a #123 sorszámú hsz volt volt az utolsó amit láttál, de a topikban #147 a legutolsó hsz, tehát 147-123 = 24 új hsz van számodra. S ha rákattintasz a piros linkre, akkor a #124-re fog vinni a motor, hisz az az első új. Az lehetne probléma, hogy ha törölt a #124, hisz akkor nincs hova ugorni. De ez nem probléma, mert a a törölt hsz-ek HTML-ben anchor ID-je is legenerálódik, így van hova ugrani, vizuális a a legelső nem törölt hsz-re ugrik. Példa: [link] Probléma abból lehet, ha ez a hsz a következő oldalon van (mert pl sok hsz lett törölve), ebben az esetben lapozni kell egyet.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16982) DS39 válasza lezso6 (#16981) üzenetére


DS39
nagyúr

Értem, akkor ez jó így már.
Azt is értem, hogy a számolást nem SQL végzi, de az hogy mi ez én utolsó olvasottam, és a topic utolsó, csak le kell kérdezni, szóval én ott oldanám meg az utolsó érvényes nem olvasott hsz meghatározását. Nekem logikusabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#16983) gyulaszu válasza DS39 (#16982) üzenetére


gyulaszu
senior tag

De az is előfordulhat, hogy valamit azután törölnek, miután te már olvastad. Neadjisten a te hozzászólásodat is törölhetik.
Arra mi lenne a javaslatod, akkor hová ugorjon? :R

gyulaszu

(#16984) DS39 válasza gyulaszu (#16983) üzenetére


DS39
nagyúr

ez sem probléma, ha lekérdezésben gondolkodunk.
leszo6 példáját idézve, #123 amit utoljára olvastam, de azóta törölték.
akkor megnézem, hogy 123-nál kisebbek közül, de melyik az a legnagyobb hsz sorszám, ami nem törölt. legyen az a #120, és ugyanúgy megnézem, 123-nál nagyobbak közül, melyik a legkisebb nem-törölt hsz sorszám, legyen az #127. akkor a link egyből odaugrana, html trükközés feleslegessé válna. (de ha működik az is, tőlem jó)
az hogy az én hozzászólásom törölték ebből a szempontból mindegy, a leírtakat nem befolyásolja, a másik funkció, hogy az én utolsó hozzászólásomra ugorjon, ott játszik szerepet, de ott is kizárható, hogy a töröltjeimet ne vegye bele az utolsó hsz-em meghatározásába.

(#16985) Tikakukac


Tikakukac
titán

Az úgy lehetséges, hogy írok sokadjára a modkerbe és a hsz.-eket megeszi a rendszer? Elég combos gond van egy ideje, másodjára írtam, válasz vagy történés az nem nagyon van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16986) lezso6 válasza DS39 (#16982) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, csak hát gyorsnak is kell ám lennie. ;) Pl a kedvenceid lekérése az jelenleg kb egy darab olcsó SQL parancs, amivel megvan minden infó, beleértve azt is hogy hány olvasatlan hozzászólásod van. Ha a törölt hsz-eket is kezelni akarjuk, akkor az elég lassú lenne, hiszen ahány kedvenc topik, annyi plusz lekérés kéne a törölt hsz-ek kezeléséhez, melyek ráadásul nem is olcsók, így a szerver dobna egy hátast.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16987) Intruder2k5 válasza Tikakukac (#16985) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem lehetséges, és nem eszi meg a rendszer. Minden oda írt jelentésed fel lett dolgozva.

(#16988) Tikakukac válasza Intruder2k5 (#16987) üzenetére


Tikakukac
titán

Ok, és ezeknek a kimenetele vagy megoldása vagy bármicsodája megtudható vagy már ez is hétpecsétes?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16989) Intruder2k5 válasza Tikakukac (#16988) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk konkrétan az utolsó beírásodra feltett egy kérdést az eljáró MOD, amire azóta sincs válasz. Más moderációjáról viszont nem adunk tájékoztatást.

(#16990) DS39 válasza lezso6 (#16986) üzenetére


DS39
nagyúr

hát igen, világos, hogy a szerverkapacitás véges, és kompromisszumokat kell kötni. :)

(#16991) Tikakukac válasza Intruder2k5 (#16989) üzenetére


Tikakukac
titán

Áh igen, én kis butuska, már látom mi a gond. Alapból beírsz, ott a hsz. Erre viszont nem reply jön, tehát értesítés sincs, hogy történik vele valami. Innentől meg hiába nyitod a topikot, nem frissre áll, ergo nem is látod mi van. Hardcore.
Más moderációja meg nem érdekel, engem csak a sajátom és az így engem érintő ember moderációja érdekel, hogy legalább tudjam azt a szerencsétlen szabályzatot miként értelmezzem és/vagy engedjem el már lassan az egészet.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16992) Kendek válasza Tikakukac (#16991) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aha, de van kereső, szóval le tudsz szűrni csak magadra. Eddig hét ügyed volt.

<-ƘƘ->

(#16993) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Írtam egy választ a spórolós topikban, próbáltam szerkeszteni, de a szövegre kattintva egy másik tag hozzászólására írt válaszaként jelenik meg a hsz. - em.
Így talán jobban érhető: [link]
Ez PH vagy Chrome hiba? :DDD

(#16994) Viktor0610 válasza #04441088 (#16993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem szokott olyat csinálni a Chrome, hogy "elugrik" máshova, ha aközben próbálok kattintani egy linkre, miközben tölti az oldalt.
Nem lehet, hogy nálad is ez van?

Samsung Galaxy A54

(#16995) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

+1 Barion

Évek óta működik a beállított bankkártyával.

Most pár napja megerősítést kér az online fizetésekhez, ami most pl. nem működik. 250 Ft-os tranzakciókról van szó. Miért kell ehhez biztonsági autentikáció, ami ráadásul hol működik, hol nem?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#16996) Viktor0610 válasza SeniorTilla (#16995) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt kérdezd meg a Bariontól, a bankodtól vagy az EU-tól (asszem, valami eu-s rendelet miatt van ez a hülyeség).

Samsung Galaxy A54

(#16997) lezso6 válasza SeniorTilla (#16995) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Idei évtől kötelező a banki tranzakciós többlépcsős azonosítása az EU-ban. Ha valami nem klappol, akkor nézd meg a bankfiókodat, hogy minden jól be van-e állítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16998) SeniorTilla válasza lezso6 (#16997) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen tudom, csak érdekes, hogy eddig ment még ma délelőtt is, de most nem látom a mobilbankban az engedélyezés lehetőségét. Szóval matt egyenlőre, majd holnap megnézem, vna-e a banknál megoldás.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17000) karabuka


karabuka
újonc

Hová lettek az előnézeti képek 2. napja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.