Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-20 19:59:35

LOGOUT.hu

A Borderlands: The Pre-Sequel! a Borderlands sorozat harmadik része, ami időben az első és a második rész között játszódik. A játékot 2014. április 9-én jelentették be hivatalosan (két nappal a megjelenésével kapcsolat információk kiszivárgása után), majd végül 2014. október 14-én jelent meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) vitaro válasza TheProb (#1298) üzenetére


vitaro
senior tag

Előbb-utóbb valószínűleg az lesz, viszont ezt nem nagyon léphetik meg a Season Pass tartalmának megjelenése előtt, ami decemberig fog tartani.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1302) gbors válasza vitaro (#1301) üzenetére


gbors
nagyúr

Vagy kitolják az SP tartalmat hamar. A PreSequelben is lezavarták kb. fél évvel korábban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1303) vitaro válasza gbors (#1302) üzenetére


vitaro
senior tag

A nemrég közzétett ütemterv alapján írtam a decembert. Esetleg megléphetnék azt amit az EA/Bioware tett a Dragon Age: Inquisition esetében, és csak a multiplayer részét teszik ingyenesen játszhatóvá.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1304) [Prolixus] válasza vitaro (#1303) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hmm, jah, erre nem is gondoltam, ez is egy lehetőség. Szvsz pont ezt kellene csinálniuk.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1305) g4mercore


g4mercore
csendes tag

Sziasztok!
Hasonló fegyverrel találkoztatok már?
Mert ilyet még az előző részekben se találtam.
Nagyon durva :Y :)

[ Szerkesztve ]

Egyedi PC-k építése, vízhűtés, modding, amit csak szeretnél! Laptopok és számítógépek bővítése/tisztítása, profi munka garanciával! Keress bátran! - G4mercore G4rage - GG - instagram #g4mercore

(#1306) Fortian válasza g4mercore (#1305) üzenetére


Fortian
tag

Az igenn. Lvl 31-en ilyet??? Hol esett? Nem láttam még.

(#1307) vitaro válasza g4mercore (#1305) üzenetére


vitaro
senior tag

Ez valami moddolt fegyver lehet. Honnan van? Csatlakoztál valakihez és akkor esett, nem?

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1308) fi:zi'k válasza g4mercore (#1305) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Érdekes, mert ez a szöveg a Sledge's Shotgunhoz tartozik.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1309) gbors válasza fi:zi'k (#1308) üzenetére


gbors
nagyúr

A "Penetrates shields" feature-rel meg a Trespasser rendelkezik, úgyhogy ez valami erősen mixelt darab lehet.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1310) TESCO-Zsömle válasza gbors (#1309) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Főleg, hogy a kép alapján forgócsöves mesterlövéspuska...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1311) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#1310) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A cső része még a legkevésbé "kirívó". Ilyen csöve van a Lyudának is, meg van valami leg. sniper a TPS-ben is Vladof, aminek hasonló. Akkor már inkább a grip + scope rész (vagyis annak a helye) ami nagyon furcsa nekem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1312) mad1


mad1
veterán

Sziasztok a single modja ennek a jateknak mennyire rosszabb vagy mennyivel marad el az elso 2 resztol?

Ne szemetelj ! = Steam

(#1313) sss válasza mad1 (#1312) üzenetére


sss
senior tag

Szia,

Egyszer leaglább azért érdemes végigjátszani, de összességében az első két rész sokkal népszerűbb lett. Meg ugye itt a dlc-k is... véleményesek. :)

(#1314) gbors válasza mad1 (#1312) üzenetére


gbors
nagyúr

Szerintem az 1-essel összességében összemérhető. Az 1-esnek voltak kiemelkedően szuper részei, meg volt benne több dögunalmas helyszín - a TPS-ben akkora nagy feeling nincs, de viszonylag fenntartja az érdeklődést végig. A Clappy DLC népszerű, bár nekem személy szerint annyira nem tetszik, DLC szempontból az 1-es sokkal jobb volt.
A 2-es szerintem magasan felette áll minden tekintetben.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1315) g4mercore válasza vitaro (#1307) üzenetére


g4mercore
csendes tag

Így volt, még nem találkoztam modokkal, de a semmiből estek a fegyverek, vagy több száz db volt. Mikor újra beléptem a játékba, már nem találtam a fegyvert a többi között, ki se tudtam próbálni. :D

Egyedi PC-k építése, vízhűtés, modding, amit csak szeretnél! Laptopok és számítógépek bővítése/tisztítása, profi munka garanciával! Keress bátran! - G4mercore G4rage - GG - instagram #g4mercore

(#1316) g4mercore


g4mercore
csendes tag


Szép látvány volt, megkönnyeztem. :) :P

Egyedi PC-k építése, vízhűtés, modding, amit csak szeretnél! Laptopok és számítógépek bővítése/tisztítása, profi munka garanciával! Keress bátran! - G4mercore G4rage - GG - instagram #g4mercore

(#1317) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Price Glitch van az Microsoft Store-ban! Ingyen van a Handsome Collection XBOX ONE-ra!
Siessetek, aktiváljátok! [link]

(#1318) dioka7


dioka7
senior tag

Üdv, a múltkor volt egy hétvége amíg ingyen lehetett játszani a BL-PS-el Xboxon. Na, akkor gyorsan, csak a főküldetésre koncentrálva végigszaladtunk a játékon, és meg kell mondanom, sokkal kevesebbet vártam tőle. Tetszett az egész! Szóval most elhatároztam, hogy ha beindul a wintersale, akkor megveszem a játékot. A kérdésem az lenne, azokhoz, akik már végigpróbálgatták a karaktereket, hogy mivel érdemes menni? Akkor wilhelmmel mentem, de az ő kis repülői, nem "aktív" skillek, ezt úgy értem, hogy nem mindig azt az ellenfelet támadják (mármint Wolf), akit én szeretnék, emiatt nem volt szimpatikus, így voltam a BL2-ben mechro-val is). A 2 plusz karaktert kihagynám, azokat lehet, hogy nem is veszem meg. Athénával a sógorom ment/megy, így az megint kiesik, szóval a kérdés, hogy a Claptrap legyen vagy Nisha. Angolul tudok, de nem mindent értek a játékból emiatt gondolom Clapi kicsit nekem nehézkesebb lenne, a random képesség miatt, de azért várom a tanácsokat :B
:R

(#1319) [Prolixus] válasza dioka7 (#1318) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Co-op-ban én pont Clappy-t javasolnám, tud produkálni vicces szituációkat. :) Mondjuk én pont nem szeretem, engem zavar, hogy nem tudom mire számíthatok,amikor belövöm az action skill-t. Nisha képessége egy aim bot, eléggé OP, meg cool, de különösebben élvezetesnek nem mondanám ilyen téren.

Amúgy a 4 alap karakter közül pont Athena a legjobb szerintem. Cserélj a sógoroddal. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1320) vitaro válasza dioka7 (#1318) üzenetére


vitaro
senior tag

Claptrap az elején szórakoztató tud lenni, de hamar idegesítővé válik a random hülyeségeivel. Nem csak nem szeretek vele menni, azt sem bírom ha a csapatban van egy.
Nisha viszont nagyon jó, talán nem tud annyira élvezetes lenni, mint Athena, de ez egyéni preferencia kérdése. Darálni piszkosul darál. Kettejük közül mindenképpen őt ajánlanám.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1321) dioka7 válasza vitaro (#1320) üzenetére


dioka7
senior tag

Köszi mindenkinek :R
Nagyjából én is erre jutottam, addig megkukkantom a skillfáját :K

[ Szerkesztve ]

(#1322) Ch0b válasza [Prolixus] (#1319) üzenetére


Ch0b
tag

Co-op Claptrap nagyon idegesítő tud lenni. Volt idő még amikor jó mókának tartottam, de amikor Nishával megyek, és van egy Claptrap a csapatban, na az fel tud húzni. Vagy azzal, hogy 1 lövéssel kiürítem a tárat, vagy amikor megállás nélkül lő a karakter, olyankor meg kell állnom, és folyamat váltogatni a fegyvereket, hogy ne pazaroljak, így is magányosan is hamar el tudom lőni a lőszert. Claptrap fun egyedül, vagy partyban , de akkor tűrni kell a negatív hatásokat.

Amúgy dioka7 , az 2 karakter pedig nagyon jó szerintem, Jack nagyon erős, de Aurelia is, nagyon bejön, befagyasztja az egész pályát.

[ Szerkesztve ]

(#1323) dioka7


dioka7
senior tag

Tegnap végre megvettem 4,2 euroért az alapjátékot, így mostmár megy a buli :DDD

(#1324) sss válasza dioka7 (#1323) üzenetére


sss
senior tag

Hol vetted? :)

[ Szerkesztve ]

(#1325) fi:zi'k válasza dioka7 (#1323) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez engem is érdekelne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1326) dioka7 válasza fi:zi'k (#1325) üzenetére


dioka7
senior tag

Steamen, a triple pack csomagajánlatban (ha a PS-t megnyitod, a csomagajánlatok közül a legalsó) ennyi, de csak ha már amúgy megvan az 1-2 minden kiegészítővel. Akkor a PS 4,2 Eur.

(#1327) sss


sss
senior tag

Picit majd itt is frissítve lesz a TIR, ha valamit hiányoltok / van benne hiba, akkor jelezzétek. :)

(#1328) sss válasza sss (#1327) üzenetére


sss
senior tag

Senki többet? :)

(#1329) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ez más szerint is jó áron van most?
TPS+UVHUP+THO $10

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1330) [Prolixus] válasza fi:zi'k (#1329) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A Holodome teljesen értéktelen benne. A többi megér ennyit.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1331) fi:zi'k válasza [Prolixus] (#1330) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mégse olyan jó, mivel a TPS nincs benne. Nem olvastam elég figyelmesen. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1332) Edem05


Edem05
őstag

PC: WC5T3-TJSXJ-JTTTT-3J3BT-669ZF

[ Szerkesztve ]

(#1333) gbors


gbors
nagyúr

Hali, nekiállok elölről a PreSequelnek Nishaval, van valakinek kedve csatlakozni?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1334) sss válasza gbors (#1333) üzenetére


sss
senior tag

Én gondoltam rá, hogy elkezdem, mert összesen egyszer toltam csak végig. De sajnos ha épp nem vagyok szabin, akkor munka miatt kb. esélytelen bárkivel is összeegyeztetni.

(#1335) gbors


gbors
nagyúr

Jack: Hey, here's a thought, Zarpederp -- why don't you just NOT destroy the moon and kill hundreds of innocent people?

Zarpedon: Hundreds now to save millions later. And my name is Zarpedon. Tungsteena Zarpedon.

Jack: Paaahahahahah! Tungsteena Zarpedon -- you must have been SUPER popular in high school! My GOD, your parents were assholes!

A fenti gyöngyszembe tegnap futottam bele újfent, ezzel kívánok BL3 hírekben gazdag új évet :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1336) [Prolixus] válasza gbors (#1335) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"BL3 hírekben gazdag új év"

Úgy legyen ám! :)

BUÉK

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1337) sss


sss
senior tag

Mi ez a nagy csend. Zárható a topik? :)

(#1338) gbors válasza sss (#1337) üzenetére


gbors
nagyúr

Válasz ;)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1339) Edem05 válasza gbors (#1338) üzenetére


Edem05
őstag

Ötletes válasz. Én sem hiszem, hogy be kéne zárni. :N

(#1340) dioka7 válasza Edem05 (#1339) üzenetére


dioka7
senior tag

+1 a nyitvatartás mellett. Most visszük végig sógorommal, jelenleg UVHM-en nyomjuk és lvl55 körül járunk. Ha lesz kérdés, jövök! :K

(#1341) sss


sss
senior tag

Nyilván vicc volt. Csak na, nem túl nagy a pörgés mostanában.

(#1342) gbors


gbors
nagyúr

Hmmmm, RK5 még sokadik végigjátszáskor is szórakoztató :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1343) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
tudom, hogy nagy "late vagyok to the party", de lehetséges, hogy egy online meccset sem találok a Browserben?

Illetve hozzám sem csatlakoznak.

Igaz, hogy csak lvl 7 vagyok, de mindig akciós a játék stb.

Igen, lehetne hálózati gond is, de a korábbi BL-eknél sem volt ilyen gondom.

Szóval ennyire nem játszik már senki? :(

(#1344) Fortian válasza BomiBoogie (#1343) üzenetére


Fortian
tag

Nekem nem volt gondom vele fél évvel ezelőtt.Igaz nagyobb szinten. Jelenleg nincs időm ezért nincs is feltelepítve, de néha vissza-visszanézek. A többi rendszeresebb fórumozó gyakrabban játszik. Kis türelemmel össze tudod rántani őket :DD

(#1345) gbors válasza BomiBoogie (#1343) üzenetére


gbors
nagyúr

Könnyen lehet. Én elkezdtem egy solo PT-t vagy fél éve, és még mindig nem értem a végére. Sztem a kettessel többet játszottam azóta.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1346) BomiBoogie válasza Fortian (#1344) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De én úgy értem, hogy a matchmaking szerint az egész világon nincsen egy nyitott szerver sem?!
Az létezik? :Y

(#1347) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#1346) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem volt egy nagy durranás a TPS. Megvettem, elkezdtem, 57 percem van benne. Ennyire volt érdekfeszítő a 2 után.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1348) gbors válasza BomiBoogie (#1346) üzenetére


gbors
nagyúr

Nagyon úgy fest.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1349) Edem05 válasza TESCO-Zsömle (#1347) üzenetére


Edem05
őstag

Nem vitted túlzásba. Azért legalább egy végigjátszást megért, szerintem. :)

(#1350) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#1347) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, mostanában láttam pár embert, tegnap este 2 db egész nyitott játék volt a listában! :D

Nekem a BL2 a legtöbbet játszott játékom 230 órával (én is csodálkozom rajta), de ez a PS kicsit üresnek tűnik (lvl 10).

Persze, jók a szóviccek meg a karakterek, csak valahogy a világ kicsit egysíkúbb.

(#1351) Edem05 válasza BomiBoogie (#1350) üzenetére


Edem05
őstag

Oda se neki, majd a BL3 kárpótol. :D

(#1352) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#1350) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálam is TOP3-as, de az élen ott egy PayDay2 ~1100 órával.

Illetve valahol az előtt van még egy World of Tanks ? órával 22k+ csatával.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1353) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem nem volt semmi bajom a PS-sel, kb annyit játszottam vele, mint a 2. résszel.

***

(#1354) [Prolixus] válasza ollie (#1353) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hátazé... :))

Egy teljes végigjátszást szerintem is megér, de azért sokkal laposabb és unalmasabb hosszú távon mint a 2. rész. A jet-pack és a légkörmentes környezet idegesítő egy idő után, a poénok közel sem ütnek olyan jól (az ausztrál akcentus sok helyen inkább már irritáló), meg az egész kisebb, tartalomszegényebb, jellegtelenebb, és minőségi újítás semmi nincs benne gyakorlatilag. Én egy idő után még az ugrópadokat sem élveztem....azok miatt nagyon szétdarabolódtak lettek a pályák valahogy. És anno ezt még érthetetlen módon sikerült tetőzni azzal, hogy nem respawn-oltak a boss-ok, így nem lehetett normálisan farmolni sem meg minden.

Így is sikerült 100+ órát beleraknom, volt pár élvezetes közös körünk is, szóval határozottan nem rossz játék, de BL2-nek max az árnyéka sajnos.

A TPS viszonylagos bukása, na meg a Battleborn kolosszális bukása alapján amúgy nem kis teher van a Gearbox-on BL3 kapcsán. Az ilyen arcpirító lehúzások, mint a Bulletstorm fasztudja edition sem éppen segítik a renoméjukat szerintem. Szóval én izgalommal vegyes aggódással várom a BL3-at. Szerencsére addig lesz egy Destiny 2 PC mint looter shooter, hátha az sem lesz katasztrófa. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1355) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Olcsón sikerült szereznem cd kulcsot a játékhoz.
De nem tudom aktiváljam-e.
Jobb lenne megvárni a game of the year edition-t.
De csak season passt láttam.Alig van eddig dlc.
Pedig már 3 éve,hogy megjelent.

Mit javasoltok?

Avatar

(#1356) vitaro válasza GAbre (#1355) üzenetére


vitaro
senior tag

Aktiváld nyugodtan, ebből nem lesz GOTY kiadás.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1357) zalman90


zalman90
őstag

Sziasztok.

Vákumba lépés utána mintha víz alatt játszanék.. ezzel a hanggal nem lehet valamit kezdeni?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#1358) Edem05 válasza zalman90 (#1357) üzenetére


Edem05
őstag

Nem nagyon, ez ilyen.

(#1359) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Üdv!

Elég halott a topic, de hátha valaki erre jár.
Anno nekem ez a rész teljesen kimaradt, de gondoltam a három előtt újrajátszom/bepótolom az eddigi részeket DLC-kel együtt (rögtön kétszer/rész). Az elsőből már csak a Calptrap-es van hátra, szóval ha minden jól megy nemsokára kezdem a TPS-t.
Abban kellene segítség, hogy mivel kezdjek neki? Első részt Zeroval és Lilith-vel játszottam végig (Zeroval csak Playthrough 1 volt mindiog, Lilith már második nekifutásra is végigment most az alapon), a másodikat Zeroval vittem el egy darabig, de egy idő után elakadt a karakter.
Olyan karaktert szeretnék, aki nem teljesen életképtelen soloban, második végigjátszásra sem. Wilhelmen gondolkoztam, de itt régebben írta valaki, hogy egy idő után már nehéz vele a játék.
Claptrap tuti kilőve :DDD

Valami ötlet mivel éri meg nekifutni?

Köszönöm előre is :U

(#1360) gbors válasza Shadowguard (#1359) üzenetére


gbors
nagyúr

Ha szeretsz eszement vaddisznó módjára játszani, akkor Nisha-t javaslom, Salvador lelki társa a BL2-ből :D
Szokványosabb játékstílus esetén Wilhelm és Jack jó választás. Mindkettő support karakterekkel operál, Wilhelmnél az egyik gyógyít is.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1361) Shadowguard válasza gbors (#1360) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Végül Jack lett a befutó, de ahogy eddig haladok jó, ha ezt be tudom fejezni a háromig, nem még a második részt. Valaki azért nyugtasson meg, hogy később felpörög a játék, mert most három nap alatt sikerült eljutnom tizedik szintig. Nekem valahogy lassú és vontatott az egész szaladgálás a felszínen, nem bánnám, ha végre eltűnhetnék a holdról...

(#1362) gbors válasza Shadowguard (#1361) üzenetére


gbors
nagyúr

Hááááááááát... Elég sok időt kell navigációval tölteni, én sokáig szórakoztatónak tartottam - igazából számomra a low gravity volt a fő vonzereje a játéknak (amellett persze, hogy Borderlands). Egy idő után aztán elmúlik a varázs - addigra jó, ha a legtöbb helyszínen megvannak a fast travel állomások, mert azok viszont úgy vannak elhelyezve, hogy amikor többedszer jársz a mapon, akkor gyorsabb elérni a megcélzott területeket. Szóval némi kitartást érdemes belevinni, de az sem kizárt, hogy jobb, ha abbahagyod.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1363) Shadowguard válasza gbors (#1362) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Engem pont az zavar benne. Meg a helyi pszichók ugráló támadása (utóbbit még nem tudtam megtanulni). Sokszor egyszerűsítem is a dolgom: lehívom a két Jack-et és hagyom őket érvényesülni.

Pedig az egyben (meg a kettőben ameddig eljutottam) szerettem mászkálni és csak mutatóban ültem kocsiba, meg a DLC-ben, de ott muszáj volt. Itt tegnap már csak kocsikáztam és leszedtem mindent a rakétákkal. Pedig az elsőben mindig kiszálltam belőle harcolni, több XP :D

Valahogy úgyis végigszenvedem, de azt már most látom, hogy nem lesz kedvencem ez a rész. Legalább kijönnek a korai patch-ek a harmadik részhez mire végzek. Lehet nem kellett volna Zero után még két Lilith-es végigjátszás és akkor most a kettőn mérgelődhetnék. :K

(#1364) gbors válasza Shadowguard (#1363) üzenetére


gbors
nagyúr

Csak mondom, hogy az 1-ben Mordecai a sniperes, nem Zero :)

De amúgy értem. Van a presequelben pár nem igazán jó helyszín.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1365) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Csak sikerült végigmennem rajta, a végére egész jó lett. Bár a loot itt elég vacak, az egyben a végére már volt 4-5 legendarym, itt meg egyet találtam, az is küldetésből egy O2 kit. Lehet belekezdek a következő fokozatba is, jópofa ez a Jack.

A DLC ad valamit a sztorihoz? Ha jól értem csak a Claptrapes sztori, a másik kettő csak valami aréna, az már az egyben sem tetszett.

(#1366) Rimuru


Rimuru
veterán

Most jatszottam vegig a story modot (elsonek, normal modban), hat ez elkepesztoen rovid volt, kicsit szomoru vagyok miatta. :(

Vigyázat, csalok!

(#1367) Shadowguard válasza Rimuru (#1366) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Attól függ mennyire sietsz vele ;) Én 20 óra felett fejeztem be, de én térképeztem és igyekeztem minden challenge-et megcsinálni mindenhol. A legtöbb helyen sikerült is. Ha csak a főszálon szaladsz végig akkor tényleg rövid, de ha azt nézzük úgy azért az egy-kettő sem túl hosszú.

(#1368) Rimuru válasza Shadowguard (#1367) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem is kb 20 órám van benne ezzel a karakterrel, úgy hogy sok egyebet is csináltam.
Második részben nagyon sok idő volt mire a végére értem, erre emlékszem. :D Amúgy most felraktam lilithes DLC miatt és a steam nem szinkronizálta le a karaktereim. :W

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.