Hirdetés
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bambano: Bambanő háza tája
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sanyi.mTs: VÉGRE: Óraátállítás konzultáció
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
®abstract®
#14370
üzenetére
" tronsmart force se. 20Hz ig lemegy onnan építkezik.. "
20 hz? jó lesz az 70-nek is, hát figyelj a te pénzed de kétlem ez a gyártó méltó utodját tehetné a jelenlegi hangfaladnak.
Ha már veszel Minimum egy Soundcore Motion+.Talán még a Dockin rughat labdába a Doss ellen, de az se jön ki olcsón a rossz árfolyam miatt. Még van pár konkurencia, W-King D8, X10, D9, esetleg Motion Boom, Mifa Wildbox.
Nekem ezek jutnak hirtelen eszembe, bár arra emlékszem Mikor Oluv a Dockin ellen tesztelte a Doss, a doss még attól is mélyebbre tudott menni. Szóval méltó utodott nem lesz könnyü neki találni. Jelenleg már nem számít a basszus mélysége, minden gyártó elment a hangerő írányába. Amúgy tudni kéne a hangerőt amit hallgatod, milyen hangerőn megy nagy részt nálad a SOUND XL?
A Doss SOUND XL a maiakhoz képest nem hangos, én is azt sajnálom a DOSS fajta 2.1 kialakítás nincs dívatba sok gyártónál. Pedig 1 mélysugárzó mélyebbre tud menni mint 2 kisebb.
#14376<Adamsky>
Szerintem a D8 azért az árért elég remek Budget célokra, nem azt mondom minden visz de a 70 euroért szerintem elég jó deal lenne. Bár a forint is gyenge meg erre rámegy a szállítás, de ettől függetlenül elég jó annak a minősége. Ha nem lett volna Dockinom megtartottam.
Bár én a saját tesztem alapján A D8 nem a Deep Bass bajnokat, így nem biztos neki lesz az ideális.
Új hozzászólás Aktív témák
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Milyen videókártyát?
- OpenMediaVault
- Sorozatok
- Házimozi belépő szinten
- Path of Exile (ARPG)
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Lexus, Toyota topik
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3521
- Samsung Galaxy A36 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN NULL Perces
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

