Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Hétvégén és tegnap összesen 16 órát totlam a gamebe, de egy szót se értek abból amit írtok. :D

Hány órát toltatok bele? Húzzátok tovább a karit végigjátszás után? Jól látom hogy az originnek nem sok jelentősége van?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1002) Djuree válasza Oppenheimer (#1001) üzenetére


Djuree
félisten

persze h toljuk tovább. ng+ és a többi. onnan van igazán az endgame itt. :K

nekem van benne vagy 100 órám biztos, de ez semmi, a ds2-ben 300 volt. :DD
originnek semmi jelentősége...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1003) Oppenheimer válasza Djuree (#1002) üzenetére


Oppenheimer
veterán

DS2 le van akciózva mint az állat, de az a grafika eltántorított tőle.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1004) Djuree válasza Oppenheimer (#1003) üzenetére


Djuree
félisten

egyáltalán nincs rossz grafja. :N
én kb. 1 éve toltam végig, bőven vállalható, itt nem is ez a lényeg, hanem a pályadesign, ami zseniális. ha ezért kihagyod nem tudod mit mulasztasz el. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1005) Oppenheimer válasza Djuree (#1004) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Basszus, lehet meg kell vennem. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1006) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#1000) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Èn arra a taktikára esküszök hogy előtte kell maradni mert ha nem lát akkor ugrik és az instant die ha eltalál.
Én könnyebben elkerültem a letépett karjait is mint azt hogy hova fog érkezni és ne legyek alatta.
Meg ha velem szembe van és úgy ugrik akkor tudom mere kell futni hogy ne rám essen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1007) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1005) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha egy ds játék a grafika miatt nem tetszik hagyd sz egészet.
Az első rész akkor még csúnyább de a legjobb rész a három közül.
Én az elsőt még boxon toltam ahol se hd textúra se 60fps patch és a legjobb ds résznek tartom.
Ez a játék nem a grafikától jó hanem anélkül is jobb sokmindennél aminek van grafikája ha szereti az ember ezt a fajta játékot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1008) Oppenheimer válasza Kvelstadt (#1007) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Maga korában ez oké volt, de most bloodborne után igenis fájna a sok low res textúra.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1009) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1008) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Neked.
Én bb után toltam végig a steam-es verziót. Persze fel volt rakva a dsfix de csak a magyari felirat miatt és még így is mesze elmarad grafikában pl a bb-hezbképpest de engem elvitt megint az élmény és a grafikát nem is láttam.
De semmi meggyőzés vagy ilyesmi. Te igényled a szép grafikát is én meg nem.
Lényeg a lényeg a ds1 egy remek játék a grafikája ellenére is, és ha csak a grafika miatt elítéled az a te bajod mert jó játékot hagysz ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1010) Djuree válasza Kvelstadt (#1009) üzenetére


Djuree
félisten

főleg hogy nem is az 1-ről van szó hanem a 2-ről, ami ezért már szebb is. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1011) Kvelstadt válasza Djuree (#1010) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez igaz. Csak én hoztam szóba az elsőt. De részemről ez úgy működik hogy butaság bármelyket is kihagyni. Mindet vagy egyiket se.
De ez volt az utolsó hogy próbálok embereket meggyőzni hogy grafika ellenére játszanak vele. Pedig én ezzel csak segíteni akarok hogy ha tetszett pl a 3 akkor van még két másik jó ds játék.
Aki addig lát hogy a ds3 jó és jól néz ki a többi meg nem néz ki jól azokat csak sajnàlni fogom innentől vagy még azt sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1012) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#1006) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem úgyis majdnem sikerült hogy előtte voltam végig, de megszívtam mert beszorultam. Utána próbáltam a másik taktikát és bejött. Sztem mindegyik jó mert mindenképpen ugrik néha, az elkerülhetetlen.

Más: hova kell emailt írnom ha nem kaptam meg a BB platináért a témát? Mert már pár hete megvan de még nem kaptam emailt.

(#1013) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#1012) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na igen van amikor fesz ugrál de olyankor vagy sikerül vagy ad majd egy olyan kört mikor nem ugrál ha nem kényszeríted.
Nekem ez az előtte vagyok kivárok és csak a fejét ütöm teljesen jól működik. Legutóbb vagy két vial ment el mire meglett és ott is elmértem a távot hogy milyen messze van tőlem.

A másik kérdésedre nem tudom a pontos választ de a magyar accosok-nál van ez a nem kapják meg.
Én uk accal megkaptam az emailt hogy mekkora király voltam és nesze itt a kód.
Adam shepard tudja majd ezt neked megmondani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1014) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#1013) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, akkor írok neki. :R

(#1015) Djuree válasza BOBAKILL (#1014) üzenetére


Djuree
félisten

hiába írsz. én is írtam de le se szartak...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1016) BOBAKILL válasza Djuree (#1015) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem is annyira érdekel a dolog, bár ami jár az jár. :D Írok egy emailt aztán annyi. Egy téma miatt nem erőltetem meg magam. Mondjuk elég szomorú hogy így kezelik a dolgokat, még ha ilyen kis dologról van is szó.

(#1017) Jimy83 válasza Oppenheimer (#1003) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Ja nekem se adja képről, viszont a BB -tól kedvet kaptam a DS3-hoz, arra lehet ránézek majd.
Viszont kéne vmi lightosabb játékot közbe iktatni :DDD

(#1018) BOBAKILL válasza Jimy83 (#1017) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Resident evil? :D

(#1019) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Attackra +1.4%-ot adó blood gemstoneokat érdemes rátenni kirkhammerre mielőtt a lövöldözős hunterrel megküzdenék?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1020) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1019) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ilyen matekokba nem mentem bele. Sebezten nagyot a fegyver a mit meg kapok azt vagy kidodgeolom vagy pánikszerüen életet töltök. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1021) Djuree válasza Oppenheimer (#1019) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha van rakjad rá, a plusz sebzés mindig jó. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1022) Oppenheimer válasza Djuree (#1021) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azért kérdeztem csak, mert azt hittem véglegesen rajta marad. Láttam, hogy folyamatosan esnek egyre jobb és jobb kövek, ezért még vártam vele. Aztán YOLO-ban rátettem 1-et, és láttam, hogy simán le is lehet venni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1023) Djuree válasza Oppenheimer (#1022) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1024) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na lassan beérik már a platina, dlc is 100% már csak a gherman kill-es ending van hátra. 100 óra alatt kényelmesen meg lesz .
Időhúzásnak lehet kiszedem a 15% hp rune-t.
Ha jól olvasom ezek a dungeonok kellenek hozzá:

The Pthumeru Ihyll Root Chalice can be used at a Ritual Altar to create one of the following Chalice Dungeons:
Pthumeru Ihyll - Use only Basic Materials in the Chalice Ritual.
Fetid Pthumeru Ihyll - Include only Fetid Offering Rite Materials in the Chalice Ritual.
Rotted Pthumeru Ihyll - Include Rotted Offering Rite Materials in the Chalice Ritual. (Can include Fetid, but not Curse Rite Materials)
Cursed Pthumeru Ihyll - Include Curse Rite Materials in the Chalice Ritual.

Valaki csinálta már, mire számítsak nehéz lesz ? Elég jó dolgok esnek itt többek közt blood rock.
Új kedvenc fegyóm is lett a hms lgs mellé a rakuyo .

(#1025) BOBAKILL válasza Jimy83 (#1024) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Cursed chaliceben, fél hp-d lesz... :D szóval nehéz lesz. A Great ihyll sem a legkönnyebb, nehezebbek a bossok.

(#1026) Djuree válasza Jimy83 (#1024) üzenetére


Djuree
félisten

azt a rúnát majd én is kiszedem poénból. :K
az kb. nehezebb lesz mint a pthumeru queen bossig eljutni ahogy néztem. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1027) Kvelstadt válasza Jimy83 (#1024) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem megvan az a rúna. Nem csak az a lènyeg hogy root chalice hanem a glyph kód a fontos. Az alapján kell leidézned.
Ebben a táblázatban meg tudod nézni hogy mit melyik chalice-ből lehet kiszedni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1028) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Neee :DDD akkor lehet kihagyom..

(#1029) Kvelstadt válasza Jimy83 (#1028) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azér nézz videót glypkódra keress rá. Van okyan rúna ami az első szint mellékutvinalán van ládába. Odáig nem ndhéz elvergődni.
Nekem sincs még meg minden rúna mert van smi cursed, több hunter, több sinister-es chalice-ben van és azok nem olyan viccesek. Mondhatni az ilyen chalicekben vannak az igazi kemény hunterek nem az alapjátékban.

S ezért szoktam mondani hogy könnyű a bb platina.
Maga a játék nehéz de nem kell mindent összeszedni hogy trofit kapj.
Nem kell az összes ruha, összes rúna, se a questlineok meg még van pár dolog amiért pl egy dark souls simán ad trofit aza több dolgod van ha platinát akarsz.
Én még azt is beraktam volna hofy minden sima chalice-t meg kell csinàlni efyszer mert pl az isz chalice simán kihagyható ha kidobják a redjelly-ket hamarabb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1030) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na kesz a platina, durva h milyen hamar végig ment 3.-ra a játék, így hogy már ismerem a járást .
Egyetlen boss szoptatott meg ng2-be,a nicholas pedig eddig könnyűnek találtam .

(#1031) Kvelstadt válasza Jimy83 (#1030) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem hosszú a játék és ha az ember csak astory bosdokra megy rá akkor mégrövidebbé lehet tenni.
Amúgy grat!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1032) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Én is a platinával bíbelődök. A három végigjátszásból megvan kettő. A harmadik verzió ugye az lenne hogy az utolsó boss előtt felhasználok három cordot. Na itt a gond, mert nekem csak kettő van. Emlékeim szerint egyet széttörtem még korábban mert nem tudtam mire jó. Ilyenkor mi a teendő? Kezdhetem előröl?

Intel & ATI

(#1033) Adam_Shepard válasza arpi6k (#1032) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

négyet lehet a játékban szerezni összesen. Ebből neked a végigjátszás során minimum hármat el kell használnod. Az már tök 8, hogy egyből utána vagy a kapunál a temetőben.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1034) arpi6k válasza Adam_Shepard (#1033) üzenetére


arpi6k
addikt

Megpróbáltam úgy hogy elhasználtam a jelenleg nálam levő kettőt. De nem adta be Moon-os bosst. Ezek szerint csak 2-t vettem fel... Meg kell keresnem hol hagytam el a harmadikat.

Intel & ATI

(#1035) Adam_Shepard válasza arpi6k (#1034) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

1. After killing Mergo's Wet Nurse.
2. Can be found in the Abandoned Old Workshop.
3. Killing the baby Arianna gives birth to in Tomb of Oedon sewers or killing her at Iosefka Clinic if you brought her there (after killing Micolash, Host of the Nightmare). (Missable)
4. Dropped by Iosefka in her clinic in 1st Floor Sick Room through the entrance from the Forbidden Woods once Rom, the Vacuous Spider has been defeated, as long as you didn't kill her prior to the boss fight. (Missable)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1036) arpi6k válasza Adam_Shepard (#1035) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszi, már meg is van a kill is. :R

Már csak ez hiányzik: Yharnam, Pthumerian Queen

Intel & ATI

(#1037) Adam_Shepard válasza arpi6k (#1036) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

na az szép menet lesz. Üdvözlöm a Watchdog of the old akármit :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1038) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#1037) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg amygdalát is! De amúgy ja. A kutya sokkal nagyobb fun. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1039) Jimy83 válasza Kvelstadt (#1038) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Nemtom kutyat en elsore, de amygdalat omfg :Y az igen finom .
Off: a ds2sotfs garfikaja egesz turheto ahogy nezem, szoval lehet megse a 3. al inditok.
Bar az inkabb hasonlit bb re .

(#1040) Kvelstadt válasza Jimy83 (#1039) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kinek melyik boss. Nekem a kutya volt nehezebb.

A ds3al meg pont az a baj hogy egy kicsit demons souls, egy kicsit bloodborne és csak egy kicsit dark souls.
Az előző részek legalább dark soulsok voltak.
Vagyis ez az én bajom vele.
Ne hasonlított volna semmire és lett volna inkább rendes ds3.
Majd ha kijött minden dlc adok még neki egy kört de nem hiszem hogy úgy megfog maradni az emlékeimben mint az előző két rész.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1041) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

66-os a karakterem, 42 óra van eddig benne. Most jártam be cainhurst castlet és az unseen village most vár megcsinálásra (ezt ne spoilerezzétek el). A 4. Sírkő még nincs unlockolva.

Vitality 28
Endurance 28
Strength 33
Skill 13
Bloodtinge 8
Arcane 6

A játék jelen állásában érdemes még elkezdenem felhúzni az Arcane statomat? Vagy már csak pontkidobás lenne? Szeretnék egy Arcane buildet, de nem tudom hogy így érdemes-e. Láttam itt írták hogy 50-ig húznak 1-1 statot. Tovább miért nem?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1042) Adam_Shepard válasza Oppenheimer (#1041) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mert kb 50 korul han a soft (vagy hard) cap. aminél túl nem fejlodik latvanyosan vagy erezhetoen a karaktered. Van olyan stat amire vagy tizet kell rakni utana hogy egy pontot adjon. Ahogy latom strenghtes a karid inkabb, így celszeru az elso harom statot felnyomni, dexes/arcaneos/akarmis fegyvert meg a vege fele fogsz talalni ami erdemben is jo + van egy ketto a dlcben.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1043) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1041) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vit mehet 50ig az end meg 40ig. A többit ahogy érzed.
Egyébként én itt is a fizikai sebzésre esküszöm mert az mondenkinek fáj. Valaki gyenge arcane-ra valaki meg erős szóval ezek a plusz hatások nem mindenhol jók.
Fire is jó sok beast ellen de van aki meg szinte meg sem érzi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1044) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#1043) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igaz, viszont arcane és tűz sebzést is lehet pluszban tenni a fegyverre egy-egy bossharcnál, ahol kell, fölösleges erre fejleszteni. Ezért jó a raw damage, ahogy mondtad, azt senki sem szereti :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1045) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#1044) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az megint más hogy néha rákensz a fegyverre buffot. Azt én is használom mert megmarad az alap fizikai is.
De pl ha pakolok fegyverbe fire gem-et az leveszi a fizikalt azt meg ugye csak a dreambe tudom cserélni, és ha közbe bekapok valami fire immunis ellenfelet/bosst akkor bizony jólbeszopom. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1046) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na 110 óra lett a vége, kiszedtem a dungeonok-ból a nagy szintű runekat, gemeket, 4 végigjátszás, + platina .
Nagy élmény volt az biztos, jó hogy nem hagytam ki :)
Jöhet a dark souls széria ;]

[ Szerkesztve ]

(#1047) Oppenheimer válasza Rigormortiis (#1044) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszi a válaszokat mindenkinek.

De azért 20-ig érdemes felhúzni, az Arcanet nem? Van egy csomó jó item amihez kell ennyi (vagy kicsivel kevesebb) Arcane, pl az a fejből nem tudom milyen shell, ami a leírás szerint váladékozik, és ha rákened a fegyverre, akkor Arcane sebzést ad hozzá. Itt mekkora plusz sebzésről van szó, és mennyi ideig hat?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1048) Oppenheimer válasza Jimy83 (#1046) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hmm, az első utáni végigjátszások ilyen gyorsak?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1049) Kvelstadt válasza Jimy83 (#1046) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grat!
Felkerült a maradandó játékélmények közé és ha igen mennyire?

Oppenheimer
Az az empty cucc pont az amit beszéltünk. Azért érdemes arcane-t húzni. Meg a beast roar is jó mert az meg ellöki az ellenfeleket szal élletmentő lehetsz ha te vagy a buli középontja. :D
De amúgy meglehet lenni ezek nèlkül is csak nèha jól jön mint ds-be a flesh swet fire ellen.
A többi spellel meg az a baj hogy lassan castolja el és kb meg krll kérni az ellenfelet hogy várj és ne mozdulj légyszi míg én ezt elsütöm.. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1050) Oppenheimer válasza Kvelstadt (#1049) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szép lassan feltornázom az Arcanet 20-ig, de marad a strengthes build. Aztán ha a strength már nem skáláz jól, mehetnek skillre a pontok.

Vagy van itt olyan aki érdemben húzza a bloodtingét és lövöldöz? Én még a stun hatás miatt sem szoktam lőni, leginkább csak ellenfelet csalni használom a lőfegyvert. Kivétel ez alól a 6-ra húzott ágyú ami 12 bullet használ és félig megöli az ellenfelet. De azt meg csak egyszer lehet elsütni :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.