Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Sziasztok!

Újra elővettem én is a cuccot vagyis megvettem a dlc-s változatot:) igyekeztem nem feladni ugyanis számomra sokkal(!) nehezebb mint bármelyik souls testvér:( ott a boss elől az elgurulás az elgurulás és lehet rá építeni.. De itt... Pánik kör nyomkodás ide oda suhanás majd gyors halál:D no de azért new game +1 végén vagyok ill. a labirintusokat nyüstölöm root loran és az első csoport curse fajtája nyílt meg ez utóbbi úgy érzem melós lesz a fél élet miatt. De úgy láttam, hogy ott az első boss (a 3 dagi) elég komoly fizikai követ dob amiket ki kéne farmolnom:) azt szeretném kérdezni, hogy mennyire érdemes ráadni a plusz matériákat nehezítés végett, hogy jobb droppok legyenek? Érdemes egyáltalán vagy a sima root-ban is dob jókat? Jó lenne együtt is nyomni bár nem tudom az, hogy megy pontosan kóddal mint a ds?

(#852) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#851) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A plusz materialoktól lesz más a chalice. Ha nem rakod be őket akkor csak leidézed a simát amiben valszeg már voltál.
A ds coop-ját meg egy az egybe innen vették csak ott ugye summon sign van itt meg csengettyűk. Beconong a behívónak és small resonant a behívottnak és egy insight egy behívás.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#853) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#852) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Köszi ez megvan arra lennék kíváncsi, hogy ha bejön ismerős segíteni akkor be kell írnia az én dungeon kódomat és ahogy belép akkor csengetem be? Így is számít a lvl különbség?

(#854) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#853) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen. A legfontosabb ez. Ugyan abba a dungeonba kell lennetek ugyanazon lámpánál.
Mi is úgy csinàltuk h haver lerakta a chalice-t majd megadta a glyph kódját és én az alapján raktam le az enyémet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#855) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Mióta divat pvp-ben gyógyítani? Felmérgeltem magam. Simán legyalultam volna a tagot, de gyógyított a barom. Persze elakadtam egy kőben, és megszívtam a kombót... Mondjuk első pvp harcom volt de a DS-ban nem gyógyítottak az emberek. Na mindegy.
Amúgy valami irgalmatlan jó ez a játék, megkockaztatom hogy a DS-nal is jobb. 10/10.

(#856) Djuree válasza BOBAKILL (#855) üzenetére


Djuree
félisten

miért ne gyógyíthatna? ja mert nem illik? hát akkor így járt, én gyógyítanák ha tudok, azért van. :K pvp-ben minden megengedett, mint egy jó brazil szappanoperában. :DD bár sose pvp-ztem, annyi időm nekem nincs, örülök ha single-re van időm.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#857) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#855) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Régen tényleg nem volt szokás ahogy egy tekjenben sem. Van egy életcsík és győzzön a jobbik.
De mióta AAA cím lett a ds3 és vér pistikéjék csapatba leöltek minden bosst majd azt gondolták hogy ők mikyen pengék hogy letolták a ds3at majd beszabadultak pvp-zni, na azóta mindent lehet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#858) BOBAKILL válasza Djuree (#856) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én csak kényszerből pvpztem, nem volt szándékomban. De akkor majd én is gyógyítok, leszarom a tisztességes harcot. Bossoknál is rühellem ha gyógyítanak. :D
DS3ban meg ketten jöttek ellenem egyszer. Hát az is finom volt.

(#859) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#858) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyszer engem betámadtak mensisbe a nurse előtti részen. Épp a bosshoz mentem szal nem hiányzott egy invader. Addig mozogtam míg a szakadék szélére került, rászaladtam nyomtam eagy beastroart és lelöktem. Megkaptam az echo-ját ami volt 100k majd kiléptem és mentem offlinba. Pvp-zni akart és meg is kapta a pvp-t. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#860) Djuree válasza Kvelstadt (#859) üzenetére


Djuree
félisten

ott minket is betámadott egy figura multkor. de ketten voltunk szal rábaszott. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#861) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#859) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az sem rossz. :D én is a nurse előtt haltam meg de én a disznók előtti részen. Két csapásból levittem a hp_ját, egy pici maradt neki, de persze gyógyított. Ezt eljátszottuk párszor. Majd nyomott egy kombot mikor volt kb fél hp-m, és elakadtam oldalt egy kőben... :D kicsit se voltam ideges. De tanultam belőle, ha így játszanak akkor én is gyógyítok meg hajigálok molotovot. :)
Megvetettem a dlc-t, kegyetlen jó. A hunterekkel kicsit olyan mint ha pvpzne az ember. A bestiává alakult ember az elején az igen kemény volt. Egyszer oda is lettem.

(#862) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Ritual Blood (4) hol érdemes farmolni?

Intel & ATI

(#863) Djuree válasza arpi6k (#862) üzenetére


Djuree
félisten

Guglizz rá, fejből nem tudom én se.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#864) arpi6k válasza Djuree (#863) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen közben már megvan. :R

Intel & ATI

(#865) Kvelstadt válasza arpi6k (#862) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Chalice-ben! :D
Bocs de ezt nem hagyhattam ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#866) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hello srácok. Hogy tudok segítséget kérni Orphan of Kos-hoz? Eddig voltak npck, de eddig az összes bosst legyőztem nélkülük de ehhez nincs idegrendszerem. Bár Ludwig is 30adjára lett meg kb. De Laurence meg ez a kos mocskos ivadéka, ezek feladták a leckét. És még hátravan a főboss is.

(#867) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#866) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is emlékszem hogy van e ott npc summon de szerintem direkt nincs.
Egyébként én egyedül vertem le kos-t de többet haltam mint bármelyik bossnál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#868) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#867) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha jól nézem akkor a kis haranggal be lehet hívni segítőt?
30%ig leviszem a hp-ját de ha átalakul és rosszul ugrok például akkor vége... Rohadt mocskok egy dlc bossok ezek, a sima játék bossaival nem volt gondom. (Egy kicsit talán Ebrietas okozott nehézséget)

(#869) Djuree válasza BOBAKILL (#868) üzenetére


Djuree
félisten

nincs ott npc sajna. de hiába csengetsz nem jön senki, én sokszor álltam ott félórákat. az az egy boss hiányzik nekem. ha gondolod megpróbálhatjuk.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#870) BOBAKILL válasza Djuree (#869) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, azóta már megoldottam a dolgot. :) Vártam és végül is segítettek. Igaz hogy csak a 2. fázisig mert meghalt. Kb 80%-ban én öltem meg, úgyhogy sikerként könyveltem el a Kos boss harcot. Nagyon durva volt a vége, azt hittem szívinfarktust kapok már. Te jó ég! Ez volt az eddigi legdurvább boss élményem. Orphan of Kos a bossok bossa!
Laurence-nél viszont kb 50%ban segítettek, az valahogy nagyon nem ment. Ha belockolom akkor nem tudok úgy elugrani, ha meg nem akkor szart se látok. Egyszer majdnem meglett egyedül is, de aztán belehaltam a lávába és persze már nem volt vial-em sem. Technikailag nekem nehezebb volt mint kos. (majd ng+on újra nekimegyek egyedül)
Akkor a végéről is ejtenék pár szót. Negyedjére, de meglett Gehrman. Egyedül persze. Technikás boss volt, vadász a vadász ellen. Élvezetes volt. A Moon presence már nem volt nehéz, 3. nekifutásra meglett. Elkentem a segglyuk képét a Ludwig Holy blade-el. Az az egyetlen +10es fegyverem. Most ng+on már megvan Gehrman kaszája, kipróbálom szerintem. :DDD

Összességében egy hatalmas élmény volt a játék elsőre, a From legjobb alkotása (szerintem). 10/10. Van még bőven tennivaló a platináig, úgyhogy szépen nekiállok majd újra. Megcsinálom még a két másik befejezést is, meg életben hagyok minden npc-t, mert most elsőre Gehrman előtt legyalultam mindenkit. (asszem) Érdekes dolog volt Annalise esete, mint kiderült újra lehet éleszteni. :) Szegény Alfrédot sajnáltam csak, jó haver volt, de nem volt kegyelem. :D Meg pár npc questet máshogy csinálok. Ja és egy ajtót nem tudtam kinyitni, plusz a Ludwig utáni cellák közül ahol valaki beszélt azt sem. Na majd akkor ng+on.

Jó lenne még egy dlc, megérdemelné a játék, és persze mi is! :D

Bocs a regényért, de kikívánkozott.
Fear the old blood!

[ Szerkesztve ]

(#871) Djuree válasza BOBAKILL (#870) üzenetére


Djuree
félisten

na fasza, akkor várhatok kos megölésével megint. :( na mind1.
nekem laurence meg moon presence meglett elsőre, tök könnyen, bár laurence-nél npc segítséget kértem asszem. gehrman meg a legnehezebb chalice-okon edződött karakteremnek semmi volt, alig használtam vialt is. 2x is lenyomtam egymás után gyorsan a két befejezéshez.
nekem azért a dark souls 2 marad az etalon de ehhez se bánnám ha jönne dlc, bőven megérdemelné még most is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#872) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#870) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyet értek. Ha bb boss akkor kos.
Bár cursed chalicbe vannak még érdekes bossharcok de persze csak technikailag nehezebbek mert fél élet csík meg pl van efy kurvanagy lyuk a boss terem közepén és így nehezebb oldalra ugrani vagy kivitelezni hogy a boss ne lökjön le.
Most sz volt a lényeg hogy meglegyen a játék végig de legközelebb kapd el egyedül kost. Nagyon nagy érzés mikor csak ketten vagytok és végül összeesik előtted.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#873) arpi6k válasza BOBAKILL (#870) üzenetére


arpi6k
addikt

Én is most végeztem a DLC-vel. Bitang jó volt. Az eleje annyira nem jött át, de az első boss, és ami utána jött, na az ott volt a szeren. Kos nekem szerintem megvolt 4. próbálkozásra, nem éreztem annyira neccesnek. Viszont a kútban levő két batár okozott pár kellemetlen percet.

Intel & ATI

(#874) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#872) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ng+-on megígérem hogy egyedül végzek mindenkivel. :D már csak az önbecsülésem miatt is. Igazából annyi volt a lényeg kosnál hogy mindig a háta mögé kell kerülni, én ott rontottam el hogy hátra ugráltam gyógyítani. A második fázisnál meg amikor sikerül a közelébe szaladni akkor addig ütöttem míg bírtam, utána eloldalogtam gyógyítani és ugráltam míg abbahagyta a dobálózást, csapkolodást.
Laurencenél nem tudom a taktikát, bár ha nem lockolom be akkor el tudok gurulni mellé. Mindegy, majd rájövök.
Azért lady maria sem volt gyenge első találkozásra. De belöttem magamnak az old hunter bonet, úgy könnyebb volt. :)
Cahilce-eket is csak elkezdtem, majd meg akarom csinálni azokat is. Lehet így ng+on már könyebb lesz minden.

(#875) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#874) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem kell ígérned. Csak magadtól veszed el az élményt ha kihagyod.
Am a maria harc a leglátványosabb a játékbsn szerintem.
Kosnál nekem az volt a taktikám higy és is kost játszottam azaz agresszívan mentem az arcába folyamat és ott dodgeoltam jobbra balra de nem hagytam magára.
Mögé kerülni nem tudtam mindig de ott voltam vele végig.
Amúgy az legemlékezetesebb bossfight nekem az "ez bloodborne" érzést megadta a játék rlején az vicar amelia volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#876) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#875) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem Orphan of Kos-ról valamiért Grendel ugrik be az animációs Beowulfból. Ő is ezt a sikoltozós ugri-bugrit tolta, meg csapkodott össze-vissza.

Én a Gaszkojny meccset vártam nagyon, mert arról korábban is hallottam, hogy mekkora király, de enyhén csalódás volt, másodjára meglett az öreg még a zenedoboz nélkül is (kicsit beakadt egy sírkőcsoportba :D), Vicar Amelia baromi nagy szívás volt, főleg a sok lengedező ruha- meg hajfoszlány miatt, alig láttam mit csinálok. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#877) arpi6k


arpi6k
addikt

Csinálom ezeket a Chalice dungeonoket és nem értek valamit. Amikor megidézek egyet vannak az alap hozzávalók (Basic Materials), és vannak opcionálisan hozzá adható tárgyak (Rite materials). Ez mire jó? Miért éri meg ezeket hozzáadni?

Közben megtaláltam: [link] :D

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#878) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#876) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grendel, tényleg! Egy torszülött volt de nekem valamiért jobban tetszett mint pl a sárkány. Lehet mert sárkányt már láttam eleget ilyet meg még nem. Meg attól hogy szörnyeteg volt nem is volt az mert csak csendet akart.

Én a gaszkonyal szoptam mert ott még azt se tudtam hogy van a parry, zenedobozról fogalmam sem volt, ilyen fogyó itemeket meg mint a molotov nem szoktam használni és főleg nem bossnál. A boss azért boss hogy legyőzzem és nem azért hogy kitrükküzzem valami olcsó módszerrel.
Amelia-nál azi is közrejátszhatott hogy annyira megmaradt nekem hogy ott játszottam először fülessel a játékkaé és az a zene meg az üvöltése nagyon epic élmény volt.

(#877) arpi6k
Lényegében úgy kapsz random chalicet meg meg is nehezíti. Egyszer csináltam egy cursed rotted defiled chalice-t amiben azért volt kihívás. fél éllet, sinisterek, npc hunterek de sokkal durvábbak mint a dlc elején lévők... Megcsináltam de volt halálom nem egyszer.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#879) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#875) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Már a játék elején arra nevel a bloodborne hogy ez nem DS, itt agresszívan kell játszani. Csak hát ugye nehéz levetkőzni a begyakorlott DS mozdulatokat, hátrálásokat, stb.. Nekem meglett elsőre a játék elején a cleric beast és ezen felbátorodva nekirontottam Gascoigne-nak. És az is meglett elsőre valahogy, totál brutál módon csak mentem felé és ütöttem ahogy értem. Csak gyógyítani hátráltam meg és mikor átalakult akkor dodgeoltam el. Egyszer még egy parry is összejött. Valahogy ez a harcmodor a legcélravezetőbb a játékban amit te is említettél. Dodgeolás ide-oda és kaszabolás. Lady Maria is úgy lett meg kb 10-edjére hogy nem hátráltam, hanem nekimentem folyamatosan. Kos is megáll és felüvölt egy pillanatra mikor odavágsz neki 1-2 nagyot. Laurencenél volt egyedül hogy nem tudom mit kellene kezdenem.
Jól sejtem hogy a chalice-ekben lehet találni még extra fegyvereket is amik nincsenek a játékban alapból?

(#880) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#879) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a vicc hogy nekem nem jön be ez a gyorsabb harcmodor mert ha agresszív akarok lenni akkor túlzásba viszem amiből hiba, kapokodás majd halál lesz.
De itt valahogy mégis működöt és szerettem.
Cleric anno nekem is megvolt elsőre de én azt gondoltam hogy elsőre nem akar megerőszakolni a játék. Gascone viszont elkapott párszor mire átment rajtam a szétb.sz az ideg fázis és megint tiszta fejjel tudtam nekimenni.

A chalicekben az összes fegyver lost és uncanny verzióját lehet megtalálni egyenkènt vagy néhány chalicebe megvenni messenger shopból.
De ezekben a fegyverekben annyi a különbség hogy a harmadik rúna slot más mint az alap verziónál.
De ez nem jelenti azt hogy a más rúnák sokkal jobbak mint az alap csak így más a választék amit brlepakolhatsz harmasik slot-ra.
Ja és persze chalice-ből ki lehet szedni a final boss kaszát is ami azért jó mert így meg lehet csinálni a fegyver trophyt final boss előtt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#881) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na lassan én is végzek vele. Ha jól számolom 5 boss maradt. (Ezek mind opcionálisak, de letudom őket.)
A játék engem az elején nen fogott meg, de semennyire. Az ellenfelek falon át ütöttek, buták voltak, a játékmenet szerintem idejétmúlt(checkpoint==>shortcut==>boss aztán újra mindig és mindig) a shortcutot alig találtam, az atya lazán megölt mindig mert beszorultam. Aztán eljutottam Vicer ameliaig....és atyám, na az igen. Vagy 3 napig szopatott, de meglett. Ez volt az a pillanat, amikor eldöntöttem, hogy én ezt végigviszem. Most odáig jutottam, hogy minden bosst ki fogok nyírni(megjött a kedv :D)
Amúgy ez az első From Software játékom, és ha nem is 10/10, de egy erős 8 van minden más miatt.
Egyébként csak szerintem fogyott el a játék végére maga a játék? Micolash és Wet Nurse elég gyenge boss volt úgy minden értelemben(bár előbbi halálra szopatott mìg rájóttem hogy nonstop az arcában kell lennem...az utóbbi meglett elsőre)
Ui: Ebriates ellen valaki mondana egy taktikát? Valami bitang sok hp-ja van.

(#882) BOBAKILL válasza ThySoul (#881) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én a DS2vel voltam úgy mint te. Aztán folytattam a from játékokat mert elcsábítottak. :)) nálam 10/10 a Bloodborne. Kezd el a DLC-t, hidd el nem 'fogyott el' a játék. Amit az első dlc bosstol kapsz elsőre... :D
Csak arra kell figyelned Ebrietasnal hogy amikor lövi a lézert akkor ugrálj el előle. Egyébként meg támadd a fejét, azt nem szereti. Nyomat egy varázslatot is, aminek talán frenzy hatása van ha jól emlékszem. Na én közben kezdtem el püfölni miközben ezt csinálta, előről a fejét. Valahogy megöltem így, bár sokszor megölt előtte.

[ Szerkesztve ]

(#883) melega


melega
őstag

Hasonlóan ilyen jó élményekben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek mint a Bloodborneban!

[ Szerkesztve ]

(#884) BOBAKILL válasza melega (#883) üzenetére


BOBAKILL
őstag

BUÉK Minden vadásznak! :)

(#885) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#884) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó vadászatot idén is! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#886) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na most végeztem a játékkal, és Gehrman......azta kurva milyen kibaszott jó volt ^.^
Ezt már nevezem, ezért megérte...

(#887) maszekember


maszekember
aktív tag

Üdv urak,

A Bloodborne mennyire épít előző részekre (ha van) avagy ez a játék egy új sorozat első darabja?
Szeretem érteni az utalásokat a korábbi címekre , ezért tettem le a voksomat mellette a DS 3 ellenében.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#888) Kvelstadt válasza maszekember (#887) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez egy első rész és szerintem utolsó is.
Pont mint a demons souls. Az is ps only és annak sem lesz folytatása soha.
Szóval ha csak ez kell a döntéshez akkor hajrá!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#889) Djuree válasza Kvelstadt (#888) üzenetére


Djuree
félisten

egy remake azért jöhetne belőle. :K tuti vétel lenne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#890) Kvelstadt válasza Djuree (#889) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha csak egy port jönne nekem le is lenne tudva az idei kari. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#891) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Bocsi, a kezdő kérdésért, de nem találtam választ és nem akarnám elrontani a játékot egy elhibázott döntéssel.

Wet Nurse-el végeztem, most mennék a DLC területre, de előtte, gondoltam lemegyek a labirintusokba.
Ezzel kapcsolatban lenne olyan kérdésem, hogy melyik sírkőnél melyik chalice-t kell feláldozni.
Mindegy a sorrend? 3 kelyhem van perpillanat.

Köszi a segítéget.

(#892) Djuree válasza onkelz (#891) üzenetére


Djuree
félisten

mindegy a sorrend igen. de ajánlatos vmi elvet követni, mittomén nehézség szerint növekvő, mert később annyi chalice-od lesz letéve h azt se tudod melyiket miért tetted le.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#893) onkelz válasza Djuree (#892) üzenetére


onkelz
aktív tag

Értem, köszi a segítséget :)

(#894) Kvelstadt válasza Djuree (#892) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A cursedbe meg a tüzes kutyánál vagy amygdalanal meg majd egyeztetünk időpontot. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#895) maszekember


maszekember
aktív tag

Megvettem. Nálam egy ilyen típusú játéknál ez nagy szó, egyáltalán nem vagyok ismerős a műfajban.

Rögtön meg is haltam a koporsók mögötti nagy fekete kabátos ###########tól. Aztán még többször. Addig nem nyugszom, amíg meg nem döglik a rohadék.

Jut is eszembe, az echo-knak van "lejárati ideje" ? Tehát több halál után teljesen eltűnnek, vagy a visszaszerzésükig megmaradnak?

Kb. 3 órát játszottam ma vele, és a játék folyamatosan a középső ujját mutatja nekem. Ez akkora felüdülés,hogy hihetetlen. Már csak fejlődni kell (nekem) , és kezdődhet is a móka.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#896) Djuree válasza maszekember (#895) üzenetére


Djuree
félisten

azt a batárt hagyjad még az elején, én is neki mentem, el is ment a kedvem a játéktól miatta, azt hittem meg kell ölni, el is adtam akkor. aztán persze utána megvettem megint. :DD majd leölöd később.

halál után egyszer visszaszerezheted, a piros szemű ellennél lesz, vagy a földön. ha úgy halsz meg h nem szerezted még vissza akkor buktad örökre. amúgy nem jár le.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#897) bandi0000 válasza maszekember (#895) üzenetére


bandi0000
nagyúr

érdekes ám ez a játék, mert a legtöbb ember aki nem játszott a DS al mint én, az az az első 5-10 óra alatt el sem jut az első lámpáig, az utána meg kiismered a játékot és tök gyorsan haladsz, persze akkor is meghallsz, de leg nem minden szörnynél :D

Xbox One: bandymnc

(#898) BOBAKILL válasza bandi0000 (#897) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Még a DS menőknek is át kell állni rá. Itt nem az van hogy feltartod a pajzsot és oldalazol hanem kőkeményen támadod az ellent. Legjobb védekezés a támadás. :)
#Maszekember: gyakorold a parryt, nagyon hasznos a debil ellenek ellen. Mikor az ellenfék lendítené a kezét hogy lecsapjon, akkor rálőssz egyet a pisztolyoddal. Nézz videókat róla és gyakorold, hidd el megéri és nem nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#899) Djuree válasza BOBAKILL (#898) üzenetére


Djuree
félisten

sosem használtam pajzsot a ds-ben. :DDD az úgy túl lassú, én csak gurulgattam inkább. így a bb-be is könnyebben belejöttem.

parry meg igenis nehéz, nekem szinte sose adja be, így nem is használtam, anélkül is meg lehet csinálni. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#900) maszekember


maszekember
aktív tag

Köszönöm a válaszokat és a bátorításokat. :DDD

Blood vialt dob a játék halál után? Azóta nem kaptam, hogy a fekete csuklyás gec... akarom mondani behemótnál meghaltam. Párszor.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.