Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Kvelstadt válasza snake78 (#1197) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A bloodgemeket random is dobálja függetlenül attól hogy milyen chalicbe vagy.

Oppen.
Itt nincs limit szintkülönbségre. 10es is mehet 200assal.
Annyi hogy a behívottat nerfeli a játék hp-ba meg sebzésbe függetlenül attól hogy erősebb vagy gyengébb mint a behívó játékos.
Szóval menni tudtok együtt de óvatosan.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1202) snake78 válasza Kvelstadt (#1201) üzenetére


snake78
tag

Ha szerencsém van akkor elég csak az amiket írtál
Mire kell vigyázni ?

(#1203) Kvelstadt válasza snake78 (#1202) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Asszem azt amiért a trofi jár hogy találj egy nagyon ritka gemet, azt beadja valahol a sima dungeonokba is de ha mákod van akkor többet is kapsz.
Arra figyelj hogy ne hallj meg mert az ellenfelek nem csak megsebezni de meg akarnak ölni.
Bocs de ezt nem hagyhattam ki! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1204) snake78 válasza Kvelstadt (#1203) üzenetére


snake78
tag

Pont ezt akartam én is írni csak kitoroltem 😂 Arra a 3 brutális gemre gyurok ami + 27% körül ad 😂

(#1205) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#1201) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha dungeonba hivsz be valakit, ott is nerfel? Megjelenes ota hagytam a dungeonokat, annyira nem csipem oket, de mivel ott nem valtozik a nehezseg, gondoltam ott nincs nerf.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1206) snake78


snake78
tag

Azt meg tudja valaki mondani, hogy a bloodgemeket össze lehet e vonni? Mármint az ugyan olyanokat
Ne külön legyenek hanem ami ugyan olyan azt egyesíteni

(#1207) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#1205) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ott is. Cursed chalicbe ezt éreztem is rendesen mert nem csak fél hp de még a coop miatt is levesz belőle.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1208) Rigormortiis válasza snake78 (#1206) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem. Egyesevel kell oket eladogatni a fenebe.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1209) snake78 válasza Rigormortiis (#1208) üzenetére


snake78
tag

👍az kiraly 😂Köszi a választ

(#1210) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#1208) üzenetére


Kvelstadt
veterán

El lehet adni? Sose néztem. Modjuk a végére lett is annyi gem hogy a görditősáv volt vagy 3mm hosszú. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1211) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#1210) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Persze, en mindig eladogatom oket a francba. Csak atlathatatlanna teszik az inventoryt, amikor probalom fegyoba tenni oket.

Ha fent latlak, behivlak partiba. Most hirtelen 15 orat beletoltam a ds3 ringed citybe es annyira nekilelkesultem, hogy a bbhez is megjott a kedvem. Csak az a franya old hunteres emissary...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1212) snake78


snake78
tag

Sziasztok! Meg tudna valaki mondani mit jelenlétének az ehez hasonló kódok a dungeon oknál
Pl: glyph kfrk4ycc
A válaszokat előre is köszönöm

(#1213) snake78


snake78
tag

Csak azért kérdezem, mert a bloodborne wiki oldalán találtam ilyen kódokat, de ez pl nincsen benne.
Illetve a neten vannak ehez hasonló kódok és gameplay ekben volt olyan akinél láttam, hogy használja de ha bemegy a dungeon be visszaveszi az életet
Ezek mire jók ? Mármint az ilyen kódok

(#1214) vlaho válasza snake78 (#1212) üzenetére


vlaho
aktív tag

Mások által megnyitott dungeonok, ahová be tudsz menni a kód beírásával. Pl.: valaki megtalált egy erős runát vagy gemet, te meg nem akarod keresgetni, akkor bemész a kóddal és felveszed nála. Valamelyik runát én is így szedtem fel.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#1215) snake78 válasza vlaho (#1214) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm a válaszodat 😂👍
Ezekhez is ugyan úgy kellenek a ritual cuccok vagy ezekhez nem?

(#1216) snake78 válasza vlaho (#1214) üzenetére


snake78
tag

Illetve ezek folyamatosan nyitva vannak ( mármint most is használhatóak) vagy egy idő után bezáródnak?

(#1217) vlaho válasza snake78 (#1215) üzenetére


vlaho
aktív tag

Na erre már nem emlékszem. :( De szerintem kellenek, legalábbis úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#1218) snake78 válasza vlaho (#1217) üzenetére


snake78
tag

Köszi erre tippeltem én is 👍

(#1219) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Más játékába becsatlakozva te nem veszel fel mást drop itemen kívül szal rúnát biztos nem mert az ládába van az meg neked üres lesz.
Viszont ha te leidézed az adott glyph kódu chalicet a szükséges materiálokkal akkor fel tudod venni.
Van is valahol a neten egy lista hogy milyen itemet milyen glyph kódu chaliceben lehet megtalálni.
Még a kód alapján jutub videót is találhatsz hogy pontosan hol van az item.
Én is így szereztem meg pár csak chalicben felszedhető rúnát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1220) snake78 válasza Kvelstadt (#1219) üzenetére


snake78
tag

Köszi
Ez akkor éri meg, ha valamit nagyon nem találok és bemegyek más játékába a megfelelő serleg és ritual birtokában
Viszont ezek is egy idő után bezárnak vagy mindig nyitottak?

(#1221) Kvelstadt válasza snake78 (#1220) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha te megnyitod megmarad. Ha más nyitja akkor addig míg ő nyitva tartja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1222) snake78 válasza Kvelstadt (#1221) üzenetére


snake78
tag

Ok
Köszi
Tehát a kód birtokában bármikor meg nyitható 👍

(#1223) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok,

most vettem meg a jatekot, egybol a GOTY verziot. Hat mit ne mondjak, eddig 1 oram van benne, de nem sok sikerelmennyel :) Most leptem be Yharnamba, ahogy lementem a lepcson balra hatul van egy hatalmas barddal egy figura, konkretan nem tudom megolni. Mar eletem sincs. El tudtok egy-ket kezdo tanaccsal latni? Koszi szepen.

[ Szerkesztve ]

(#1224) szarvasbogár válasza Lefty (#1223) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Szia!

A játék baromi nehéz szerintem nehezebb mint az összes többi souls anyag de ha ráérzel nagyon be fog szippantani:) no gríd no kapkodás és maximális alázat.

Az elején a nagy baltásat hagyd nyugodtan mert csak egy régi gliccset őrzött ami egy shortcut de már peccselték. Fedezd fel a többi területet nézz be minden eldugott nyílásba gyűjts az itemeket farmold az alap szörnyeket. Az elején még nem tudsz szintet lépni csak kicsit később így a náladlévő lelkekől (bloodecho) vegyél nagy adag bloodvialt meg pisztoly golyót legalább mindig lesz nálad halál után nem kell külön farmolni. Blood shardot is találsz azzal tudod fejleszteni a fegyvert, egyet mindenképp húzzál rajta mielőtt mész valamelyik bosshoz:)
Gyakorold a parry-t ami nagyon hasznos az egész játék folyamán lényegében annyi, hogy amikor valaki támad abban a pillanatban pofán füstölöd pisztollyal és ha jó az időzítés egy pillanatra térdrerogy odaugrasz és közelről egy sima R1. A másik parry pedig ha hátulról ráversz egy hosszú R2 -őt amitől szintén lemegy alfába és jöhet a belező:)

Jóval masszívabb ruha szettet alul a csatornában találsz.

Jó vadászatot!

[ Szerkesztve ]

(#1225) Kvelstadt válasza Lefty (#1223) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem van ds-es multam de a játék elejét az első bosdig jól be tudtam gyakorolni.. :)
Tök más volt a ritmusa mint a ds-nek és kellett idő mire belejöttem.
Arról meg ne is beszéljünk hogy kb a játék feléig azt se tudtam hogy van parry, de a backstabet se ismertem.

Egyébként ha jól szétnézel akkor lehet találni az első boss előtt insight-ot amit ha benyomsz akkor felkel a baba a dreamben és akkor már tudsz szintet lépni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1226) Lefty


Lefty
addikt

Koszonom a tanacsokat mindkettotoknek. Vasarolni hol tudok pontosan?

(#1227) Kvelstadt válasza Lefty (#1226) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A dreamben van egy ilyen kútféleség és abbo ott integet egy olyan kis sovány csúnya jószág. Na ő egy messenger és nála tudsz vásárolni blood echoért.
Fentebb a ház mellett van egy másik ilyen shop de ott csak insight-ért tudsz venni dolgokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1228) Lefty


Lefty
addikt

A parry jol tud jonni tenyleg. De nem tudok atjutni az elejen azon a reszen, amikor egetnek a kereszten valami dogot es vagy 15en allnak korulotte. Blood vial nuku mar, blood echos sincs igy venni se tudok. Elobb mar csak 3-4 maradt de bukfenc kozben beakadtam valamibe es ott megint lekaszaboltak, majd start az elejerol :) Oljek meg parat aztan rohanjak tovabb?

Meg egy dolog, pause nincs? Hiaba nyomok startot vagy akarmit, a jatek megy tovabb a hatterben. Illetve mi a jelentosege annak ha egy note elolvasasa utana azt mondom, hogy faul vagy epp az ellenkezoje?

[ Szerkesztve ]

(#1229) Lefty válasza Lefty (#1228) üzenetére


Lefty
addikt

Miutan ezt leirtam tovabb is vittem, megoltem mindenkit, ra lehet erezni mikor kell gurulni majd vissza es csapni egyet. Aztan a kutyak szedszedtek es megint kezdhetem a legelejerol...

(#1230) bandi0000 válasza Lefty (#1228) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jobb oldalt menj fent, kinyirod az elsőt aki ott áll a teraszon vagy minek hívjam, aztán felmegy 2-3, aztán azokat kinyirod, utána elmész ott előre ütközésig, leugrassz, akkor rádszalad az első kutya, kinyirod és szép sorba a többit

Xbox One: bandymnc

(#1231) Lefty válasza bandi0000 (#1230) üzenetére


Lefty
addikt

Megvolt, meg azt az oriast is leoltem molotovval aki dorombolt az ajton, utana felmentem es van ket nagyobb farkas, egyiket megoltem (a molotov eleg hatasos), de a masikra mar nem jutott es megolt, erre megint a csutka elejen kezdek. Most szerintem tartok egy kis szunetet. Szokott ez menteni? :)

(#1232) bandi0000 válasza Lefty (#1231) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csak akkor ment ha nem halsz meg, de amint megtörténik akkor megint elejétől kezded, igazából a lámpásokkal mentesz, de ugye az a pálya egyik és másik végébe van, ahol te vagy ott meg csak a két bossnál van a fákja

Xbox One: bandymnc

(#1233) Lefty válasza bandi0000 (#1232) üzenetére


Lefty
addikt

Ertem, cleric beast-et erdemes megolni? Sajnos elfogyott a molotovom, es minden echot nala ejtettem el, ugy latom lehet menni a masik uton tovabb ot kikerulve. Nem farmolnak ujra molotovra valot ha nem erdemes.

(#1234) Kvelstadt válasza Lefty (#1233) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem minden bosst érdemes megölni egyszer mert kapsz érte echot meg ez a játék erről szól. Átverekeded magad mindenkin legyen az sima mob vagy boss.
Pause meg nincs. Én vissza szoktam menni a dreambe ha meg akarok állni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1235) Lefty válasza Kvelstadt (#1234) üzenetére


Lefty
addikt

Jogos :) Meg kozben kezdem mar kitapasztalni a jatekmenetet, azert nem egy egyszeru jatek. Megolt mar vagy 15szor cleric, de aztan csak ujra meg ujra nekimegyek :)

Lehetseges, hogy a parry nem mindenkire hat? Vannak ezek a nyurga magas landzsas szornyek, cleric utan nem sokkal, ezek kicsit rafinaltabbak.

[ Szerkesztve ]

(#1236) Kvelstadt válasza Lefty (#1235) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg eről is szól, hogy legyél kitartó és ne add fel. Ha megölnek mész megint.
Vannak akiket nem lehet parryzni de azokat a nyúrga lándzsásokat pont lehet.
Meg a nagy benga dögöt is aki egy téglával csapkod.
Ebben a játékban vannak bossok ahol 10-15 halál még csak ismerkedés-bemelegítés. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1237) Lefty válasza Kvelstadt (#1236) üzenetére


Lefty
addikt

A teglas bengakat megparryztem gond nelkul a landzsast nem sikerult, gyakorolnom kell meg.

Jol hangzik :) Csak ne kene mindig a fel varoson atzakatolni meg ujrafarmolni ami elfogyott.

(#1238) Kvelstadt válasza Lefty (#1237) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vannak shortcutok. Pl van egy titkos.
Tudod ahol a benga volt aki döngette a kaput és volt ott egy ajtó ahova be lehetett kopogni. Na amellett balra ha szétcsapod a koporsókat akkor le tudsz ugrani és levágsz egy kis utat.

Ahogy meg majd jobb leszel kevesebb vial fog fogyni.
Én azt csináltam hogy egy chalicbe ami jól adta az echot végigmentem párszor és megvettem anbyi vialt ami fér azaz 600at és onnantól nem volt potion gondom.
De ha jutubon rákeresel hogy vial farming dobni fog egy videót amit ha megcsinálsz akkor pár perc alatt te is szerezhetsz kb 20vialt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1239) Lefty


Lefty
addikt

Ma apro orom, megoltem vegre cleric beast-et :) Koszi a tanacsokat.

(#1240) Kvelstadt válasza Lefty (#1239) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grat! Akkor most jöhet majd egy nehéz boss. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1241) Lefty válasza Kvelstadt (#1240) üzenetére


Lefty
addikt

Bele is futottam a kovetkezobe Father Gascoigne szemelyeben, majdnem megoltem elsore de bealadtam egy sirba.

(#1242) snake78 válasza Lefty (#1241) üzenetére


snake78
tag

Csald fel a lépcsőhöz ott egyszerűbb a dolgod az elején én is a sírok között próbáltam
És ne felejtsd el a zene dobozt a kislanytol elkérni sokat segít szerintem 😂
Sok sikert👍👍

(#1243) Lefty válasza snake78 (#1242) üzenetére


Lefty
addikt

Amig nem alakul at vadallatta addig nincs gond, parryzve addig siman elmegyek, utana viszont, hogy bebontja a sirokat is, mar nem nagyon tudok hova bujni ha ugy van. Tenyleg, a zenedoboz mire jo? Betettem gyorseleresbe a molotov melle :)

[ Szerkesztve ]

(#1244) Kvelstadt válasza Lefty (#1243) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy pár másodpercre megállítja.
Én anno mikor először öltem még parryt se tudtam, se a zenedobozt se a molotovot szal izgis harc volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1245) snake78 válasza Kvelstadt (#1244) üzenetére


snake78
tag

Ng+ ban vagyok a dlc is majdnem vége a dungeonnal szívok 😂De a parry meg mindig nem megy tökéletesen 😂😂😂 hiába tudok tőletek egy két titkot, de a Boss ok meg így is kemény harcok
Csak itt ami ment elsőre az itt megy harmadikra 4.re 10. Re 😂😂

(#1246) snake78 válasza Lefty (#1243) üzenetére


snake78
tag

Én mindig akkor használtam miután átalakult
Pont annyi időre fogja be a fület ami elég arra, hogy rá tudjál verni egyet kettőt, vagy neked mivel megy a parry pont elég arra, hogy használd és w.attak ot 😂👍
Sok sikert és kitartást
Ő az a boss aki számon kéri rajtad az eddig tanultakat
És vízválasztó is egyben ha túl mész rajta nagy esélyel végig is viszed a játékot
Volt ismerősöm aki nála be is fejezte mert mondván nehéz volt

(#1247) BOBAKILL válasza snake78 (#1246) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Több ilyen mérföldkő is van a játékban. Például a dlc-s Ludwig bossharc. Az kiidegelt rendesen. :D Meg Ebrietas, igaz az opcionális. De sok kitartással és türelemmel megoldható az is. Gascoigne jó kis pörgős bossharc, tényleg megadja a BB alaphangulatot. :K

(#1248) snake78 válasza BOBAKILL (#1247) üzenetére


snake78
tag

Igen a dlc kicsit más 😂😂
Nekem kos volt aki ki idegelt 😂
Lady maria val viszont élvezetes volt harcolni kimondottan tetszett
De a dlc Boss ok kemények össze sem hasonlithatoak az alap Boss okkal szerintem 🤣🤣

(#1249) BOBAKILL válasza snake78 (#1248) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát nem. :))) Lady Maria nekem is személyes kedvencem. Olyan mint ds3ban a Dancer, neki volt a legjobb hátsója a sorozatban. :DDD

(#1250) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#1249) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Leglátványosabb bossharc az tuti.
Mondjuk nekem nem vokt időm megnézni hátulról. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.