Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Djuree válasza Kvelstadt (#500) üzenetére


Djuree
félisten

na ezt a beast módot én se tudtam mi fén terem, elvileg már megvannak hozzá a cuccok, ki is fogom próbálni. :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#502) Snike válasza Djuree (#497) üzenetére


Snike
aktív tag

Ha mész chalic-ba akkor a Loran szinteknél nem árt a fáklya,
a lámpás fénye gyenge lesz...

PS5, mert az jó! :)

(#503) Kvelstadt válasza Djuree (#501) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én kipróbáltam de nem tetszett az hogy folyamat pörögni kéne vele mert az buffolja ha folyamat ütsz.
Ja meg ha még úgy mxomod el a beast roart hogy beadtbe vagy akkor golyókat spelleket is eltereli.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#504) pomk


pomk
őstag

"Oh Amygdala, oh Amygdala..."

[ Szerkesztve ]

(#505) Kvelstadt válasza pomk (#504) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem jutottok dűlőre? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#506) pomk válasza Kvelstadt (#505) üzenetére


pomk
őstag

Még nem találkoztunk, csak az átvezető videóban van.
Viszont megint olyan helyre kerültem(mint amikor elrabolt a zsákos-> Unseen Village) amihez még kicsi vagyok. Bementem egy kör alakú templom félébé Amelia katedrálisától jobbra lent és ott amikor a szemközti ajtót kiakartam nyitni, akkor jött a videó. Viszont ahova kerültem olyan erősek az ellenfelek, hogy inkább vissza utaztam az eredeti helyre és tovább haladtam. Fura ez, hogy már másodszor kerülök olyan helyre amihez kicsi vagyok.

(#507) Adam_Shepard válasza pomk (#506) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ott vegig kell menned. Nincs messze a lámpa.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#508) Kvelstadt válasza pomk (#506) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Engem is elvitt anno. Visceral-al is az élete felét sem szedtem le míg ő egy rugással megölt.
Elkonlódtam a lámpáig és jódarabih invidit villave-nek neveztem a helyet. :)
De az tetszett hogy ez volt a módja eljutni egy új helyszínre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#509) LeventeV


LeventeV
senior tag

Tudtok ajánlani valami jó fegyvert az Old Hunters DLC-hez? Lv. 190 vagyok, new game +4, az alapjátékot simán viszem végig még most is, semmi fennakadás, de a DLC-hez már kevés vagyok.
Jelenleg a Yharnam hunter ruházat van rajtam, a Saw Cleavert használom és a statjaim (emlékezetből) valahogy így néznek ki: Vitality - 51, Stamina - 45, Strength - 50, Bloodtinge - 13. Arcane - 25.

Az első 3 végigjátszásban egy melee, közelhara specializálódott karaktert csináltam, de a DLC-hez ez már kevés, így elkezdtem az Arcane buildre ráállni.

(#510) pomk válasza Adam_Shepard (#507) üzenetére


pomk
őstag

Lámpát aktiváltam, és spuri vissza. :)
Most tartok Ram póknál...Ill. még Unseen Village-t is bekéne fejezni. Fura, hogy ennyire nem lineáris a dolog. Néha azt sem tudom hova menjek. :D

(#511) LeventeV válasza pomk (#510) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nagyon jol haladsz. Van meg 4 titkos helyszin is. Youtubeon erdemes megnezni, hogy hogyan juthatsz el oda.

(#512) Kvelstadt válasza LeventeV (#509) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom mi szàmít jónak de ha sebzés kell akkor nézz olyat ami minél több statra és jól skálázódik.
De szerintem ilyen ng+4 körül már nem a srbzés számít hanem a skill vagxis hogy mennyire tudsz dodge-olni.
Az ellenfelek ugyanazok csak ami eddig sebzett gondolom most megöl tehát el kell kerülni. Tudpm könnyű azt mondani de azon a szinten gondolom már nocs adok kapok harc..

pomk
Unseen village zsákutca lesz vagyis nem de ahova nyilik a boss után ott már jártál. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#513) Djuree válasza LeventeV (#509) üzenetére


Djuree
félisten

holy moonlight blade vagy mi a pontos neve elég jó, arcane-es kard, én ezzel tolom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#514) pomk válasza LeventeV (#511) üzenetére


pomk
őstag

A 4 titkos ezektől mind független, vagy Unseen-en belül.
Ill. Unseen elején amikor kijövök a cellából, jobbra ha lemegyek a lépcsőn van egy imádkozó hölgy. Viszont amikor először beszéltem vele, nem sok minden történt. Meg kell ölnöm a bosst hogy tudjak kezdeni vele valamit?

Egyébként ez az Unseen Village hogy kapcsolódik a sztorihoz? Van ez a zsákos fickó, aki elrabolt idáig ok. De kik ezek? Miért gyűjtenek embereket?

[ Szerkesztve ]

(#515) Djuree válasza pomk (#514) üzenetére


Djuree
félisten

a csajt vagy odeon chapelbe vagy józsefkához a kórházba tudod küldeni. de előbb asszem beszélned kell mindkét helyen a vezetővel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#516) Adam_Shepard válasza pomk (#514) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát a Piros köpenyes földön szüttyögő azért, hogy ne unatkozzon.. a Dzsozefka meg majd meglátod... viszont ha jót akarsz, akkor az erdőben lesz egy ilyen bekötött fejű gollam npc, na őt ne küldd oda ahol az emberek vannak.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#517) pomk válasza Adam_Shepard (#516) üzenetére


pomk
őstag

:DDD ;)

(#518) biceps


biceps
tag

Na! A végére értem. Az utolsó bosst szándékosan nem öltem meg, hogy még ne kerüljek át ng+ba. Segíteni akarok másoknak. Egy dolgot nem értek. Amikor becsatlakozok máshoz az életcsíkom jelentősen lecsökken, valamint szinte egy boss ütéstől egyből meghalok. Miért van ez?

PSN ID: BulldozerHUN

(#519) Adam_Shepard válasza biceps (#518) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mert, ha egy gyengébb, alacsonyabb szintű hunterhez dob be, akkor balanszolja a játék a kettőtök közti külit.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#520) Kvelstadt válasza biceps (#518) üzenetére


Kvelstadt
veterán

S akkor még nem mentél be segíteni úgy hogy balanceol meg cursed chalice fél élettel. :)
Szaporán kell dodge-olni ha tényleg segíteni akar az ember és nem meghalni max két ütésből. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#521) Djuree válasza Kvelstadt (#520) üzenetére


Djuree
félisten

akkor gyere majd amygdalához segíteni. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#522) Kvelstadt válasza Djuree (#521) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megbeszéltük. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#523) biceps válasza Kvelstadt (#520) üzenetére


biceps
tag

Ha átlépek ng+ba akkor már csak ng+ban lévő játékosnak enged segíteni?

PSN ID: BulldozerHUN

(#524) Adam_Shepard válasza biceps (#523) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem. cserébe levágja a HPdat mint a fene.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#525) pomk


pomk
őstag

Az normális, hogy Unseen végén lévő villamos bosst megöltem, viszont amikor visszamegyek Hunter's Dreambe, az Unseen sírkőnél csak 3 lámpa aktív. Akkor ez most még nem Unseen vége, vagy ez a vége, de oda kerülnek majd más lámpák?
Ill. Unseen jobb oldali végén van egy ajtó amit 2 kutya őriz. Azt miért nem tudom kinyitni? Azt gondoltam boss után szabad lesz az út, de továbbra os zárva van.

Lehet, hogy nem is Unseen villaget jártam végig? Darkbeast Paarl-ot öltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#526) Adam_Shepard válasza pomk (#525) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ja lol. így már megvan. ahol a Djura a tetőről lött téged old yharnamban. annak a résznek háta mögött kötöttél ki most.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#527) Kvelstadt válasza pomk (#525) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lesz unseen-nek egy sokkal viccesebb része. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#528) pomk válasza Adam_Shepard (#526) üzenetére


pomk
őstag

Szuper. És most? Ram?

(#529) LeventeV válasza Djuree (#513) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi a tippet. Megpróbálom majd azt a fegyvert is.

@pomk: az a 4 titkos helyszín teljesen máshol van. Trükkös eljutni oda és mindegyiknek a végén van egy jó kis boss. :D

(#530) Kvelstadt válasza pomk (#528) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ami tetszik vagy ami maradt és elérhető. Elég nagy szabadságot a játék hogy mere menj,
De ezt modta is a rendező hogy azt szeretné hogy a játékosok úgy fedezzék fel a játékot ahogy akarják.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#531) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Képzeljétek el...ez a köcsög Toturi megérkezett oszt hozott valami "jót"...hát ez volt az.
Ez milyen játék hogy így bántanak??? Tiszta felháborító!! :DDD
Valami hídon volt valami nagy dög oszt nem bírtam lenyomni...Ez a Toturi mondjuk lenyomta, de akkor is kaka :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#532) Djuree válasza Sirandrish (#531) üzenetére


Djuree
félisten

ez egy ilyen biznisz. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#533) Sirandrish válasza Djuree (#532) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez így nem jó biznisz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#534) Djuree válasza Sirandrish (#533) üzenetére


Djuree
félisten

majd belejössz. én megjelenéskor megvettem, 1 óra játék után raktam fel eladásra, másnap el is vitték. mondom ekkora szart h simán leöl mindenki. nem kellett volna belekötni az első pályán a sarokban lévő erős ellenségbe, én marha meg azt hittem azt is meg kell ölni. :DDD
kb. 1 hónapja megvettem megint a kieggel együtt (már a dark souls 2 végigtolása után) és ment ahogy kell, a végén vagyok de most szüneteltetem kicsit a dying light miatt.
szval kitartást! mert kelleni fog. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#535) Sirandrish válasza Djuree (#534) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nekem nincs meg..Toturi csak elhozta hogy kipróbáljam, de egyelőre tuti nem veszem meg, mert épp elég volt tegnap :D
Az alap mobok tetszettek hogy nem lehet rajtuk átszaladni, de a bossnál már volt 1-2 problémám...és az hogy rohadt kemény volt a legkevesebb :)

Mondjuk a DS 2-t talán megnézném a pajzsos móka miatt, de egyelőre elég volt nekem ez a HC bulee :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#536) Djuree válasza Sirandrish (#535) üzenetére


Djuree
félisten

bossok nekem se mennek, 90%-ban nem tudom egyedül leverni őket, nincs elég türelmem 20-30x nekimenni. meg eljutni hozzájuk se mindig kevés idő és ezt minden halál után...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#537) Sirandrish válasza Djuree (#536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor hogy csinálod? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#538) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#520) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Fordítva sem működik a balansz, amikor mellém bedob valakit, altalában egy ütésből halnak. De a szándékot értékelem :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#539) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#524) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg minden más statját is. De nem számít, mert ugye többen jobb a hangulat :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#540) Djuree válasza Sirandrish (#537) üzenetére


Djuree
félisten

npc segítőt hívok, vagy behívok valakit a csengővel, akár random játékost, akár toturi papát. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#541) Sirandrish válasza Djuree (#540) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhaaaaaa...nah hát így már lehet mégiscsak érdekel :D
És az NPC segito olyan kemény amúgy ? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#542) Djuree válasza Sirandrish (#541) üzenetére


Djuree
félisten

hát sebzése nem nagyon van, viszont sok a hp-ja és ez a lényeg, nem téged üt a boss, te meg sebzed. néha akár 2-3 npc-t is be tudsz hívni egyszerre. bár akkor a boss élete is többszöröse lesz. de te le tudod sebezni azért. :K általában nem tart ki az npc a harc végéig (de 20-30%-ról már le lehet ütni a bosst), de ha ügyes vagy és néha elvonod a boss figyelmét tudja gyógyítani magát az npc és akkor akár ki is húzza a csata végéig. meg vannak erősebb-gyengébb npc-k is. nem minden bossnál lehet behívni de többségénél igen. de ahol nem lehet ott meg tudsz hívni igazi playert.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#543) Sirandrish válasza Djuree (#542) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah majd akkor meglátom :B :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#544) melega


melega
őstag

Jövőre szerintem a WAtch Dogs 2, vagy Uncharted 4 mellé megveszem a játékot.
Nem szégyellek belevágni.

(#545) Kvelstadt válasza melega (#544) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hajrá!
Mi még itt leszünk. Ha kérdésed lesz írj nyugodtan.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#546) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Ha megveszem a játékhoz tartozó kiegészítőt (The Old Hunters), azt hogyan tudom elkezdeni? Külön kell indítani vagy játékon belül?

Intel & ATI

(#547) Adam_Shepard válasza arpi6k (#546) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A játékban, miután jócskán előrehaladtál.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#548) arpi6k válasza Adam_Shepard (#547) üzenetére


arpi6k
addikt

Van végigjátszott mentésem. Ha azt betöltöm úgy megy?

Intel & ATI

(#549) Adam_Shepard válasza arpi6k (#548) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

igen. A cathedral wardnál asszem.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#550) Rigormortiis válasza arpi6k (#548) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen. A cathedral ward lámpástól kifutsz balra, lesz a falon egy láthatatlan amygdala, az felkap, és elvisz a dlc területére.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.