Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Kvelstadt válasza Snike (#250) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Minden. Vagyis a key itemeket elveszi. De monden ruha, fegyver, kő, gem meg minden megmarad. Mint a dark souls játékokban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#252) Dinasti


Dinasti
senior tag

A fegyverek gemelésénél érdemes figyelni valamire? A dmg-n kívül. Most new game +ban betettem 1 tűz sebzést adót is. Eddig tetszik.

(#253) Kvelstadt válasza Dinasti (#252) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De azt figyeld hogy változik a sebzés mikoe beraksz egy fire gem-et. Mert olyankor a másik két gem ami mondjik fizikai sebzést okozna nem fejti ki hatását a fire gem miatt.
Ez meg szerintem azérz van hogy ne tudj túl erős fegyvert csinálni mint pl fire lightning meg mégvalami kombóval.
Szal ha egy tüzest beleraksz akkor mindhárom socket-be tüzet rakj.
Mef ara is figyelj hogy vannak cursed vagyis átkozott kövek amelyek pl sebeznek téged ha fegyvetbe van, vagy kevesebbet sebeznek beast-ekre vagy több staminát használnak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#254) Rigormortiis válasza Dinasti (#252) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az elementális sebzésekkel az a baj, hogy van, aki érzékenyebb rájuk, és van, aki ellenálóbb. Akkor érdemes velük foglalkozni, ha több, kimaxolt fegyvered is van. Én ng +5ben remekül elvagyok a Ludwig Greatswordommel, fizikai sebzéses gemekkel, plusz a blades of mercy, ha valakit stunlockolni akarok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#255) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#254) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De, ugyanakkor majdnem minden (sőt, minden) elementálra van fegyver, ami az equip load hiány amiatt nem kihívás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#256) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#255) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Annyi a kihivas, hogy nem tudsz gyorsan, több fegyvert kimaxolni. A dlc elött négy végigjatszásra négy fegyver lett kimaxolva. 300 as szint körül mar nagyon szamít, hogy mire-mennyit skálazódik, és amiket én hasznalok, azok az utolsò szinten mind léptek kategóriát.

De ez izlés dolga, én a souls jatékokat is 2-3 fegyverrel tolom, elég az, ha jól kitanulod és ráérzel a movesetekre.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#257) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Én mindig is fizikai sebzést használtam. Az fáj mindenkinek. Max egy paper-rt rárakok a fegyverre de gemekkel meg infuse-al sose adtam elementált fegyvernek.
Pedig itt bb-be nem nehéz így hogy semmibe nem kerül kicserélni a köveket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#258) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#256) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A dlc előtt a chalice nem adott blood rock-ot?
Mert most van ott három. Egy megvan, de kiszedem majd a másik kettőt is.
Egyébként puskából te melyiket használod?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#259) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A héten 9.000 FT a GOTY verzió a játékból a storeban:

BB+ Old Hunters

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#260) Djuree válasza Adam_Shepard (#259) üzenetére


Djuree
félisten

de jó h 1 hete vettem meg 11k-ért lemezesen. :W
bár az legalább mutat is vhogy, majd szerzek neki egy fémtokot is egyszer...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#261) Adam_Shepard válasza Djuree (#260) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem úsztál rá 9ért arra a collectorsra amit linkeltem neked?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#262) Djuree válasza Adam_Shepard (#261) üzenetére


Djuree
félisten

ööö, asszem azon a hsz-en sikeresen átsiklottam. :o :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#263) Adam_Shepard válasza Djuree (#262) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

PS4 csopper.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#264) Djuree válasza Adam_Shepard (#263) üzenetére


Djuree
félisten

ezt nem értem

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#265) Dinasti válasza Djuree (#264) üzenetére


Dinasti
senior tag

Gondolom a ps4 csopiba irt neked az ajánlatról/akcióról

(#266) Kvelstadt válasza Dinasti (#265) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te leszel a tolmácsunk da shep-hez. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#267) Djuree válasza Kvelstadt (#266) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#268) Djuree


Djuree
félisten

mekkora egy kamu fos ez a játék. ez az első boss ez komoly? alig sebzem ő meg szanaszét szed 2 ütésből. tudom fejlövés kell neki. és? ha nagy ritkán beadja akkor sincs semmi, 1-2-őt bele tudok ütni aztán megint kezdődik elölről. harmada életét levettem negyed óra alatt aztán kinyírattam magam mert meguntam...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#269) Kvelstadt válasza Djuree (#268) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ennél több türelemre lesz szükséged. :)
Am ne akard megölni simán. Ez nem az a játék. Szenvedj és a halála itán fèlistennek fogod érezni magad.
A másik meg hogy halj meg nyugodtan. Nem gáz, ez ilyen játék. De tanulj valamit minden halálodból ifjú padavan. :)
Nekem volt boss akinek minden vedzéjes mozdulatát megtsnulni elkerűlni egy halálomba került.
Melyik ez a boss?
Ha nagxon nem megy adhatunk tanácsot vagy segíthetünk is coop-ba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#270) Djuree válasza Kvelstadt (#269) üzenetére


Djuree
félisten

első boss. :DD
felbaszta az agyam. itt szarabb a rendszer mint a ds-ekben, ha egy bossnál felhasználom a flaskokat meg a töltényeket/ molotovokat és megöl, akkor kezdhetek farmolni megint és csak utána megint a boss.
a másik hogy nincs homeward bone, ha megölt egy boss és nem volt kedvem tökölni vele, akkor gyorsan felvettem a lelkeimet és homeward bone haza. itt nincs ez. ha buktam ott a lelkeket vagy mi itt a neve akkor vissza sem tudom szerezni csak ha megölöm. :W
kemény. sőt fog door sincs, csak úgy a nyakamba esik a boss...

viszont ez a molotov jó tanács volt a farkasemberek ellen, így már simán kinyírtam őket. :C

na majd próbálom a bosst, még amatőr vagyok, szart se ér itt a ds tapasztalat. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#271) bandi0000 válasza Djuree (#270) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha meglesznek a csengők akkor már tudsz behívni segítséget

Amelyik bossokat egyedül öltem meg ott azért kemény remegés mrv 180 as pulzusom volt, de egy élmény az biztos :D

Xbox One: bandymnc

(#272) Snike válasza Djuree (#270) üzenetére


Snike
aktív tag

A fenti hídnál ahol a két farkas van, ott fuss vissza a házba és onnan csapkod le őket!
A becsalogatás egy jobb pozícióba illetve a helyszín kihasználása sokat tud segiteni. Illetve sokszor hátba kell szúrni az ellenséget, aztán futni! :)

Én most egy chalice-nál szivok, ahol a 3 szintnél Ronom a boss. behivhatok 2 npc segítséget is, de olyan gyorsan szétkapnak a pókjai meg a lövései...

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#273) herrkoser válasza Djuree (#270) üzenetére


herrkoser
tag

DS tapasztalat sokat számít amúgy. Na nem a harcrendszerben, mert az teljesen más, de a játék szemléletben mindenképp. Sok türelem, kitartás kell, de nem unfair a játék. :) A flaskok meg töltények többnyire csak a játék elején okoznak problémát, később nekem több száz darab volt a tatyómban folyamat. Sőt, lesz 1-2 olyan hely később, ahol 10-15perc farmolás után kb 100 flaskot tudsz venni vendortól.

(#274) Snike válasza herrkoser (#273) üzenetére


Snike
aktív tag

Tudnál mondani farmolos helyet?

mert én csak egyet ismerek a helaing-re,
Central of Y., ott szoktam futni egy kört ha kifogy az ital.
De jó lenne töltényre is, illetve molotov-ra is :D

PS5, mert az jó! :)

(#275) Adam_Shepard válasza Snike (#274) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha megvan már, akkor a lecture building alul, felül kb 50000 echot ad és olyan 3 perc végigmenni rajta.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#276) Djuree


Djuree
félisten

itt is elfogynak 10-12 kör után a mobok mint a dark souls 2-ben?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#277) herrkoser válasza Snike (#274) üzenetére


herrkoser
tag

Így van, Lecture buildingben a fehér kis szellem kinézetű csoffadékok a teremben ontják az echot. Illetve Mergo's Wet Nurse előtt a 2 disznaj meg a 3 patrolozó Gyűrűk ura szökevény is temérdek lelket ad.

(#278) Snike


Snike
aktív tag

Köszönöm! :)

Tárgy farmolásra van-e helyszínetek?

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#279) herrkoser válasza Snike (#278) üzenetére


herrkoser
tag

Arra nekem dedikáltan nincs, én mindent vendortól vettem. Nem jut eszembe a hely neve, de az erdőben a rengeteg sírkővel van kb 6-7 puskás jószág, azok mind dobnak töltényt.

(#280) Kvelstadt válasza Djuree (#270) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dehogy szarabb!
Jó persze itt véges a potion de akár hatszázat is el tudsz rakni ládába ani minden lámpahasználat vagy halál esetén feltölti a készleteid.
Van homward bone. Az a neve higy hunters bold mark.
Meg van egy olyan mint a ds-ben ami a soul-od ott hagyja de téged vissza visz.
A lelkeidet mindig vissza tudod szerezni. Csak itt nem mindig marad a földön mert az ellenfelek összeszedhetik. De ha megölöd a fényesebb szmü ellenfelet akkor visszakapod amit vesztettél.
Amúgy ne veszíts potiont. :)
Ne használj. Had öljön meg. Majd legközelebb már okosabb leszel és az ellen a támadás ellen nem kell potion. De monhatnám azt is hogy itt noncs kinyalva a segged higy ingyen kapid a potiont. Ami kell azt szerezd meg.
Nekem a mozgás volt fúrcsa eleinte de szerintem jobb mint a da-es gurulás. Sokkal precízebben be tudom lőni harc közben higy ha nyomok egy kitérést akkor hova érkezzek.

Amúgy nem a cleric beast az első boss?
Nekem ő volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#281) Kvelstadt válasza Djuree (#276) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem itt nem fogynak el soha. Az csak a ds2-ben volt úgy de semelyik más from software játékban sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#282) Djuree válasza Kvelstadt (#281) üzenetére


Djuree
félisten

ez jó hír itt.
de a cleric beast, arról beszélek. :)
megpróbálom majd ma is. ügyesebben.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#283) Rigormortiis válasza Djuree (#276) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem fogynak el. Gyogyitalt pedig lehet venni lelkekért.

Ha egyedül nem megy egy boss, hívj segítséget. Ha jól emlékszem, akkor hunters dreamben lesz a lépcsön a Beckoning bell (ezzel tudsz idézni, amig nincs megölve a terület bossa) és a small resonant bell (ezzel meg te segíthetsz másoknak).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#284) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#280) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Attól függ, merre megy. A Cleric Beast opcionális, Gaszkony papa az elsö, akit nem tudsz megkerülni.

Kövezzetek meg, de a BB féle harc nekem jobban tetszik. Imádom a DSeket is, de onnan nekem egyedül a pajzs hiányzik.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#285) herrkoser válasza Rigormortiis (#284) üzenetére


herrkoser
tag

Nekem így 3 Souls game platinázása után is valamilyen oknál fogva a Bloodborne jobban bejön. Nem tudom megmagyarázni miért, több száz óráim vannak a Souls részekben, letenni nem bírom őket, de számomra valahogy a BB erős Lovecrafti hangulatvilága és a harcrendszer egyvelege a többi fölé emeli a játékot.

(#286) Rigormortiis válasza herrkoser (#285) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Detto.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#287) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#284) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor én tévedtem el higy őt találtam meg először.
De olyan nincs hogy opcionális. Papíron van de gyakorlatban minden bosst le kell győzni!

Am nekem is jobban bejön a bb harcrendszer vagyis a mozgá.
Nagy ds fan vagyok meg lovagkor buzi de a bb nàlam is hatalmasat ütött.
Úgy a világa fúrcsa volt először mert ugye lovagkoros tèmához vagyok szokva de minden lépéssel egyre jobban tetszett míg végül elérte azt hogy már annyira tetszik ez is mint a lovagkor.

Szal szerintem elmarad a kövezés vagy nem téged kell egyedül megkövezni. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#288) Dinasti válasza Djuree (#270) üzenetére


Dinasti
senior tag

Próbálj a háta mögött lenni mindig a bossnak. 2-3 nekifutás után simán fektethető. Nemrég toltam ki a játékot és hála neki rákattantam a ds szériára is. Szerintem könnyebb mint a ds részek főleg hogy a hp d visszanyerhető ha gyorsan reagálsz.
Nekem álltalában a bossokig nehéz eljutni főleg ha kapkodom vagy már úgy érzem ismerem a területet. Na akkor szokott büntetni a játék keményen...

[ Szerkesztve ]

(#289) Djuree válasza Dinasti (#288) üzenetére


Djuree
félisten

én a bossokig eljutok könnyebben, engem a bossok ölnek le mindig. ds2-ben is így volt.
a bb-ben is lehet resetelni majd a skilleket? soul vessel volt a ds2-ben amivel lehetett, vmi ilyesmire gondolok.
most járok gascogne papánál, elég húzós, de kerülgetve a sírokat már majdnem megöltem, okosan és türelmesen meglesz még ma este remélem. :) cleric beastet kihagytam, utána megint megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#290) Snike


Snike
aktív tag

2 helyen kéne egy kis segítség:
- chalice dungeon ronom pok nagyon gyorsan bedarál,
- dlc 2fejű zombi lóval alig bírom megütni, mindig lerohan

Köszönöm!

nevem:snike001

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#291) Adam_Shepard válasza Snike (#290) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hanyas szintu vagy?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#292) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Szerintem nem könnyebb mint a ds-ek. Ha csak azt nézem hogy itt nincs pajzs azaz csak egy módszer van védekezésre a kitérés. Ds-be meg ott a pajzs ami véd egyszer a gurulás meg mégegyszer. Az életvisszaszerzés meg épp y veszéjes mint amennyire előnynek tünik. Ha nem töröd meg az ellenfél támadását mikor vissza akarod szerezni azt az életet akkor instant meg is halhatasz. A másik meg a boss-ok. Itt szinte mind nehéz mikor még kezdő az ember a ds-be meg vsnnak bossok akik csak a füstös kapu meg a nagy életcsíkmmiatt bossok.
De ez nem az igazság csak én így gondolom.
Backstabelni se tudsz olyan konnyen. Ds-be egy gombnyomás a jó pillanatban és az ellenfél még meg id mered szóval nem tud tenni semmit rllene. itt meg idő kell hozzá és nem valószínű hogy az ellenfél azt kivárja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#293) Kvelstadt válasza Snike (#290) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szívesen segítek. Dèlelőtt és kora délután érek rá általában.
A dkc boss nem probléma a pók viszont igen mert tudnom kell melyik chalice az és le kell nyomnim hogy segíthessek neked.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#294) Rigormortiis válasza Djuree (#289) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért nem idézel be segítséget?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#295) #20844032 válasza Djuree (#289) üzenetére


#20844032
törölt tag

Geszkony=parry.

(#296) Djuree


Djuree
félisten

az itemeket amik a slotban vannak mivel tudom váltogatni?
idéztem segítséget, megvan gaszkony meg cleric beast is. ameliánál vagyok mindjárt.
sajna bementem old yharnamba és lő az a buzi djura. majd ng plusban nem megyek be, nem tudtam erről. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#297) Adam_Shepard válasza Djuree (#296) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A gyuszkónál korbe kell majd menni. Es akkor baratsagos lesz.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#298) Kvelstadt válasza Djuree (#296) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lefelé nyíl mint a ds-ben.
Amelia jó boss. Sok könnyebb lesz a későbbiekben. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#299) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#298) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amugy tenyleg. Az Amelia az elso nehezebb boss a jatekban.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#300) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#299) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nehezebb? Féltem tőle hogy az egyik chalice-be is lesz egy.
Bár nekem az volt s nehézség benne higy a szőrétől nem láttam semmit. Úgy meg nehéz volt kikerülni a támadását hogy én még azt hittem mögötte vagyok. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.