Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kvelstadt válasza Djuree (#599) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor az nem te voltàl. Elég sok embernek segítettem annál a bizonyos amygdalánál.
Sőt nekem már nem volt lerakva az a chalice szal letoltam megint hogy tudjak menni segíteni ha hív valaki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#602) Yodamest


Yodamest
addikt

Szasztok,

Még a királynő kell a platomhoz, cursed defiled csalisznál vagyok, keeper of the old lordsnál, de ez nem valami fer :) Alig sebzem, pedig +10 es cleaverem van, ő meg egyszer tud megütni és haltam. Ez komoly, hogy ezzel itt 10 percig kéne táncikálni anélkül hogy megütne? Nektek hogy lett meg?

(#603) Kvelstadt válasza Yodamest (#602) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez az a nagy kalapos tüzes katanás tag?
Mert én azt sétparryzem visceraloztam.
Amúgy ja durván sebez meg alig sebződik.
Mikor karddal csap akkor tudod parryzni mikor meg bal kézzel csap olyan tüzeset akkor meg se próbáld mert azt nem lehet.
Ha esetleg nagyon nem megy szólj és megyek vsgy valaki megy de ha ráérzel a parry-re akkor könnyű leverni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#604) Yodamest válasza Kvelstadt (#603) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah, köszi néztem vidiket és igen, parryzni kell, erre nem is gondoltam. Na majd megpróbálom még de lehet kelleni fogsz :)

(#605) Djuree válasza Yodamest (#604) üzenetére


Djuree
félisten

akkor majd jöhetsz harmadiknak amidalához, a 3. boss ott, toturi segít nekem de még nem sikerült, elbasztam, 1 mm hp-ja volt csak. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#606) Yodamest válasza Djuree (#605) üzenetére


Yodamest
addikt

neked nem megvan már a plat?

(#607) Djuree válasza Yodamest (#606) üzenetére


Djuree
félisten

dark souls 2-ben csak. itt még nincs.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#608) Rigormortiis válasza Djuree (#605) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem úgy sikerült, hogy 70 körülire tettem a vitalitym, úgy már minden támadását túl lehet élni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#609) Djuree válasza Rigormortiis (#608) üzenetére


Djuree
félisten

Az is egy megoldas.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#610) Adam_Shepard válasza Djuree (#605) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Bezzeg az a szemét watchdog of the öregek meg mindenkinek elsore 1 hit killre lemegy :D Tovabbra is toronymagasan bossharcnak a Kos a top1.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#611) Yodamest válasza Djuree (#605) üzenetére


Yodamest
addikt

Na már az őrző kutyánál vagyok. Egy csápfejjel megöltük az 1. bosst, nagyon sima volt így segitséggel, de nem is azért mert annyira sebezte volna a gyerek, csak elterelte kicsit és meg tudtam viscrealozni.

(#612) Djuree válasza Yodamest (#611) üzenetére


Djuree
félisten

segítséggel tök egyszerű az a kutya. toturi-val kétszer lenyomtuk úgy emlékszek.
pedig egyedül meg az egyik leghúzósabb boss.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#613) Kvelstadt válasza Yodamest (#611) üzenetére


Kvelstadt
veterán

És akkor gondolj bele van olyan boss aki tud mindenkivel foglalkozni egy időben.
Volt hogy kos-hoz bementünk hárman és egy kombóbol leszedte dashep-et meg egy másik srácot úgy hogy ellentétes oldalon áltak.
Aztán maradtam én a 3xos èletére aminek a negyede ha le volt szedve. Nem abbsn a körben lett meg az a boss... :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#614) Yodamest válasza Kvelstadt (#613) üzenetére


Yodamest
addikt

Na skacok itt vagyok a queennél, fú elég durvás! Elvileg már csak ő kell a plathoz, ááá megőrülök, vele is az a baj, hogy hiába toljuk 3-an 1 npc-vel meg 1 segítővel, lestunnol és megöl vagy engem vagy a segítőt és utána már elég nehéz. Toturi esetleg egy queen killre vevő lennél?

(#615) Adam_Shepard válasza Yodamest (#614) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de látod a movesetjét? amúgy ott eléggé sokan szoktak magas szintű játékosok lenni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#616) Yodamest válasza Adam_Shepard (#615) üzenetére


Yodamest
addikt

Na meglett, viszont csak egy goldot kaptam, még hiányzik a minden fegyver tropi.... pedig minden megvan vagyis volt már meg minden fegyver a végigjátszások során. Egyszerre kell nálam lennie minden fegyvernek hogy meglegyen? Hihetetlen..

(#617) Djuree válasza Yodamest (#616) üzenetére


Djuree
félisten

megvárhattál volna vele, nekem is jó lett volna. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#618) Yodamest válasza Djuree (#617) üzenetére


Yodamest
addikt

Attól még betudok menni ugyanúgy segiteni ha kell. De ekkora pofára esést a fegyverekkel... nemhiszem, hogy az a tropy meglesz.. mindnek egy időben a táskában kell lennie, tehát meg is kell venni mindet és amit eladtam pl torch, azt már csak ng+-ban tudom megszerezni, mert nem újravehető... elég gagyi igy, nem is az hogy olyan nehéz mert csak echot kell farmolnom meg a kaszát megszerezni és ng+-ban a torchot, csak olyan rossz hogy nem elég ha már valaha megvolt szerezve a fegyver.

(#619) Adam_Shepard válasza Yodamest (#618) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

dehogy is! elég ha egyszer volt nálad! nekem azért a fadeszkáért kellett visszarohannom a chatedralba

és csak az alap fegyverek kellenek

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#620) Djuree válasza Yodamest (#618) üzenetére


Djuree
félisten

akkor majd behívlak lehet. :D mi a psn-ed?
nem kell nálad lennie, én is eladtam már a fáklyát és mégis megadta a trophyt. :K van lista a neten, nyomtasd ki, pipáld ami megvan és meglesz a hiányzó. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#621) Yodamest válasza Djuree (#620) üzenetére


Yodamest
addikt

Na megvettem mindent, egyetlen fegyver hiányzik az alapjátékból a kasza, de az is volt már nálam megvéve egy másik karakterrel, de nem adta be. Viszont pff most nézem hogy hiányzott a 2 könnyebbik befejezés is, megcsináltam azt amikor lefejez a csóka. Áh lehet a másikat kellett volna és akkor lenne kaszám, de ezt nem is tudtam hogy ha lenyakaz akkor nem kapom meg.... meg ha megjegyzi hogy volt már nálam a fegyver, akkor úgysem azon múlik... áh mind1 nem nekem való ez a 100%-ra menés. Meg igazából igy már, hogy megvan a queen és mindent láttam a játékból lényegtelennek is érzem, most hogy ilyeneken múlik, hogy megjegyzi, hogy megvettem a fegyvert vagy nem ilyen áron már nem is érdekel a plat. Sztem megyek inkább majd egy kirkhammer runt vagy solo all boss runt annak több értelmét látom.

A mostani karit még meghagyom ha kellenék segiteni őfelségéhez, egyébként nem volt nehéz, igaz 1 npc-vel és 1 playerrel kezdtük ölni, de kb félHP-n volt a boss amikor mindketten meghaltak és onnantól egyedül fejeztem be.

(#622) Kvelstadt válasza Yodamest (#621) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az ending-eket mi is mentés kiszedéssel meg visdzarakással csináltuk meg higy ne kelljen 3 végigjátszás.
Tuti megvomt minden fegyver?
Mer ami megvolt az megvolt, azt tuti beszámolja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#623) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#622) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De akkor most mi hiányzik még? Mert eddig csak a Queen hiányzott most meg 327642874682736428 trófea. A Fegyver nem is lesz meg csak ha elvered az öreget és ng+ ba mész - vagy a moon presencenél hunter markolsz és kikerülsz a dollhoz és akkor meg tudod venni a kaszát.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#624) Yodamest válasza Kvelstadt (#622) üzenetére


Yodamest
addikt

Megvolt már minden amit a wikis listában ir. Csak erre tudok gondolni, hogy nem egyszerre vannak az inventorimban, mert a kasza most épp jelenleg nincs meg. De már átmentem a lefejezős befejezéssel ng+-ba úgyhogy nem is tudnám megvenni. Még kellene az only gehrman megölős befejezés is, pedig már vagy 4X végigtoltam a gémet, de pedáns hozzáállásomat mi sem mutatja jobban minthogy a legnehezebb befejezést csináltam meg mindannyiszor :) Ez csak igy most tudatosult... Mind1 a queen megvolt félHP-tól már egyedül vertem le, most ezen már nem akadok fent, hogy nem jegyezte meg a játék, hogy előző karakterrel megvolt az a kurva kasza.... azért köszönöm az együttérzést :R

(#625) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#623) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy ha chalice-ből kiszedi az uncanby vagy lost verziót azaz final boss nélkül meg lehet csinálni a minden fegyver trophy-t.

Yodamest
Nemhiszem higy csak a kasza hiányzott mert annak semmi köze hogy melyik mentésen volt meg.
Minden mentésed egy acc-on van tehát azt szerintem jegyezte.
Szal szerintem más fegyver is hiányzik. ott.
Megvan a beast claw is amit a loran chalicbe egy huntert leverve kapsz meg?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#626) Yodamest válasza Kvelstadt (#625) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen a beast clawot is összeszedtem, ami a wikis listában van minden megvan átnéztem. Olyat is olvastam hogy egy patch után újra kellett venni bizonyos fegyvereket mert nem számolta ha előtte vetted meg, 1.07 a patch asszem. Szóval biztos ami biztos megvettem újra a kezdő fegyvereket stb. de semmi. Még max az lehet, hogy mindenből meg kell legyen az uncarry, lost stb. verzió mert azok valóban nincsenek meg, de viszont több helyen irták, hogy azok nem számitanak bele. Wooden shield is megvan mielőtt valaki kérdezi :)

Hát mind1 én már nem tudom, de mondom lényegtelen, a királynő legyőzése nagy élmény volt és szerintem tolok majd egy olyan végigjátszást ahol egyedül verek le minden bosst, mert azért be kell vallani kb 70%-ban mindenhová hivtam segitséget, habár sztem anélkül is megtudnám csinálni, csak alapból szeretek coopban játszani, de be kell még bizonyitanom hogy egyedül is megy :)

A clawhoz am nem huntert kell leverni hanem egy ládikóban van.

[ Szerkesztve ]

(#627) Snike


Snike
aktív tag

Megöltem a moon presence-t kaptam 800 000 vért! :)

majdnem meghaltam aztán szerencsére hátulról elkezdtem püfölni és meghalt!:)

PS5, mert az jó! :)

(#628) Kvelstadt válasza Yodamest (#626) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem sem volt meg minden uncanny meg lost, sőt!
Csak azért keresem hogy mi lehet a baj mert oké hogy a játék a lényeg de ha én lennék így hogy megvan mindent de nem adja meg a platit akkor kiverném a balhét.

Snike
Annak a bosdnsk van egy olyan támadása higy leviszi az életed 1re és üssed. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#629) melega


melega
őstag

Írtam hogy jövőre ezt veszem meg az Uncharted 4 mellé, vagy a DArk ouls 3-at.

Egy hétre kitiltottak a gamepod fórumáról, úgyhogy többet nem kérdezősködöm olyat ami lelövi a poént rontja a játékélményt.

Azért 2-3 kérdésem szerintem lehet a játékról majd a jövőben.

(#630) Djuree válasza melega (#629) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell kérdezősködnöd, a neten gyorsabban meglesz minden ami kell (rengeteg videó, leírás, térkép), mintha vársz a válaszra, és még ki se tiltanak. :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#631) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van valakinek kedve tolni...izé, segíteni ng+5ös karimnak? :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#632) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#631) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincs akkora karim. Sima mg+os van.
Ha én aztal átmegyek hozzád és a játék még levesz az életembôl mert a segítőnek levesz akkor nem hiszem hogy túl nagy segítség leszek.
Hanyas szintű vagy?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#633) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#632) üzenetére


Rigormortiis
addikt

280 körül.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#634) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#633) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én 200as vagyok.
Esetleg majd megnézhetjük mit bírok ott ng+5be de nem hiszem nagy segítség leszek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#635) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#633) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó és hol kell segíteni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#636) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#635) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Dlc, emissary gombák.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#637) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#636) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az etióp-ufó-gombaemberek? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#638) Djuree válasza Kvelstadt (#637) üzenetére


Djuree
félisten

nekem vhogy azok a gombaemberek, talán 2 boss is van, tök egyszerűek voltak, elsőre meglettek. bár ng+5-ön nem tudom milyenek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#639) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#637) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Istenem azok beleégtek a retinámba :D
- Te figyelj, ha bemegyünk ide mögé, akkor nem sebez az a kék izé :D:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#640) Kvelstadt válasza Djuree (#638) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ng+5ön minden mequr. :D
Egy cursed chalice ng+5ön finom lehet. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#641) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#640) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Asszem pont volt szo arrol hogy a cseliszek mas dimenzioban vannak emiatt mashogy szintezodnek.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#642) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#641) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaj tényleg! Azok nem nehezednrk a játékkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#643) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#642) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezért is tudott a közös barátunk végig Assassin's Creedezni rajta még anno. :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#644) Preda


Preda
aktív tag

Sziasztok.Én is nekikezdtem eme remek játéknak.Sose játszottam Ds szériával, szóval gondolhatjátok.Cleric Beast-et sikerült is leütni egy fél délután alatt.Azóta meg Fatert próbálom , de Beast módban mindig meghalok.Nem gondoltam, hogy vannak ilyen genya játékok. :)
Nagyon kínlódok.Ilyen lett a Cleric killem.

(#645) Djuree válasza Preda (#644) üzenetére


Djuree
félisten

gaszkonyt ki lehet trükközni már amikor beast módban van, két fa van egymás mellett, oda be lehet szoritani és akkor könnyebb kicsit. nézz videókat róla...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#646) Kvelstadt válasza Preda (#644) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Először is ne add fel! :)
Meg érzékeny a tűzre. Bára azt nemtom hogy beast formában is de próbáld meg a molotov-ot.
Én úgy öltem meg hogy se molotovról nem tudtam sw a parry-ről szal dodge-oltam mint a barom de nekem úgy hogy van ds tapasztalatom se lett meg egyhamar.
Sokkal intenzívebb a harc és azt még nekem is szokni kellett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#647) Preda válasza Djuree (#645) üzenetére


Preda
aktív tag

Köszi, tegnap egész este szívtam, mondj meló után lehet nem tudtam koncentrálni.Végre megvan.Szerintem ennyit senki se szívott vele, volt 20-30 try.

[ Szerkesztve ]

(#648) Adam_Shepard válasza Preda (#647) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az teljesen normalis szam meg. Amigy ha a lepcson felhuzod akkor korbe is tudod tancolni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#649) melega


melega
őstag

Jövőhét közepén apukám elvisz a szegedi Árkádba a Konzolvilághoz, és az összes Xbox 360-as játékom becserélem erre. Remélem még lesz használtan.

A DArk Souls 1-et játszottam végig nem mondom meg hogyan, kéne valaki aki megtaníyít ilyenekkel játszani.

Minednfélével, tudok de a DS, és a Bloodborne is olyan azok még magasak nekem.

(#650) Snike válasza Preda (#647) üzenetére


Snike
aktív tag

Gaszkony atyát meg tudod állítani a zenedoboz használatával. (2-3 másodpercig agonizál, addig tudod ütni)

PS5, mert az jó! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.