Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Kvelstadt válasza Dinasti (#800) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem tudok róla de szerintem nem fog jönni.
Meg ez nem shooter szóval szerintem nem kell a 60fps. A játék meg szép szóval a pro patch se olyan fontos mint pl a deus ex-nél.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#802) Adam_Shepard válasza Dinasti (#800) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En ebben a pillanatban fogom ujra elinditani pron. Nem igertek hozza peccset, de a 30/60- as ds2ds3 utan kivancsi vagyok ra(mert,lehet placebo de a ds3mintha stabilabb lenne)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#803) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#801) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Befejezzuk a great iszt a regi moka kedveert?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#804) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#802) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha már stabil az a 30 az is valami annak akinek zavaró volt a drop.
Szerencsére én észre se veszem.

És mákod van mert azóta is lent van a chalice szal be tudjuk fejezni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#805) Djuree


Djuree
félisten

én is jövök majd, hiányzik a dara meg jó lenne a platina. qrva fél hps amygdala. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#806) Kvelstadt válasza Djuree (#805) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megyünk hárman és jólesz. :)
Holnap ráérek vagy ma késő este.
Vagy akár most is délig.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#807) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#806) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

felölem mehet

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#808) Djuree válasza Kvelstadt (#806) üzenetére


Djuree
félisten

Nekem csak estefele jo de inkabb keso este. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#809) Kvelstadt válasza Djuree (#808) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor ha lesztek még mokor hazaérek melóból akkor csapatjuk. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#810) Djuree válasza Kvelstadt (#809) üzenetére


Djuree
félisten

oks!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#811) Djuree


Djuree
félisten

lesztek ma este bloodborne-ra?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#812) Kvelstadt válasza Djuree (#811) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vadászat éjszakája iz kaming. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#813) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#812) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#814) Djuree


Djuree
félisten

kösz a tegnapi játékot shep kvelstadt nagy királyság volt így hármasban. :R
majd ha lesztek még tolhatjuk így.
meglett az a cseszett amygdala végre, bár egy kicsit zombi vagyok a negyed 3-as lefekvéstől, de itt melóhelyen ezt meg kell érteniük. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#815) Adam_Shepard válasza Djuree (#814) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#816) Djuree válasza Adam_Shepard (#815) üzenetére


Djuree
félisten

a spagetti szörny :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#817) Kvelstadt válasza Djuree (#814) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Még nekem is öröm volt mert nekem hamarabb megvolt kics Amy. De így jobb volt mert megszenvedtünk de megmutattuk hogy hol a helye. :)
Persze h meg kell érteniük hisz szent ügy volt! :D
Hunter is never alone! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#818) Djuree


Djuree
félisten

na a queen előtti bossnál vagyok a fejetlen szőrmókseggnél a 2. szinten, elég idegesítő egy valami ez is. bár inkább ez mint amidala. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#819) Adam_Shepard válasza Djuree (#818) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Toljuk?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#820) Kvelstadt válasza Djuree (#818) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Free echo szagot érzek! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#821) Djuree válasza Adam_Shepard (#819) üzenetére


Djuree
félisten

melóban vagyok, este 10 körül leszek csak. ha leszel/lesztek akkor mehet!

Kvelstadt: csak nehogy elvigyem megint egyedül. ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#822) Kvelstadt válasza Djuree (#821) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem jó.
Ha meghalok beinvadellek ott a bosnál, nehogy megöld nélkülem. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#823) Djuree


Djuree
félisten

na meglett nekem is a platina végre! kösz a segítséget hozzá kvelstadt, adam! :R
még kos-t le kéne nyomnunk és az is megvan akkor. nem hagyhatom életben őt se! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#824) Kvelstadt válasza Djuree (#823) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grat és szivern!
Viszont rontod adtatisztikát. Ha mindenki megycsinálja a platit akkor nem lesz akkora dolog és az nemjó.
De azért örülj csak neki nyugodtan. :)
Kossal kapcsolatban meg a szokásos. Ha látsz fent mikor neked jó, akkor írsz és megyünk. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#825) Djuree válasza Kvelstadt (#824) üzenetére


Djuree
félisten

á nem tudsz te örülni semminek! :P ;]
oks, akkor majd írok ha vagy/vagytok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#826) Kvelstadt válasza Djuree (#825) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amúgy most kapnod kéne egy platina bb témát ps-re. Nézd meg az emailjeid.
Ha semmi akkor support. Én simán megkaptam a kódot emailben de volt akinek support kellett hogy megkapja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#827) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#826) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

UK fiókon kívül mindenkinek írnia kell kb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#828) Djuree válasza Kvelstadt (#826) üzenetére


Djuree
félisten

annyira nem izgat a téma dolog hogy írkáljak is utána. ha megadja megnézem de nem szoktam cserélgetni, úgyse látom csak amíg belépek a játékba. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#829) Kvelstadt válasza Djuree (#828) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem se az van beállítva mer nem tetszik de ami jár az jár.
Meg jó volt az email amiben írtàk hogy csak az igazi hunterek képesek ere stb. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#830) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv! Csak egy gyors kérdés: lehet a játékot klasszikus coop módban nyomni? Olvastam erről a segítő dologról, de mivel 1 percet sem játszottam, nem tiszta.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#831) Kvelstadt válasza TazLeacher (#830) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy működik a coop hogy behívsz valakit majd a boss után visszakerül a saját világába de megint behívhatod a kövi bossig. És olyan területen nem tudsz coop partnert hívni ahol már nem él a boss.
Szóval ha az a klassik hogy koopba mentek végig a fentebb leírtak nélkül olyan nincs.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#832) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Most jutottam el oda, hogy nekiállnék a DLC-nek. Kérdés: 65-ös szinten van értelme nekiugrani?

Intel & ATI

(#833) Djuree válasza arpi6k (#832) üzenetére


Djuree
félisten

65? hát sztem az elég karcsú. nyomjad kicsit a chalice-okat, ott gyorsan fejlődsz.
nekem 166-on nem megy kos...bár lehet csak béna vagyok. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#834) TazLeacher válasza Kvelstadt (#831) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#835) Kvelstadt válasza arpi6k (#832) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most vslami 80körül mentem be és volt okyan hunter aki egy csapásból leszedett heavy attackjával.:)
Az első boss meg két csapásból szedett le.
Megyek így amig tudok de kos előtt szerintem muszáj lesz erősödni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#836) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#835) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

van kedvetek egy kis ng+ dlc csapatáshoz most?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#837) Djuree válasza Adam_Shepard (#836) üzenetére


Djuree
félisten

hát én csak este leszek ha leszek, de az se biztos, sok a meló itthon. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#838) arpi6k válasza Kvelstadt (#835) üzenetére


arpi6k
addikt

Akkor még hanyagolom a dolgokat, és kicsit fejlődök.

Intel & ATI

(#839) Kvelstadt válasza arpi6k (#838) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért bebézhetsz. Egy hunter lesz az első ellenfeled. Megnézed mit sebez és fogod látni hogy menni fog e vagy halasztod.
Ja sm sok a hunter. Ottaz elején van vagy 5, meg aztán még lesznek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#840) arpi6k válasza Kvelstadt (#839) üzenetére


arpi6k
addikt

Igazából most a chalice dungeon-al elvagyok. Az előző végigjátszásokban ezeket hanyagoltam. Itt feltornászom magam 95-100 körülire aztán megnézem.

Intel & ATI

(#841) Djuree válasza arpi6k (#840) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a chalice-ok jobbak mint maga a játék. én a chalicokban több időt töltöttem. a kihívás is nagyobb. :K meg ott vannak a legjobb rúnák meg gemek is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#842) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

ha már bementem Old Yharnamba szemből (tehát Djura elkezdett rám lövöldözni már egyszer), akkor nem is lehet vele összebarátkozni? Most azt olvastam, hogy ha hátulról megyek és nem gyilkolom le a kedvenc kis szörnyeit, akkor nem lesz ellenséges, de lehet ezzel már kilőttem ezt a lehetőséget.
Most vagyok annál a résznél, hogy van egy kapu, ami előtt a egy ilyen óriási fejszés fehér csávó járőrözik a lépcsőn, de a kapuhoz valami embléma kell, anélkül nem nyílik. Most utánaolvasgattam és elvileg meg lehet ezt kerülni Old Yharnamon keresztül, de ahhoz Djurán keresztül kell menni. Szóval ha azt akarom, hogy Djura friendly legyen, akkor mindenképpen a lezárt kapun keresztül kell továbbmenni, igaz?
Bevallom őszintén most kicsit el vagyok tévedve és a wikire kirakott térképek alapján sem nagyon találom az utam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#843) Djuree válasza Bad Pritt (#842) üzenetére


Djuree
félisten

igen azt buktad, én is így voltam vele, le is löktem tetőröl a picsába, vagyis semmi közöm nem volt hozzá, magától esett le. :D
a kapuhoz asszem az árusnál tudod megvenni a kulcsot.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#844) Bad Pritt válasza Djuree (#843) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja az már megvan, arra mentem inkább.
Amúgy baromira tetszik a játék, DS-ekkel nem szórakoztam ilyen jól, bár még elég sok mindent meg kell értenem pl ezt a sok cuccot, amit felszedek és használni lehetne, de mégse teszem. :D
Ja meg amúgy egy fegyverrel végig lehet vinni a játékot? Az elején a saw cleavert választottam, azt fejleszteném föl, most már twin blood shardok kellenek hozzá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#845) dollarZ18


dollarZ18
tag

Üdv!

Én is végigtoltam + platináztam a játékot. Nagyon bejött, pedig első ilyen játékom. Ha akciós lesz a dark souls 3 tuti beszerzem. Ha van kedvetek néha tolni pár dungeont, akkor vegyetek fel psnre :)

És köszönet Adam Shepard kollégának, adott néhány tippet :)

(#846) Djuree válasza Bad Pritt (#844) üzenetére


Djuree
félisten

végig lehet vinni akár a kezdő fegyóval is.

dollar: használtan már 5k-ért is láttam, az elég akciós sztem. nézelődni kell...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#847) BOBAKILL válasza Bad Pritt (#844) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én a baltával nyomatom mert elég hosszú, messzire elér kinyitva. Szerintem messzebb mint a saw cleaver és jobban sebez. De a parryzés is egyszerű, könnyebb megtanulni mint a DS-ban. Én most kezdtem csak de nagyszerű élmény a játék. :) Nem az a taktikázós DS, hanem csak mész előre és kaszabolsz. Na jó ez kicsit túlzás. :D nekem jobban fekszik mint a DS, nagyobb a sikerélmény benne. De ki tudja mit hoz a játék, lehet kikészíti az idegeimet mint a DS. :DDD

(#848) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azt valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a srác hogy győzte le ebben a videóban Gaszkojny-t (odatekertem)?
Tegnap néztem streamen, elég beteg módon tolja, de csomó mindent nem értek abból, amit csinál, ez az egyik. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#849) Adam_Shepard válasza Bad Pritt (#848) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez a játék vanilla (patcheletlen verziója), amiben majdnem a 70%-át át lehet ugrani 4:04 körül van a glitch,ahogy átugrik a kerítésen. Mi ebből már semmit nem tapasztalunk sajna, pedig tök jópofa:D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#850) Bad Pritt válasza Adam_Shepard (#849) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, az feltűnt, más a töltőképernyő meg minden, de ezek szerint akkor csak azzal kinyírta, hogy kinyitotta az ajtót?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.