Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) snake78


snake78
tag

Sziasztok!

Meg tudna nekem mondani valaki, hogy a iosefka's clinic én hogyan lehet megölni az npc-t? Jelenleg 50 és szinten vagyok de mindig megöl nem találom a gyenge pontját
Újra tölti az életét ;(
25000 pontot buktam rajta 😱
Már nem tudom visszaszerezni de szeretnek végezni vele 😂

Válaszokat előre is köszönöm 😂

(#1102) v450


v450
tag

(#1103) Oppenheimer válasza v450 (#1102) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ezeket nyomja valaki? Ha ilyen közösségi eventek nélkül nincs valakinek motivációja játszani, az már rég rossz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1104) Kvelstadt válasza snake78 (#1101) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha a blood moon után mentél volna be oda akkor harcolni sem kellett volna.
Nemtom érzékeny e valamite. Én dodgeoltam meg apránkènt sebezhettem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1105) snake78


snake78
tag

Véletlenül keveredtem oda megtaláltam az ösvényt és ha már oda tévedtem akkor gondoltam, hogy 😂😂 de nem jött be
Nem sok élete volt de az elég volt neki, hogy ki fektessen 😫A másik oldalon meg találtam valami meghívót azt meg meg meg kell keresni, hogy hova szól

(#1106) Kvelstadt válasza snake78 (#1105) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Beast roar spell-t szoktam ajánlani. Azzal el lehet lökni az ellent sztán meg ütni. Csak nem tudom megvan e már meg kell hozzá 15 arcane stat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1107) snake78 válasza Kvelstadt (#1106) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm a segítséget , de ez az első nekifutásom a játéknak
Az arcane statom 12 körül van beast roar spell t meg gondolom valamelyik dungeon bol lehet megszerezni
Oda meg még nem merek merészkedni , ahoz meg gyenge vagyok 😂😂

(#1108) sudike


sudike
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Mikor meg akarom nyitni a first ritual altart azt írja: a holy chalice is required to conduct a ritual. Egyszer már meg tudtam nyitni, le is mentem a második szintre. Aztán tovább mászkáltam a storyban, és mikor vissza akartam térni ide már nem engedett be csak a fenti szöveget írta. A többi alartnal is ugyan ezt írja, és a serlegem sincs meg amivel az elsőt megnyitottam. Mi ilyenkor a teendő? Hogy tudom újra megnyitni?
Köszi a válaszokat!

Vass László

(#1109) Kvelstadt válasza snake78 (#1107) üzenetére


Kvelstadt
veterán

első nekifutásra én is beleszaladtam és így buktam is egy köldökzsinórt amiből 4 van és 3 kell a 3. endinghez.
a beast roar meg valahol a jétékban lesz. Nem jellemző hogy chalice-be spell-t kapsz. inkább fegyverek, rúnék meg további chalice hozzávalók.

(#1108) sudike
Nem lehet hogy a chalice még le van rakva valamelyik sírkőre?
Mert olyan nincs hogy eltűnik a chalice-ed de még csak kidobni sem tudod.
A másik meg hogy kellenek hozzá bizonyos alapanyagok hogy le tudd idézni.
A sirkövek meg úgy vannak hogy a legelső az az instant coop-hoz kell. oda egy speckó chalice kell amit a másik messenger shop-ba tudsz megvenni insight-ért de az nem olyan hogy leidéz egyet amit bejársz hanem bedob valakihez aki épp chalicben van. A másodiktól tudod lerakni a sajátjaid.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1110) sudike


sudike
újonc

(#1109) Kvelstadt

Iegen a chalice még le van rakva a második sírkőre (first ritueal). De mikor meg akarom nyitni akkor jön az üzenet: a holy chalice is required to conduct a ritual. Azt hogy tudom megnézni, hogy milyen alapanyagok kellenek hozzá?
Köszi!

Vass László

(#1111) snake78 válasza Kvelstadt (#1109) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm szépen a segítséget
Megtaláltam csak meg nem tudom használni mivel engem is megölt akkor valószínű, hogy én is buktam a köldökzsinór ?
Most készülök Shadow of Yharnam ellen de szerintem jobban járok ha egy kicsit farmolok előtte mert egyedül a három szemétláda kicsit sok és nehéz 😂😂

(#1112) Kvelstadt válasza snake78 (#1111) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Próbáld ki azt hogy hagyd ott és majd menj vissza a blood moon után. Nemtom hogy így még működni fog e de a blood moon legyengíti és csak úgy kaphatod meg a köldökzsinórt. Ha megölöd akkor buktad. Am nem gáz ha bukod mert 3 kell a 4ből és azokat még mindig megszerezhezed de aról inkább nézz egy videót hogy hogyan kaphatod meg mert leírnom hosszú lenne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1113) snake78 válasza Kvelstadt (#1112) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm szépen a segítséget megpróbálom később 😂😂😂
Szerinted mit kellene meg fejlesztenem a Shadow of Yharnam hoz nem bírok velük 😱😫😫

(#1114) Kvelstadt válasza snake78 (#1113) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is tudom mid van fejlesztve meg nem is tudsz úgy fejleszteni hogy pofon egyszerű legyen.
Asszed nekem elsőre ment minden? Meghaltam mentem megint és tanultam belőle míg egyszer meglett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1115) BOBAKILL válasza snake78 (#1113) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Először a mágust nyírd ki. Egy kis bolt paper a fegyverre jó ellenük. Utána azt öld meg amelyiknek kevesebb a hp-ja. Sokat kell dodgeolni. ;) hajrá!

(#1116) snake78 válasza Kvelstadt (#1114) üzenetére


snake78
tag

Tudom, hogy senkinek nem megy elsőre készítettem egy képet a jelenlegi állásokról az előbb rosszul linkeltem be 😂 És köszönöm a segítséget 👍👍👍

(#1117) Kvelstadt válasza snake78 (#1116) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincs ezzel gond. A vit meg az end mehet 50ig max a többit meg ahogy érzed. Én pl nem tartottam fontosnak a spelleket szóval elég későn kezdtem el adni arcanere.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1118) snake78 válasza Kvelstadt (#1117) üzenetére


snake78
tag

Köszi 👍👍👍
Eddig van a játékban 25 órám tudom nem sok de meg csak most kezdek igazándiból ra érezni
Eddig olyan szenvedős volt a boszorkány vicar amelia óta van az, hogy elkezdtem igazándiból játszani 😂😂
Már nem érdekel az, hogy hányszor halok meg kezdem újra és tanultam az előzőekből 😂😂

(#1119) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na ráér valaki pókot vadászni hétvégén? :D

próbáltam egyedül, de csak akkor tudtam le vinni az életét 1/3 ig mikor behívtam azt a botot segíteni, mert vele foglalkozott nem velem :D

Xbox One: bandymnc

(#1120) Kvelstadt válasza bandi0000 (#1119) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem leszek hétvégén.
Amúgy a ps-en a bb hungari csoportot próbáltad? Ott szoktak lenni emberek akik tudnak segíteni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1121) bandi0000 válasza Kvelstadt (#1120) üzenetére


bandi0000
nagyúr

majd rákeresek kösz :R

Xbox One: bandymnc

(#1122) snake78


snake78
tag

Sziasztok volna egy kérdésem
Miután megöltem vicar ameliat elvitt egy zsákos óriás egy elég kellemetlen helyre akkor menekültem mert elég gyenge volt a karakterem
A pálya végén belefutottam egy Boss ba , persze kicsinálta 😂😂
Továbbmentem most jönne Rom érdemes ezt a hisz Rom előtt megölni vagy utánna ?
A válaszokat előre is köszönöm

(#1123) Kvelstadt válasza snake78 (#1122) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most legutóbb valahogy nem találkoztam a zsákosokkal. Opcionális gelyszín meg a boss is. Én jóval rom után jutottam el az unseen village-be.
Szal meghagyhatod későbbre, meg fog várni. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1124) snake78 válasza Kvelstadt (#1123) üzenetére


snake78
tag

Köszi 😂😂 elszaladi nem fog az biztos 😂😂
A csoport amit írtál ps hungary őket hol lehet megtalálni ? Kerestem neten de szerintem nem őket találtam mag

(#1125) Kvelstadt válasza snake78 (#1124) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ne is neten keresd. A ps-eden van egy olyan hogy communityes és azon belül keress rá.
Ez ilyen csak ps4en elérhető "fórum".

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1126) snake78 válasza Kvelstadt (#1125) üzenetére


snake78
tag

Ok köszönöm egyszerűen csak ps hungary?

(#1127) Kvelstadt válasza snake78 (#1126) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bloodborne hungary a bb-s csoport neve.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1128) snake78 válasza Kvelstadt (#1127) üzenetére


snake78
tag

Közben megtaláltam csak nem tudtam válaszolni ;) te voltak a második hozzászóló 😂

(#1129) Kvelstadt válasza snake78 (#1128) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mer nem mindent ott beszélnek meg az emberek. Pl valakinek segítség kell a másik nem biztos hogy oda ír hanem küld privát üzenetet meg felveszi barátnak de te azt már nem látod ezért úgy tűnik hogy kihalt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1130) snake78 válasza Kvelstadt (#1129) üzenetére


snake78
tag

Kicsit filurcsa volt hogy relatíve régiek az üzenetek
Akkor ha nem gond küldhetek nektek üzenetet és ha kell segítség akkor tudunk időpontot egyeztetni ?

(#1131) Adam_Shepard válasza snake78 (#1130) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

vegyel fel és jovok segiteni ha szeretned. az itteni nickem a psnem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1132) snake78 válasza Adam_Shepard (#1131) üzenetére


snake78
tag

Szia köszönöm küldtem
Már amennyiben te jatszol a nioh val is ;)

(#1133) Adam_Shepard válasza snake78 (#1132) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

teljes Souls- paletta + Nioh is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1134) snake78 válasza Adam_Shepard (#1133) üzenetére


snake78
tag

Szerintem neked küldtem mert 3 lehetőség volt amit találtam és csak neked volt bb ds3 niho 😂

(#1135) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#1133) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Blankot majd add be. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1136) snake78 válasza Kvelstadt (#1135) üzenetére


snake78
tag

Jó 5let igazi segítség 😂👍pont erre lesz szükségem 😂

(#1137) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#1123) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Annyira nem keveredhettél jóval rom utan, hiszen utána elvileg kapásból oda teleportál :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1138) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#1137) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor úgy mondom hogy első végigjátszásba az a zsákos vitt el aki rögtön chatedral vard mellett van egy sarokba. Most második menetben meg valahogy sikerrült elkerülnöm mert mire oda mentem hogy vigyen már nem volt ott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1139) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#1138) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én másodjára úgy játszottam végig hogy a Rom harc után öltem csak meg a bloodstarved beastet. Egy darab zsákossal sem találkoztam sehol. :D Megcsináltam a Djura quest-jét, és nem lövöldözött mert hátulról mentem.

(#1140) snake78 válasza Adam_Shepard (#1133) üzenetére


snake78
tag

Nagyon szívesen fizetek inkább neked(nektek) adom az item eket mint a polip fejünket csak mondjatok egy számot😂
Mert tudom minden a matekon múlik 😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍

(#1141) bandi0000


bandi0000
nagyúr

találós kérdés, merre menjek tovább? meg volt a boss amelyik a 3 hunter után van, onnan átmentem ugye a mit tom én hova, ahol vannak azok a köveket dobáló izék, ott is körbeszaladtam nagyjávól, de ez után passz, grand chatedrálba se nyîlik ki az ajtó a toronyba, asszem arra kéne menni

Xbox One: bandymnc

(#1142) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Valaki ma este tud segíteni a hintertomb chaliceban lévő rom-ot megölni?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1143) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#1142) üzenetére


Oppenheimer
veterán

No, senki?

Ah, nem is hintertomb, hanem lower pthumerian labyrinth. 107-es vagyok.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1144) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1143) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azon a szinten ott el kell picsázz mindenkit. A cursed a legkorábbi ami nekem le van rakva de az is a sima pthumeruk után van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1145) arpi6k


arpi6k
addikt

Tegnap meglett a platina végre. :C Az ezért járó témát hogyan kapom meg?

Intel & ATI

(#1146) Oppenheimer válasza Kvelstadt (#1144) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tegnap elpicsáztam végül, 2-3 próbálkozás után. Csak figyelnem kellett hogy minden alkalommal vegyem fel az elhullajtott 88k blood echo-ot. :D Emiatt kellett volna elsősorban a segítség, az én szinteken ez még több mint egy szintlépésnyi anyag.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1147) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#1146) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lesz olyan chalice ahol összejön több mint 200k egy szinten boss nélkül. Na ott már lehet parázni. :)
Egyébként legkorábban a cursed chalice 2.bossnál szoktak hívni az emberek szóval ne add fel! Kemény vagy! :)

Arpi6k
Jönni kéne emailnek kóddal. Ha nem jön akkor írni kell nekik.
Magyar acc-osok szoktak így járni. Nekem uk acc van és arra jött magától az email.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1148) BOBAKILL válasza arpi6k (#1145) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem sem jött semmi, bár én nem is írtam még nekik. Azt sem tudom hová kellene. Gondolom a support-nak valahol...
Igaz hogy csak egy téma de azért nem túl szép hogy nem küldik azonnal ha már megvan a platina. Gondolják a közép-európai embereknek az felesleges. Még a konzolhoz sincs magyar nyelv, ez elég gáz. Nem mintha nagy probléma lenne a használata anélkül, de azért szomorú dolog. Pedig nem lenne nagy munka lefordítani.
Nem ostorozom tovább a sonyt, mert azért mégiscsak a legjobb játékkonzol az ővék és a legjobb játékok is. :K

(#1149) Mirakuru


Mirakuru
tag

Üdv!!

Félve de belevágtam én is a BB rejtelmeibe, eddig nagyon bejön, 2 bosst már lerendeztem.Volt egy amit meg kell osztanom mert elég vicces bossolás lett belőle.A tetőről lőtt egy fickó sikerült lelöknöm majd utána mentem és mikor menekülőre fogtam befutottam a létrához mondom lemászok jobb a békesség , fogta magát és utánam jött csak ő a gyorsabbik utat választotta konkrétan leesett én meg végignéztem ahogy kiloccsan a földön ilyen jót már rég nevettem!! :DD Van valami amire oda kéne figyelnem így az elején? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok ,abszolút kezdő vagyok ebben a műfajban!

(#1150) Kvelstadt válasza Mirakuru (#1149) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha túl közel vannak egymáshoz akkor egymást is ütik néha. :)
Mire figyelj?
A staminádra! Ha az kifogy mikor nem kéne akkor az életcsíkod sem sokat ér. :)
Amúgy majd jössz úgyis hogy ez meg az mi és akkor majd beugranak a tippek tanácsok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.