Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#100) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most talalkoztam Alfréddal, eddig szimpi! Rohangalnak paran ilyen kekes zold karddal, az valami tápos cucc lehet?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#102) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#101) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az Ludwig kardja a dlc-böl. Én az alap változatot használom, az én buildemmel ez többet sebez.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Old Yharnamban amikor balra kimegyek, át a hídon ott elkezd lőni valaki machinegunnal. NAMOST sikerült lelöknöm a fazont, de van egy másik is lent ha minden igaz. Őt meg kell ölnöm? Dob valami fontosat?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#104) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#103) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Lent csak egy hunter vagy. Gyula (aki fentrol lo, a sajat fegyveret, vagyis a hozza tartozo badget adja).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#105) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#104) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na, vettem plust és így azert más világ ez! :C Gyulus leesett. viszont lementem ott a sarkon visszabb ahol a hunter volt es találtam egy ládát, cserébe ezren jöttek. az ott mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#106) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#105) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Passz, de több hunter egy darabig nem lessz arrafelé. Gyula mellett van egy nagy epulet, arra kell menni, majd jon par verfarkas is. Arrafele lesz egy boss, egy elhagyatott kis kapolnaban. Egyebken opcionalis, a sztori szerint nem erre kell menni, hanem forbidden woodsba, de oda csak vicar amelia (cathedral boss) leolese utan tudsz bemenni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#107) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#106) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amivel eddig találkoztam: Alfred (most fogom megölni, mert véletlenül megcsaptam és már ellenséges) - Logarius Wheel

Darkbeast Paarl (Amikor a zsákos colos elvisz az unseen villageba)

Vicar Amelia (lövésem sincsen, hogy hogyan győzzem le :D:D)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#107) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Darkbeast eleg intenzív harc, és emlékeim szerint oda nem lehet segitseget hívni (legalábbis megjelenéskor még nem lehet). De késöbb is le lehet nyomni, amikor a sztori szerint odaérsz a masik oldalról.

Ameliát nincs mese, le kell nyomni, de érdemes csapattal menni. Mocskos sok hpja van és meg gyógyítja is magát, de szerencsere elég lassú.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#109) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#108) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Valaki dobott ilyen prevent healing powdert, gondoltam oda jó lesz. Az a LW jó fegyver? senkit nem láttam azzal menni csak a nagy karddal.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#110) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Pár napja kezdtem el a játékot, mit ne mondjak odabaszós. :DD

Erről az insight dologról tudna valaki egy kis felvilágosítást adni hogy hogyan is működik meg hogy mi az értelme?

Intel & ATI

(#111) Adam_Shepard válasza arpi6k (#110) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Insightot kapsz helységek felfedezéséért, bossok átváltozásainak megtekintéséért, madman's knowledge elfogyasztásáért pl. Én eddig azt vettem észre, hogy előjönnek olyan ellenségek amik előtte nem voltak és a meglévők meg erősebbek lesznek/ változik a támadásuk és lehet vásárolni is ezekért a pontokért. + amikor co-op van akkor1 et fogyaszt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#112) arpi6k válasza Adam_Shepard (#111) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszi!

Intel & ATI

(#113) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

[link]27:00 környékén. Majdnem megvolt. :D így szép veszteni bakker :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#114) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#109) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért van mindenki szinte Ludwig kardjával, mert jó! A logarius wheel akkor jó, ha strengthes builded van, viszont akkor meg a kalapács jobb választás. De próbáld ki, melyik movesetje áll hozzád közelebb.

Itt nincs olyan, hogy legjobb fegyver. Láttam már 300as szint feletti játékost, aki a sétapálcával (ostor) darabolt úgy, hogy öröm volt nézni. Én is sokat használom pl a blades of mercy ikerkardokat, mert habár egy ütésre keveset sebez, nagyon jól lehet stunlockolni. A hardcore pvpsek pedig szinte kivétel nélkül katanát használnak, blood builddel, mert amellett, hogy nagyot sebez, még gyors is, csak az életünket is zabálja.

Tényleg szinte csak a szimpátia dönt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#115) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#114) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nekem a kirkhammer lassu, max osszecsukva hasznalom. Meg ezen a hunter spearen gondolkodom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#115) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezért kell két fegyót használni. Kimaxolni viszont végigjátszásonként csak egyet tudsz (na jó, akár többet is, ha van kedved magas szintu chalicokban farmolni).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#117) Wellin9 válasza Rigormortiis (#116) üzenetére


Wellin9
tag

Ezt annyiban módosítanám,hogy egy régebbi patch-el bekerült a 60 insight - 1 Blood Rock vásárlás,persze így se leszel blood rock milliomos,de legalább a dlc nélkül lehet 2 maxos fegyvered.
Végre befejeztem az Old Hunter DLC-t,azt kell mondjam kapásból a játék 2 számomra legjobb bossa benne van(Ludwig meg Maria),na de ez a Kos,rég szenvedtem ennyire bossal,már majdnem odáig jutottam,hogy kell co-op partner hozzá,de aztán inkább fejlődtem kicsit.Így 100 körüli szinten,legalább lement egyedül.Pont az a boss,amiben van kihívás,de soha az életben nem lennék hajlandó vele szórakozni még egyszer.És még a Twin Shark-ról nem is ejtettem szót,nyugodtan lehettek volna bossok is.

(#118) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Aztán eszembe jutott, hogy hála a sok assassins creednek meg a többi cuccnak elfelejtettem fejleszteni :D aztán csodálkozom, hogy lvl28-on miert nehez a jatek :D:D:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#119) Rigormortiis válasza Wellin9 (#117) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na ezt nem tudtam :D Mondjuk én az öt végigjátszás alatt felhúztam mindent, amit akartam :D

Igaz, nagyon jó bossok kerültek a dlcbe :) A baria harc nagyon hangulatos, de az oda vezetö utat nagyon utáltam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#120) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#118) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Arra is figyelj, hogy mire skálázódik a fegyver, amit használsz. D-c-b-a-s a sorrend. Pl a ludwig greatsword azért annyira jó, mert arcanera s-el skálázódik, de még str és skill-re is c-vel. Ez azt jelenti, hogy ha ezeket az attributumaidat fejleszted, akkor bizonyos mértékben a fegyver sebzése is nö. Plusz erre rá lehet tenni sebzesnovelo varazslatot is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#121) bandi0000


bandi0000
nagyúr

tud valaki segíteni lenyomni Dark Beast Pearl-t? és hogy is kell invitolni be valakit?

Xbox One: bandymnc

(#122) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv.
Vettem ps-t és ez az első játékom rá.
Két boss megvan de most már van legalább két irány és nem tudom melyik lenne a következő.
Az egyik él a terőről lő egy tag akihez ha felsszok szétszed semmi perc alatt. Govább mentem, ott hagytam aztán megin meghaltam valahol de már nrm enlékszem hol csak ara hogy nem akarok most oda menni.
Vettem egy emblem-et és konyitottam egy nagy kaput aztán fel a lépcsőn ahol szintén volt egy boss. Az is elkalapált. Van még ott a közelben valami barlang és ott is füstös a bejárat, gondoltam ott is boss.
Na most azon gondolkodtam hogy van e valami javasolt útvonal és nem e mentem hamarabb nehezebb hejre.
Másik hogy még nem vágom teljesen a játékot.
Pl ez az insigt vagy mi mire jó?
Egy szem az ikonja és van 8 a jobb felső sarokba de nem tudom mit jelent.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#123) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#122) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A tetöröl lövöldözö arc Gyula, ö nem is boss, viszont nem árt lelökni a tetöröl. Utána lesz majd boss, de ez opcionális, nem ez a fö irány, hanem a másik, a lépcsö tetején lévö vicar amelia.

Az insight leginkább arra jó, hogy tudjál segítöket hívni a csengövel (beckoning bell). Plusz a boltban lehet ezt-azt venni érte.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#124) Rigormortiis válasza bandi0000 (#121) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Használd a beckoning bellt (nagy csengö). A sikeres hívás viszont insightba kerül. Plusz néha elég sokáig is eltart, mire talál valakit.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#125) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#123) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na a csengőre rájöttem.
Meg kösz az útvonal infót.
Pontosan hogy lehet elkölteni a boltba vagy melyik boltba?
A dream-be csak a blood-ot írja felül mint fizető ezközt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#126) bandi0000 válasza Rigormortiis (#124) üzenetére


bandi0000
nagyúr

És csak a csengő kell meg az insight? Random sob be segítöt vagy választhatok?

Xbox One: bandymnc

(#127) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#125) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

amikor lesz 10 insightod, akkor elöjönnek felül középen is a messengerek és ott insightért is tudsz vásárolni.
A madman's knowledge nevű cuccot kell magadba nyomni insightért.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128) vlaho válasza bandi0000 (#126) üzenetére


vlaho
aktív tag

Vagy random, vagy állítasz be jelszót, és azt megadod annak akivel együtt akarsz játszani.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#129) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#127) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szal az a hanity effigy. :)

Van ennek a játéknak valami magyar nyelvű sztori leirása? Legalább az alapsztori. Mert ilyen játékot nem story miatt játszok de azért jó volna tudni hogy mo van azon kívül hogy vadász vagyok és egy városba cagyok ahol megölök mindenkit aki szembe jön. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#130) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na még egy kérdés, ezt az insightot hol lehet szerezni vagy hogyan? Meg tudtam csengetni a csengőt, kiirta hogy keres valakit rltűnt a felirat és semmit nem írt, most akkor addig kell várni mig valaki meg nem jelenik?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#131) Adam_Shepard válasza bandi0000 (#130) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

[link]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#132) Rigormortiis válasza bandi0000 (#130) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem kell várni, ha talál valakit, beteszi.

Kapsz insightot, ha elöször bemész egy bosshoz, madmans skullokért, de a legegyszerübb, ha segitesz másoknak. Ehhez a kis csengövel kell csengetni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#133) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Találkoztam egy zsakos ellenféllel, aki elvit egy új helyre. Velük volt tele. Nagyon vedéjesek. Nagymehezen megtaláltam a lámpát és visszamentem a dream-be de oda vissza már nem enged mert nincs a warp listába az a lámpa.
Most megint találkoznom kéne a fickóval hogy visszajussak oda?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#134) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#133) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

kettővel fentebbi sírkő. Unseen Village a hely neve.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#135) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#134) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja értem. Most esett le hogy sírkövekkel vannak felosztva a világok.
Akkor megvan de oda még nem megyek mert amelia még vár meg az a hely most még nagyon veszéjesnek látszik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#136) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#135) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha leszel 5 korul akkor felmegyek es segitek neked az ameliaval.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#136) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor már úton leszek melóba.
Majd éjszaka leszek megint éjfél után.
Ennél a side boss-nál jó volt rájönni hogy poison-ol és az antidite meg nics felrakva. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#137) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megvan amelia!
Valahogy sikerült coop partnert találnom.
Hogy működik ez? Ha hallom a csili gelést akkor én is csilingeljek és mennyek a hang után?

Ja meg mi ez a ritual blood meg bloodshot eyball. Egy lapon van a bloodshard-al de nem tudom mire lehetne használni mert sd use-olni nem engedi se kovácsolásnál nincs ott.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Itt is van ez a learning curve dolog, mint a DSben? Én is lenyomtam az Ameliat es most mondhatni konnyunek erzem a jatekot. Azon a reszen meg iszonyat osszegeket tudok kifarmolni a nagy karddal. (Lepcso + láp)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#140) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Valaki esetleg aki ráér most vagy hétvégén , az tud segîteni egy boss ba? De valami extra pro kell mert én le húzom :D

Xbox One: bandymnc

(#141) Kvelstadt válasza bandi0000 (#140) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nemrégg kezdtem a játékot szal se szintbe se gear-be se tapasztalatba nem vagyok pro de mikor lesz időm segítek majd ha tudok.
Pont ma vettem meg az én is tudjak menni máshoz segíteni csengettyűt.

Más.
Én most ott vagyok hogy amelia megvan és ha onnan kijövök van két irány. Egyik irányba egy erdő ahol mindenki fegyveres és nem tudom hogy az istenbe kerüljek el minden lövést. A másik irányba meg van egy kör terem egy ajtóval ami nem nyílik ráadásul egy láthatatlan valeni felemel és megbac.
Szal értem én hogy nehéz játék de ez most így kicsit erős.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#141) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ahogy kijossz a templombol akkor balra indulj el. Lesz 2 fekete ruhas akik rohadtul nehezek most lent a hazaknal, de az egyik haznal ahol piros lampa van kapsz egy targyat (tonsil stone)amivel nem halsz meg a kor alaku helyen amikor felemel.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#143) Adam_Shepard válasza bandi0000 (#140) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Melyik boss?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#144) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#142) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi.
A tagok már nincsenek ott. Nagynehezen megöltem öket korábban mikor még nem birtam ameliaval.
Akkor beszélek mégint velük mert beszéltem már de nem eleget.

Ja igen.
A fegyver fejlesztés mire jó?
Merthogy az leginkább parry-re való és nem sebezni.
Csak azért kérdezem mert van akit nem tudok parry-zni és gondoltam lehet nem elég erős a fegyver.
Meg van egy ilyen kelyem amihez valami blood cucc kell egy darab meg 1000 echo.
Na az mi és hogyan tudom elkészíteni.
Ilyenitem kérdésekkel jövök majd még mert elég zavaros.

A fegyverfejlesztés viszont tetszik nagyon! Az hogy nem
Csak plusszol hanem socetet is ver bele ráadásul ingyen cserélgethetem a köveket benne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145) bandi0000 válasza Adam_Shepard (#143) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Dark beast pearl

Nem tudom segít e, de így áll a kari mit érdemes hűzni inkább?

Xbox One: bandymnc

(#146) Adam_Shepard válasza bandi0000 (#145) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Erdekes hogy en meg pont ellenkezo iranyba tapoltam a karakteren + weapon fortify

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#147) vlaho válasza bandi0000 (#145) üzenetére


vlaho
aktív tag

Mindent ;]
Én amikor kezdtem, akkor a Staminat húztam, hogy ne fáradjon el hamar a karakter. Többet tudsz ütni vagy félre ugrani, ami igencsak jól jön pár Boss-nál.

Este segítek, ha addig nem jelentkezik senki. Psn Id: Zsazsa75

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#148) bandi0000 válasza vlaho (#147) üzenetére


bandi0000
nagyúr

király :DD

Csak majd előtte át kell venni, hogy mit hogyan csináljak, de majd felveszlek

Xbox One: bandymnc

(#149) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Legjobb bossfight ever.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#150) Snike válasza Kvelstadt (#144) üzenetére


Snike
aktív tag

A fegyver fejlesztés mire jó?
Merthogy az leginkább parry-re való és nem sebezni.
Csak azért kérdezem mert van akit nem tudok parry-zni és gondoltam lehet nem elég erős a fegyver.
Meg van egy ilyen kelyem amihez valami blood cucc kell egy darab meg 1000 echo.
Na az mi és hogyan tudom elkészíteni.

- erősebb lesz a fegyver és tudsz neki képességet is adni, mindezt a dream-ben a munkaasztalon tudod megtenni.
- nekem a gurulás, körbefutás minden boss-nál segített
- kehely, blood cucc, ezekkel a komponensekkel az elfelejtett civilizáció labirintusát tudod megnyitni (ha jól emlékszem, story szerint itt találták meg a csillaglény vérét és üres testét. és ezt a vért kezdték el használni).
mindezt a dream-ben ha a szökőkuttal szemben állsz akkor a baloldali feljáron lévő sírhelyeknél tudod megtenni.

PS5, mert az jó! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.