Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Tyler Durden válasza sp8787 (#4999) üzenetére

Köszi, ezeken túlvagyok (:

Marcus88: lvl40 vagyok most és +3as a fegyverem, egyelőre még itt a cathedral környékén tuningolom magamat.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5002) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5001) üzenetére


Marcus88
tag

Én mindjárt kezdem,már izgulok,hogy egyszeri BB végigjátszás és egy Dark Souls3+DLC után mennyit fejlődtem.Bár már 1 éve játszottam souls játékkal,de beolajozom magam.
Sima new game fog menni az alapoktól kezdem.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Weareus válasza Marcus88 (#5002) üzenetére


Weareus
addikt

Csapasd. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5004) Tyler Durden

Nahh Hemwick-t is leraktam közben, akkor most elvileg mehetnék vissza a passwördös ajtóhoz?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5005) S e t h válasza Tyler Durden (#5004) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, én is most nézek majd délután el arra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5006) Tyler Durden válasza S e t h (#5005) üzenetére

Furi most odamentem és ugynúgy nem enged be, megnézem megint az oltárt, bár 1x már megnéztem a cutscene-t ami ott van..

Mea culpa, szar helyre mentem..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5007) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5006) üzenetére


Marcus88
tag

Megy ez gyerekek mint az ágyba szarás csak nem rozsdásodtam be!
2 óra 10 perc és 0 halál,Cleric Beast és Father Gascoigne pipa,minden felszedve és kinyírva!
Folyt.köv. Cathedral Ward.

(#5008) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5007) üzenetére

A rutin meg az évek kéremszépen (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5009) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5008) üzenetére


Marcus88
tag

Lesz még sírás szerintem! XD

(#5010) Tyler Durden

Tapasztaltabbaktól kérdeznék: jelenleg a kezdeti fegyverrel megyek, saw spear +6-ra pimpelve. Viszont van 2 nagyobb fegyver is amit megszereztem, az egyik a kirkhammer a másik meg a Ludwig Holy Blade. Melyiket érdemes ezek közül nekiállni fejleszteni? Mindenképp szeretnék az alap darálos fegyó mellé egy másikat, ami nagyobbat üt.
Jelenleg Forbidden Woodsban vagyok lvl50-es, itt egyelőre baromi nagy a terep és még nem találtam bosst (:
Amiket eddig eltakarítottam:
Blood-Starved Beast, Cleric Beast, Father Gascoigne, Vicar Amelia és Witch of Hemwick.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5011) Marcus88


Marcus88
tag

Én a Ludwig Holy Blade-re szavazok mivel a kisebbik kard része ugyan olyan gyors,de hosszabb.Ha átváltod a baszóbbra őket akkor szintén hosszabb a Ludwig,mint a kalapács(Kirkhammer)
Én is a Ludwigot fogom most felfejleszteni.
Mellé pedig a Hunter Axe-t szoktam még használni annak is a kihúzott hosszabb változatát,mert R2 hosszan rajta tartva körbe forog és messzire lök mindenkit.
Sokszor kihúzott már a szarból.
Először játszod a gamet?

[ Szerkesztve ]

(#5012) sp8787 válasza Tyler Durden (#5010) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem azt hasznald ami tetszik de a Saw Cleaver a best.

EDIT
Persze egy FRC Chalice-ben egy Undead Giant ellen egy Rapid Poison Logarius Wheel a best.
Tehat mindig az a best amelyik a best.

[ Szerkesztve ]

(#5013) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5011) üzenetére

BB-t most játszom először, de pár souls like gamét letoltam már. Hmm ezt a pörgős move-t nem is vágtam, nekem a fegyó ilyen messzire üt előre, nem szabad nagy tömegbe bemenni vele, mert megrektelnek.

sp8787: hja én nem nézem, hogy melyik a legjobb fegyó, saw spear-t lőttem kezdéskor azzal megyek. A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy ne legyen vmi totál használhatatlan a moveset-je a nagyot ütő fegyveremnek. Megvettem most mind2-t és úgy tűnik a kard jobban bejön, azzal fogok még hentelni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5014) sp8787 válasza Tyler Durden (#5013) üzenetére


sp8787
addikt

Nincs azzal gond ,elsore en is az Axe-el meg a Ludwig-al mentem annakidejen.
Azota se hasznaltam egyiket se(sztem mindketto nagyon gyenge) ,kiveve a Fool Ludwig-ot echo farmolashoz.

(#5015) sp8787 válasza Tyler Durden (#5013) üzenetére


sp8787
addikt

A Ludwig amugy righteous a Saw Spear meg serrated mindket allapotban az Axe meg semmilyen.

(#5016) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5010) üzenetére


Marcus88
tag

Nekem is kész ez a négy:Blood-Starved Beast, Cleric Beast, Father Gascoigne, Vicar Amelia
Holnap csinálom a Witch of Hemwick-hez vezető utat aztán pedig vissza Yahar'gul Unseen Village-ba,mert ott van egy boss (Darkbeast Paarl) és azt olvastam másoktól,hogy ha az elején nem öljük meg később már nem érhető el.
Aki jártasabb itt benne az megtudja ezt erősíteni?

(#5017) sp8787 válasza Marcus88 (#5016) üzenetére


sp8787
addikt

Kesobb is elerheto csak akkor fogjak Yahar'gul Unseen Village-nek nevezni most ez Hypogean Gaol. Nem azert kellene most odamenni hanem egy NPC miatt.

Masreszt ez egy eleg korai echo+twin bloodstone shard farmolasi lehetoseg.

EDIT
Es meg akkor erdemes odamenni ilyenkor ha pacifista modon akarod a Djura problemat megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#5018) Tyler Durden válasza sp8787 (#5014) üzenetére

Most spear + Ludvig van, egyelőre elvagyok velük. Igazándiból platinára nem feltétlen mennék rá, viszont összes boss-t szeretném legyőzni + a DLC-t végigvinni /goty edition van meg/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5019) sp8787 válasza Tyler Durden (#5018) üzenetére


sp8787
addikt

Az osszes boss-al nem fogsz talalkozni csak ha a chalice-ekbe is lemegy akkor mar kar a Platina-t is megcelozhatod.
Ott 10+ olyan boss van amivel az alapjatekban nem talalkozol vagy ha talakozol is a chalice-ben az mar egy teljesen mas szint, ha nem ismered a fight-ot akkor.......

(#5020) Tyler Durden válasza sp8787 (#5019) üzenetére

Az gondolom, akkor már erősen az endgame, köszi az infót, ha eljutok oda mindenképp belenéznék.. Mennyire nehéz a platina? Nem guide alapján megyek, így nemtudom nincs e már olyan, amit kihagytam volna pl.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5021) sp8787 válasza Tyler Durden (#5020) üzenetére


sp8787
addikt

Nem veszes, ami kimarad/nem szedsz ossze azt NG+-ban meg tudod csinalni/ossze tudod szedni.
Az utolso 2 chalice a veszesebb a platinahoz, az utolso elotti az ahova szinte allandoan besummonolnak mert ugye eleve 1/2HP-d van es a summonolasok mennyisegebol kovetkeztetve az utolso 2 boss-al ebben a chalice-ben nagyon kevesen boldogulnak.

(#5022) Marcus88 válasza sp8787 (#5017) üzenetére


Marcus88
tag

Aha értem.

(#5023) Tyler Durden válasza sp8787 (#5021) üzenetére

Ok akkor elsőre marad guide nélkül, azt max NG-ben megnézem mi az ami kimaradt. Most próbálok mindent felderíteni, de sokszor trükkösebb a térkép, mint hittem. Ludvig kardhoz tartozó cuccot totál véletlen találtam meg, mikor már azt hittem bejártam az egész térképet..
Most itt a forestben is elég nagy terepet letakarítottam ma, de bossal még nem találkoztam.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5024) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5023) üzenetére


Marcus88
tag

Hát igen az az erdős kígyós pálya tényleg kesze kusza.

(#5025) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5024) üzenetére

Nem látom át + baromi sok ellenfél van. Farmolni meg jelenleg nem akarok, úgy gondolom, hogy az 50-es lvl elég jó ide. Statokat akartam még mondani, jelenleg 30as vitem van és skill meg str-re pakoltam még, azok is 20 felett.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5026) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#5025) üzenetére

Nagyjából végigjártam a forestet a végén összefutottam a Shadow of Yharnammal, szerencsére meglett elsőre. Haladok tovább, ez vhogy nem lett a kedvenc helyszínem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5027) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5026) üzenetére


Marcus88
tag

Én ma kezdem ezt a pálya részt,délelőtt végeztem a Witch of Hemwick és Darkbeast Paarl párossal. Mivel tolod végülis a Ludvig kardal?

[ Szerkesztve ]

(#5028) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5027) üzenetére

Bosst a spearrel toltam le, amúgy a közmobok ellen Ludwig karddal megyek. Most eljutottam közben vmi pók bossig, elsőre haltam rajta.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5029) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#5028) üzenetére

Ez a pókboss ritka idegesítő volt, de végül sikerült lekaszabolni. Elértem az Unseen Village-t, most egyelőre itt pihi.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5030) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5029) üzenetére


Marcus88
tag

Nem nehéz,csak türelem játék inkább.

(#5031) S e t h válasza Tyler Durden (#5029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott álltam meg pár napja, egyelőere nincs is kedvem folytatni, mert ott csak szívni bírtam.
Pillanatok alatt fogyott el az összes blood vialom a sok ellenféllel szemben, mire leesett, hogy nem lesz vége az áradatnak, folyamatosan spawnolnak vissza, ergo maradt a futás, utána jött még pár hunter trióban, akik felszecskáztak, de egy idő után azért elfeküdtek és végül az volt a jutalom, hogy nem találtam merre vezet tovább az út, keringtem mindenfelé, de a sok spawn miatt el is párolgott a lelkesedésem, most pihenek rá egy keveset.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5032) Tyler Durden válasza S e t h (#5031) üzenetére

Engem most visz a lendület, meglátjuk mikor kalapálnak el, hogy pár napra elmenjen a kedvem (:
Mondjuk ha ez is ilyen labirintus az remek lesz, az erdőben csomót mászkáltam, de még így is lehet kimaradt ez az. Egyszerűen nem láttam át az egészet, a végén már örültem, mikor megtaláltam a boss-t és át tudtam menni a köv helyszínre..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5033) S e t h válasza Tyler Durden (#5032) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az erdőben egy idő után feladtam, hogy feltérképezzem, egy cseszett nagy labirintus, kóvályogtam én is egy darabig.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5034) Marcus88 válasza S e t h (#5031) üzenetére


Marcus88
tag

Akkor ezért tűntél el 1-2 napra. :)

(#5035) Marcus88 válasza S e t h (#5031) üzenetére


Marcus88
tag

Legelőször a csilingelőst kell megölni és utána már nem élednek újra.
Három van belőle azon a pályán.

(#5036) S e t h válasza Marcus88 (#5035) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meg nem mondom hányat lenyomtam már, bár az is igaz, hogy nem tudom mennyiszer haltam, így viszont vélhetően újra kellett volna kezdeni, de köszi a tippet!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5037) S e t h válasza Marcus88 (#5034) üzenetére


S e t h
nagyúr

Demon's Soullal vezettem le, de most az is kicsit nyomaszt már. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5038) sp8787 válasza S e t h (#5037) üzenetére


sp8787
addikt

Nem biztos ,hogy annyira jo otlet 2 ilyen jatekkal jatszani egyszerre/parhuzamosan.

(#5039) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5032) üzenetére


Marcus88
tag

Én most végeztem a kígyós erdős résszel,nagyjából össze szedtem mindent és megöltem a 3 bosst is másodjára sikerült.
Holnap a pókos következik aztán utazok a Cainhurst Castle-ba.
Aki először játsza oda kicsit összetettebb eljutni,mert kell egy levél vagy meghívó féleséget szerezni,majd vissza kell menni egy már járt helyre a witch of hemwick lámpásához és onnan elszaladni egy kőoszlophoz.
[link]

(#5040) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5039) üzenetére

Ezekre rá lehet jönni magadtól /van valami utalás/ vagy guide kell hozzá?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5041) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5040) üzenetére


Marcus88
tag

Én tuti kihagytam volna annó,még a levelet meg is találtam volna,de hogy hová kell visszamenni szerintem ez magamtól nem lett volna meg.Mert nem egy zárt ajtó,hogy arra emlékszik az ember.Az angol tudásom meg nem a legjobb.
Amúgy ez a Cainhurst pálya szerintem a játék legjobb farmolós pályája én mindig ide jártam vissza.
10-12 perc alatt 45 ezer echo mindig megvolt,persze ha be van rakva a Moon rúna amivel több echot kapsz.

(#5042) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5041) üzenetére

Nahh ezaz, én nézegettem a piros lámpás ajtókat, de eddig egyik se adott semmit, pedig ha nem néztem meg vagy 20-t, akkor egyet sem. Emiatt akkor valszín kell majd nyomni egy nextgame-t, már ha rá akarok repülni a platinára.
Ezt a Cainhurst részt még nem láttam, de eddig nagyon nem kellett leállnom farmolni. Mindig pucoltam annyira a pályákat /meg haltam annyit :D/, hogy legyen elég szintem. Majd meglássuk a jövőben kell e, bár a rúnák közül is egyelőre csak a Ludwigba pakoltam és csak physical sebzést növelő 2 rúnát.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5043) Marcus88 válasza Tyler Durden (#5042) üzenetére


Marcus88
tag

Én csak az élet miatt farmoltam mindig,mert nem úgy van mint a DS3 ban,hogy feltölti a bonfire,itt elfogy és venni kell.

(#5044) Tyler Durden válasza Marcus88 (#5043) üzenetére

Arra én a Central Yrhamosat használom, 2-3 perc 10 fiola. Fogod lemész a lámpától balra ott van 2 ilyen dundi az 4db vial, utána felmész a mellette lévő épületben arra amerre a cleric beat is volt, ott még egy dundi 2 itallal + a másik oldalon a 2 nether beast az 6 vial. Ennél gyorsabbat én még nem találtam..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5045) winery válasza Tyler Durden (#5044) üzenetére


winery
aktív tag

Én a Hypogean Gaolt szeretem farmolni , 2 zsákos dob egy kis twin blood stone shardot vagy szimplát , plusz 2k blood echo, majd jöhet a kettő röfi akik 2 vagy 4 italat adnak és 6k echot . :)

Marcus88:
Cainhurst pont ma délután pucultam ki , igaz a booshoz nem mentem be , nem volt rá időm . Illetve szerintem az egyik leghosszabb boss run neki van . Farmolni is jó :)

(#5046) Marcus88


Marcus88
tag

Nagy a csend gyerekek ki merre jár?!?!?!

(#5047) Marcus88 válasza winery (#5045) üzenetére


Marcus88
tag

Szerintem Logariustól van hosszabb,de embere válogatja,nekem ma másodjára sikerült 4 perc volt kb.

[ Szerkesztve ]

(#5048) Weareus


Weareus
addikt

Közben lement az abhorrent beast chaliceban. Ha nem is a souls-történelem, de a BB legjobb bossfightján vagyok túl, szvsz.
Szerencsére ő még lesz egyszer cursedben is. (Lesz baj.)

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5049) Marcus88 válasza Weareus (#5048) üzenetére


Marcus88
tag

Ezek csak boss fightok?
A hunter dreamben van a másik oldat egy sor sírkő ott lehet elérni őket?

(#5050) winery válasza Marcus88 (#5049) üzenetére


winery
aktív tag

Igen a másik oldalt a sírkő ott lehet indítani. 3 szintböl álló labirintus aminek minden szint végén egy boss várja ,hogy táncba vigyék :)

Én a Pthumerian Descendant-el nél járok chalice-ben, de a harc vége felé mindig kapkodok .

Engem cursedben amamygdala akasztott meg pár napra , még mindig tudom , hogy mozog :DDD

Nekem tegnap amióta írtam , nem volt időm játszani, este is inkább aludtam . Talán ma este , ha a család alszik .

Én a játékban Shadow of Yharnam-nél járok csak pár próba után elfogyott a blood vial. Ezért mentem cainhurstbe és nyitottam chalicet .

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.