Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) arpi6k


arpi6k
addikt

Köszi :R

Intel & ATI

(#552) Kvelstadt válasza arpi6k (#548) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hogy végigjátszott? Mert ha már ng+ akkor lehet megint el kell menned odáig higy megnyithasd.
Ha még elsőbe vagy akkor sima ügy.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#553) arpi6k válasza Kvelstadt (#552) üzenetére


arpi6k
addikt

ng+, de nincs végigjátszva.

Intel & ATI

(#554) Kvelstadt válasza arpi6k (#553) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mármint ng+ba vagy de még van belőle?
A lényeg az hogy amelia utàn legyèl de gherman a final boss még èljen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#555) arpi6k válasza Kvelstadt (#554) üzenetére


arpi6k
addikt

Ez így pont jó. ng+ ban játszom, és kb a játék közepén tartok.

Intel & ATI

(#556) Kvelstadt válasza arpi6k (#555) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az teljesen jó.
Ng+os Orphan of Kos biztos finom lesz. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#557) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#556) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tudom hogy neked is hianyzik. En hulye nem csinaltam mentest. :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#558) biceps


biceps
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a crow hunterhez oda mentem az elején de nem beszéltem vele és nem is öltem meg. Később visszamenetem és már nincs ott. Hol talalhatom meg újra? Vagy így már buktam a cuccait? A Blade of mercyt és a ruháját.

PSN ID: BulldozerHUN

(#559) Adam_Shepard válasza biceps (#558) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Találkozhatsz vele ott ahol a Gaskony faterral harcoltál (ha ott van, akkor nem fog mukodni a lapma es a cathedral wardtol kell visszamenni), vagy amikor kimesz a cathedralbol ott lesz bal oldalon. ezek utan mar keso, mert meg fog tamadni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#560) biceps válasza Adam_Shepard (#559) üzenetére


biceps
tag

Köszi, remélem még fog jelenni, mert már Ameliat is leöltem, de még nem bukkant fel.

PSN ID: BulldozerHUN

(#561) Kvelstadt válasza biceps (#560) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valahol a kutyás nőci házának környékén is megjelenik egyszer. Vagy a kislánxos ablak környékén?
Már nem emlékszem hol de én mg egy helyen találkoztam vele. Guglizd meg az a biztos.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#562) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#561) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A kutyas az elso. Ott ad egy rakat mindent. Aztan cathedral ward mert ott mondja hogy a nemtomki elszabadult es leave the hooooont of da hoooontaz to me. Aztan gaszkony. Es a lepcso.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#563) biceps


biceps
tag

Köszi a válaszokat. Egyébként sajnos újra kellett kezdenem a játékot, mert én a fejlődési szinteket úgy alakítottam, hogy a chikage katananak megfelelő legyen. Bloodtingre raktam elég sokat. Aztán megszereztem a kardocskámat. Az nem gond, hogy speciális használat közben veszi le az életem (még tetszik is), az viszont nagyon kiábrándító, hogy elkezdek egy pályaszakaszt, alig jutok el egy bossig és már használhatatlan a kard, tönkrement, mehetek vissza javítani. Ha annyit bírna mint a sétapálca semmi gond nem lenne, de így nagyon gáz. Abban meg nem lelem semmi örömömet, hogy egy másik fegyóval menjek végig és csak az esetek 10 %ban használjam. Megszívtam.

PSN ID: BulldozerHUN

(#564) Adam_Shepard válasza biceps (#563) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mi az hogy tönkrement? A BB-ban nincsen weapon degrad, nem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#565) biceps válasza Adam_Shepard (#564) üzenetére


biceps
tag

Van benne külön fegyver javítás, ott ahol a gemeket tudod berakni a fegyverekhez. Én is akkor lepődtem meg amikor jelzi a játék hogy tönkre ment a fegyvered.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: BulldozerHUN

(#566) Adam_Shepard válasza biceps (#565) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Aztan rajottem hogy equip load nincs benne es a gemes workbenchen lehet repairolni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#567) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#566) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amugy lenne valakinek kedve jatszani? Van par chalice d amit le kell nyomnom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#568) Djuree válasza Adam_Shepard (#567) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is kell pár chalice, az 5ösök még nincsenek meg kivéve egyet, meg ami a királynőhöz visz, ott még a 4-es harmadik bossa az amygdala is hiányzik. egy ideje nem nyomtam, toturi jöhetne még és hárman lenyomnánk...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#569) Kvelstadt válasza Djuree (#568) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ma vagyis szombaton nemjó nekem mer dolgozok egésznap. Vasárnap eddig úgy néz ki h délelőtt ráérek.
Ha tudtok ehhez igazodni akkor mehet a buli.
Nemrég verekedtem át magsm az első körzed chalice-en mert egy másik srác is ott volt megakadva szal az és onnan felfelé a fő chalicek amik aqueen-hez visznek mind megvannak szal tudok menni bárhova. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#570) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A régóta teaselt Bloodborne társasjáték :/

[link]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#571) Snike válasza biceps (#563) üzenetére


Snike
aktív tag

Arra figyelj hogy milyen bloodgem-eket raksz bele!
Lehet h nagyon jó értéket adnak de a fegyver "életerejét" nagyon leviheték, akár -75%-al is!
Illetve lehet hogy valamelyik az életerődet leszívja!

PS5, mert az jó! :)

(#572) biceps válasza Snike (#571) üzenetére


biceps
tag

Na erre nem is figyeltem, hogy egyes gem leviheti a fegyver használhatóságának idejét. Utána is nézek milyen gemeket tettem bele, köszi.

PSN ID: BulldozerHUN

(#573) Kvelstadt válasza biceps (#572) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Cirsed gem-ek csinàlnak ilyet.
Én csak a vs kin cursed gemeket használom mert az az ufók elken sebez gyengébben de sz kevés van a játékban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#574) melega


melega
őstag

LEhet hogy még nyáron meglesz a játék nem biztos, majd segíteni kéne hogyan lehet menteni fejlődni benne.

[ Szerkesztve ]

(#575) pomk


pomk
őstag

Egylőre nem bírok Ram-mal, így tegnap este neki futottam az első chalice-omnak én is. Kíváncsi vagyok milyen lesz...

(#576) Kvelstadt válasza melega (#574) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Itt biztos hogy fogsz kapni segítséget. Szóban és co-op-ban is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#577) Kvelstadt válasza pomk (#575) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Rom-al nem is nagyon lehet bírni. Durva erősek a kis pókjainak asebzése meg mikor spell-t is elkezd nyomni akkor még izgalmasabb.
Én úgy szoktam hogy leszedem a kicsiket és közben kerülgetem az istakill spelljeit. Elég intenzíven nyomkodom a dash-t annál a bossharcnál.
De pont van egy videóm ahol a barom mellém teleportált vissza én meg megragadtam a lehetőséget és így valami 2perc alatt vége lett.
A kis pókokat meg azért érdemes leszedni mert ha addig ütöd rom-ot higy teleportálnon akkor újabb pokokat idéz és úgy már nagyon sokan lesznek.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#578) pomk válasza Kvelstadt (#577) üzenetére


pomk
őstag

Hát nem egyszerű, az biztos...főleg a 2. és a 3. kör amikor egyszerre kell figyelni a kis pókokra, a meteorokra és a 3. körben már az alulról felnyársaló sziklákra is...
3. körig még csak-csak eljutok, de ott mindig elvérzem. :(

(#579) Djuree válasza pomk (#575) üzenetére


Djuree
félisten

tonitrus. csakis tonitrus. buffolt módban. a kis pókok egy csapás (+9-es fegyóval meg jobb kövekkel ami akkor elérhető már), a nagy meg folyamat üthető, nem fog tudni teleportálni, vagy max. 1x.
ha nem megy vegyél fel segítő npc-t, bár itt nem sokat ér...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#580) pomk válasza Djuree (#579) üzenetére


pomk
őstag

Azzal csépeltem eddig is, de látod...Bár talán még csak 7-es a fegyverem.
Folyamatosan nem tudom ütni, mert ahogy az oldalához futok és elkezdem ütni, 5-6 ütés után mindig elteleportál. NPC-t szoktam vinni magammal, mert előtte az erdőben a légyszerű lényeknél az egyik fa tövénél tudok idézni egy segítőt.

(#581) Djuree válasza pomk (#580) üzenetére


Djuree
félisten

tudsz idézni kettőt is. fent az emeleten van még egy npc.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#582) Kvelstadt válasza pomk (#578) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pont ere írtam hogy intenzív kör nyomkodás. Én mindig egy olyan pókot lock-oltam miközben szedtem le a kicsiket hogy felé nézzek és lássam mikor nyomja az égi áldást rom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#583) pomk válasza Djuree (#581) üzenetére


pomk
őstag

(#581) Djuree
Fent miután felmentem a lépcsőn, vagy hol?

(#582) toturi
Nyomnám én ha bírnám staminával... :DDD

(#584) Djuree válasza pomk (#583) üzenetére


Djuree
félisten

ja asszem ott. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#585) biceps válasza pomk (#583) üzenetére


biceps
tag

Csak egy npc tud segíteni. Ha lent a fánál már hívtad az npct, akkor fent a lépcsőnél eltűnik a másik npc kérés helye. De olyat lehet, hogy egy npct hívsz és egy random online játékost segítségnek.

PSN ID: BulldozerHUN

(#586) Djuree válasza biceps (#585) üzenetére


Djuree
félisten

én kettőt is be tudtam vinni. bár talán mindkettőt fent vettem fel, a fásat nem is vittem. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#587) Kvelstadt válasza pomk (#583) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mennyi van staminára ostva? Mert ezekben a játékokban nagyon fontos stat a stamina. Ebben meg főleg.
40ig érdemes húzni a statot mert addig nő astamina. Akkor lesz maxos azaz 160. Ezen túl meg rúnával lehet tovább növelni de a 1600 szerintem pont elég ha jól hasznàlja sz ember.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#588) melega válasza losilee1337 (#21) üzenetére


melega
őstag

Igazad volt jövőre meg akarom venni a Bloodborne, és a Dark souls 3-at.

Most a DS 1-el játszok. Nincs ezeknél nehezebb játék.

Az eddigi 70 akciójáték amit végigjátszottam poros nyomába sem ér. Hiszen a legtöbb mai játékot egy 6.-os gyerek is végigjátsza ha kitűnő kisebb segítséggel. Ezekt nem.

A szabályrendszerét a Bloodbornak is nehéz megtanulni. Ráadásul azt is meg kell tanulni hányat üt az ellenfél mindig hátrafele gurulni kezdőknek az ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#589) Snike


Snike
aktív tag

Amikor az áll-Josefka pucsitva jajgat a klinikai ágyon levághatom a köldökzsinorért, vagy valamit még csinálnom kell?

PS5, mert az jó! :)

(#590) Adam_Shepard válasza Snike (#589) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

vágd le. valamit nem jol csinaltal mert én nekem is igy volt, Toturi csodálkozott is hogy nem kell harcolni majd vele. Asszem ha Rom után mész oda akkor már teljes az átalakulás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#591) Djuree


Djuree
félisten

vmelyik nap meg kéne próbálni a chalice-os amygdalát. vki jön majd? jó lenne ha lennénk hárman. meg jó lenne kost is leverni, de az necces nagyon.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#592) Adam_Shepard válasza Djuree (#591) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Te megvagy nekem, nem? Melyik Amygdalára gondolsz? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#593) Djuree válasza Adam_Shepard (#592) üzenetére


Djuree
félisten

megvagyok. :D
ami a defiled chalice-ben van. egyszer toturi-val majdnem levertük, ill. ő, én csak szerencsétlenkedtem, nem volt hosszú fegyverem amivel elértem volna a fejét és miután toturi meghalt engem is kinyírt sajnos, de mostmár lesz. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#594) Adam_Shepard válasza Djuree (#593) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mondjuk érdekes, mert küzdöttünk együtt vele és ő pl a fejét ütögeti, míg én beszaladok a segge alá és ott a láb + hát részét csapkodom (kb. ugyanazt sebzi - és, igen a moonlight swordnek van ilyen irányú csapása:D )

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#595) Djuree válasza Adam_Shepard (#594) üzenetére


Djuree
félisten

én akkor azt hittem csak a fejét lehet sebezni. :))
bár a simát egyedül vertem le elsőre, de csak alatta szaladgáltam össze vissza és a farkát csapkodtam tonitrussal, meg se sebzett asszem. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#596) Rigormortiis válasza Djuree (#593) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Legyetek kemények, és egyedül verjétek le :D Megjelenés környékén még nem tudtam behívni senkit, rá is ment pár napom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#597) Djuree válasza Rigormortiis (#596) üzenetére


Djuree
félisten

á nekem nincs annyi türelmem meg időm se, hogy órákig elszüttyögjek egy bossal, ahol lehet npc-t hívni ott be is hívom. de becsületemre legyen mondva h igazi playert még csak 1-2 bosshoz hívtam, általában megy npc-vel. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#598) Kvelstadt válasza Djuree (#593) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez nem az volt mikor bementél alá amire ő úgy reagál hogy felugrik és rám érkezett?
Am kedden és szerdán szabad vagyok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#599) Djuree válasza Kvelstadt (#598) üzenetére


Djuree
félisten

nem hiszem, mert nem mentem én be alá, igyekeztem azt csinálni amit mondasz, bár egyszer beszorított, lehet az volt az.
akkor majd figyelem ha fent vagy és rádírok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#600) Snike válasza Adam_Shepard (#590) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszi! :)

PS5, mert az jó! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.