Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Preda válasza Snike (#650) üzenetére


Preda
aktív tag

Igen, köszi végül meglett a kill.Megkerestem hozzá a zene dobozt is.Sajna csak hét végén leszek ps közelben :(( .Egyre jobban tetszik ez a fajta játék. Plusz világ életemben pc-s voltam az irányítást is szokni kell. Kivéve amikor sárga kártyás gépek voltak, de az régen volt sokan már nem is hallottak róluk.

(#652) v450


v450
tag

Hol lehet megnézni hogy mennyien játszanak? :)

(#653) melega válasza Preda (#651) üzenetére


melega
őstag

Nekem is egyre joibban tetszik ez a fajta játék, de jövőre marad a megvétele. Idén a Mafia 3-nál több játékra költeni nem enged anyukám.

(#654) Kvelstadt válasza melega (#653) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem arról volt szó hogy becseréled az összes játékod (Már mindenki ismeri a listát) és megveszed használtan?
Mer az oké hogy a maffiát megveszed de ezt meg szerezd meg a használt játékaidból.

(#652) v450
Ezt hogy érted? Platformonként, összesen, adott pillanatban vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#655) v450 válasza Kvelstadt (#654) üzenetére


v450
tag

Úgy értem, hogy naponta kb. mennyien játszanak.

(#656) Djuree válasza Kvelstadt (#654) üzenetére


Djuree
félisten

hehe, ezen jót röhögtem. XD
anyukája biztos nem engedi becserélni. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#657) melega válasza Djuree (#656) üzenetére


melega
őstag

Nem nem engedi becserélni, hanem a törzsvásárlói kártyámon pontokba számítják bele a beadott játékokat, és ha a PS 4-es Dark Souls 3, vagy Bloodborne árát nem fedezik maradnak jövőre.

Ilyenekkel is meg akarok tanulni játszani.

(#658) Kvelstadt válasza melega (#657) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na akkor marad jövőre. De akkor többször nem szükséges leírnod hogy miket fogsz becserélni.
Addig is keress rá a maffia 3 topikra. Biztos megnyitotta már valaki és megy róla a beszélgetés. Jó maffiázást! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#659) melega válasza Kvelstadt (#658) üzenetére


melega
őstag

Ok! Köszi!

(#660) melega


melega
őstag

Lecseréltem a Mafia 3 előrendelését az Uncharted 4-re, és Bloodbornerra 22 000 Ft lesz összesen. Csütörtökön jönnek.
Majd a Bloodborneba ha elakadok kérek segítséget.

(#661) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

mi ez itt? :Y UC4 meg Mafia a Bloodborne topikban??? :F Élménytábor???

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#662) Djuree válasza melega (#660) üzenetére


Djuree
félisten

jajj ne már légyszi, kiég az agyam ettől...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#663) japunk


japunk
aktív tag

Szevasztok srácok!

Tegnap legyűrtem Romot, van mód rá hogy ezután öljem meg Darkbeast Paarlt? Előtte próbálkoztam vele de még nagyon kis csicska voltam hozzá.

The owls are not what they seem.

(#664) pomk válasza japunk (#663) üzenetére


pomk
őstag

Darkbeast előtt fel tudsz venni egy segítőt, Őt mindenképp vidd magaddal a harchoz.
Ill. öltözz fel úgy, hogy a villám ellenállásod magas legyen. Arcane-t és tüzet nem szereti. ;)

(#665) Djuree válasza japunk (#663) üzenetére


Djuree
félisten

npc-vel nagyon egyszerű. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#666) japunk


japunk
aktív tag

Ez eddig oké, Henryket eddig is megidéztem de képtelen voltam megölni azt a %@$!!+"-ot! :D Áram védettség megvan. Főleg arra irányult a kérdésem, hogy ezután is megtalálom-e őt? Ugye Rom után inaktív lesz a Hypogean Gaol lámpa, valahogy vissza lehet oda térni? Vagy csak szimplán ölessem meg magam megint egy snatcherrel aztán ott vagyok?

The owls are not what they seem.

(#667) Kvelstadt válasza japunk (#666) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lesz majd annak a résznek egy felső része ahova el fogsz jutni és onnan alulra is eljutsz szóval visszafogsz még jutni ahhoz a boss-hoz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#668) japunk válasza Kvelstadt (#667) üzenetére


japunk
aktív tag

Királyság, köszi! Most szerintem a Nightmare Frontierrel fogok megpróbálkozni. :D

The owls are not what they seem.

(#669) pomk válasza japunk (#668) üzenetére


pomk
őstag

Készülj... ;]

[ Szerkesztve ]

(#670) Kvelstadt válasza japunk (#668) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szivesen!
Nightmare frontier... nem akarok spoilerezni de legyél nagyon, nagyon óvatos ott! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#671) Rigormortiis válasza japunk (#668) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amygdala, szívem csücske. Jó buli lesz. Főleg, hogy anno még az volt a legfelkapottabb pvps hely.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#672) Djuree válasza Rigormortiis (#671) üzenetére


Djuree
félisten

ott még egyszerű amygdala. majd a chaliceben. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#673) v450 válasza Djuree (#672) üzenetére


v450
tag

NG+7 ;]

(#674) Djuree válasza v450 (#673) üzenetére


Djuree
félisten

najó. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#675) Rigormortiis válasza Djuree (#672) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Segítőkkel talán. Mondjuk nem tudom, van-e ott npc hilfe, megjelenés környékén nem volt. De mocskos egy szemétláda, az biztos.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#676) japunk


japunk
aktív tag

Nyugi sracok, kepben vagyok mindennel. Az a kocsog frenzy... :D

The owls are not what they seem.

(#677) Djuree válasza Rigormortiis (#675) üzenetére


Djuree
félisten

ott nincs npc. nekem első végigjátszásban elsőre meglett, annyi h alatta kell lenni végig és a farkát csapkodni, sok hp-ja van de úgy nem tud sebezni, esetleg néha egyet-egyet. ha taktikázol úgy szarabb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#678) Kvelstadt válasza japunk (#676) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is csak a frenzy. Mocsár méreg, óriások, hunter-ek, sinister... összegyűjzöttek egy csokorba dolgokat amelyek külön is veszéjesek ráadásul biztonságos hely már nemnagyon fért ebbe a csokorba.
De majd nightmare of mensis felülmúlja ezt is. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#679) pomk válasza Kvelstadt (#678) üzenetére


pomk
őstag

Frenzy ellen mit lehet tenni? Várjam meg, míg a csík lecsökken? :)
Nightmare of Mensis elején csak a frenzy miatt nem tudok tovább menni...
Tegnap este találtam egy rúnát, ami +200 frenzy resistet ad, még nem volt időm kipróbálni, de azzal talán könnyebb lesz majd.

(#680) Djuree válasza pomk (#679) üzenetére


Djuree
félisten

frenzy resistes ruhák meg rúnák kellenek oda, meg van valami itóka amit inventoryból meg lehet inni és egyből leviszi a csíkot, nem jut eszembe a neve. idegesítő egy hely...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#681) japunk


japunk
aktív tag

Engem tegnap ugy felhuzott Yahargul a sok szemet bell maidennel, hogy inkabb beraktam a Dark Souls 2-ot piheneskepp. :D

The owls are not what they seem.

(#682) Kvelstadt válasza pomk (#679) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Saditive potion vagy valami ilyesmi neve van.
Az egyből leszedi a csíkot.
A rúnák csak nagyobb csíkot adnak azaz több idő míg megtellik azaz beüt a frenzy.
De am van 3 frenzy resist rúna. Bár szerintem az a potion hasznosabb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#683) pomk válasza Kvelstadt (#682) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippet!

(#684) Kvelstadt válasza pomk (#683) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is úgy jöttem rá hogy azt írta a leírás hogy nyugtatja az elmét. A frenzy meg ugye az elmére hat. És működött. De már túl voltam mensis frenzysebb részén mire ere rájöttem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#685) Preda


Preda
aktív tag

Na ismét sikerült két bosst megölni. A blood starved Beast-el megkínlódtam.Volt vagy 20 try. Nagy nehezen csak leütöttem. Aztán valahogy ráakadtam Vicar Ameliara is.Az meg nagyon könnyű lett. Másodikra meglett. Beast vid
Amelia vid
Igaz , hogy Amelianal véletlen megidéztem Henriettet is.Vicces mert pont így hívják az asszonyt.Másnak is ilyen könnyen ment Amelia? Pedig féltem tőle.

(#686) japunk válasza Preda (#685) üzenetére


japunk
aktív tag

Nekem a BSB első próbálkozásra meglett, Amelival szívtam egy darabig.

The owls are not what they seem.

(#687) Djuree válasza Preda (#685) üzenetére


Djuree
félisten

"Vicces mert pont így hívják az asszonyt"
ez jó. :C nem mondtad neki utána hogy meghívod egy vacsira amiért jól osztotta a bosst. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#688) Kvelstadt válasza Preda (#685) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A bsb-nél ott haltam sokszor hogy a vége felé bemérgezett és nem tudtam bevenni az ellenszert.
Azóta meg chslic-be már rengeteget megöltem parry-vel.
Ameliaval is megszenvedtem.
Nehezen indult a játék hiába ds-féle játék. Szokni kellett a mozgást meg mindent amiben kicsit is eltér a ds-től.

Ja. Nekem meg az jött le hogy amelia-nak hívják. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#689) melega


melega
őstag

Igazatok volt a Bloodborneba a főellenségek még gyorsabbak, agresszívabbak erősebbek, mint a Dark Soulsba.
Az első boss fight nem megy, és az a baj hogyha elhasználom az estusaimat és meghalok akkor Yarnam központjából kell eljutni oda, mert hamarabb nincs mentésem. Alig fogy az élete a bossnak.

A másik hogy offline játszok, mert nem bírja azt a netünk hogy apukám dolgozik rajta egész nap én meg online játszok lefagyna állandóan a net, és újra kelle indítani a routert, és a modemet.

[ Szerkesztve ]

(#690) Djuree válasza melega (#689) üzenetére


Djuree
félisten

olvass leírást a neten hozzá. melyik neked az első? azt a nagy szörnyet nem muszáj megölni, ráér később, nekem se ment. gascogne papa ez első igazi asszem. ahhoz meg van trükk, néz videókat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#691) Kvelstadt válasza melega (#689) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaja a bb-be nincs olyan gyakran mentési pont.
A második vag a cleric beast után lesz vagy gaszkon atya után. De a beast-essel nem vagy sokkal előrébb mert utána zsákutca vagy.
Talán onnan közelebb van gaszkon bossfight de nem biztos. Nem emlékszem.
Én mondtam neked hogy csak bizonyos szemszögből nézve könnyebb mont a ds de ez sem azt jelenti hogy könnyű.
Jobb a dodge (nekem jobban tetszik) de cserébe agresszívabb is a játék azaz itt a ds-es gurulgatás nem sokat érne.
Ha nem tanulod meg, nem veszed fel ennek a játéknak a ritmusát akkor leszel még bajba mert ezek nem a legnehezebb bossok de még a pályán sem itt vsnnak a legdutvább ellenfelek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#692) Preda válasza Kvelstadt (#691) üzenetére


Preda
aktív tag

A cleric beast-et azért jó előbb megölni mert, közelebb van Gascone hoz.Jobbra le a hídnál utána át a házon megint jobbra, majd a két behemoton túl, le a lifttel onnan ballra keresztül a csőcseléken majd fel a lépcsőn. :)

Tegnap este mellett a Witch of hemwick is.Első próbára.Nem néztem végigjátszást gyanús is volt a nagy tér.Itt a video.
Most a forgotten woods bossnál vagyok.Ezek is aranyosak.

(#693) Adam_Shepard válasza melega (#689) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A Gyulánál sikerül már a lövedékek elöl elugrálni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#694) Preda


Preda
aktív tag

Megvan a Shadow of Yarnham is trükkös csávók ezek.
Pont 20 potit használtam el asszem. :)
Lassan kezdek ráérezni , hogy kell játszani a bloodbornet.

(#695) melega


melega
őstag

Túljutottam az első főellenségen a Bloodborneban, még van egy csomó a hídon a madárembert elgyőztem 20 estus flashből 2 maradt.

(#696) melega


melega
őstag

krik hammert nem engedi használni a játék 3000 lélekért vettem.
Ezt írja: Cannot equip as item's attribute requirments not met

Lehet hogy laikusat kérdezek, de miért írja, és miért nem használhatom még a kalapácsot?

[ Szerkesztve ]

(#697) Djuree válasza melega (#696) üzenetére


Djuree
félisten

mert vmilyen tulajdonságod nem elég hozzá. de írja miből mennyi kell, meg tudod nézni, vagy a gugli a barátod. de jó lenne ha nem kérdeznél meg minden szart hanem megpróbálnál magad utánanézni, hamarabb meglennél és nem basznád fel a fél fórumot idegileg....bocs de muszáj volt. no offense.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#698) pomk


pomk
őstag

Amygdala pipa, most a Mikulással küzdök. :C

[ Szerkesztve ]

(#699) Djuree válasza pomk (#698) üzenetére


Djuree
félisten

az tök egyszerű, viszont annál különlegesebb. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#700) Kvelstadt válasza Djuree (#699) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyszerű? Nekem volt pár insta die mikor azt a spelles támadását elnyomta ami körülötte mindenhol sebez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.