Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- sh4d0w: Nyitlocker
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- kreténtehén: Első lengyel túra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
nort_on
senior tag
Itt a BTC plan (de-risk és exit). Hátha valakinek érdekes lehet, vagy elindít egy értelmes beszélgetést.

Részletek:
RISK sor - risk szintek
ROI - ROI
15476 - ez a bottom, ebből számol a ROI risk - a fenti RISK szintek AKTUÁLIS árfolyama (ez változik, remélhetőleg nőni fog)
fibo 69 - fibo szintek 69k-tól
avg - a fenti 3 átlaga (látszik, hogy a 3 elég jól együtt van, nincs nagy szórás) zöld, kék és piros - a 3 szcenárió (a piros már kuka)De-risk plan: BTC ment 7x-et, lassan ideje de-risk-elni. Itt a tőkét és az SP500 2 éves hozamát (2022 dec közepe és 2024 dec közepe) venném ki. Ez így olyan, mintha a tőke SP500-ban lett volna az elmúlt 2 évben, szal ezzel már a "pénzemnél vagyok". Ezt majd még pontosan kiszámolom, jelenleg 20% portfolió van beírva.
EXIT plan: Itt több szcenárió is volt, idő, ár, risk, stbstb figyelembevételével. A piros volt az első, amikor 40% portfólió már el lett volna adva 91-92k-n. Ez a sávozós verzió összesen 52% profitot jelentene az utolsó belépési 71k-hoz képes. Ezután jött a kék, ez most, 105k-n, kezdené eladni a portfólió felét. DE MIVEL A RISK MÉG SEHOL SINCS, jelenleg 0.645, így totálisan felesleges lenne még elkezdeni. Ezért írtam, hogy szépen hűl a piac, risk megy le, ár megy fel.
Itt jön az új terv, 0.7 risk-nél de-risk (de lehet valahol 0.7 és 0.75 között lesz csak). De az már lehet necces...
És a többi szint az EXIT része, 35%-35%-10% eladás a 0.75-0.80-0.85 RISK szinteknél. Ezzel összesen 85% profit lenne a 71k-hoz. Valószínűleg a kék és zöld keveréke lesz, mert nem szabad mohónak lenni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Dell Latitude 7420 Core i7-1185 G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar, szép állapot
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs



