Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254) Ry0K3N válasza PitLee (#252) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

8-as skillek és még medekkel mész? Azt hogyan? :D
tetszenek a mech nevek :DDD

#246

A zene nekem sem tetszett. Oké hogy most ez a orchestral kórus a divat de nekem herótom van tőle már és szeirntem nem illik a battletechbe.
Én a mechwarrior 4 zenéit sem egyhamar fejeltem el. Már az installnál megadta a hangulatot [link].
Meg ha már MW2 [link]

A kritikáddal összességében egyetértek de én nem vártam többet a játéktól. Kevés pénzből dolgoztak úgyhogy az átvezetők hiánya engem nem zavar a rajzolt/animált jelenetek nekem kifejezetten tetszettek. De azért valahogyan sikerült szinkronhangként összeszedniük Adam Jensent a Deus Exből :DDD

Újrajátszási értéke valóban nincs de pont az lenne a lényege hogy ugrálsz a naprendszerek között munkát keresve, de a játék felépítés miatt pont itt vérzik el az egész a tábláshoz képest ahol ez jobban ki van dolgozva részletes salvaggel egyetemben. Mert itt az az endgame hogy Hegylakó kollekciót csinálok.

Én már azt nagy lépésnek tartom hogy kaptunk egy értékelhető battetech játékot vagy 20 év után. De ez egy nagyon jó alap amire tudnak építeni kiegészítők formájában a nagy szintű moddolhatóságról nem is beszélve.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.