Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Zotya21 válasza Volgafan (#21748) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát a cod is már a 6 óra ugyanaz a motor csak más a történet egy kicsit :D

de mnodjuk nemtom ki az a hülye aki megveszi minden évbe :D
ezeket :D

nemtom milenne jó neked a dungeon keeper 3 kéne dehát olyan sose lessz

a kettő is jó volt multiba mármint a kettő bár kicsit nehézke ugymár

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#21752) ricshard444 válasza Zotya21 (#21751) üzenetére


ricshard444
veterán

Cod2 ota ugyanaz a motor amugy eddig tuningolgattak :W

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#21753) Zotya21 válasza ricshard444 (#21752) üzenetére


Zotya21
senior tag

de ugymnodom hogy cod 6 óta még szebb se lett :D
de mnodjuk nemtom sztem cod 4 től "új" van neki

https://500px.com/slayer_art

(#21754) ricshard444 válasza Zotya21 (#21753) üzenetére


ricshard444
veterán

Sajnos meg mindig a quake 3 kodokat tartalmazó enginet használnak :(

Vannak dolgok...

(#21755) Volgafan válasza ricshard444 (#21752) üzenetére


Volgafan
senior tag

A-a 4 óta van új motor"Minden Call of Duty epizód megjelenése előtt állandó kritika éri az aktuális fejlesztőcsapatot és az Activisiont, hogy a mai napig a 2005-ben megjelent Modern Warfare alatt dübörgő engine-t használják. Mark Lima, a Treyarch elnöke azonban elutasította a kritikákat, szerinte ugyanis nincs szükség a Black Ops 2-höz új motorra."
[link]
...de mind1 is...megnézed az eladási listákat,torrenteket mit töltöttek le legtöbben:cod4....a mai napig messze a legjobb fps...és ez nem csak sztem van így...mikor is jelent meg?(2005)Menj fel xfirere és lesd meg mivel játszanak a legtöbben:cod4,lol aztán elvétve mindenféle répaság...

MOndjuk azt is el kell ismerni,hogy a 4 megjenése utáni többi,mind csalódás..:-(az is igaz,hogy a 4 nagyon magasra tette a mércét

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21756) Zotya21 válasza Volgafan (#21755) üzenetére


Zotya21
senior tag

de jobbis igy legalább nemkell uj gépre költeni a cod miatt sztem elég szép igyis

https://500px.com/slayer_art

(#21757) OnSeT válasza ricshard444 (#21752) üzenetére


OnSeT
őstag

mivel konzolport így nincs min csodálkozni. :DDD

majd ha lesz új box meg ps, jön az új motor bf3+ grafikával.
meg a sírás a gépigény miatt ofc. ^^

(#21758) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

treespirit+spikeroot teszt 2v2 be. [link] (youtube videó, 3:51-nél 3tree+spikeroot picit durva)
de amúgy promo lapokban is lehet gyönyörködni... dancer,jugger,mo.. jó tudom nem néz ki valami faszán a felvételen :P

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#21759) Cr4Zy válasza LoLHunCsirke (#21758) üzenetére


Cr4Zy
tag

Congratz, még ha van is pár kifogásom, szépen megoldottátok! ;)

Nagyon kijött a meccsen, hogy strykerseven nem nature-ös alapból... Emellett miközben a mortart próbálta Hirooo felhúzni, totál elfeledkeztek, hogy 2-en 1 ellen harcolnak, s le tudtál hozni 3 treespiritet a well mellett s összekötni őket... Igazából ha nem pazarolnak el annyi powert (a nature a drága egységek helyett supportál, mert pl. konkrétan 1 db ensnaringet nem láttam tőle t1-en, sőt, az egész meccs alatt nem volt több 3-nál...), akkor a nature játékosnak esélye sincs lerakni annyi treespiritet ezen a mapon, vagy ha mégis sikerül neki valahogy, az legalább egy wellbe kerül... Itt már elment a meccs, a többi már csak örömjáték volt. :)

IGN: TBPeti

(#21760) Volgafan válasza Cr4Zy (#21759) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nah akkor elmondom neked:ezen a mapon treespiritet szinte lehetettlen kivédeni...se frost semmi,nem tud vele mit kezdeni...mert ha mindenki a treet támadja a fire könnyedén bontogathat...
nekem ami hozzáfűzni valóm van:Bcd túl közel tette le a bannert,mikor a 2 wellt támadták...firének ez az erőssége,hogy banner messze, és egyből nem lettek volna malackázva..meg messzebbről könnyebb a dancereket bevédeni...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21761) gergomester válasza Volgafan (#21760) üzenetére


gergomester
tag

Fogadjunk h akármilyen jó naturos játékost elverek ha csak treespiritekkel jön én meg frostal vagyok!!! elmondom neked h barier meg mage és puszi a pocijuk alá...!! és ha nm hiszed gyere és kipróbáljuk.

[ Szerkesztve ]

(#21762) Cr4Zy válasza Volgafan (#21760) üzenetére


Cr4Zy
tag

Akkor én is elmondom neked, hogy ezen a mapon bármikor kivédem a treespiritet, ha frost a társam, ha nature, csak egy épület kell a pakliba. Ez lehet mortar, soul splicer, de akár phase tower is. Egy dologra kell figyelni, az pedig pont az, amit hirooo-ék engedtek: ne fusson át egyik játékos sem a welljeink mögé (ezért kell a nature, vagy a frost társ: ensnaring, vagy glyph miatt). Ha nem tud átfutni senki, azt jelenti, hogy az egységeitek egyben vannak, ami pedig azt jelenti, hogy nyugodtan tudok nasty-zni, eruptolni, mert a damage, amit csinálok garantáltan 100%-ban hatásos lesz. Persze a laggolás a treespiritesnek kedvez, de könnyedén kivédhető.

Jah és én már onnan nem is figyeltem a meccset "szakmai szemmel", hogy a közép megvolt és 2 wellt vett az ellenfél csapat fejenként, mert azután szerintem csinálhattak volna csirkéék olyan bakikat, amilyeneket csak lehet, akkor sem bukták volna el a meccset.

(#21761) gergomester: A treespirit egy nagyon hatásos egység. Nature vagy fire t1 ellen 1v1-ben (shadow ellen 2 dolog miatt hatástalan: 1.: ha jól mikrózik, könnyedén beüti noxok + 1 forsaken + a kezdő dread segítségével, 2.: akinek ez annyira nem megy, annak instant t2 + 1 darkelf + phoenix is megoldja, frosttal pedig a fent említett módon fogható). 2v2-ben egy kicsit komplikáltabb a dolog, de a nature ott az esetek nagy többségében ha nem jut powerelőnyhöz valamilyen baki folytán, akkor csak supportra, esetleg 1-2 treespiritre lesz powerje, amiből a túloldalon pedig tuti jön a válasz a t2-vel...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#21763) Volgafan válasza gergomester (#21761) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen és a fire nem is tol a mageknek erruptiont?ugyanmár....mageket a fire miatt necces pakolgatni....ez 2v2,nem összekeverendő 1v1el....

Peti:mintha mortarral próbálkoztak volna...nem jött be?vajon miért?mondom ez 2v2,Ti meg 1v1ben gondolkodtok......ugyanez ha phaseval próbálkozik...amúgy mutass shadow decket,amiben van phase 100ból max 2....igen,ha egyértelműen treespirit ellen megyek,beteszem...neked bent van a deckedben?ha ott a fire nincs az az épület,ami meg tud épülni.....csirkének is ott volt az amazonja,ami sziontén épületet bont...noxot atomjaira szedi a treespirit és ismét fire errution...

Ezen a mapon hogy megy fel instant t2re???ha meg felmegy a középső másikat szétszedik...és a rajtnál senki nem treespiritben gondolkodik..

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21764) gergomester válasza Volgafan (#21763) üzenetére


gergomester
tag

akármilyen egységet lehozhatok ha olyan gyökér vagyok h nm húzom szét őket ha firét látok, de mivel nm vagyok gyökér így széthúzom és baszhatja az erruptot, jah és nm kell elfelejteni azt sem h ez nm 1v2 szal nekem is van 1társam aki ugyanúgy támad vagy ha kell akk supportol, nah mind1, mondom ha nm hiszed akk szívesen megmutatom ;)

(#21765) Volgafan válasza gergomester (#21764) üzenetére


Volgafan
senior tag

és míg széthúzod szted a treespirit nem sebez? pont ezen a mapon,már megbocsájs,de sokkal jobbakat vertünk ugyanígy..nem emléxem már kik voltak de top5-ösök az biztos és volt benne frost...fen is volt itt a rep azthiszem...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21766) gergomester válasza Volgafan (#21765) üzenetére


gergomester
tag

de te nm érted h mit beszélek??? :W leraksz pár maget, a tree és a mage közé meg 2bariert és baszhatod a treespiriteket!! hidd elnekem h mi is vertünk már igen kemény arcokat ugyanígy és szart se értek m a treespirit meg van lőve frost ellen!! szal éppen leszarom h M-counter meg azt is rohadt nagyot sebez, de nm az EGYSÉGEKBE!! és itt ez a lényeg h semmit nm ér!!

(#21767) HangFalx válasza gergomester (#21766) üzenetére


HangFalx
csendes tag

Írni akartam valamit, de rájöttem hülyeség sry :D

[ Szerkesztve ]

IGN: HangFal

(#21768) Volgafan


Volgafan
senior tag

Hello fellow Skylords,

the new month is just a few hours away. This means: Rewards for PvE Rankings are coming soon!

In order to answer all questions regarding this procedure, here a bunch of details which might be of interest for you (but be warned, it's a bit of a read):

- PvE map rankings for May will be closed at June 1st at 0:00 midnight UTC. Any matches started after that date will be counted towards rankings for June.

- The best players in the PvE rankings are rewarded with XP and thus can reach the new PvE ranks.

- Rewards go to the players of the top 10 ranks of every PvE map ranking.

- Only the best ranking of each player per PvE map is rewarded.
This means: Player A and B have rank 1 for map “Crusade”, and players B and C have rank 2 for the same map. Players A and B will then get a reward for rank 1 for this map, player C a reward for rank 2. Player B will only be rewarded for rank 1 but not
also for rank 2 for this map.

- Players can receive XP for rankings for multiple PvE maps.
This means: Player A has a rank for map “Crusade” and for “Encounters with Twilight”. He will then receive a reward for both rankings like explained before.

- There is no limit for how many rewards a player can get.

- The rewards will be given out without any ingame notification on June 1st after 8:00am UTC.

The following list explains how many XPs are rewarded for each PvE map rank:

Rank XP
1 2400000
2 1200000
3 600000
4 300000
5 150000
6 100000
7 75000
8 50000
9 30000
10 20000

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21769) babatag válasza Volgafan (#21768) üzenetére


babatag
csendes tag

Tehát megint egy értelmetlen patch.....

[ Szerkesztve ]

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21770) babatag


babatag
csendes tag

Bírom ezt a "szervert nem kapcsoljuk vissza, hogy lássák a felhasználók, mintha csinálnánk vmit" magatartást....

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21771) xxxbcdhunxxx


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Mi a fa*z van a serverrel?? :W :W

(#21772) Cr4Zy válasza xxxbcdhunxxx (#21771) üzenetére


Cr4Zy
tag

Egy nem tervezett szerverleállítás van éppen. Pont negyed órája írták ki, hogy kb. 4 és fél óra múlva visszakapcsolják a szervert... Azaz este fél kilenckor már vígan fog állni a szerver, addigis valami más elfoglaltságot kell keresni...

IGN: TBPeti

(#21773) xxxbcdhunxxx válasza Cr4Zy (#21772) üzenetére


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Hát nagyon örülök neki... :@ Köszii az infót Peti... :)

(#21774) xxxbcdhunxxx


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Esetleg nem tud valaki valami jó Netes játékot??? :))

(#21775) Volgafan válasza xxxbcdhunxxx (#21774) üzenetére


Volgafan
senior tag

Cod4!!Honfoglaló valaki?

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21776) gergomester


gergomester
tag

E gyerekek most én vagyok hülye vagy tényleg van platine 4pöttyös PVE rang?? :Y :F

(#21777) Cr4Zy válasza gergomester (#21776) üzenetére


Cr4Zy
tag

Mindkettő! ;]
Nah de komolyra fordítva a szót, én is egyből 4 pöttyös lettem 2 pöttyösből (a 3 pöttyöt teljesen átugrottam). Viszont itt még nincs vége! Egy ilyen cipő féleség is alatta pöttyök is megjelent efölött a ranglistában. Ha rákerestek emberekre, akkor pl. drakonz-nak 1 ilyen pöttye van már, de pl. thedawn-nak 2. Ahogy elnézem az xp követelményt (14.400.000), a köv. hónapra már nekem is ilyen 1 pöttyös cipős rangom lesz.

IGN: TBPeti

(#21778) babatag válasza Volgafan (#21775) üzenetére


babatag
csendes tag

cod4 okés :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21779) Volgafan


Volgafan
senior tag

Ha nem lenne ilyen bugos,tré az egész,még izgatna is...tegnap is megcsináltuk Petiékkel és még ki se irja.....múlthónapban ugyanígy jártam...gondolom most aranycipő-4 pöttyel a max pve rang...ez mind futotta tőlük?ahelyett,hogy netet pakolnának a szeró alá...Ellenben ebben a pillanatban belefutottam 1 netherbe 281 bfértXDD

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21780) xxxbcdhunxxx válasza Volgafan (#21779) üzenetére


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Basszameg még most se irta ki az időnket ez a szar... pedig elsők lennénk az Empire-ben... :W :o

(#21781) Volgafan válasza xxxbcdhunxxx (#21780) üzenetére


Volgafan
senior tag

ezt mondom

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21782) Cr4Zy válasza Volgafan (#21781) üzenetére


Cr4Zy
tag

Hát nemtom mennyire lennétek elsők, tegnap hajnalban ott egy eddig abszolút legjobb időt futottunk: 16:59-et. 31-én (azaz lezárás előtt) pedig 18:51-et. Még azt sem írta ki. Nyitottam egy topicot a hivatalos fórumon, hogy mi van már, mert a szerdai eredményeket sem jegyezte még a ranglista. Majd meglátjuk mit válaszolnak.

IGN: TBPeti

(#21783) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#21782) üzenetére


Cr4Zy
tag

A 16:59-es Empire-ről a replay itt található. Azért linkeltem be, mert Gyuribá kíváncsi volt arra, hogyan csinálom az említett taktikával meg ezt a mapot.
Mondhatnám, hogy az egész a csapatmunkáról szól, de ez csak félig igaz: az legeleje arról szól, hogy az egyik megcsinál sokmindent, majd minden powerét átadja a másiknak decomposer segítségével, aki pedig onnantól szinte instant t4-re megy és szétszedi a "Ragged King" útjába esőket.
A bal oldal pedig a szokásos mana winges történet, aztán ott is hasonló power-átadás után az egyik gyorsan tisztít mindent, majd középen a mutating frenzy 1 csapással leüti mind a 200k hp-ját a Red King-nek.
Még ebben is voltak hibák a részemről, de még nem néztem meg újra hogy a bal oldal mennyit hibázott. Talán a 16:30-as idő lehetséges a pályán, de már ezzel az idővel is rekordot állítottunk fel.

IGN: TBPeti

(#21784) xxxbcdhunxxx


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Valaki nem ért a COD 4 multihoz???? :)

(#21785) babatag válasza xxxbcdhunxxx (#21784) üzenetére


babatag
csendes tag

Ki dob a pb konzol probléma és pb update miatt, vagy bant kapsz mert lvl hackelsz? :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21786) Volgafan válasza babatag (#21785) üzenetére


Volgafan
senior tag

nem,csak nem patchelte...pb frissítés: evenbalance.com

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21787) gergomester


gergomester
tag

íme 1rep ahol jojjohannest izzaztom ;] [link]

(#21788) girhesfarkas


girhesfarkas
csendes tag

sziasztok

nem tudom jó helyen kopogtatok é de egy próbát megér... nem oly rég kezdtem a gémet és mit mondhatnék megfogott de 5k szerintem kicsit sok érte, meg amúgy is single része zsanéroz jobban. ám az alap deck valljuk be nem sokat ér így kérdésem az volna hogy lehetséges e az ha volna valakinek pár száz felesleges bf pontja az megdobna párral? (gondolok itt azokra akik dobálóztak hogy 20 30k val rendelkeznek) gondolom ez nem oly nagy veszteség, ha mégis hát nem kapok =] ha valaki küld azt megköszönöm ^^ gémbe nevem: rohadk

további szép estét

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#21789) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Aztaku***! Végre valami lényegit is változtattak a játékon, mert az Amii-t valljuk be, nem hozott semmi újat:

"Servers are running again. Here are the patchnotes:

General

Tomes
The duration of rented tomes has been doubled. It will now last for four weeks instead of only two.
Every player who unlocked the full game client will receive one tome for free every two weeks. These special tomes last two weeks. This way you will always have a tome available for competing with other players in the unique Tome PvP mode.

Play4Free
Some cards in the Play4Free-Starterdecks have been swapped. Due to card changes some cards could not be played properly. The following changes have been made:

- Fire Bomb is replaced by Morklay Trap
- Mutating Frenzy is replaced by Silverwind Lancers
- Stone of Torment is replaced by Cannon Tower

Match Timer
A match timer has been added to the game. It is located left of the minimap. With this new timer you can always see how much time you have already spent in a match.

World Map
New markers have been added to the game to show which difficulties are solved for each map.

Map Editor
Added a button to the Height Tool to recalculate the Aviatic Height Field. This will set flying units to the correct height above ground level and will fix them flying too high or low not following the ground silhouette. Use this button every time you change ground levels, and don't forget to save the map afterwards!

Cards

Backlash: Power costs decreased from 150 to 130. Single target damage increased from 25% to 50%
Stormsinger: Power sosts decreased from 75 to 60.
Mind Control: Power costs decreased from 350 to 300
Shadow Insect: This unit is now immune to pushback
Lost Wanderer: Power costs decreased from 100 to 80
Skycatcher: Active Special costs decreased from 100/100/100/80 to 80/80/80/70

Bugfixes

Cards
Abomination: Both affinities now have the same life point values.
Sunken Temple: Both affinities now spawn creepers with the same strength.
Girl Power: Energy costs and orb requirements are now the same for both affinities.
Razorleaf Promo: Damage values decreased to match the values of the normal Razorleaf.

Gameplay
Fixed a bug that caused the health bar to be misleading if single squad units died while still being affected by the summoning sickness.
Fixed a bug that caused ingame lag when receiving mails.
Shipped User Generated Maps
All User Generated maps shipped with the game (e.g. the winner maps of the last PvP map contest) got their Aviatic Height Maps fixed."

Magyarra fordítva lényeget kiemelve:

ÁLTALÁNOS

Tome

A hossza megduplázódott (az eddigi 2 hét helyett mostmár 4). Minden játékos, aki unnlockolta a full verziót minden 2 héten ingyen kap egy speciális tome-ot, amely 2 hétig tart, így mindig lesz Tome pakli mindenkinél és lehet játszani a Tome PvP módot!

Play4Free

Pár kártyát kicseréltek az ingyen játszók kezdő 64 kártyájából:
- Fire Bomb helyett Morklay Trap
- Mutating Frenzy helyett Silverwind Lancers
- Stone of Torment helyett Cannon Tower

Játék időzítő

Egy időzítő hozzá lett adva a játékhoz, amely a minimaptól balra található, így mindig tudni fogjuk mennyi idő telt el a meccsből.

Világ Térkép

Új címkék lettek hozzáadva, hogy melyik nehézségi fokon oldottad eddig meg őket.

Térkép Szerkesztő

Egy gomb lett hozzáadva a magasságok miatt, amely megoldja az eddigi problémákat (játékos-készítette mapokon a hegyek magasságai csak esztétikai jellegűek voltak eddig, mert ezt nem lehetett beállítani; így mostmár olyan hegyek is létrehozhatók amik nem átlőhetőek - pl. dancerrel - és nem lehet föléjük repülni)

KÁRTYÁK

Backlash: power költség csökkent 150-ről 130-ra, egy dologra való maximum sebzése 25%-ról 50%-ra nőtt
Sormsinger: power költség 75-ről 60-ra csökkent (kifejezetten hasznossá tették)
Mind control: power költség 350-ről 300-ra csökkent
Shadow Insect: mostmár nem lehet knockolni
Lost Wanderer: power költség 100-ról 80-ra csökkent (lehet megkaptuk a lostosok következő hasznos játékszerét)
Skycatcher: speciális képesség 100/100/100/80-ról csökkent 80/80/80/70-re

BUGFIXEK

Kártyák

Abomination: mindkét affnak mostmár ugyanannyi a hp-ja
Sunken temple: mindkét aff ugyanolyan erős egységeket ad ki
Girl power: mindkét aff ugyanolyan orb- és powerkövetelménnyel bír
Razorleaf Promo: a sebzését lecsökkentették a normál Razorleaffel megegyezőre

Játékmenet
Javítva: A fél hp-san megjelent squad egységekből ha egy tag meghalt, akkor a fölötte lévő hp-csík elcsúszott.
Javítva: Amikor mail-t kaptál és épp egy pályán voltál (pvp/pve mind1) akkor belaggolt.
A szavazáskor a játékba bekerült pályákon a fentebb említett módon lévő magasság-hibák javítva.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#21790) ricshard444 válasza Cr4Zy (#21789) üzenetére


ricshard444
veterán

Hát nem estem tőle hanyatt,de több mint a semmi

Vannak dolgok...

(#21791) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#21789) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

a tome jó.. végre tudok battletokent faromlni(már top 20 ba vagyok xD) :P
lost wardererre én is kíváncsi vagyok, hogy hányan fognak majd próbálkozni vele.

TinkeringAboutYou!

(#21792) Gyuri27 válasza LoLHunCsirke (#21791) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amig kibebakott nagy a lag addig mindegy, mi van az új patchbe szvsz. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#21793) Volgafan válasza Cr4Zy (#21789) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ettől vagy úgy elájulva?pont senki nem fog ettől visszajönni játszani...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21794) gergomester


gergomester
tag

Nekem személy szerint tetszik az ötlet, m attól még h te nm mások igenis belendültek a játékban!! nm tudom miért zavar ha vkinek tetszik... nm mindenki hagyta még itt a játékot!! és ha meg annyira nm tetszik eggyeseknek akk mit kerestek a játék fórumán?? :F

(#21795) Volgafan válasza gergomester (#21794) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem ezt mondta senki....nem tudom miért kell kiforgatni a szavaim....de ha jönnének új mapok,normális újjítások,lagmentesítés,stb(tehát foglalkoznának ÉRDEMBEN is,nemcsak himi-humiznának) újra sokan lennének,visszatérnek a régi pajtások is....lehet neked nem hiányoznak,de nekem pl igen....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21796) Volgafan válasza gergomester (#21794) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem ezt mondta senki....nem tudom miért kell kiforgatni a szavaim....de ha jönnének új mapok,normális újjítások,lagmentesítés,stb(tehát foglalkoznának ÉRDEMBEN is,nemcsak himi-humiznának) újra sokan lennének,visszatérnek a régi pajtások is....lehet neked nem hiányoznak,de nekem pl igen....sorry 2szer jelent meg...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21797) Cr4Zy válasza Volgafan (#21795) üzenetére


Cr4Zy
tag

áh, f***** kivan, elegem van a tome-ból... Ma kezdtem el játszani, de 4 olyan paklis emberke ellen is játszottam (a végén egymás után 3 ilyen ellen), akiknek full paklijuk volt + a másik 2-őn meg 20 másodperces laggok voltak (ghoulish megmondta a végén h azt hitte vége is a meccsnek amint meglátta a harvit, amit én meg a laggnak köszönhetően nem tudtam irányítani, szal taposgálta a full hp-s S egységeket - így kinyírt 2 spirit hunterst -, míg meg nem halt)...
Egyik: dreadcharger, forsaken, skeleton warrior, motivate, darkelf, nightcrawler, phalanx, phoenix, kobold trick
Másik: wrecker, sunstriders, scavenger, mine, eruption, burrower, scythe fiends, drake, ravage, heal, rallying banner, oink, hurricane, rageclaws, breeding, magma hurler
Harmadik: t1 u.ez utóbbi, t2, t3: roots, drake, spirit hunters, fire stalker, ghostspears, fathom lord, deepcoil, swamp drake, thunderstorm
Negyedik: frost mage, ice guardian, imperials, northguards, barrier, home soil, warden sigil, cannon tower, termite hill, drake, ravage, rageclaws, grigori, nasty, soulshatter, magma hurler, unholy power

Csak én nem kaptam 1 íjászt sem t1-re?! Cserébe kaptam egy harvit. De mit érek vele buffok nélkül ilyen teljes paklik ellen?! Az egyik sikeresen úgy felidegesített, hogy most egy grandmaster ellen, aki méghozzá egy olyan paklival volt, amivel nem is tud sima rankeden majdnem kikaptam...

P.s.: Egyébként nem azt mondtam, hogy olyan változások jöttek, ami miatt bárki is visszajönne! Azt mondtam, hogy "végre valami lényegit is változtattak a játékon". A kettő teljesen különböző. A tome értelemmel való megtöltése, a játék időzítő és a watchlisten a stormsinger meg a lost wanderer voltak azok, amik fellelkesítettek, hiszen a játékfejlesztőktől most negyed ennyit sem vártam! És nem vagyok elájulva, hanem egyszerűen örülök annak, hogy még vannak páran, akik foglalkoznak a battleforge-al a programozói oldalon is.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#21798) Zotya21


Zotya21
senior tag

ugy veszem észre kezd még a fórum is kihalni :D

meglátszik hogy kijött az amii mindenki már várta még bízott bent aztán rájöttek most hogy szar és ennyi ittis hagyja mindenki a Bf et :D

https://500px.com/slayer_art

(#21799) Volgafan válasza Zotya21 (#21798) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nah,pont ez a bajom nekem is.....nálad a pont sajnos

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21800) mikibm2 válasza Volgafan (#21799) üzenetére


mikibm2
csendes tag

gyuri na most már hozzá szólok gongoltam.sztem igen sok magyar játszik csak nem tudnak a fórumról.én is olvasom minden nap pedig nem játszom.csak havonta mert itt hol dolgozom nincs lehetőség.Bf-es társaim ne csügedjetek.csak toljátok!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.