Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) babatag


babatag
csendes tag

Olyan mákom volt :D

Tegnap este vettem egy pro harvit 30kért, ma meg 1 pro juggert 30kért.
Eladtam kb 2 órája a harvit 40kért. Erre haver szól h baszki 1 pro construct van 40kért ahban. nah egyből buyout erre: You are reached the daily spending limit. Elkapott az ideg xD 2perc múlva meg kitudtam venni :D :D Pont előtte 24 órával vettem meg a harvit és pont lejárt a limit :D Ez volt a 2. legnagyobb szerencsém ahban :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21502) zoli.22 válasza babatag (#21501) üzenetére


zoli.22
tag

Én meg mivel már nem nagyon tudok mit venni(ami kellett az minden megvan), lassan le is állok a kereskedéssel, fölöslegesen nem turáztatom magam.

Tegnap bcdhun-al kicsit 2v2-ztünk, de kaptuk a beszolásokat rendszeresen. Utána még thasycalon vagy ki a fene is lenoobozott, pedig akkor már random társsal vertem szarrá a firedanceres lámulos taktikájukat.

(#21503) Gyuri27 válasza OnSeT (#21499) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép meccs. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#21504) Volgafan válasza OnSeT (#21499) üzenetére


Volgafan
senior tag

Szép volt nagyon!!Csak valamit nem értek:meg volt beszélve,hogy nem húztok egymásra falat?ha igen Te miért húztad fel?ha nem,tuti megpróbáltam volna rá falat rántani...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21505) OnSeT válasza Volgafan (#21504) üzenetére


OnSeT
őstag

Ranked volt, ebből adódóan nem volt lebeszélve semmi. :D
Már buktam meccset túlzásba vitt falazás miatt, ill. buri, hurricane, aoc, mind alkalmas a falas taktika védésére, így inkább nem erőltettem. Azt az egy falat azért rántottam fel hogy lekorlátozzam a mozgását, nyílt terepen jobb játszani. ^^

(#21500) Cr4Zy
Tudok róla, több amii lapnál a korai kiszivárgott infók alapján készült a fordítás ( pl. brannoc esetében még a skeleton idézés szerepel az aura helyett) amit még nem volt időm fixálni, az újaknál meg pótolni. Viszont a deck ajánlós és a videós oldalak fixálásra kerültek a napokban, azok ismét elérhetők. A hiányzó fordításokat még a héten fel akarom tenni. ;)

(#21506) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Csak szeretném megköszönni mindenkinek azt a sok kellemes eltött idöt amit játékos pályafutásom alatt eltöltöttem veletek.
Neveket nem szeretnék sorolni, nehogy véletlen kihagyak valakit, de mindenkinek köszönöm akivel akár egy meccset is letoltam...

Idö hiányában teljesen felszámolom az Accom. Szép volt, nagyon jó volt, de annyi játék van hogy nem tudok megmaradni emelett.

Akit esetleg érdekel BFP és lapok keressen meg Püben. a topikot nem akarom szemetelni! ( egy komplett accuont lapjai együtt véve. külön nem! )

Kivánok mindenkinek további sikeres játékot és kellemes idötöltést a BF-el.

Üdvözletem
Gaga

[ Szerkesztve ]

(#21507) kovsol válasza G4ga (#21506) üzenetére


kovsol
titán

Kösz a segítséget amit régen adtál még mikor kezdtem a játékot :) Azért játszottunk jó köröket még PvE ben. :)

May the Force be with you!

(#21508) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Matos ellen fél órás meccset vívtam, melyben a 4. és 5. perc között olyan hatalmas előnyöm volt, hogy szégyellem a végét... A replay-t innen tölthetitek le.

Bármilyen építő jellegű hozzászólás érdekelne.

A jobb pályaismeretem (simai, falat húztam rá középen) és az ő lustasága (nem használta a burrower képességét, pedig maga az egység már kint volt) miatt sikerült bontanom egy wellt t1-en. Ezután tudom, hogy belefutottam egy nagyon csúnya lavafield-be, majd a hurrican-nal kivégezte a maradék egységeimet. De ez és még a rep újbóli megnézése után sem tudom hogyan bukhattam el egy ilyen nyert meccset úgy, hogy ő is bontott 2 wellt, én bontottam tőle 4 vagy 5 orbot összesen... De azért vicces volt, mit össze szenvedett az első brannoc-al! :DDD

Talán tényleg az van, hogy amíg itthon vagyok a családomnál nem kéne játszanom, mert nyertebbnél nyertebb meccseket bukok el top játékosok ellen egy-egy kisebb figyelemzavar, internetlagg vagy egyszerű mellékattintások, mellényomások miatt és sajnos rosszabb játékosok ellen is... Tegnap pl. egy annihilator ellen buktam azután, hogy t1-en bevertem a t2-jét majd pedig mint a fent látható replayben egyszer, ott is felépítettem a shadow 2. orbot... Ez még nem is lenne baj, ha nem jött volna minden helyére a fof ezután s a shadow mage-ek mellett lehetetlen támadni shad-nattal t2-őn...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#21509) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Szerver offline....

(#21510) Volgafan válasza G4ga (#21506) üzenetére


Volgafan
senior tag

Yap...jó meccseket toltunk anno.....sajnos egyre kevesebb a régi játékos:-((((

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21511) OnSeT válasza Cr4Zy (#21508) üzenetére


OnSeT
őstag

Szép meccs volt. ;)

Well hátránnyal mentél t3ra (vagyis well nélkül), azért buktad, ill. branoccal a welleket lett vna célszerűbb irtani az orb helyett.

(#21510) Volgafan Veled mikor lehet 2v2zni? :D

(#21512) G4ga válasza Volgafan (#21510) üzenetére


G4ga
őstag

:R
nem volt könnyü meghozni a döntést!
egyszer ha elfogytak a játékok otthon még visszatérek :)

ez az amii se hozta azt a pluszt ami maradásra birt volna. nem a játékkal van baj... szuper játék... csak a supportáláss...

ha most kezdeném biztos élvezném... kellemes és izgalmas idötöltés volt!

kovsol: :R

[ Szerkesztve ]

(#21513) Gyuri27 válasza G4ga (#21512) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajna az ea már csak ilyen. Nem is tervezem mostanában, hogy ea játékért pénzt adok. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#21514) OnSeT


OnSeT
őstag

grigorit mivel lehet fogni frost/shadow/lost t3as felhozatalból?

(#21515) phanzetomox válasza OnSeT (#21514) üzenetére


phanzetomox
őstag

Én aurát szoktam használni (főleg soulshatterrel) , de ha robbantani akarja akkor nem nagyon tudsz mit csinálni előtte... Megelőzésként ha van grigorid akkor ki kell küldeni ellene és nyomni a tainted képességét.

Én amúgy csak küldöm rá az egységeket nincs különösebb counterem rá, szoktam nyomni home soilt aztán kész :D

(#21516) Gyuri27 válasza OnSeT (#21514) üzenetére


Gyuri27
félisten

Coldsnap meg lirysh. Mehet rá frost bite is meg ugye home soil.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21517) LostKnight válasza OnSeT (#21514) üzenetére


LostKnight
csendes tag

Bocsi Onset de ezt a versenyt nemtudom csinálni most mer lebetegedtem, belázasodtam, nemigen játszok így, bocs még1x, lehet majd legközekebb. :(

(#21518) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

az amii edition óta, miután új betöltő képernyőt kapott a játék elég gyakran vágja a fejemhez ezt a hibát.. főleg unrankeden.. de volt már h rankeden is kifagyott, tehát amikor tölti befele a pályát kifagy a felénél ezzel a hiba üzennetel :

TinkeringAboutYou!

(#21519) Zotya21 válasza LoLHunCsirke (#21518) üzenetére


Zotya21
senior tag

xp nél gyakori ha gyönge a videókártya

és a felbontásból itélve jogosan gondolom hogy gyönge :D

max ujrarakod a drivert vagy az xp -t XD

vagy veszel jó gépet :D

és win 7 et teszel rá :D

de még túlmelegedés is lehet videókártyánál :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#21520) OnSeT válasza phanzetomox (#21515) üzenetére


OnSeT
őstag

Grigori mentes megoldást szeretnék. ( Lost horrort akarom tesztelni. )
3 szabad slot van abból egyet ez elvisz, mellé egy ashbone pl. mint univerzális támadó/védő unit, s már csak 1 slot maradt. :DDD

(#21516) Gyuri27 ezek egyike se játszik nálam, csak a t3as lapok frost/lost-ból, pure shadó vagyok t2ig frost csak t3on. t3as xlnek meg lost horrort akarok mellé grigori már sok, 3-ból 2 xl t3on.... + harvi t2n, akkor már ott tartunk hogy 3 xl, s ez pvp deck akar lenni :DDD

(#21517) LostKnight np, jobbulást :(

(#21521) Volgafan válasza OnSeT (#21520) üzenetére


Volgafan
senior tag

MOXD t3as lap....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21522) OnSeT válasza Volgafan (#21521) üzenetére


OnSeT
őstag

akkor már inkább egy aocba lehívott felbuffolt Santa Claus xD

(#21523) Volgafan válasza OnSeT (#21522) üzenetére


Volgafan
senior tag

Grimwine?sztem szétkapja,mint büdösszartXDDDDD

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21524) Gyuri27 válasza Volgafan (#21523) üzenetére


Gyuri27
félisten

De az t4 srác. :DDD

Onset: grigori ellen grigori, lost horror esetleg. Warpal meg távol tudod tartani és healni a te grigorid. Vagy aoc és warp + unit.

Vagy t3-ra firét hivsz. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#21525) Volgafan válasza Gyuri27 (#21524) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem mondod?az nemvolt kérdés,hány orbosnak kell lennie....de,amiket írsz isszonyat sok power...a cold,lyrish,home soil...mert ugye life mellett+ a képességével,szinte mindent kibír...sztem ha már ennyire,akkor cultisttal van pici remény...

Jah és megint hozza a bf a formáját...egész délelőtt halott...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21526) phanzetomox válasza Volgafan (#21525) üzenetére


phanzetomox
őstag

Csak hülyül a gyuri nyugi :D Amúgy meg mondta hogy t3 xDD
Egyébként nem kel túlkombózni, mondom csak küldeni kell rá a unitokat nagy mennyiségben home soillal, esetleg ha van soul splicered akkor még jobb a védekezésnél :D

Engem lost deckel max a robbantás szopatott le, grigorit ritkán hivok mert utálom, amit lehet t2-vel vagy lancersel próbálom megoldani.

(#21527) Gyuri27 válasza Volgafan (#21525) üzenetére


Gyuri27
félisten

A lyrish mindent bedarál. Meg a buffhoz neki is kell power. Meg utána neked a lyrisek nagyrésze megmarad.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21528) Volgafan válasza Gyuri27 (#21527) üzenetére


Volgafan
senior tag

Akkor gyere leteszteljük...több powerból nyírod ki,mint én védem meg....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21529) Gyuri27 válasza Volgafan (#21528) üzenetére


Gyuri27
félisten

persze, hogy több power. Csak nekem a végére marad lyrish. Neked meg nem lesz grigorid.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21530) Volgafan válasza Gyuri27 (#21529) üzenetére


Volgafan
senior tag

dehogy marad...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21531) Zotya21


Zotya21
senior tag

én meg azt mondom nektek hogy marad is meg nem is :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#21532) gergomester


gergomester
tag

Hol van mindenki gyerekek? egésznap senki nincs :(
Mondjuk sokáig off volt :(((
ha lesz vki akk jöhetne 2v2őzni :K

(#21533) phanzetomox válasza gergomester (#21532) üzenetére


phanzetomox
őstag

Én ma ballagtam azért voltam offline :) Jövőhét meg érettségik tömkelege :D

(#21534) Gyuri27 válasza Volgafan (#21530) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd kipróbáljuk.
phanze: egy nagy kalappal. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#21535) babatag válasza phanzetomox (#21533) üzenetére


babatag
csendes tag

Sok sikert a vizsgákhoz :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21536) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Köszönöm Gyuri és Onye :R

(#21537) Volgafan válasza phanzetomox (#21536) üzenetére


Volgafan
senior tag

Csak ügyesen!!Reménykedj ,hogy történelemből a Thermopüllei csata helyett a fyre mapon történt csatáról fognak kérdezni...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21538) phanzetomox válasza Volgafan (#21537) üzenetére


phanzetomox
őstag

Emelt szintű törizek, szóval kétlem xDD De jó is lenne , főleg mert úgyse tudnák hogy igy volt-e vagy sem :D:D

(#21539) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Húú te :((( Előbb kéregetett tőlem valami külföldi nyomorék, adtam is volna neki, csak épp mással tradeltem, mikor látom hogy már jön a kövi üzenet amiben jól elküldött a francba amiért nem adok.. hát kösz még időm se volt rá. Mindegy megmondtam neki hogy bocs de csak normális embereknek adok, és kb már 10k bfp-t elosztogattam kezdőknek, de főleg magyaroknak...
Erre ő beirt valami kinai kriksz-krakszot és azt mondta ő is magyar adjak neki is... Hát majdnem átrántottam a monitoron :DDD

(#21540) kovsol válasza phanzetomox (#21539) üzenetére


kovsol
titán

ha osztogatni akarsz tudod az ingame nevem :DDD

May the Force be with you!

(#21541) Vekerur válasza phanzetomox (#21539) üzenetére


Vekerur
tag

Akkor már én is kérnék! :D
Ha már venni nem tudok, s az EA-t meg nem érdekli...

(#21542) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Egy szóval sem mondtam hogy osztogatok.. :D Az még akkor volt mikor rengeteg pontom volt. :) És azóta már megbántam mivel nem egy ember visszaélt vele...

(#21543) OnSeT válasza Gyuri27 (#21524) üzenetére


OnSeT
őstag

aoc nem ér semmit ha aktív a tauntja + van rajta life.
warp viszont működhet pl. ashbone spammel, feltéve ha nem robbant rám vagy nem az orb mellett nyomja be tauntot :DDD

horror nem üti be, kevesebb dmg, kevesebb hp. és még 30-al drágább is spec képesség nélkül. ezt nem tudom hogy hozták össze... :(

t3as fire orbbal mit nyernék? :D

(#21538) phanzetomox emelt szinten yshia lesz. ( home soilos instant t2es danecerek elleni csata :D )

vizsgákhoz sok sikert. ;)

(#21544) Cr4Zy válasza OnSeT (#21543) üzenetére


Cr4Zy
tag

A tauntja a grigorinak a spellek ellen nem véd semmit, de azért jó próbálkozás :DDD
Amúgy abban igazad van, hogyha a grigori mellett van egy silverwind, és még a lifeweaving is rajta van, akkor konkrétan a grigori nem fog meghalni csak az aura okozta sebzéstől, hiszen az aurának van egy felső sebzési határa, ami 9.999 sebzést takar. Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy ha max. 2 db t4-es spellt/egységet raksz bele, akkor kb. 12-13.000-ig lehet benne sebzést okozni, de ez olyan extrém eset, amely egy magasabb szintű (és nem church-lámulós) 2v2-ben sem fog előfordulni.

A horrorral igazad van viszont, az nem xl-counter, sőt, elsősorban több egységre, vagy nagyobb bázisok ellen használható elég nagy hatásfokkal (a pirosról nem beszélek, mert az m-knockja konkrétan szart se ér, hiszen a legáltalánosabb és legjobb xl-counterek nem knockolhatók).

Fire-rel t3-on sandstormot, soulhuntert illetve sun reavert tehetnél be, esetleg virtuosot. Pl. egy érdekes t3, ha nem akarsz lámulni: virtuoso (l-counter + a képessége miatt jól bont), unstable demon (m-counter + ha beér egy wellhez, akkor szinte biztos bont) meg fallen skyelf (mely a képessége segítségével xl-ek ellen egész hasznos, plusz repülő, ami megint csak elég hasznos tud lenni több helyen).

IGN: TBPeti

(#21545) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#21544) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy van. Soulhunter + warp tökéletes. Aztán a hunterre is lehet nyomni a weaving + ravege kombót. Amúgy az aoc-ba egy dd vagy bármi spel ami ártani tud marha sokat sebez. Pl aoc + shatter.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21546) OnSeT válasza Cr4Zy (#21544) üzenetére


OnSeT
őstag

és valóban. :D
de ha firet húzok nem fér be horror ^^

virtuoso egész jó, unstable csak támadásra mint ahogy fallen is.
egyébként egyből jön shatter. skyelf-re önmagában megéri rálőnie 100 poweres unit 1000-es hp-val shatter pont annyit sebez + másodlagos robbanást is fog okozni ami további dmg a saját kempnek.

erre a 3 unitra épített t3 szépnek szép de sztem gyenge, ahhoz hogy használható legyen 5-6 slotos t3at kéne bedobni. fallen képességgel az a problem hogy ha kap egy cc-t a célpontja full hp-s lesz megint, ezért nem árt mellé egy xl ami az ütéseket beviszi.

wrati+evo kombóval is ez a gond, egy evo alatt nem tüntet el egy full hp-s xl-t, ami még azt mondom ok, gyorsba nyomok még1et. viszont evo nem véd spec képességek ellen, így drake, fathom vagy mauler simán leállítja...

bár ha nem nature splash az ellen vagy van jókora power előny durva dolgokat lehet vele összehozni ^^

(#21545) Gyuri27 na jó de t2es lapokat nem rakok be t3ra, így se férek el xd
felbuffolt hunti viszont képes beütni (igaz jóval több powerből)

amúgy most arra gondoltam hogy kiveszem t3at 1v1es deckből, nagy ritkán jut el odáig meccs. mióta 5-ről 3ra csökkentettem lapok számát pl. még 1xse tartott addig, pedig toltam párat :DDD

más:
amii lapok végleges verziójú fordítása az oldalon: [link]

(#21547) pachito válasza Cr4Zy (#21544) üzenetére


pachito
őstag

Peti, te nem is mondtad, hogy ismered a Szabolcsot :DDD Ravettem, hogy jojjon Bf-ezni, majd segitunk neki, igaz? :D

(#21548) Gyuri27 válasza OnSeT (#21546) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó deckbe értsd ahol van normális t2. T3-ra elég 3 lap. Lásd pure firét, lostot, pure frostot. De igazából pure naturéra is elég. Neked ami kell. Soulhunter (weavingel és unholyval kemény nagyon, mondjuk magában is). Shatter, meg amit szeretsz (pl fallen, pyro).

Nature ellen sürün megy mindenki t3-ra. Nyilván az olcsó egységek és/vagy a dd spelleknek köszönhetően jobb a power/void áramlás.

Szóval valami kell t3-ra szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21549) Cr4Zy válasza pachito (#21547) üzenetére


Cr4Zy
tag

OnSet tégy úgy, ahogy akarsz, de ha kiveszed a t3-at, akkor garantáltan az első meccs alkalmával t3-ra kellene menned, Murphy megmondta! ;]

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#21550) kovsol


kovsol
titán

Ha kezdő vagyok PvP ben akkor milyen paklit javasoltok ? Nanuture+frosttal /stonskin próbálkozok most, de shadow és lost lapjaim is vannak.
Most nature T1 el kezdek. T2 frost. Ha az ellenfél Harvestert hív le akkor a lyris knight az egyetlen ellenszere amúgy? próbáltam rootolni majd távolságival kiszedni, nem tudom ti mit szoktatok ellene ?

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.