Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#22300) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Egyébként mikorra is várható a 3v3? :U
főleg te, alig látlak :dd

TinkeringAboutYou!

(#22302) Zotya21 válasza OnSeT (#22300) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah jókis vidi volt :D

de mnitha eztmár láttam volna valamelyik rep be :P :D

amugy a kommentátor is fasza :DD
jah meg ott dörömbölnek a háttérbe a fél vidi alatt :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#22303) zitromz


zitromz
tag

Hali!
Booster Pack-ek közül melyiket érdemes választani,melyikben vannak nagyobb eséllyel drágább egységek? :R

[ Szerkesztve ]

(#22304) Volgafan válasza zitromz (#22303) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én speciel,egyiket se ajánlom!!!Nekem már nagyon sok bf-em ment el rajta,de van,aki járt már jól,de sztem összességében,mindenki bukóra áll...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22305) OnSeT válasza Volgafan (#22304) üzenetére


OnSeT
őstag

Főleg most hogy duplázták a booster árát. Egyébként twilight, lost, bandit volt a sorrend anno. Banditban a legkevesebb az értékes lap. Az amiis boostert nem néztem mostanában. Az twilight és amii keverék. amiban van jó pár értékes uc lap, bár az r, ur lapjainak árát nem ismerem.

(#22302) Zotya21

Ez azt jelenti hogy a viszonylag aktív játékosok közé tartozol, akik legalább repet nézni feljárnak időnként. :DDD

(#22301) LoLHunCsirke az amii bejelentés után 9-10 hónappal jött ki, 3v3-ról 3 hónapja volt először szó, szal remélhetőleg fél éven belül érkezik. :DDD
Most volt vmi előkészítő patch hozzá, legalábbis azt írták hogy ahhoz kellett az update. :D

Meg kell hagyni én se tegnap láttalak téged utoljára. ˇˇ

(#22306) Zotya21 válasza OnSeT (#22305) üzenetére


Zotya21
senior tag

ennek örömére felmentem megnézni hogy a kb két hete kirakott harvesterem elkelt e és igen elkelt :DDD

aztán mnodom akkor veszek valamit olcsón erre nézem az olcsóbb kártyák 2-3 szoros áron vannak a drágábak meg kb +30 - 50% hát ugylátszik nem sokat ér az a pár ezer pont amim van :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#22307) Volgafan válasza Zotya21 (#22306) üzenetére


Volgafan
senior tag

Hát nem:-((((

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22308) OnSeT válasza Zotya21 (#22306) üzenetére


OnSeT
őstag

legalább promo volt? :D

(#22309) Zotya21 válasza OnSeT (#22308) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát jólenne de eddig még poromo lapom csak a miki volt meg a grinder XD
meg ha az promo sztem az ugy emlékszek akkor az a négykezü majom ööö eszembenem jut a neve XD
aaa medvedisznóember XD

ja meg a promo móóóó 1 napig XD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#22310) OnSeT válasza Zotya21 (#22309) üzenetére


OnSeT
őstag

Easter egg promod is volt. :D
Emlékszem, anno odapottyantottad Csirkének azt a tojást egy meccsen. xD

(#22311) gergomester


gergomester
tag

Basszus mit találtam :C 3v3

keménynek tűnik gecc :DDD :DDD

(#22312) Murder3 válasza OnSeT (#22293) üzenetére


Murder3
addikt

nézegettem azért a watchlisteket olykor..de megint az a bajom, hogy jó hogy vannak jó watchlistek, de tele rakat olyan lappal a játék ami meg használhatatlan.

1 hete kb beléptem és gondolkodtam, na hogy tudnék szórakoztató és egyedi taktikával játszogatni mondjuk pure shadowwal és mikor elkezdtem újra belerakdosgatni egy új deckbe a lapokat és nagyjából még emlékeztem miket kell belerakni...
na szóval rakosgattam és észrevettem, hogy marhára nem lehet semmi olyat összerakni ami nem a kötelező lapokból állna...
és akkor megint csak dakrelf+nc-vel elintézed a main támadó sorod.
persze vannak ilyen magek, de faszom hát olyan unalmas az is...
semmi újdonságot vagy változatosságot nem lehet berakni..
egyedül a corpse+ua ami legalább adna egy alternatív lehetőséget, de mind a 2 teljesen alkalmatlan egy alap stratégiára.
ua meg kb az egész pvp-re alkalmatlan.

ha már nem akarnak egy kiegyenlített játékot legalább rakjanak bele új lapokat rendszeresen.
és ne csak bizonyos frakciók kapjanak érdemi lapokat.
pl miért nicns egyedi metagameje a pure felálásoknak?
ott a stonekn annak van, miért nincs egy ilyen egyedi felálása a pure shadownak?
a banditnak miért csak azok a vackok jutnak?(mert a banditnak hiába van, ha a spalsh kombók tönkre verik használhatóságba őket)

a 3v3-hoz megit a fő baj az, hogy a splash felállások szanaszét lámulják egymást.
na jó nem lámulják, de annyira nagy a kontraszt, hogy nem sok értelmét látom...persze van, de így inkább csak frusztráló!
Most néztem a béta gameplayt..berosáltam..ezen mi a béta footage?
a map nekik a béta vagy mi?
Meg hát unrankedbe kb annyit is ér.
úgy meg végképp felesleges.

volt nekem egy régi amatőr editoros pvp mod próbálkozás.
itt
miért nem próbálnak meg ilyen scriptelt pvp modokat csinálni?
mert lehetne és ezek még mindig hangulatosabbak mint a sima pvp módok-

de az egész játék egy komolytalan szar.
miért nincsennek integrált rendszeres hivatalos versenyek?
és itt nem ilyen külsős baromkodás hanem játékon belül.
egy rohadt kártyajátékról beszélünk.
meglenne a lehetőségük collectionra,meglenne a lehetőség tome-ra ott lenne a limitedre is a lehetőség.
egyedi pvp módokra is ott lenne a lehetőség..
de egyszerűen semmire nincs hajlandóság a részükről...pedig a versenyek,rendeszeres patchek,editionok,pve mapok pezsdítenék fel a játékot.

rossz nézni hogy egy ilyen potenciállal teli koncepció lényegébe a megjelenés óta csak vergődik.
kickstarteren mostanság jobban járt volna az egész koncepció mint annó az ea kee alatt...

(#22313) OnSeT válasza gergomester (#22311) üzenetére


OnSeT
őstag

3v3 pve vagy mi ez? A játékmenet olyan volt mikor hosszú inaktivitás után elkezd újra pvpzni az ember. :DDD
Igaz jelezte TBO hogy a tesztelésre helyezték a prioritást nem arra hogy egy top meccset lássunk. ˇˇ

45 perc lesz a time limit a 3v3 meccseken, s csak 20 monument lesz a mapokon. Ez annyit tesz hogy csapatonként csak egy ember tud t4ezni. Feltéve hogy egyenlőek az erőviszonyok. ^^

(#22314) Zotya21 válasza OnSeT (#22310) üzenetére


Zotya21
senior tag

jaaa igaz :D

direkt azért vettem XD

de majdnem elis felejtettem odapottyantani nagyvolt a nyomás :D XD

https://500px.com/slayer_art

(#22315) Zotya21 válasza OnSeT (#22313) üzenetére


Zotya21
senior tag

ebbe a 3v3 ba szivesen bedobtam volna középre a végefele egy befallent :DDD
meg hamár t4 akkor grinder :D apritja a wellt egy kicsit :D
no meg támogatásnak a sadóba egy unholy hero :DD

https://500px.com/slayer_art

(#22316) Sullc


Sullc
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Eladnám bfpontjaimat. Megvan az összes nem promó kártya minimum egyszer+ megvan promo construct, razorleaf, mo, fallen skyalf , firedancer . Ha valakit érdekel a dolog írjon rám és megbeszéljük a részleteket, de a játékban is megtaláltok Sullc néven.

(#22317) OnSeT válasza Murder3 (#22312) üzenetére


OnSeT
őstag

nc és darkelf túl jó a többi laphoz képest. nemhiába alapjai minden shadow splashnek.
a túl jó alatt nem azt értem hogy op lapok lennének, mindkettő fogható, csak sok lap értelmét veszti miattuk.
lost is azért népszerű mert t2re elég lényegében ez a 2 lap unitok közül, s össze lehet hozni átunna egy komolyabb t3at akár tricolorba is 5-6 lappal.

darkelf nerf nemrég szóba került, itt a topicja közel 400 hsz-el [link]

bandit spearmen kapott egy korrekt buffot, valamint bandit lancers is, sztem így már elég korrekt lap lett mindkettő, érdemes lenne egy próbát tenned velük.

3v3 rankednek jelenleg semmi értelme sem lenne. kevés a player. nézz csak rá 2v2 ranglistre, 70. hely körül 100k eloval vannak bent csapatok, ez egy éve még a top200ba jutáshoz se volt elég.
kint nyitottam pár topicot hogy nem ártana növelni játékos bázist, az ötleteket is leírtam, TBO írta hogy a háttérben dolgoznak azon hogy növeljék a játékosok számát, majd meglátjuk mit sikerül összehozniuk.

erre a módra emlékszem, nem keveset szenvedtünk vele mire összehozzunk egy működőkepés verziót :D
kint nyithatnál neki egy topicot. ;)

(#22318) Gyuri27 válasza OnSeT (#22317) üzenetére


Gyuri27
félisten

Túl olcsó. Ennyi a titok.
Persze nem a darkelf az egyetlen túl olcsó lap. Illetve olyan aminek a spec képessége túl erős (ráadásul ingyen van).

Amd - Radeon - Ryzen

(#22319) gergomester válasza Gyuri27 (#22318) üzenetére


gergomester
tag

én meg azt mondom h az lenne a megoldás ha a darkelf elpusztulna a képessége lejárta után! ha ezt bevezetnék akk már kapásból 3lapot is lehetne a helyére rakni... :K

(#22320) Volgafan válasza gergomester (#22319) üzenetére


Volgafan
senior tag

de......

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22321) Gyuri27 válasza gergomester (#22319) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez talán drasztikus, de kellene rajta javitani az biztos.
A spiriten is kéne. Tisztán csak méregsebzést kellene, hogy bevigyen. Ugyanis a ravege nem csak a fizikait gyógyítja így. Azt már nem merem mondani, hogy a játék szét is válogathatná a két fajta sebzést.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22322) Gondarka válasza Gyuri27 (#22321) üzenetére


Gondarka
csendes tag

Nem csak a 2 fajtát ... Van itt azért még jóval több dolog is .. Igen a fizikai és a mágikus , de a mágikust még szét is lehetne osztani tovább . Példa : nature , fire , frost , meg a shadow .. A kombinálthoz mehetne több lap ami mágikus sebzést okoz . Banditnak elkélne valami nagyobb fajta mage , mert a Windhunter ... hát nem egy XL lap . És tadá shadowflame sebzés . Lost shadowfrost . Stonekin ? Oda mehetne megintcsak több mage lap.És jöhet akkor már a naturefrost is , valamint twilighthez a naturefire ..
Maradok árnyakban ... mindig

[ Szerkesztve ]

(#22323) gergomester válasza Gyuri27 (#22321) üzenetére


gergomester
tag

szerintem ez abszolút nm drasztikus :N de ha szerinted, vagy ahogy láttam gyuribá szerint is akk kifejtenétek h miért is lenne drasztikus? ott a forseken meg az nc is, ezeknél is simán használható és megszokható! ha a darkelfet is nerfelnék és elpusztulna a képessége letelte után akk ahogy mondtam a helyére lehetne tenni más amúgy gyengébb S-counter shadow egységeket is! de persze ez csak az én véleményem, és várom a rendes észrevételeket h ez miért nm lenne jó..

(#22324) Gyuri27 válasza gergomester (#22323) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nem püré lap. Pura shadowba beleférne. Így nem. Meg ugye nem első sorban s counter. Hanem a képessége miatt minden counter. Azaz elengedhetetlen. Akármilyen vegyes decket nézel ahol shadow van. Messze ez a legjobb nyilas. Persze nem a nerfen van itt a hangsúly. Hanem, hogy a többit kellene picit tápolni. Ugyanis vicc, hogy egyes szinekkel, kombókkal egy infuziózott sast nem tudsz beütni. Dark elf esetében meg 2 simán beüti. De üsse be három. A végén a nyilasok megmaradnak. A sas nem.
Szóval ez a nem mindegy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22325) Volgafan válasza gergomester (#22323) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nah akkor:miért is kell ott maradni,ha lő a darkelf?Miért is nem szaladsz el rögtön,és ha elmúlt a a képessége,beölöd?Melyik színnel olyan nehéz beütni?frost(1 mage hello),nature?(hurricane)fire?(wildfire)shadow(nc mondjuk)hajlamosak vagytok elfelejteni,hogy shadow az egyetlen szín,ami nem tud légierő ellen semmit tenni,egyedül a dark van neki....vegyétek még el azt is....igen a shadowot lehet nerfelni jobbra-balra....vagy mondjatok,amivel légierő ellen hatékony tud lenni a shadow...összes más színnek van légiereje,ami elbánik másik madárral....lehet megcáfolni!!!

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22326) gergomester válasza Volgafan (#22325) üzenetére


gergomester
tag

nm az a lényeg h a darkelfet nerfeljék, sőt ne a shadowot gyengítsék!! itt az a lényeg h a drakelf a maga kategóriájkában túl kimagaslóan erős és így nincs értelme mást használni...
tőlem akár a többit is buffolhatnák! csak tényleg qwa unalmas mindig ugyanazokat a lapokat használni, és itt nm csak a darkról van szó, de szemléltetni a problémát tökéletes...

ennyi

(#22327) Gyuri27 válasza Volgafan (#22325) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pure nature.
Lehiv egy 100 poweres unitot. 50 power a képessége és vagy sikerül vagy nem. Ha nem léphetsz is ki.
Mondjuk bandit sárkány ellen ez se segit.
Amúgy shadow simán átveszi. Van rá unit már t1-n. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#22328) Volgafan válasza Gyuri27 (#22327) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,150 power és som mennyi ídő alatt hozza vissza?kb azonnal?igen,t-en,akinek befér.....de,amit Gerinek is mondtam shadowwal kell lenni,ha ennyire erős,nem mindig sírni....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22329) Volgafan válasza gergomester (#22326) üzenetére


Volgafan
senior tag

Akkor lehetne mondjuk firedancer lő 2-őt haljon meg...azzal miért nincs bajotok?vagy a drake?minden fire deckben benne van,vagy burrower,gladiatrix..és lehetne sorolni....lehet nerfelni mindent és megváltoznak a deckek...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22330) Gyuri27 válasza Volgafan (#22328) üzenetére


Gyuri27
félisten

Shadow t2-t használok. Még nem az igazi, de már most látszik, hogy embertelen op! ;)
Amúgy a somnak saját árát + 150 powert kell vissza hozni.
Egyébként bármennyire hihetetlen nem egyből hozza vissza az árát. Persze ha van 4-500 power a voidba akkor mondjuk igazad van.

De bajom van a dancerrel is. A képessége kerülhetne powerbe. Ha már annyit sebez épületre. A white mintájára 10 power. Az s knock is túlzás. A drake nem op ha van mivel leszedni. Azaz csak a pure naturéna az. Minden másnak egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#22331) Volgafan válasza Gyuri27 (#22330) üzenetére


Volgafan
senior tag

Drakere nem mondtam,hogy op,csak nektek volt válasz,hogy unaélmas,mivel minden fire deckben benne van...ezekszerint darkelf op.....hát hm..... ha som annyira tré,csirke miért aláz meg vele mindenkit?Nem csinál mást:instant t2,som,ep spam....nem is értem...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22332) gergomester válasza Volgafan (#22328) üzenetére


gergomester
tag

én is használom a shadow-t! a frost után az a kedvencem :K pont ezért van az h nm azért írok ilyeneket m utálom a shadowt vagy m félek tőle, hanem azért írok ilyet m szeretem a shadowt és sajnos unalmas :((
viszont igazad van a firével kapcsolatban :K ezért szeretem a frostot annyira, ugyanis az nm unalmas, nekem személyszerint van 9féle frost deckem, ebből 4db. 2v2re és 5db. 1v1re! :D

úgyh frost for ever :DDD

(#22333) Gyuri27 válasza Volgafan (#22331) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olvasni is szoktál vagy csak írsz? Többször leírtam. nem csirkéről vagy stoxxról van szó. Hanem az átlagos játékosról. Az átlagos játékosnak meg egyszerűbb az op és/vagy low cost lapokat spammelni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22334) Volgafan válasza Gyuri27 (#22333) üzenetére


Volgafan
senior tag

olvasok is veled ellentétben.......csak arra reagáltam,hogy szted som annyira nem jó...,hogy mi op,mi nem ezer évig lehetne veled vitázni,hiszem do-nál opab lap nem igen kell....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22335) Gyuri27 válasza Volgafan (#22334) üzenetére


Gyuri27
félisten

A mage jóval op-bb. Spammelhető, s-m knock. Amúgy pont püré shadownál (vagy shadow alapú) deckeknél lehetőség van void pörgetésre. 2 lapból megoldható.
Ha pedig a do és a som annyira op válts naturéra. Nyilván a top 20-ba lennél vele. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#22336) Volgafan válasza Gyuri27 (#22335) üzenetére


Volgafan
senior tag

Top20ba nincs pure játékos(sztem).....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22337) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#22336) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

csak régen volt :P

TinkeringAboutYou!

(#22338) Volgafan válasza LoLHunCsirke (#22337) üzenetére


Volgafan
senior tag

IOtt a példa,hogy som használatával,hova el lehet jutni....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22339) Gyuri27 válasza Volgafan (#22338) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csirke hova jutott vele. Nem mindegy.
Előtte meg nem kevés ember shadow t1-l. Illetve pure shadowwal.
Persze ha kikapcsolod a whrite only modot rájössz miről beszélek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22340) Volgafan válasza Gyuri27 (#22339) üzenetére


Volgafan
senior tag

ezt már válaszra sem méltatom....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22341) Gyuri27 válasza Volgafan (#22340) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hál istennek. Hiszen beszélsz, beszélsz és se füle se farka.
A számok nem hazudnak. A top20-40 kb fele shadow t1 volt (amikor még ment a játék). Nagyjából most is ez az arány. Nature player alig volt. Értem én, hogy a nature op. Viszont azt nem értem, hogy a sok hülye miért shadowwal és/vagy losttal tolta (tolja)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#22342) Volgafan válasza Gyuri27 (#22341) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ezt pont te mondod?neked rí a szád széle állandóan...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#22343) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Ezt most mindkettőtöknek címzem, Gyurik!

Szerintem nagyon jól tudjátok, hogy én shadow-nature játékos vagyok, de nagyon közel áll a szívemhez a pure nat és a nat kezdős stonekin pakli is. Ebből adódóan eléggé tisztában vagyok azzal, amiről vitatkoztatok az elmúlt napok folyamán.
Őszinte véleményem az, hogy a darkelf képsssége egy enyhe nerfet kaphatna, mert a jelenlegi dupla (egységenkénti 24 / 2 sec) sebzés 10 mp-ig nagyon sok. Ehelyett 20-at kéne sebeznie 10 mp-ig, vagy u.így 24-et, de csak 8 mp-ig. Nekem ez utóbbi szimpatikusabbnak tűnik, de ezeknél nagyobb nerf csak halálra ítélné a shadow-t. A lényeg az, hogy 20 mp-re leosztva a sebzése ne maradjon ugyanannyi, mint a képesség benyomása nélkül (hiszen ezt a teljes sebzést feleannyi idő alatt leadja jelen állapotában).

A nature-ről pedig mint eddig is, most is az a véleményem, hogy az a leginkább kompetitív az összes szín közül, de ahhoz, hogy ezt bárki ki tudja használni, nagyon jól kell tudni kezelnie a pakliját. A SoM-ep páros pedig olyan hatalmas powerelőnyhöz juttathat, ami (a csirke által csatolt képen is láthatóan) olyan powerköltségű lap használatát is megengedi, mint a Mo t3-on. A nature-nek két nagy, és egyben hatalmas hátránya van (melyek viszont profi játékkal kiküszöbölhető, viszont a legkisebb hiba is végzetes lehet):
1.: a tornyokkal nem tud mit kezdeni amíg a SoM nem működik
2.: az olcsó és kevés egységből álló, több távoli pontot célzó harrassment (= zavarás, piszkálás) ellen nincs olyan "ultimate" védelme, mely elég olcsó és hatékony lenne, mint a többi színnek (pl. enforcer-gladiatrix, darkelf-nightcrawler, war eagle-stormsinger).

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#22344) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] tree+shaman vs dryad.
Azaz mit lehet naturéval csinálni tree spam ellen. Illetve a shadow t2 ereje.
Jó szórakozást. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#22345) Neocskaa


Neocskaa
tag

Sziasztok! BFP-t adnék el, akit esetleg érdekel írjon bátran, az árban megegyezünk :) 20.000 bfp körül max, kisebb adagokban is megegyezhetünk :)

IGN: NeOcska http://www.xfire.com/profile/benibalogh/

(#22346) OnSeT


OnSeT
őstag

Holnap patch. Jön a 3v3 két mappal Gorgash 3v3 és random 3v3. A 2bfp-s boosterek dobhatnak ezentúl c és uc amii lapot is. Valamint aktiválják mind a 6 watchlisten lévő lap változtatását.

7mp. :D

[ Szerkesztve ]

(#22347) OmniaHD


OmniaHD
csendes tag

Kőkemény Lost Nerf :)

[ Szerkesztve ]

(#22348) OmniaHD válasza OnSeT (#22346) üzenetére


OmniaHD
csendes tag

ÁÁÁ azt hittem kint hagyod :D

(#22349) OnSeT válasza OmniaHD (#22348) üzenetére


OnSeT
őstag

Én meg azt hogy te. :DDD

(#22350) OnSeT


OnSeT
őstag

Itt van ismét. ˇˇ

Greetings Skylords,

here are the Patchnotes for 6th of December 2012.

General

3vs3 Open Beta
• The all-new 3 versus 3 game mode has been added to the game. To access this mode ingame log into your account, go to the world map and chose “Sparring Grounds”. There you can either choose the “Generated Sparring Ground 3vs3” or the new version of Gorgash. If you want to give us any feedback on this new PvP mode, please do so in our forums at http://forums.battleforge.com/forum/.
Single Card Booster

• The single card booster now has the chance to contain common and uncommon Amii cards. Chances to get a card out of the latest card edition is equal to getting one out of the old editions.
High resolution textures

• High resolution textures are now accessible for everyone. You can find the option to download them in the BattleForge Bootstrapper in the “Optional Components” tab.

Map editor
• You now have the possibility to create your own 3vs3 maps with the editor.
• Restriction to only use PvE entities has been removed.
• You can create a random map by importing your own heightmap now.

Cards

Backlash
The damage against buildings has been halfed.
The damage per target has been decreased from 50% to 33%

Treespirit
Gifted Thorns/Tainted Thorns: The damage has been reduced from 160 (240 maximum) to 120 (180 maximum).
Lifepoints have been increased from 510/540/600/660 to 680/720/800/880.
Nature affinity: Poison damage has been decreased from 15 damage per second to 10 damage per second.

Nasty Surprise
Damage cap has been lowered from 10.000 to 3.000.

Lost Reaver
Lifepoints have been reduced from 1650 to 1500.
Infused Mob/Tainted Mob: The energy costs for the special ability have been increased from 0 to 20 but can now be cast anytime without having to target an enemy.

Timeless One
Energy costs have been increased from 50 to 55.
Frozen Stasis: Energy costs have been increased from 0 to 10.

Soulshatter
Damage against buildings has been halfed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.