Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) ricshard444


ricshard444
veterán

Melyik lenne jobb PVP-re: Stone shards vagy Ghostspears? Eddig Stone shards-t használtam,de eszembejutott,hogy van ez a lap... :U
Végre felküzdöttem magam ezzel az új deck-el Fiend szintig,innen márcsak felfele szeretnék haladni.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#21652) ricshard444


ricshard444
veterán

Nemlényeg,megint elbuktam mindent,délután 8t nyertem és 1t buktam most este egymás után 6x kikaptam :F Kár,hogy mindig ezvan ;)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#21653) Gyuri27 válasza ricshard444 (#21652) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nyomsz repet. Láthatjuk mi jó és mi nem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21654) OnSeT válasza Vekerur (#21646) üzenetére


OnSeT
őstag

Azokat csak tokennel lehet megvenni.

(#21655) Volgafan válasza OnSeT (#21654) üzenetére


Volgafan
senior tag

Diózol?Mesélhetnél róla pmben....jó-e a multi stb..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21656) OnSeT válasza Volgafan (#21655) üzenetére


OnSeT
őstag

Még nem. ~2,5 óra van még szeró nyitásig, s még fél nap mire lesz kódom. :D

(#21657) Vekerur válasza OnSeT (#21654) üzenetére


Vekerur
tag

Ajha, hát akkor token vadászatra fel! :D
Köszi!

(#21658) Rankerz


Rankerz
senior tag

Na én most rakom felfele a d3 mat aki akar jelölhet^^

Battletag: Rankerz#2601

(#21659) Volgafan válasza Rankerz (#21658) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én most szedem lefelé....remélem működni fog!!!Azt gyüszök ezerrel,hetvennel

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21660) Zedroxine


Zedroxine
tag

Lehet parasztnak tűnök, de akinek van fölös lapja, és meg szeretne tőle válni, azt szívesen veszem. Ha esetleg van valaki aki küldene 1 pár lapot, (főleg pvp-re), mindegy milyet, majd ezután próbálok értelmes paklit összedobni.

Szóval, ha lenne valaki olyan kedves akkor azt az aláírásban látható nick-re küldheti.
Köszönöm előre is.

Jah és még nem igazán kaptam választ arra hogy a 3éves promócióra (Deepfang, /Brannoc/ meg Soulhunter) azt autómatikusan jár-e, vagy be kellett volna lépnem egy bizonyos intervallumon belül?

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#21661) Vekerur válasza Zedroxine (#21660) üzenetére


Vekerur
tag

Be kellett volna lépj.

(#21662) Vekerur


Vekerur
tag

Lord Cyriannal lehet kereskedni?

(#21663) Volgafan válasza Vekerur (#21662) üzenetére


Volgafan
senior tag

nem

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21664) Vekerur válasza Volgafan (#21663) üzenetére


Vekerur
tag

Remek. Sajnáltam volna a gyereket scrammer listára írni... :D

(#21665) babatag válasza Volgafan (#21659) üzenetére


babatag
csendes tag

Megtudnád mondani, hogy működik-e a d3? és milyen verzió van fent?

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21666) Zotya21 válasza OnSeT (#21638) üzenetére


Zotya21
senior tag

micsoda német ákcentusa van XD

https://500px.com/slayer_art

(#21667) Vekerur


Vekerur
tag

Valaki elmagyarátná a speedrun opció mit is takar pontosan?

Meg van itt olyan akinek délelőtt és kora délután lenne kedve random mapozni vagy pve pályákat tolni? Nincs kivel gémeljek...

(#21668) babatag


babatag
csendes tag

Sziasztok!

Van egy jó ajánlatom, főleg kezdőknek!

Van egy játék Steamen, ami ingyenesen letölthető és játszható. A neve: Super MNC.
Unreal Tournament és Team Fortress 2 keveréke. Játszani kell meccseket, kapsz aranyat, meg minden 4-5 lvl után 1-1 ingyen cuccot. Nos. Engem érdekelnének a goldért kapható cuccok. Körülbelül 1 nyertes meccs alatt 100-200 aranyat lehet szerezni, ami körülbelül negyed óra. A Locker Room opcióban lehet venni a felszereléseket. Karaktereket is lehet venni, de az nem cserélhető.

Én úgy gondoltam, hogy a goldos itemekért adok nektek battleforge pontot. 10arany/1 pont. Tehát ha vesztek egy 100aranyas itemet, akkor adok érte 10 pontot. 2-3 óra alatt 100-150 battleforge pontot tudtok akár keresni. Én most ezzel játszok, a BF-et hanyagolom.

Szóval akit érdekel, és szeretne pontot szerezni pluszban, az vegyen fel Steamre: pancser118

Bármilyen kérdésed van, segítek!

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21669) babatag válasza Vekerur (#21667) üzenetére


babatag
csendes tag

Rögzíti a játékidődet, és felrak egy listára, amiért kaphatsz új pve rangot, persze ha a top 200ban benne vagy azon a mapon :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21670) Vekerur válasza babatag (#21669) üzenetére


Vekerur
tag

Áh, értem...
Aszittem a játékon belül lesz valami más...

(#21671) Cr4Zy válasza babatag (#21669) üzenetére


Cr4Zy
tag

A játékidőt akkor is rögzíti, ha nem jelölöd be a speedrun funkciót. Az egyetlen különbség az, hogy a speedrun gomb benyomásával másoknak tudsz jelezni, hogy bizony időre akarsz menni. Emellett csak expertnél van lényegi funkciója, mivel a ranglistában a magasabb nehézségi fokozatú meccsek előrébb állnak a ranglistán, mint a kisebb nehézségi fokúak, ami miatt advanced-on a hónap első 3 napjában talán lehetsz első, de utána garantáltan át fogja venni a helyet egy másik csoport/személy, mert megcsinálta experten az adott pályát.

IGN: TBPeti

(#21672) Volgafan válasza Cr4Zy (#21671) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ha épp nem bugol...ugyanis Bad Harvesten 82 perccel standard vezet...az mi???

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21673) Cr4Zy válasza Volgafan (#21672) üzenetére


Cr4Zy
tag

Sajnos mostanában nem 5-10 perc a frissítése a pályáknak, hanem 5-10 nap, de épp írni akartam a hivatalos fórumra emiatt.

IGN: TBPeti

(#21674) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#21673) üzenetére


Cr4Zy
tag

TBO válaszolt is, méghozzá elég gyorsan: hétfőig volt egy alapos cheat-ellenőrzés, ezért voltak a több napos késések, de mostmár elvileg minden viszaállt a normál kerékvágásba és 2-3 óránál nem késhetnek többet az eredmények.

IGN: TBPeti

(#21675) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Ma éjjel valami InYaa nevű noname gyereket vertem el 1v1-ben, s ezzel a 12. helyre ugrottam. :D A meccs elég fordulatos volt (ő bukott először egy wellt, aztán én egy orbot, majd ő egy teljes kezdőt míg én megint egy orbot). A lényeg az, hogy 647 élő jött még most is érte, ami mondhatni elég magas, ahhoz képest hogy 4 percig kerestem ellenfelet. :)) A replayt itt tölthetitek le.
Az eredménytől függetlenül még mindig utálok pure shadow ellen játszani...

U.i.:sry, tudom h triplapost, de 10 óra alatt nem szólt hozzá senki...

IGN: TBPeti

(#21676) mikloska007


mikloska007
csendes tag

sziasztok :)
Ha valakit érdekelne Bf pont akkor nyugodtan keressen meg, mert ismét el fogok adni.
Ha a játékos társakat fórumozó társaimat meg kérdezitek sokaknak adtam már el és maximálisan be is tartok mindent.
Keressetek meg akár a játékban is. mikloska
Üdv mindenkinek
UI : azért mert nem írok a fórumban nem jelenti azt hogy nem olvasom :)

(#21677) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Hát gyerekek én sztem lassan abbahagyom, dög unalom a game, meg időm sincs rá :D Majd persze még felnézek a későbbiekben :)

[ Szerkesztve ]

(#21678) ricshard444 válasza phanzetomox (#21677) üzenetére


ricshard444
veterán

Arról nemis beszélve,hogy (feltehetően) a Dio miatt kivan halva a PVP rész is,és csak arany rang felett kapok ellenfelet már 2 napja :U Am igen ez a kieg semmi változást nemhozott sajnos :W

Vannak dolgok...

(#21679) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#21675) üzenetére


Gyuri27
félisten

Brannoc ott volt a szeren.
Egy mauler elkelne abba a deckbe. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#21680) Volgafan válasza Cr4Zy (#21675) üzenetére


Volgafan
senior tag

inyaa már nem Obesity...anno az Ő kis accja volt,de eladta..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21681) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#21679) üzenetére


Cr4Zy
tag

Köszi, a Brannoc pont az ilyen esetekre van bent, mikor az ellenfélről tudom, hogy a cultist mastert (pl. shadow mage-el, roottal, esetleg nastyvel) meg az ashbonet (pl. cultist masterrel, silverwinddel) elég könnyedén meg tudja fogni. Mert a brannoc a képessége + lifeweaving-heal miatt mondjuk úgy, hogy lyrish knightokkal és giant slayerekkel is ölhetetlen. A mauler meg tényleg jó lenne, de akkor már inkább amii phantomot használnék, csak hát nincs hely a pakliban. A brannoc miatt is egy szinte kötelező lapot dobtam ki a paklimból: a burrowert...

(#21680) Volgafan: Tudok róla, viszont még így is tudja tartani a patriarch rangot (ha meglesed, akkor láthatod, hogy 90% experience + 10% bónusz mellett legend még most is), szóval nem éppen egy kezdőről van szó! Amúgy meg a meccs előtt nem voltam biztos abban, hogy Obesity-e az, vagy más, de a "t1-csata" közben rájöttem, hogy nem ő, hanem egy gyengébb játékos, mert ott nagyon kikaptam volna amiatt, hogy csak 1 forsakent idéztem le. De Obesityhez visszatérve, amint láthattad pár napja a replayt, őt is elvertem rankeden. Az már más kérdés, hogy bandit paklival játszott.

IGN: TBPeti

(#21682) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Úgy érzem ha nem adták volna ki az amii-t több játékos maradt volna. Hisz amíg volt remény, addig többen tolták, mint most hogy már nincs remény, semmi új nem lesz.
Kár, szerintem nagyon nagy game volt, ennél jóval többet ki lehetett volna hozni belőle.

(#21683) mikibm2 válasza phanzetomox (#21682) üzenetére


mikibm2
csendes tag

szerintem ne írd le ilyen hamar,lehet nincs időd játszani stb...én nem játszottam már 1 hónapja,de 3 nap és fenn lesszek,alig várom.csak van 1 oldala amit szeretsz?

(#21684) phanzetomox válasza mikibm2 (#21683) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nem írtam le, egy istenkirály játék , minden oldalát szeretem, szerintem már bőven megvolt egy 2000 ezernyi lejátszott órám a gamebe :) A kezdetektől játszottam vele, volt egy éves kihagyásom mert nem volt gépem de aztán megint visszajöttem. Viszont mostanra már tényleg meguntam. Mondtam hogy még visszanézek, de mivel már nem lesz semmi őj a game-ben csodákat nem várok tőle, ilyen 1-2 hónapra ha visszajövök majd játszani egyszer-egyszer de többre úgyse, mert hamar megunom már.

(#21685) Volgafan válasza phanzetomox (#21684) üzenetére


Volgafan
senior tag

Höhö,most nézem,mióta win7em van,azzal nem bugol az xfire-bf combó 1500 órát toltam...ez sztem bő fél-háromnegyed év termése..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21686) phanzetomox válasza Volgafan (#21685) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát ha az online órákat nézem és nem azt hogy tisztán mennyit játszottam akkor sztem a 10ezret verem kb. :D legalábbis 1 hónap xfire alatt gyűlt össze 653 óra, aztán kinyomtam az x-et mert idegesitett :D.

(#21687) mikloska007


mikloska007
csendes tag

Sziasztok ismét :)
Szóval ott tartok hogy cakli-pakli befejezem a gamet ezért nagyon jutányos áron eladom az accomat a benne lévö lappokkal bf ponttal és stb.......
Aki ismer a játékban az tudja hogy promo lapok is vannak a tulajdonomban de persze mondhatnám vagy irhatnám azt is hogy full meg van szinte minden.
Tudom ez nem vág ide és sajnálom is hogy itt hirdetgetek de ugy felidegesitett a játék hogy nálam vége lesz.
Ha érdekel valakit 06 30 8240 331 es telon eltud érni és nagyon baráti áron adom el.

(#21688) Vekerur


Vekerur
tag

Egy viszonylag értelmetlen dolog érdekelne engem.

A Firesworn nevű egységet, hogyan lehetne magyarra fordítani, értelmesen?

(#21689) phanzetomox válasza Vekerur (#21688) üzenetére


phanzetomox
őstag

Gondolkodtam rajta, de szerintem sehogy, a magyar jelentésében igen bénán hangzana.

(#21690) Vekerur válasza phanzetomox (#21689) üzenetére


Vekerur
tag

Én úgy fordítanám szabadosan, hogy felesküdt tüzér, de...

Más:

Miért vannak hatalmas iq harcosok a játékban? Főleg, hogy msot egy magyarnál...
Tegnap összeismerkedtem egy arcal, és megkért, hogy segítsek paklit építeni neki. Mondom persze, szeretek, meg szerintem tudok is. Elkezdtük, de el kellett mennie, de én utána befejeztem a két paklit, de ez mind1 igazából. Ma írok rá, sose válaszol, mondom nem értem, küldök neki egy mailt. Erre azt kapom, hogy nem küldhetek üzit neki, mert letiltott. Miért is???

(#21691) phanzetomox válasza Vekerur (#21690) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nyugodj meg, be akart friendlistbe tenni a srác és véletlen ignoreba tett, velem is volt már ilyen :) Illetve az is lehet hogy a friendlist betelt neki ezért hogy megjegyezzen betett ignore-ba hogy aztán majd kivesz ha rád akar írni, én pl: volt hogy ilyet csináltam :D.

(#21692) Vekerur válasza phanzetomox (#21691) üzenetére


Vekerur
tag

Én viszont töröltem már. :D (bár nem tiltottam)
De és akk, hogy szóljak neki, most mégis? :D

Más kérdés, van az a könyv, amiben a szövegek vannak, enenk van valahol valami fordítása?

(#21693) zoli.22 válasza phanzetomox (#21691) üzenetére


zoli.22
tag

Szia, phanzetomox. Már vagy egy hete te kértél tőlem valamit 1 napra, de ha nem tévedek a visszajuttatása még nem sikerült. Ha éppen ráérsz, akkor légyszi tedd meg, mert szükség van rá. Előre is köszi.

(#21694) phanzetomox válasza zoli.22 (#21693) üzenetére


phanzetomox
őstag

Igen, bocsi mostanában jó ideje nem léptem be mert öreganyáméknál lakom egy darabig, aztán totál elfelejtettem. Felhivom egyik tesóm hogy küldje át neked, és köszi szépen :)

(#21695) zoli.22 válasza phanzetomox (#21694) üzenetére


zoli.22
tag

Rendben, meg is jött, köszi szépen. Odaígértem valakinek, így szükségem volt már rá.

(#21696) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Pár német játékos összedobott egy, a replayek feltöltésére szánt új oldalt, a thesickaleon által üzemeltetett battleforge.gr helyett. A címe: www.replayforge.de. Kellemes időtöltést ezen az oldalon is!

IGN: TBPeti

(#21697) OnSeT válasza phanzetomox (#21677) üzenetére


OnSeT
őstag

Gyere diozni. :D
Ott is van AH, s jobban pörög mint bf-es. ^^

(#21698) phanzetomox válasza OnSeT (#21697) üzenetére


phanzetomox
őstag

Megyek majd, csak nincs rá pénzem, guesst passom meg nincs :(

(#21699) OnSeT válasza phanzetomox (#21698) üzenetére


OnSeT
őstag

Megy pm. ;)

(#21700) Vekerur válasza OnSeT (#21699) üzenetére


Vekerur
tag

Kunyizhatnék egyet én is? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.