Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) gergomester


gergomester
tag

Nm tudja vki h mikor kapom meg az XP-met a pve mapokon nyújtott teljesítményemért? :F
Csak m már lezárták a mapok ranglistáit és elkezdődött az új hónapos...

(#21852) babatag válasza gergomester (#21851) üzenetére


babatag
csendes tag

Talán 3.án mint a fizetést :D

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21853) Cr4Zy válasza gergomester (#21851) üzenetére


Cr4Zy
tag

Előző hónapban is másodikáig, vagy harmadikáig kellett várni ha jól emlékszem.

IGN: TBPeti

(#21854) csillag1404


csillag1404
csendes tag

Hali! Egy kis segítség kéne! Battleforge-ban szeretnék BFP pontot venni bankkártyával. De akár mikor próbálkozom ezt a hibát dobja az oldalon: " An error occurred while processing your request. If you canceled your purchase at the third party payment website, this error is expected. Code: NU2001 ". A számlámról a pénz szépen le is szivárog, de BFP pont sehol. Írtam az EA supportnak ahol nagy ívben tojtak rám, és csak annyit mondtak hogy gyakori hiba próbálkozzak másik böngésző programmal.... :W . Ha valaki tud Magyarországról vásárolni és leírná hogy miként csinálja sokat segítene!

(#21855) Cr4Zy válasza csillag1404 (#21854) üzenetére


Cr4Zy
tag

Ha tényleg levonta a pénzt, akkor írd meg nekik szépen, hogy mész a bíróságra perelni, s a bankszámlád alapján bizonyítani is tudod, hogy a pénzt levonták. Ezek után tudtommal kifizetik a jogos jussodat, ha nem többet az esetleges problémák miatt.

IGN: TBPeti

(#21856) csillag1404


csillag1404
csendes tag

A hangsúly most nem is a 400FT-on volt amit leszedtek ( mellesleg a supportnál azt mondták hogy hozzájuk nem érkezett be tőlem átutalás! ), hanem hogy mégis hogy tudnék vásárolni BFP-t, és hogy valaki tudja-e mitől van ez a hiba. Mert olvastam forumon, hogy az összes EA játéknál gyakori hiba.

(#21857) Vekerur válasza csillag1404 (#21856) üzenetére


Vekerur
tag

Ugyenoz volt nekem is. (s ahogy néztem sok más játékosnak más EA játékoknál)
Én nem találtam rá megoldást, fórumon sem, így külön vettem.

(#21858) Volgafan válasza csillag1404 (#21856) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ne vegyen senki az EAtől!!!!!Vannak játékosok,akik megbízhatóak és olcsóbban adják ráadásul!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21859) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Egy szép kis shadow-nature mirror meccset láthattok ebben a replayben. Az ellenfelem mrwN volt, és szinte a végéig fej-fej mellett haladtunk, de még a pontokat tekintve is. Így aztán egy teljesen kiegyenlített csata után végül én kerültem ki győztesen, de voltak pillanatok, amikor tényleg csak egy hajszál választott el attól, hogy az eredmény más legyen (pl. ha 2 másodperccel hamarabb gyűlik össze a powere egy burrower nastyzésére, akkor bukok egy well, és hasonló dolgok).

P.s.: Azért érdekes a meccs, mert bár szinte azonos a paklink (összesen 3 lap nem egyezik meg) teljesen más stílust képviselünk: ő sokkal agresszívabban, támadóbban lép fel, míg én először védekezni szoktam addig, amíg elég előnyt nem szerzek egy szinte biztosan sikeres támadáshoz. Az ő taktikája az olyan agresszív paklik ellen, mint a pure fire, vagy a pure shadow jobban beválik, de mikor van frost és/vagy nature orbja az ellenfélnek, akkor az én taktikám a kifizetődőbb.

IGN: TBPeti

(#21860) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Nagyon nagy csend lett itt... Igaz, a játékban is már csak páran vagyunk magyarok azok közül, akik egy szűk éve itt voltak, de akkoris, hogy ennyire ne legyen semmi...

Én időközben elértem az Emperor rangot, s ezzel a negyedik helyen állok jelenleg. Itt a bizonyíték róla:

IGN: TBPeti

(#21861) ricshard444 válasza Cr4Zy (#21860) üzenetére


ricshard444
veterán

Grat ezzel a paklival ami lathato a kepen?

Vannak dolgok...

(#21862) Zotya21 válasza Cr4Zy (#21860) üzenetére


Zotya21
senior tag

dejó énmeg nemtudtam egy furyt megverni soha

https://500px.com/slayer_art

(#21863) LoLHunCsirke válasza Cr4Zy (#21860) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Gratula, de azért a t3ad igen merész L counter nékül, akkor mit csinálsz ha buffolt sunreaver/ashbone üti az épületeid? nekem is volt valaha hasonló deckem és ezekkel gyakran beszopattak :D Kicsit én is elkezdtem 1v1zni, grandmaster szintért megvertem Sunfightert ( 3 cián kör)aki nagyon a reaverre épített (unholy+life) warderrel pajzsolta , bár továbbra se merek nagyon előretörni, mivel 5 meccs után általában kapom a dc-t, és az elég gáz ha berak olyankor 1 fury rangút.

TinkeringAboutYou!

(#21864) gergomester válasza LoLHunCsirke (#21863) üzenetére


gergomester
tag

tudom h nm tőlem kérdezted, de szerintem a root az jó a sun ellen, a oink meg pedig az ashbone ellen :)

(#21865) Cr4Zy válasza ricshard444 (#21861) üzenetére


Cr4Zy
tag

Igen, ezzel a paklival.

(#21862) Zotya21: Én megmondtam, hogy nem lehetetlen a fury fölé jutni! :U

(#21863) LoLHunCsirke: A buffolt cuccok ellen jön a cc + cultist master + szükség esetén motivate a crawlerekre (így azért már elég durva sebzést ki lehet osztani). Bár ha dupla-buffolt ashbone jön (unholy + lifeweaving), akkor azt úgy igazándiból nincs sok esélyem megfogni ugyanannyi powerből, szóval sokszor inkább csak késleltetem és egy brannoccal, vagy 2-4 ashbonnal megyek én is bontani. Ekkor ha védekezik, akkor nem marad powerje tovább buffolni az ashbonet és simán lekapom 1-2 cultist masterrel. Ha meg mégis azt az utat választja, hogy inkább buffolja, akkor utána esélye sem marad védekezni ellenem.

Jah és még azt hozzátenném, hogy ilyen kifejlett t3-at, ahol az ellenfél és én is azon vagyunk elég powerrel, hogy az egységek mellé buff is jöjjön, elsősorban az Uro mapon szoktam játszani, s ott az esetek 90%-ában enyém a közép (így azt ütik a buffolt cuccokkal), míg én a kezdőjére megyek. Ezzel azt érem el, míg ő csak egy orbot bont, addig én 2 wellt és egy orbot. Azaz gyakorlatilag kikényszerítem azt, hogy védekeznie kelljen (mivel ha bont, akkor én is és ezzel ő jár rosszabbul).

Hmmm, sunfighterről nem tudtam, hogy teszteli mostanság a lost wanderert, az alapból nem része a paklijának. Az unholy + lifeweavingezett reavere miatt nem régen, amikor teszteltem a snapjaws-t (kifejezetten szerettem, mert a fire-splash-ek ellen nagyon ütős volt t2-őn is), majdnem kikaptam, de a végén pont a snapjaws miatt elvertem. Viszont a skeleton segítségével több meccset tudok eldönteni, mint az előbb említett lappal, így visszaraktam a skeletont és elkezdtem komolyra fordítani a játékot (pár nap után visszarázódtam a kártya használatába és már 30-as győzelmi sorozatnál járok).

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#21866) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#21865) üzenetére


Cr4Zy
tag

Úgy tűnik elszóltam magam... Hazajöttem Nyíregyházára, s egyet játszottam: az itthoni "hihetetlen jó" internet miatt szétlaggoltam a s*ggem és buktam egy Fury-tól... 1071 élő mínusz... :((( :W :W
Most emiatt megint legalább 2 órát kell játszanom, hogy visszavegyem a nehezen megszerzett rangot...

IGN: TBPeti

(#21867) Zotya21 válasza Cr4Zy (#21865) üzenetére


Zotya21
senior tag

pedig az XD t1 en általába porbadöngöltek XD

https://500px.com/slayer_art

(#21868) LoLHunCsirke válasza Zotya21 (#21867) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Mondjuk úgy elég nehéz, hogy alig játszol :P, 50-80 ranked meccs alatt lazán bele lehet rázódni a játékba, legalább annihilator szintig eljutsz szerintem :D
Anno sokat 1v1ztem OnSet ellen unrankeden, megvert 1 csomószor, hát istenem unranked volt, de a végén már ő is kikapott ;]
na persze már egyre kevesebben tolják a játékot.. és néha ezért se megy fel az ember, mert ugye se lesz online senki se...és az 1v1 rankedre is rálehet unni.

TinkeringAboutYou!

(#21869) Zotya21 válasza LoLHunCsirke (#21868) üzenetére


Zotya21
senior tag

tudod észrevettem vonla ha valaha is fejlődtem vonla akármitis ebbe a játékba

mentme már rendeteg rankedet és semivelselett jobb

meg még nenis csalok meg még lámapaklim sincs

https://500px.com/slayer_art

(#21870) Vekerur


Vekerur
tag

Meg azért vegyük hozzá, hogy olyanok is vannak akik pve-zni járnak fel, és nem pvp-zni. (mint én, bár tény és való, hogy vagy 1 hónapja énse szagoltam rá a játékra, de mentségemre legyen, mással sem játszok)

(#21871) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Itt 1 pure fire vs pure nature videó, map: wazhai ( ugye ezen azért elég jó a dacner, próbálkozott is vele:P) ellenfél pvp rankja : grandmaster [link] (youtube link) a lényeg annyi belőle hogy naturrel se lehetetlen kiütni a dancert, danceres pályán :U

TinkeringAboutYou!

(#21872) mikibm2


mikibm2
csendes tag

sziasztok.látom azért még van 1 kis nyüsgés forgás.Ha valakit érdekel van 100kbfp amit azonal tudok mozgósitani.privátba tudtok érdeklődni.És csak igy tovább!1 fanatikus tag.ing:mikibm.

(#21873) xxxbcdhunxxx


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Ez már nemigaz hogy nem birnak valamit baszni evel a kurva Serverrel...hogy állandóan 10-15másodperces laggok vannak.....rankedezni nem is merek mert állandóan kidobál és igy csak bukom azt a kurva ELO-t :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :(((

[ Szerkesztve ]

(#21874) Volgafan válasza xxxbcdhunxxx (#21873) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem lehet,hogy a gépeddel van valami?meccs közben nekem semmi lagom nem szokott lenni..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21875) kovsol válasza xxxbcdhunxxx (#21873) üzenetére


kovsol
titán

nem lehet, hogy túlmelegszik a géped és azért vannak ezek a gondok ?

May the Force be with you!

(#21876) ricshard444 válasza xxxbcdhunxxx (#21873) üzenetére


ricshard444
veterán

Ittis szoktak laggok lenni,de max 5 secesek :DDD

Vannak dolgok...

(#21877) Cr4Zy válasza ricshard444 (#21876) üzenetére


Cr4Zy
tag

Sajnos én most nem tudok ezügyben nyilatkozni, mert amióta hazajöttem a családomhoz és barátaimhoz sokkal kevesebbet játszom, illetve ha be is kapcsolom a game-et, akkor nem sokszor nem tudom eldönteni, hogy a lagg a gyengélkedő szerver, vagy a halovány internet-kapcsolat miatt van...

IGN: TBPeti

(#21878) Volgafan válasza Cr4Zy (#21877) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ha már betud az ember lépni a mapra,ott nincs lag,max mikor pipálsz,stb...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21879) xxxbcdhunxxx válasza Volgafan (#21874) üzenetére


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Nem nagyon hinném h a gép a hibás... mert az én gépenmek az a játték 1 fos.... 100x nagyobb játék fut rajta.....nem 1 ien szaz Battleforge.... ugyhogy először gondolkozzatok és utánna irjatok!!!!! :@@@@

(#21880) ricshard444 válasza xxxbcdhunxxx (#21879) üzenetére


ricshard444
veterán

Te aztán megaszontad,most hero vagy ezaz :((( :W
Laggol? Nemkell játszani ;)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#21881) BiCsMo


BiCsMo
csendes tag

A battleforge alapjátékot az 576-ban meglehet venni ?

(#21882) kovsol válasza BiCsMo (#21881) üzenetére


kovsol
titán

egyszerűbb lett volna megnézni az 576 weblapját

May the Force be with you!

(#21883) Volgafan válasza xxxbcdhunxxx (#21879) üzenetére


Volgafan
senior tag

Elnézést kérünk,hogy ez felmerült bennünk....csak abból gondoltuk,hogy nekünk nem lagol....de mégegyszer:bocsánatot kérünk!!!!!

Bicsmo:miért szeretnéd megvenni?mert ha bf pont miatt,akkor irj mikibmre,tuti olcsóbban jösz ki

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21884) BladeHero válasza Volgafan (#21883) üzenetére


BladeHero
tag

Ajánlom én is. :)

RPCJ

(#21885) BiCsMo válasza Volgafan (#21883) üzenetére


BiCsMo
csendes tag

Szia!
Igen Bf pontot szeretnék venni de keveset ilyen 500 at kb.
Kezdő vagyok itt, hogy keressem meg mikibmet ?
És csak telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#21886) Volgafan válasza BiCsMo (#21885) üzenetére


Volgafan
senior tag

Sztem írjál neki itt pm-et!!!!mikibm,vagy valami ilyesmi a neve,olvass vissza,nem olyan régen volt hozzászólása

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#21887) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Péntek (azaz mostmár tegnap) reggel volt egy teljes EA szintű szerverleállás. 3,5-4 óra után visszakapcsolták a szervereket. Nem említették, hogy bármit is csináltak volna az újraindításon kívül, szóval nem reménykedem igazán, de az ideiglenes és fölöslegessé vált fájlokat talán kitisztították a szerverről (miközben a legvalószínűbb, hogy az éves gép-karbantartás - azaz szó szerinti kipucolás, portalanítás - miatt állították le a szerverparkot).

IGN: TBPeti

(#21888) BiCsMo


BiCsMo
csendes tag

Végre találkoztam tegnap magyarokkal :) :DD

(#21889) gergomester válasza Cr4Zy (#21887) üzenetére


gergomester
tag

héy Peti! küld már el a számod priv-ben, m új telóm van és beszélnünk kéne ;]

(#21890) LordofFire


LordofFire
csendes tag

Helló mindenki!!!

Olvastam hogy ezzel a játékkal nagyon kevés magyar játszik. Na én plusz 1 ember lennék akinek tegnap előtt esett le hogy egyáltalán ez létezik.
Civilben a Magic The Gathering nevű gyűjtögetős kártyajátékot több évig toltam csak abba ha profi szinten űznéd akkor negyedévente kb 200 000ft-ot bele kell tolni vagy ugy összecserélni
A battleforge pont ezért fogott meg mert kevesebb ráfordítással jobb játékelmény, az meg külön poén hogy akártyákat még upgradelni is lehet meg ilyenek, bár még ezt se értem nagyon. Keresnék olyan játékost/játékosokat akik szivesen játszanának velem és tanítgatnának.
Elérhetőségeimet az aláírásomban találjátok

Tisztelettel:
Váradi Gábor László

What doesn't destroy, it makes me stronger! Battleforge Character name: ArcAngelGabriel Skype: arcangel.gabriel.lord.of.fire Teamspeak: A League Of Legends magyar teamspeak szervere: 84.21.11.243:19987.

(#21891) babatag válasza LordofFire (#21890) üzenetére


babatag
csendes tag

Üdv közöttünk!

Szívesen elmesélem az alapokat, meg hogy körülbelül hogy épül fel a játék.

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21892) LordofFire válasza babatag (#21891) üzenetére


LordofFire
csendes tag

Köszönöm a gyors reagálást!!!!! Rajtad kívül eddig egy ember vette fel a contactot velem, teamspeak-en beszéltem keveset Gyuribá-val(úgy emlékszem ez a nickje).
Írhattok még többen is mert összehangolva jó lenne kampányozni.
Legutóbb beszálltam játszani a King of the giants nevû 4VE pályára........ Most komolyan.... a bunkóságnak hatáta nincs... mivel mostanság kezdtem a játékot, az EA hozzámvágott egy tome-ot vagy mit, 6 boosternyi random lap.... régen a magicben imádtam vörös-zölddel játszani. Na itt a kapott lapokból raktam egy vörös zöldet úgy mint régen a magicbe. Olcsó rohamlények, távolsági siege egységek(magma hurler tömeg gyilkos), három tüzes tömegoszlatás, zöldbõl két-két tömegheal-torony(az egyik bitang erõs!!!!!) belekerült vagy 3ritka( vörös Sunderer, zöldbõl tövis valami meg egy paralizáló rák), meg kis lények ilyenek. Na belépek: az én deck lvlem 74volt a többi 3 együtt nem tette ki a 20-at!!!! az egyik beszól : f@cking tomer! másik megvéd hogy legalább lesz ki letarolja pályát, köcsög kolléga nagy jégtitánt vagy mit idéz, a hurlerek meg a tûzköpõ gyikok követik mintha szekérfesztivál lenne..... erre jófej játékos kilép mert a 4-edik csak wrathbladeket gyárt.... fönt az óriás meg agyon b@$$#@Rogan kayle-t..... defeat...

HEEEEEEE???????

What doesn't destroy, it makes me stronger! Battleforge Character name: ArcAngelGabriel Skype: arcangel.gabriel.lord.of.fire Teamspeak: A League Of Legends magyar teamspeak szervere: 84.21.11.243:19987.

(#21893) Cr4Zy válasza LordofFire (#21892) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én is szívesen segítek, írj rám nyugodtan bármikor, ha online találsz. Kis szinten igen, sajnos még ezek és ehhez hasonlók előfordulnak, de magasabb szinten már nem igazán. Ha sikerül megértened a játékot és gyorsan felismered a lényegét, akkor elég hamar át tudsz lépni ezen a szinten. Emellett ha még el is magyarázunk mindent, akkor rá fogsz jönni, hogy az expert pályák nagy részét is könnyedén meg lehet csinálni akár Play4Free paklival is! :)

IGN: TBPeti

(#21894) LordofFire válasza Cr4Zy (#21893) üzenetére


LordofFire
csendes tag

Felvettelek Friendlist tagok közé megGyuribát is :D

What doesn't destroy, it makes me stronger! Battleforge Character name: ArcAngelGabriel Skype: arcangel.gabriel.lord.of.fire Teamspeak: A League Of Legends magyar teamspeak szervere: 84.21.11.243:19987.

(#21895) LordofFire


LordofFire
csendes tag

Ja bocsánat Onyeduko-t is :))

What doesn't destroy, it makes me stronger! Battleforge Character name: ArcAngelGabriel Skype: arcangel.gabriel.lord.of.fire Teamspeak: A League Of Legends magyar teamspeak szervere: 84.21.11.243:19987.

(#21896) ricshard444 válasza LordofFire (#21895) üzenetére


ricshard444
veterán

Hozzaszolas szerkesztese...nemkell +kommenteket gyartani :U

Vannak dolgok...

(#21897) LoLHunCsirke válasza LordofFire (#21892) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Ezért se szoktam sose pvezni, a pvp a menő :D
tomet azt mindenki szokott kapni, ha kéri.. és 2 hetente cserélődik.
ha esetleg 2v2 rankedre kéne társ akkor írj, de most rossz a gépem, a laptopon meg iszonyat laggos játék, szóval majd később :K

TinkeringAboutYou!

(#21898) Vekerur válasza LordofFire (#21890) üzenetére


Vekerur
tag

Ha Fire lapok érdekelnek, pve-re, random mapra, keress meg, azokhoz elég jól értek! (itt pm-ben)

(#21899) babatag


babatag
csendes tag

Srácok :D Úgy gondoltam, hogy eladok jó pár cuccot, ami kb 25k pontot tartalmaz tisztán. Ezeket DOTA 2 illetve Team Fortress 2 tárgyakra cserélném. Dotában a ládák nem érdekelnek és team fortress 2 ben a normál fegyverek(sárga négyzetes) és az alap ládák. Ezeken kívül szinte bármit megvennék főleg fülhallgató, bill sapka és unusual sapó érdekelne. ezekért sok pontot adok szívesen.

Ha valakit érdekelne a dolog, vegyen fel steamen: Beer(HUN)

Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

(#21900) xxxbcdhunxxx


xxxbcdhunxxx
csendes tag

Sziasztok.... Ha esetleg valakit érdekel akk eladom az accom..mert ugydöntöttem h elég volt a bf-ből....akit érdeell itt irjon!! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.