Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) marilllyo válasza eugabesz (#43149) üzenetére


marilllyo
veterán

Gabesz visszakapcsoltátok a ping kickert?

Valamelyest megnyugtat, hogy nem csak nálam volt akkor a gond. Egész délelőtt semmi probléma nem volt. Egészen estig. Onnantól meg sem tudtam mozdulni. Az a baj, hogy a router és a gépem között van vagy...6-8 méter...van kábelem is de csak esnénk kelnénk benne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43152) yodamester10 válasza eugabesz (#43149) üzenetére


yodamester10
őstag

Először is :R mert gondoltok a nem prémiumosokra is.Nekem van cr,de én inkább örülnék csak járműves pályáknak főleg a dawnbreaker helyett,mert az iszonyat.Ahhoz képest,hogy alap mapok mennek elég sokan vannak fent aminek örülök.

Más:Az IRAM oldalon hol látom,hogy mennyi időt töltöttem a szerón?

(#43153) eugabesz válasza marilllyo (#43151) üzenetére


eugabesz
őstag

Kénytelenek vagyunk,mert 64 főnél 3-4 200-as pinges taccsra vágja a szervert...marad a botladozás és a kábel.. :K :U

yodamester10:IRAM website "IRAM monitor" és a szerver ip-re kattintasz,de szerintem így egyszerűbb,ha itt megnézed.
Külön kiemelve nincs az oldalon,megbízunk a gametracker számolásában...a játék indulásakor nullázva volt,úgy hogy helyes az ott lévő adat.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#43154) beers válasza marilllyo (#43151) üzenetére


beers
addikt

Pedig a kábel a megoldás....

M&N

(#43155) @rglaaf válasza eugabesz (#43149) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kérdés a nem prémiumosokhoz:Ha betennék CR pályákat is,akkor már nem tudtok csatlakozni??

Nem sajnos ugy oldották hogy csatlakozni se engedi akinek nincs meg a prémium vagy az aktuális DLC

PSN:BiZzare_0 ️

(#43156) marilllyo válasza eugabesz (#43153) üzenetére


marilllyo
veterán

Jogos...persze! Na majd teszek egy próbát tyúkbéllel is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43157) eugabesz válasza @rglaaf (#43155) üzenetére


eugabesz
őstag

Akkor marad az alap pályakiosztás,viszont dawnbreaker off. :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#43158) @rglaaf válasza eugabesz (#43157) üzenetére


@rglaaf
veterán

Remek akkor beugrok egy kis Rouge-ra meg Golmud-ra ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#43159) Snip3r_HUN válasza @rglaaf (#43158) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A többin nem adja ? :P ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43160) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#43159) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nyilván nem:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#43161) @rglaaf


@rglaaf
veterán

A mai prémium pakk-ba mit kaptunk?:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#43162) eugabesz


eugabesz
őstag

Hát na....böngésző,rákattintok a battlelogban a join gombra,mert látom már 3-an vannak a szerveren,mondom megyek gyerekek,had induljon a játék...szokásom,hogy egy két lapot még gyorsan átfutok,míg csatlakozik a játék...már a facebook oldalt is gyorsan végig futottam,mondom megyek már vissza,hol tart a csatlakozás,mert nem ugrott fel a játék ablak.Erre mit gondoltok mi várt a battlelog-on?? Could not join server!
BF4 én így szeretlek... ;] :K :U (vagy mégsem,de az biztos.)

VAN der BOSS:Én egy nagy l..izét...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#43163) M@rdel válasza @rglaaf (#43161) üzenetére


M@rdel
őstag

PREMIUM CUSTOMIZATION (PREMIUM)
This item unlocks 10 Emblems and 4 Portraits for you to use on Battlelog!

:(((

(#43164) bandi0000 válasza M@rdel (#43163) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Megerőltették maguk :D

Xbox One: bandymnc

(#43165) marilllyo válasza bandi0000 (#43164) üzenetére


marilllyo
veterán

Jha...igazán adhattak volna még pár 25%-os boost-ot. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43166) Liquidator


Liquidator
tag

(#43167) eugabesz válasza Liquidator (#43166) üzenetére


eugabesz
őstag

Nyugi,a délután még nem linkelte senki... :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#43168) Liquidator válasza eugabesz (#43167) üzenetére


Liquidator
tag

ah bazzzeg :D gondoltam nemárt ha még egyszer belinkelem :D igy azok is láthatják akik csak most néztek fel az oldalra :D

(#43169) marilllyo válasza Liquidator (#43168) üzenetére


marilllyo
veterán

Pl én...én csak most láttam:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43170) eugabesz válasza marilllyo (#43169) üzenetére


eugabesz
őstag

Ebből mi derült ki??Egyiken sem olvastok vissza..... :C

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#43171) marilllyo válasza eugabesz (#43170) üzenetére


marilllyo
veterán

Láttam már, hogy valamelyik belinkelte, csak telóról voltam és nem akartam youtubeozni mobilnetről... :P

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43172) urbi73 válasza Liquidator (#43166) üzenetére


urbi73
senior tag

Nem csak láttuk , de sajnos tapasztatuk is . Meg ugye az se kellemes , hogy érzed hogy te lőttél elsőnek , de mégis lelőnek egy lövéssel . stb stb .

-

(#43173) Miles válasza marilllyo (#43169) üzenetére


Miles
aktív tag

Dobj rá szőnyeget kábelre vagy rakd a szekrény mögé, stb.

(#43174) spanglee001 válasza marilllyo (#43151) üzenetére


spanglee001
addikt

Esetleg egy ijen , megoldaná a távolságot vezetékesen vezeték nélkül :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#43175) Gyula84 válasza spanglee001 (#43174) üzenetére


Gyula84
veterán

ajajj Pohár! riadó van :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43176) pohár válasza Gyula84 (#43175) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43177) DeadMeat válasza pohár (#43176) üzenetére


DeadMeat
veterán

Téged itten már kiismertek :DDD

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#43178) marilllyo válasza spanglee001 (#43174) üzenetére


marilllyo
veterán

Lol ilyet még nem is láttam....Volt/van vezetékem...a PS3 nem volt képes tömésfalon keresztül kommunikálni a routerrel :DDD Na majd,....na majd holnap este. Ma barátnősimogatóba kell menni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43179) @rglaaf válasza Gyula84 (#43175) üzenetére


@rglaaf
veterán

pont erre gondoltam én is:D a mutkor pellengérre kerültem egy ilyen miatt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#43180) eugabesz válasza @rglaaf (#43179) üzenetére


eugabesz
őstag

10 fajta ember létezik,aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...ugyan így aki tud hejesen írni és aki nem.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#43181) Gyula84 válasza eugabesz (#43180) üzenetére


Gyula84
veterán

az aztán összehasonlítás :D

(#43176) pohár
:P

(#43179) VAN der BOSS
emlékszem rá :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43182) M@rdel válasza eugabesz (#43180) üzenetére


M@rdel
őstag

"hejesen" :F

(#43183) Gyula84 válasza M@rdel (#43182) üzenetére


Gyula84
veterán

az direkt volt, ha nem esett le :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43184) M@rdel válasza Gyula84 (#43183) üzenetére


M@rdel
őstag

Úgy látszik nem! :((( :D

(#43185) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Ez a Death Shield -es dolog azért jópár eddig furcsa dologra magyarázatul szolgál nekem! Azt már többen éreztük emellett, hogy sokszor a karakter mozgás és megjelenítés sincsen szinkronban -értsd te a monitorodon azt látod, hogy nem is feléd fordul a katona de "kisarkítva" valójában már 2x kitárazott rád!

Ami engem emellett a NAVAL után jobban aggaszt, hogy sokszor csúszkálnak a karakterek, volt olyan, hogy az engem érő lövések hangját már rég hallottam, de a karakter jóval később " csúszott" elő a konténer mögül. Ezt elvileg sem a ping, sem a net sem a gép nem indokolná. Mindig van az új patchnek valami örömteli hozadéka.

"in medias res"

(#43186) lofagi válasza Csabroncka (#43185) üzenetére


lofagi
addikt

Kérdés, hogy ez a bugshield mikor került bele a játékba? Már kezdetektől és csak most derült rá fény, vagy csak most került bele, mert akkor még talán van remény, hogy kijavítják. Bár DICE-éknál sosem lehet tudni. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#43187) DeadMeat válasza lofagi (#43186) üzenetére


DeadMeat
veterán

Most kerülhetett az bele szvsz, ha kezdetektől van, már feltűnt volna rég, mint a többi kirívó ficsőr.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#43188) Gyula84 válasza lofagi (#43186) üzenetére


Gyula84
veterán

biztos nemrég :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43189) korcsi


korcsi
veterán

Néhány napja játszom a játékkal, cod2-öt toltam eddig, így elég furcsa.
Egyenlőre kettő kérdés:

Tényleg az a killcam, hogy azt mutatja a játék hogy a gyilkosom mit csinál miután megölt?
Spectator-ba lehet csatlakozni szerverhez, vagy ez kiváltság? ennek utána néztem, megvan a dolog.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#43190) Enton válasza korcsi (#43189) üzenetére


Enton
addikt

Jah, itt nem replay cam megy, hanem after action cam, de jó az is legalább tudod hol van főleg ha lapít egy sarokban jukban, köv deploynál mehet is oda a gránát vagy rpg, vagy vagy valami jármű löveg szépszámban.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#43191) DeadMeat válasza korcsi (#43189) üzenetére


DeadMeat
veterán

Elvileg igen. Gyakorlatilag bugos és nem mindig azt mutatja aki megölt.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#43192) Gyula84


Gyula84
veterán

az "oké" hogy néha nem lehet hitelni a gunshipet, de mikor 2-3x fordulok rá és egy hit sincs az mi a büdös franc :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43193) Devid_81 válasza DeadMeat (#43191) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vagy amivel....bar olyanokat mar regen lattam szerencsere :)
De mostanaban random meg sem jelenik, mondjuk ez nem ujdonsag, masok is irtak.

...

(#43194) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Volt három nagyon fasza, szoros, nyert körünk ezen a szerveren egymás után, mindhárom 10-50 ticketen múlt. Majd a negyedikben gondolom már nagyon unták az adminok, úgyhogy a csapatunkból véletlenül szépen kezdtek kifagyogatni az emberek, így inkább leléptem én is, mert már csak ketten maradtunk Gyulával, vissza úgysem tudtuk volna fordítani, főleg, hogy ekkora már 5-tel többen voltak. Mondanom sem kell enemy csapatban 6 admin volt, nálunk egy sem. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43195) lofagi válasza Gyula84 (#43192) üzenetére


lofagi
addikt

Sajnos már egy ideje én is ezt tapasztalom, sőt ez nem csak a gunshipre igaz, hanem a többi repülőgépre is. Látom,hogy porzik rajta, nem is a végét lövöm, hogy esetleg már nem ott van ahol én látom, de csak nem történik semmi, félelmetes, persze közbe a többiek baszakodnak,hogy miért nem lövöm már le a gunshipet... :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#43196) Bjørgersson válasza lofagi (#43195) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor a múltkor is ezért voltál morci? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43197) Miles válasza Bjørgersson (#43196) üzenetére


Miles
aktív tag

Ide kéne a ghosts cím nem a call of duty-ba, ezek a jelenségek szellemesek eléggé. :D

(#43198) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Commander vagyok,vége a körnek,elkezdi tölteni az következő pályát,majd átvált fekete képernyőre,aminek a jobb felső sarkában ott van a kis BF-es töltésjelző.
Battlelog szerint már elkezdődött a kör,és játszok,mert jelzi,hogy én vagyok a commander,de nekem továbbra is feketeképernyőt mutat.
Másnál is jelentkezett már ilyen probléma? :F

(Restart megoldja,de kellemetlen,hogy szinte minden második kör után restartolni kell)

(#43199) D.Orion válasza Gyula84 (#43192) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát én nem tudom, hogy te mit csinálsz, de tegnap este Lancing Dawn pályán 400ticket-el a vége előtt átugrottam Commander-be és nyomtam be folyamatosan a Gunship-et ahogy csak lehetett. Nos egy pro jet-es átlagosan 13 másodperc alatt leszedte mindig, nem kellett ráfordulnia újra. Leggyorsabb 8 sec volt.

[ Szerkesztve ]

(#43200) gali777 válasza lofagi (#43195) üzenetére


gali777
őstag

Ja a jetek amúgy egy bizonyos magasság fölött nem sérülnek. Rengetegszer van, hogy lövöm a jetet az felemelkedik majdnem az átesés határára és nem lehet sebezni, majd ha leereszkedik egy sorozatból meg lehet ölni. És ugyanúgy lövöm őket, ugyanúgy talál, csak magasan nem lehet sebezni. Gondolom azért van benne ez, hogy ha átesel akkor kiszolgáltatott vagy és ne lőjenek le, de hát bakker, ha átestél akkor meg is érdemled. Ez megint csak egy olyan f*szság, hogy szegény pistikének ne törjön össze a lelkivilága, ha lelövik.

Mondjuk ez nem bizonyított tény, csak már feltűnt, nekem is meg atinak is, hogy ha magasan repülnek nem sérülnek, ha meg leereszkednek ugyanúgy sérülnek. Ki kéne tesztelni, hogy ez milyen magasságnál van, van-e egyáltalán :D vagy csak a szerver szarakodik. Bár azt kétlem, hogy mindig pont akkor szarakodna a szerver :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.