Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) zack válasza lofagi (#22448) üzenetére


zack
nagyúr

Most ezzel pont mellélőttél. ;] Ott kezdődik, hogy tavaly adtam el a GSXR1000-et ami 7 évig hűen szolgált. Na már most ha a reflexeimmel baj lenne, szerinted életben maradtam volna egy 170 LE sportmotorral kb 60.000 km alatt? Ez csak az egyik oldala. A másik a box amit már elég régóta csinálok. Szerinted oda nem kell reflex? Lehet jobb kell oda, mint ide a lövöldéhez. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22452) Sabre válasza zack (#22435) üzenetére


Sabre
őstag

Flood zone-on nem volt beszorítás, zavadon volt max amit pohár is írt... :K

Floodon elég keményen kaptam sokszor tőletek mert nem volt jármű és jött a lav és csókolom, utana kezdtem zero mellé spawnolni.. :B

(#22453) kriszpontaz válasza zack (#22451) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nálam is fennáll a hitbox probléma meg hogy egy fél vagy komplett tár után még rám fordulnak és 2 golyóból fekszem. Van amikor a találatjelző sem mutat semmit pedig a delikvens a célkereszt kellős közepében áll. Ilyen esetekben cseszhetem a reflexet, mert esélyem sincs. Alig van kör amiből +-osan jövök ki, még ha a ranglista tetején is vagyok akkor is 1,5-2x annyit döglök mint ölök. El nem tudom képzelni hogy a vérbe tud valaki 25/3-as vagy 35/8-as KD-t összehozni. Nem tudom a netemmel van a baj vagy mivel, de egyszerűen fél méterről senkit nem tudok leszedni, engem meg 100-200 méterekről úgy kikapnak mint a huzat. A másik amitől a tököm kivan hogy minden pálya tele van nyommer kemper csipákkal. Semmit nem foglalnak csak bújdosnak össze vissza, te meg szaladgálsz, és mindig belefutsz egybe vagy hátba lő a kis gyökér. Egymás után 5x is ha kell, vagy simán csak spawnkill.
Én is ott tartok hogy pihentetni kellene a játékot mert ez így számomra nem kikapcsolódás, hanem csak felhúzom magam 5 perc után.

(#22454) kisza25 válasza Sabre (#22433) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neked mi a bf4 neved? :)
Na akkor borul az állítás miszerint nincsen félelemkeltő ereje a bf4-ben a járműveknek ;]
fogirobi: én azt vettem észre, ha 50-70 körül van a pingem szinte ölni sem tudok, mert aki háttal áll mikor elkezdem lőni az is lelő, itt nem látom azt magas ping esetén, mint 3-ban, hogy ugrálnak az emberek, ezért valószínüleg mikor még azt látjuk, hogy háttal áll, már lehet, hogy rég ránk néz, vagy éppen már tűzet is nyitott

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22455) kisza25 válasza HeZzZ (#22449) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bf3-ban még 1000 óra után is éreztem, hogy fejlődök :K
kb 1300-óra után már stagnáltam:P
viszont az volt az első BF-em, itt már most érzem pl. LAV-nál, hogy sokkal többet nem tudok kihozni belöle, esetleg, ha pályánként változtatom, hogy éppen zunit(sok infinatry no tank), vagy TOW-ot rakok rá olyan pályán ahol sok a tank, lvl84 vagyok, viszont tankkal még van mit fejlődnöm, de inkább taktikailag, repülésben meg csak fejlődni valóm van:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22456) Gyula84 válasza zack (#22442) üzenetére


Gyula84
veterán

ahhoz képest hogy szerinted ennyi csaló van nekem nem megy annyira rosszul :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22457) Eagl3 válasza Gyula84 (#22456) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyetértek...
Már többször észrevettem, hogy Zack állandóan összeesküvés elméleteket gyárt. :D

(#22458) alázógyík válasza kriszpontaz (#22453) üzenetére


alázógyík
őstag

"Nálam is fennáll a hitbox probléma meg hogy egy fél vagy komplett tár után még rám fordulnak és 2 golyóból fekszem."

Ez tényleg így van.
Ma reggel hátulról, k.b. 4m-re lőttem egy tárat a srácba, de semmi. Az csak csipázott tovább. Majd biztos, ami biztos alapon egy grenade launcherrel is meglőttem. Ááááhhh, még ezt is túl éli, persze, hisz erős katona. :D
Erre odaszaladt egy csapat társam, és leszúrta!!!! :Y :W :DDD Nem hittem el. :D

(#22459) sutyi^ válasza Eagl3 (#22457) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hát minden esetre vannak emberek / szerverek ahol a netcode elég érdekes.

Mikor megy a pali egy konténer mellett egyenesen, befordulok mögötte lövöm a hátát és mikor elméletben egy féltár már rég benne van, ő megfordul és marad 3hp-m mire megfekszik. Ugyan ezek a szindrómák mikor lelőnek aztán egy 0.5-1s később kiér a fazon modelje a sarokmögül. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#22460) Eagl3 válasza sutyi^ (#22459) üzenetére


Eagl3
veterán

Mindenkinek ugyan olyan, egyenlő eséllyel indul mindenki. Ez alól a kisebb ping némileg kivétel, de 50-60-as pingel már bőven játszható. Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak az embernél ügyesebb, ráérősebb játékosok. Na ez az, ami sokaknak nem megy.

(#22461) prokxy válasza alázógyík (#22458) üzenetére


prokxy
veterán

Ezen a szerveren nem vettem észre hátbalövős/hitbox/nedkód hibát: Opas mit Knarren by G-Portal.de
Nem egy nagy szám stat, de látszik, h itt jól adta az m416: katt

Tegnap megvolt a sniperrel helidrivert kiszedős ölésem(nem vagyok nagy sniperguru), jött is az elismerés. :)
kép1

kép2

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22462) Chris78


Chris78
aktív tag

A fickó itt szinte megállíthatalan volt. Lmg88 ment. Lazán lőtt 77/16 és nem kempelt csak rohant előre.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#22463) alázógyík válasza prokxy (#22461) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem is sikerült 1x kiszedni a heli sofőrt, legnagyobb döbbenetemre. :DDD

(#22464) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Valakinek nincs meg a frissítés elötti battlelog app?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#22465) Sabre válasza kisza25 (#22454) üzenetére


Sabre
őstag

battlelog

Nekem 3 volt az első BF, nehéz volt annyi év cs után átállni egy sokkal összetettebb, kevésbé reflex orientált játékra. Az első tizenóra szenvedés volt mert nem egy hosszú volt a d2-ben amit néztél ak47el és bumm fejes, hanem rettenetesen intenziv és összetett volt a környezet és maga a játékmenet is.
De aztán jött a turning point, rácuppantam a cq-ra, elvégre a járműves dolog ami lázba hozott bf terén igazán.

Most még csak tizenpár óra van a 4-ben, most kaptam tegnap meg az első unlockokat a lavhoz és ott láttam hogy nem csak sima töltény van a primaryhez, szóval van oka amiért 1:1-ben annyiszor szétkaptál vele :P

(#22466) lofagi válasza zack (#22451) üzenetére


lofagi
addikt

zack és (#22449) HeZzZ: az, hogy azt írtam, hogy 36 éves vagy és ÖREG nyilván nem szó szerint kell(ene) érteni, hanem ahogy írta (#22450) devilinsid3 is, pontosan az számít, hogy mennyi időt tudsz tölteni a játékban. Gyakorlat teszi a mestert nem véletlen mondják. Az meg, hogy tudsz motorozni, szerintem sehogy se lehet összehasonlítani egy pc-s játékkal. Jók a reflexeid? Oké, ki firtatta ezt? Mert én nem azt írtam,hogy 36 évesen xarok lennének a reflexei itt bárkinek is, vagy 30 évesen. Arról van szó, hogy gondolván felnőtt dolgozó emberként nem tudod minden idődet, sőt szerintem minden szabadidődet a játékra szánni. Igazából én nem akarok meggyőzni senkit se arról, hogy (mert az egész innen indult ki) nincsenek csalók a játékban, de azért ne aggassuk már rá mindenkire, csak mert éppen lelőtt. Amúgy is xar a netcode jelenleg a játékban, tegnap is nem is egyszer volt olyan,hogy közvetlen közelről PDW-el teleküldtem a csávót és nem halt meg ő pedig vígan ledarált utána, később pedig 3at egy sorban ledaráltam, szintén PDW-vel. Szóval van ez így. Szerintem csak magadat idegesíted azzal, hogy felbaszod magad rajta, persze mondom ezt úgy, hogy ordibálni szoktam játék közben én is. :D

MÁS:

Működik a HTC One-omon a commander mód! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22467) Gippo válasza lofagi (#22466) üzenetére


Gippo
senior tag

HTC One-on... hogy?? :D :DDD

(#22468) sutyi^ válasza Eagl3 (#22460) üzenetére


sutyi^
senior tag

Az említett eseteknek az ügyességhez semmi köze.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#22469) Gippo válasza sutyi^ (#22468) üzenetére


Gippo
senior tag

Ez a probléma... ez is

Gyakorlatilag random beadja fejre az egy lövéses killt, pedig 50%-ot kellene mindig sebeznie.

[ Szerkesztve ]

(#22470) RichieTri válasza zack (#22447) üzenetére


RichieTri
senior tag

szerintem nem kell elkeseredned.

kb hasonló dolgokat éltek meg én is.
a korral ne törődj :D én 37 leszek és ugyanúgy aktívan sportolok, dolgozom, és elvagyok a családdal mint minden normális ember.

nem szoktam sokat írogatni,de folyamatosan figyelem a helyzetet itt a fórumon.

magamból kiindulva azt tudommondani, hogy azokat az embereket zavarja a legjobban a BF4 bugossága akik a BF3-ba sok időt beleöltek és kellő rutint szereztek.
nekem a 3ban van több mint 2000 órám ésazt kell mondjam, hogy a dinamikája,ritmusa teljesen más. ha úgy próbálok játszani mint ott akkor baromira nem megy.
valaki írta, hogy itt a 4-ben nincsenek frontvonalak,mindenki szaladgál össze vissza.
szerintem ez azért van mert az emberek( velünk együtt) még nem érzik a pályákat nem "lüktetnek" együtt a játékkal.
abban a pillanatban ahogy meglesznek a forró-pontok rögtön megváltozik a kép.

persze a játék még mindig tele van hibákkal. ezt nem vitatom.
az egytár/ember néha tényleg szar, de jellemzően (nálam) ez csak bizonyos szerverekre igaz. én azokat ki is vettem favoritból.na meg persze azokat ahol túl sok a PRO :)

máshonan

szerintem most még nem igaz, hogy mindenki mindennel PRO.
jellemzően egy ember csak 1-2 dologhoz konyít, mivel az fogta meg nagyon.
mikor majd mindenkinek lesz sok száz órája akkor majd ezek nem lesznek annyira zavaróak.
szintén valaki korábban írt a FUT-os brigádról meg, hogy milyen jól tankoztak...hát jól tankozta meg tímpléj, de ahogy forró lett a konzerv rögtön bukták a kört.

végszóként addig amíg nem alakul ki az emberekben az alkalmazkodás játékon belül az egyes szitukhoz addig mindíg lesznek negyon nehéz és nagyon könnyű körök. miután már a többség képes lesz hatékonyan kezelni a feladatokat onnantól kezdve lesz igazán élvezetes a játék.

végszóként az én is úgy gondolom, hogy a játék bugos és néha tényleg nagyon idegesítő/élvezhetetlen, de ha nem szaladok minden sarkon és a lahatő legtöbb fedezéket kihasználva szaladgálok akkor kicsit szebb a stat-om.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#22471) lofagi válasza Gippo (#22467) üzenetére


lofagi
addikt

Itt egy post, apk , obb letölt, megfelelő helyre bemásol a telón és már mehet is a móka! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22472) Gippo válasza lofagi (#22471) üzenetére


Gippo
senior tag

Hmm... több mint valószínű, hogy az én alsó-közép kategóriás telómon nem fog működni. :DDD Csak kíváncsi voltam

(#22473) eugabesz válasza RichieTri (#22470) üzenetére


eugabesz
őstag

Richie.....alapjában hozzátartozik egy emberhez a játékstílus,ezt hozza magával,sokat nem fog változtatni rajta itt sem.Itt és most alapjában a játékkal van probléma.Egy bugos,laggos foscsi, s hiába teszed el a szervert a fav-ba,hogy ez jó,más kiosztást kap az EA master szerveren és már cseszheted is...
A baj ott kezdődik,hogy azt gondolják egyesek,hogy a játszott idő,meg a reflex számít...egy büdös francot számít.A macro,meg a cheat,az számít.Gondolod a tizenéves el bírja viselni ha annyiszor lelövik??Dehogy.Megyen sírni apucinak,vagy netán anyucinak,hogy ezt meg ezt a kiegészítőt meg kell venni,oszt már gyártja is a haveroknak mutogatás céljára a statokat....meg a macro-s egeret,mert az a menő...ő ráér ilyesmivel foglalkozni,mi nem. Szerintem a nem tisztán (tehát valamilyen segédeszközzel) játszók száma már eléri a 20-25%-ot ....nem hiszem,hogy 1-2 % mint sokan hiszik. Na ez az,ami ellen mi akármilyen játékmóddal akarunk harcolni,esélyünk sincs...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22474) lofagi válasza Gippo (#22472) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy tetszik,hogy működik, de (tudom jól) mivel nem ilyen méretre tervezték, ezért volt gondom az ikonok megfelelő helyre húzásával! :D Amúgy baromira tetszik. Bár PC-n nem toltam mostanában, de van valami 15mp-es hackelés az enemy commander felé, hogy addig nem lát semmit, ezt nem láttam eddig PC-n, de mondom nem játszottam már rajta egy 5-6 napja. Arra még kíváncsi lennék,hogy beszélni lehet-e a csapathoz, mert én hallottam őket, illetve csak 1 embert, de gondolom akkor lehetne beszélni is hozzájuk. A jobb alsó sarokban van egy kis mikrofon, amit nyomtam, de nem válaszolt senki sajnos. :D

Most már csak arra leszek kíváncsi,hogy a buszon a rendes nettel hogy fogja bírni. :]

(#22473) eugabesz: Amúgy most viccet félre téve, ti milyen szerverre jártok? Jelenleg én még nem találkoztam olyan emberrel akire biztosan rá tudtam volna mondani, hogy na igen, ezt csaló! Vagy csak egyszerűen el tudom fogadni,hogy vannak nálam jobbak is? ^^

(ez mondjuk nem igaz, mert nincs nálam jobb, de az most nem számít! ;] )

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22475) RichieTri válasza eugabesz (#22473) üzenetére


RichieTri
senior tag

ebben igazad van...sajnos :(((
viszont mégis vannak még szerverek ahol ritkábban bukkannak fel ilyenek.

a játékstílus meg nyilván egy adott emberből ered, DE azért vagyunk emberek mert tudunk alkalmazkodni
sajnos most a szarabb/másabb körülményekhez kell a játékstílust igazítani mert fordítva nem megy :N

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#22476) eugabesz válasza lofagi (#22474) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem azt írtam baszki,hogy a szerveren játszók 20% csíter,az összjátékra értettem,ami persze eloszlik,mert nem hiszem,hogy egy időben játszanak,mind aki csal... :K :U

(am,nincs benne az aláírásomban???...na majd beteszem már...saját szerveren természetesen...kettő is van.)

(#22475) RichieTri:Egy jól adminolt szerver,mint pl. a miénk is,sokat segít...tegnap is írták,hogy a srác lőhetetlen ,ment a levesbe.De ha nincs aktív admin jelenlét egy szerveren,cseszheted....vagy ne adj' isten,pont az admin is csal...akkor meg..

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22477) Gippo


Gippo
senior tag

Nem találkoztam még csalóval... Max úgy, hogy a chat ablakban láttam, hogy bannolva lett. Majdnem 90 óra játék után mondom ezt.

(#22478) Plezs21


Plezs21
tag

Vótmá? One hit kill bug. Még mindig jelen van. Ezért van a sok tradelt kill.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#22479) lofagi


lofagi
addikt

Az amúgy, hogy nem látszódik ,hogy mennyi ticket van hátra az most akkor tényleg nem fog visszakerülni? Vagy mi lesz azzal? Olyan hatalmas nagy probléma azt belerakni? Vagy direkt van kivéve, hogy szopassák a jónépet? Imádok bemenni olyan szerverre ahol már megy a baserape és még kevesebben is vannak a vesztes oldalon...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22480) Gippo válasza lofagi (#22479) üzenetére


Gippo
senior tag

Direkt csinálták, hogy szopassák a jónépet. Ez egyértelmű.

(#22481) Sabre válasza Gippo (#22480) üzenetére


Sabre
őstag

PErsze, mert nem mész be oda ahol 700-100 az állás és megy a pakolgatás az auto által a nyerő oldalról a szopóra - hány ilyen kört szívtam be 3-ban, számát sem tudom... Se ez, se az nem jó.

(#22482) Gippo válasza Sabre (#22481) üzenetére


Gippo
senior tag

Szarkazmus volt.... azért vették ki valszeg, mert nem működött rendesen.....

(#22483) RichieTri válasza eugabesz (#22476) üzenetére


RichieTri
senior tag

ja..
tegnap jó volt az IRAM.

sztem meg a csalók majd úgyis kikopnak.vszeg hamarabb megunják mint a becsületes játékosok.

az adminos csaláshoz:
mosst, hogy van commander meg spectacor mod. simán megtehető, hogy valaki átmegy a másik oldalra és szépen jelenti a haveroknak, hogy ki hol van. aztán meg megy a csere :((

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#22484) lofagi válasza RichieTri (#22483) üzenetére


lofagi
addikt

elég utópisztikusnak hangzik az, hogy csalók kikopnak! :D lehet ki lesznek bannolva, de úgy is lesz helyettük más

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22485) kisza25 válasza Sabre (#22465) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gyorstalpaló LAV-hoz: van rá reaktiv armor ami csökkenti a sebzést+ egy active protection, amit ha benyomsz kb 5másodpercig felrobbantja a beérkező rakétákat, tegnap volt olyan, hogy egy csatából másik LAV-al 100%-osan jöttem ki, mert elmozogtam, meg az egyik TAW-ot aktive protection levédte:)
a primary wapon nem igazán sebez nagyot járműre csak 2HP-t vesz le annak inkább a gyalogság ellen van(lenne szerepe) de azok ellen sem igazán hatékony, van hogy 12-böl tudok egy gyalogot kiszedni, gyalogok ellen a ZUNI a leghatékonyabb és az járművekre is elég szépen sebez azt hiszem 5HP-t, van belőle 8db+8db ami elég hamar betöltődik, viszont tank ellen már az is kevés, mert hamarabb lő belém 4-et mint amíg belesoroznék mindent, ott általában a második 8-as ZUNI után egy rpg-t kell beletolni, persze jól kell időzíteni a kiugrást, meg persze jó lenne, ha arra szállna ki amerre éppen nézek:P
vagy ahol sok a tank TAW-ot kell betteni secundarynak,
sok gyalognál primaryba érdemes a canister-t beállítani secundarynak meg a zuni-t, de a canister páncélost nem sebez, csak sima járműveket

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22486) JamesHun válasza Gippo (#22477) üzenetére


JamesHun
addikt

azért én láttam már nem 1 gyanús esetet
és nem kell az auto aim re gondolni mint egyetlen csít
elég az alap látja hol vagy és sarkon befordulva 1 mp és már kapod is a fejest

de gyilkoltam már én is olyat, hogy ha ezt ellenem teszik meg tuti lecsitelem
börtönös pálya kinti részében hóvihar effektnél akkora fejest lőttem alap fegyverrel negyed pályán át, hogy öröm volt nézni (nekem)
pedig csak bespotolták és próbáltam arra lőni rövid sorozatokat és fejes lett a vége (meg másik 2 társának is utána)
igaz az összes lőszerem ráment, de ők ezt nem tudták :D

SeriesX: JamesSHun

(#22487) Gippo válasza JamesHun (#22486) üzenetére


Gippo
senior tag

A spot rendszert igazán átdolgozhatták volna amúgy.... Tudom... játsszak hardcore-t... de akkoris túl nagy segítség a 3d spot. De a minimap spot is érdekes... bespotolom az ellent és elmegy, megpróbál más oldalról előjönni... én azt látom a minimapon attól függetlenül, hogy valszeg őt nem látja egy csapattársam sem... senki... ez mire jó?? :S

(#22488) fogirobi


fogirobi
senior tag

Hogy elcseszték ezt az AEK-t is... A 3-ban imádtam, de itt egy használhatatlan sz*r! :D

(#22489) lofagi válasza fogirobi (#22488) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem még mindig az a kedvencem :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22490) Plezs21 válasza fogirobi (#22488) üzenetére


Plezs21
tag

Nem olyan használhatatlan az.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#22491) Gippo válasza fogirobi (#22488) üzenetére


Gippo
senior tag

Lett rajta recoil és már használhatatlan? :DDD

szerk: jó, tényleg nehéz kezelni.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22492) Sabre válasza kisza25 (#22485) üzenetére


Sabre
őstag

Hát ez némileg eltér a 3-ban használt LAV beállításaimtól :D :R

Igen, néztem mikor 100 volt neked a tow lövedék után mert egy tankkal karöltve szétkaptatok seperc alatt... :D
De akkor ez magyarázat. Igen néztem az active protectiont de még van addig némi begyűjtendő XP :D

Ahogy nézem, a felszerelések és azok válogatása összetettebb lett.
Bezzeg a 3-ban tow, reactive armor és füst és ereszd el a hajamat volt... :)

szerk.: canistert a 3-ban a tankoknál használtam amig nem lett rá update, durván lehetett vele a gyalogosokat írtani.

[ Szerkesztve ]

(#22493) fogirobi


fogirobi
senior tag

Az nem kifejezés, hogy nehéz kezelni! :D
Most az AUG-ra függtem rá Assaultnál, az nagyon adja, meg ezt az ACE-t akarom unlockolni, sokan azzal tolják és azt írják, hogy elég jó...

(#22494) Gippo válasza fogirobi (#22493) üzenetére


Gippo
senior tag

én az m416-ra, de már csak azért, mert sok unlock megvan hozzá... ha nem vagyok bespotolva, FLIR sight plusz füst tud működni, de úgy érzem, hogy sajnos ha már be vagyok spotolva, azt nem szünteti meg, ugyanúgy megölnek füstön keresztül... ezért mondtam, hogy át kellene dolgozni az egész spot rendszert.

(#22495) Xaels


Xaels
félisten

Vannak qrva nagy érdekességek. Tegnap X-eltem a sráccal, nem is ez a vicces hanem hogy nálam azt mutatta, hogy 75%-on volt az élete amikor lelőtt. Megkaptam a Payback bónuszt meg a HS bónuszt. Alulmaradok P90 meg PDW-R el szemben AEK-el közel- és hosszútávon. De M416 vagy AUG-al is bukta sokszor.

A spawn rendszer egy okádás. Megszületsz az út közepén minden fedezék nélkül, szinte ki sem nyílik a szemed de már halott vagy. Flood Zone-on van létra amin tegnap 3-szor nem sikerült felmászni, a tetején megakadt valamiért, másikon simán ment. De ezen a fostaliga pályán a tetőn minden szar apróságon fennakadsz, néha a törmelék úgy rángat, hogy célozni alig lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22496) Gippo válasza Xaels (#22495) üzenetére


Gippo
senior tag

(#22497) Xaels válasza Gippo (#22496) üzenetére


Xaels
félisten

Az :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22498) mcwolf79 válasza Xaels (#22495) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azon a létrán már a kezdetek óta nem lehet felmenni.
Biztos csak dísz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22499) DieHard válasza mcwolf79 (#22498) üzenetére


DieHard
senior tag

Nekem egyszer összejött. De utána erősen kerültem :D

(#22500) fogirobi


fogirobi
senior tag

Az miért van, hogy nálam nem számolja el a boost-ot? Vagy csak én nézek el valamit?
A map végén amikor van az értékelés, megkapok minden pontot, majd írja a boost-ot és kiírja rá, hogy 10 000 valamennyi, de ott nem mutatja, hogy hozzá írná, amikor kilépek battlelog-ba, ott se látszik, hogy hozzá írta volna... Vagy ezt külön külön a cuccokra adja a boost-ot és a végén mutatja, hogy mennyi volt összesen?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.