Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24401) Gergosz2 válasza k.zozo. (#24397) üzenetére


Gergosz2
veterán

bc2 ben volt nekem ilyen bug .bár nekem nincs xonar dg-m. Néha minden visszhangzott de egy reconnect után megjavult. Nem tudom segít-e ez bf3ban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24402) Mukorka válasza #21346560 (#24398) üzenetére


Mukorka
addikt

Ahogy ez ellenfél legjobb 3 emberét látom nem, itt nem volt mitől félned.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24403) #21346560 válasza Mukorka (#24402) üzenetére


#21346560
törölt tag

Néha én is kifoghatom :P

(#24404) Xaels


Xaels
félisten

[link] Néha nem kell TS/Skype/Ventrilo sem ahhoz, hogy egy jó Squad lehengerlő csapást mérjen a másik oldalra :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24405) madgie válasza Xaels (#24404) üzenetére


madgie
titán

Dikk, mi a picsa, be akartam jelentkezni, erre ezt írja a Battlelog: "Too many failed logins, you have been blocked". Mindezt egy próbálkozás után, a jó jelszavammal. Valaki be akart jutni, vagy be is jutott? Faszavón'.

szerk: hát ez hülye. Másodikra belépett, ugyanazzal :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24406) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na ma találkoztam egy elég érdekes,és bosszantó bug-gal. Spawn-olnék,errefel hirtelen átvált az egyig ellenfél 3rd person nézetébe. Én forgolódok,mint az állat,látom a minimapon,hogy mozgok, de Én az ellenfelet sasolhatom :W :W :W :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24407) BandiHUN válasza Laraxior (#24400) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én simán csak megmutattam a mappát,hová tettem vista alatt,és restart után ready to install is lett a gém... :U semmi gond nem volt,szerintem mennie kell a dolognak másnak is.Másik oprendszer végülis akár egyenértékű egy másik géppel.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24408) Gergosz2 válasza mcwolf79 (#24406) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem olyan szokott néha lenni hogy spawnnolok és két másodperc múlva meghalok, majd írja hogy bad luck .wtf? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24409) H.Ezredes válasza Gergosz2 (#24408) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az LOL :DDD :DDD mondom majd 1-3 patch után lesz jó/vagy akkor sem ?!?!?! :F :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#24410) BandiHUN válasza Gergosz2 (#24408) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ilyen nekem is volt már,lehet random kisorsol egy-egy suicide-t a játékosok között :DDD
A patch-oknak meg először jönni kéne,gondolom nem csak engem zavar,hogy nem jön semmi,mert legalább kísérleteznének javítani ezt-azt,ott a battlelog,lehetne könnyen visszajelezni,stb...1 hónapja kint a game,igéret jött+origin és battlelog refresh,ami kábé nem véltoztatott semmit.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24411) Edem05 válasza Gergosz2 (#24408) üzenetére


Edem05
őstag

Lehet valaki azzal szórakozik a kezdőn, hogy beszáll egy kocsiba és amikor oda ér hozzád akkor kipattan belőle a guruló kocsi meg csak úgy elüt... ekkor jön a bad luck felirat :(( Velem is megcsinálták már párszor :(((

[ Szerkesztve ]

(#24412) Malachi válasza Gergosz2 (#24408) üzenetére


Malachi
addikt

nálam a "legviccesebb" bad luck a seine crossingon volt, meccs eleje, indul 32 amerikai, a tankkal meg az első sarkon ráment valaki egy bokorra, vagy rúdra, de igazából semmi nem volt ott, a lényeg az, hogy simán felrobbant. csak úgy. és magával vitt mindenkit, aki körülötte állt. bad luck, haha.

(#24413) Gergosz2


Gergosz2
veterán

á meg az ejtőernyő egyszerűen tragikus :DDD

ha nem túl nyagy magasságból ugrok ki nyomon a space-t hogy nyissa ki és ki is nyitja de ha földet érek meghalok :D

(#24410) Lorenzo9

lehet szívrohamot kap a katona:D

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24414) k.zozo. válasza Gergosz2 (#24401) üzenetére


k.zozo.
tag

Egyenlőre semmi sem segít, lehet hogy 1 új hangkártya drivert kell várnom. Alaplapival is el lehet játszani mondjuk az sem szól rosszul, csak ha már van a Sennheiser fejhallgatóm...

[ Szerkesztve ]

(#24415) Gergosz2 válasza k.zozo. (#24414) üzenetére


Gergosz2
veterán

jogos. Én alaplapival tolom és teljesen megvagyok vele elégedve.
Battlog fórumában nézz körül hátha van rá valami megoldás.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24416) M3oH válasza oriic (#24390) üzenetére


M3oH
addikt

Kaptam en is emailt. Par reportot en is nyomtam a heten. Jo latni, hogy foglalkoznak vele.

(#24417) ProEvoFan válasza M3oH (#24416) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez jó hír
mindegyik embert banolták, vagy csak jelezték emailban hogy foglalkoznak a bejelentéseddel?

(#24418) rankesz válasza ProEvoFan (#24417) üzenetére


rankesz
veterán

Igen,erre én i kíváncsi lennék. Jelentettem egy Mberkét jó egy hete, meg még páran innen a fórumról, de nem találom a hozzászólást, pedig megnéztem volna játszik-e még

(#24419) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Valamire nagyon ráflashelt a srác :DDD :DDD :DDD

(#24420) M3oH válasza ProEvoFan (#24417) üzenetére


M3oH
addikt

Ennyi all az emailben:
Hello,

We would like you to know that we received your petition and are currently investigating it. Due to our Privacy Policy, we cannot contact you concerning the outcome of the investigation, but please rest assured that we will take appropriate action.

Nincs pontos nev. Itt es SG forumba belinklet gyanus emberkeket reportoltam csak.

Otthoni bongeszom talan megjegyezte az urlt, megprobalom visszanezni majd.

[ Szerkesztve ]

(#24421) Xaels válasza rankesz (#24418) üzenetére


Xaels
félisten

Én nézegettem és van aki eltűnt a listáról akit jelentettem. :K Igaz így is maradtak még páran, de ha ez így működik akkor minden tiszteletem a Dice-nak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24422) bognar110 válasza Mukorka (#24376) üzenetére


bognar110
őstag

Nekem is volt már jobb csak szerintem azzal volt a bajuk hogy álltam párszor egy helybe (nézelödtem) aztán elkezdett valamelyik lőni megfordultam gyors aztán fejes, ezt eljátszottam jó párszor.

(#24423) Laraxior


Laraxior
titán

1030 revives :Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24424) odorgg válasza cettlee (#24399) üzenetére


odorgg
addikt

Csak a data mappát másold át Batlefield 3 mappába, így 15Gb-ot megspórolsz a letöltésben. ;) Sajna az egészet nem lehet csak úgy átmásolgatni :(

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#24425) BandiHUN válasza Laraxior (#24423) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C :Y asszem én is rágyúrok már lassan,kis metrózás ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24426) Laraxior válasza BandiHUN (#24425) üzenetére


Laraxior
titán

24-7-Grand-bazaar-UK-server

itt csipegettem össze :D Megyek mindig a tömeg után, hajigálom a medkitet, és fegyver helyett defibrillatorral mozgok :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24427) SzlobiG válasza Laraxior (#24423) üzenetére


SzlobiG
félisten

Élesztő droid. ;]

(#24428) H.Ezredes válasza SzlobiG (#24427) üzenetére


H.Ezredes
őstag

;] :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#24429) Laraxior válasza SzlobiG (#24427) üzenetére


Laraxior
titán

Valamiben jeleskedni kell, ha már killben nem nagyon :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24430) PeetR válasza Laraxior (#24429) üzenetére


PeetR
aktív tag

Megy az is neked ,ha arra figyelsz. ;)

(#24431) ProEvoFan válasza Laraxior (#24423) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

mindjárt kedvet kapok a medic-hez:)
eddig 99%ban ez engineer-el játszottam, itt az ideje a váltásnak

(#24432) Laraxior válasza PeetR (#24430) üzenetére


Laraxior
titán

:B

ProEvoFan: Én fordítva :) Kék a köröm, csak egy pici okkersárga van benne :D
Aszittem tudok boldogulni az ilyen agyrém mapokon RPGvel.. hát a Medic kifizetődőbb :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24433) ProEvoFan válasza Laraxior (#24432) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

én szoktam használni az RPG-t
mikor meglátok egy csoportos tömörülést, még szép hogy beküldök egy RPG-t ;]
aszem' eddig a rekord a párizsi pályán 5 kill (multi kill)
most ne utáljatok :DD

(#24434) H.Ezredes válasza ProEvoFan (#24433) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ilyen nekem is volt metro-n :D beküldtem RPG-t és helyből 4-en oda lettek illetve nem tudom mennyien mert egyszerre csak kettőt hoz föl utána rögön még föl hozott kettő tehát a 4 a minimum :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#24435) kovsol válasza ProEvoFan (#24433) üzenetére


kovsol
titán

nekem 6-os multi kill volt a rekord egy rpg lövéssel :))

May the Force be with you!

(#24436) EczkE


EczkE
addikt

Csak én szívok mostanság? Ha indítok egy multi meccset vagy indításnál kifagy a játék, vagy 5 perc után ledob a szerver. :W

Asszem mindenféleképpen!

(#24437) FELHO76 válasza EczkE (#24436) üzenetére


FELHO76
csendes tag

Én is ezzel küzdök... :W :W

-<Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?>- BF3/BF4 Origin: felholo

(#24438) whiteman0524 válasza Laraxior (#24400) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Jah, pont ezzel szenvedtem ma délelőtt én is. Este lehúztam egy másik gépre mert elég sok idő mire lejön nekem 11 giga. Reggel át akartam egy másik gépre de nem működik, szóval most szedhetem le az egészet megint :W

(#24439) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Ha csak a kulcsot veszem meg a játékhoz (orosz verza), akkor elég lesz egyszer letöltenem a játékot? Azaz, reinstallnál ugye nem kell mindig újra letölteni a gémet? Egyszerre több gépre is fel lehet rakni a játékot?

Thx. :R

Meizu MX3 32GB

(#24440) Gergosz2 válasza kutkut (#24439) üzenetére


Gergosz2
veterán

reinstallnál vegyesek a visszajelzések: valakinek újra le kellett tölteni az egészet , valakinek nem.

több gépre is telepídheted de csak egy gépen használhatod egyszerre.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24441) whiteman0524 válasza Gergosz2 (#24440) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én úgy láttam hogy az általános beállításoknál (8.3.7-es Origin) van egy olyan lehetőség hogy : Telepítőfájlok megtartása a játékok telepítése után. Ez alapértelmezetten nekem nem volt engedélyezve, de én bepipáltam biztos ami biztos. Ha nem muszáj még egyszer én se akarom majd lehúzni ha újra kéne rakni. Gondolom hogy nem árt ha a kolléga is belövi ezt az opciót.

(#24442) Gergosz2 válasza whiteman0524 (#24441) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem dobozos van :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24443) kutkut válasza whiteman0524 (#24441) üzenetére


kutkut
addikt

Köszi mindkettőtöknek! :)

Meizu MX3 32GB

(#24444) Hooper válasza Mukorka (#24376) üzenetére


Hooper
őstag

legalább valaki végre rájött h csalsz :DDD

(#24445) harry3 válasza whiteman0524 (#24441) üzenetére


harry3
őstag

Én is így csináltam és üres a mappám, ahová mentenie kellett volna.

(#24446) #21346560


#21346560
törölt tag

Azért ne kövezzetek meg :D videó

[ Szerkesztve ]

(#24447) Laraxior válasza #21346560 (#24446) üzenetére


Laraxior
titán

:Y óriási :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24448) L4mie válasza #21346560 (#24446) üzenetére


L4mie
veterán

Poén :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24449) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

mondanátok olyan progit amivel figyelni lehet a vga kihasználtságát?
(kikéne deríteni mi a limtes a a memó vagy a vga :U )

(#24450) killer095


killer095
őstag

[link]
Nézzétek meg majd lesz teljes múvi:D
Véleményeket!

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.