Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23101) Xaels válasza keszegduda (#23059) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs Sniper kaszt! Recon van. Lehet vele előre menni, lehet vele akciózni, erre Soma barátom statisztikája, amit már feljebb linkeltem, nagyon jó példa. Ő simán jön velem Recon-ként a csata közepébe és rá merem bízni a hátam. Az, hogy itt nem random halnak kézfej meg hasonló találatokba egy távcsöves puskából nem azt jelenti, hogy szándékosan le van gyengítve. Meg kell tanulni fejest lőni, esetleg a pisztolyt használni "közel"-harcban. Az M40A5-ös sniper puska ugyanazt a NATO töltényt használja mint az M240B LMG amitől ugyanúgy nem esik senki össze elsőre közelről. El lehet rajta gondolkodni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23102) sittes79 válasza janihunk (#23096) üzenetére


sittes79
addikt

Fórumon olvastam valahol, hogy érdemes feltenni mindig az újabbat, én sem tudtam, hogy frissít vagy nem frissít..

(#23103) pohár


pohár
félisten

juuuuuuj de jót daráltam a bazáron, előtte meg seine crossingon :))
bazáron egy gránáttal csináltam egy triple killt, nagyon jól ment, csak úgy repkedtek az rpg-k :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23104) HS 2142 válasza creedszl (#23097) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is kérdeztem tegnap, de nem akadt jelentkező. Én viszont szívesen játszanék, felvettelek.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#23105) creedszl válasza HS 2142 (#23104) üzenetére


creedszl
aktív tag

még nem látom,milyen néven nyomod?

Hulligaaan

(#23106) Def26 válasza madgie (#23085) üzenetére


Def26
félisten

ÁÁÁ Kidobott. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23107) madgie válasza Def26 (#23106) üzenetére


madgie
titán

Ki. Volt néha olyan köröm, hogy 4 killt alig tudtam összeszenvedni, nagyon nem ment :( Ellenben neked meg nagyon jól :)

(#23108) Def26 válasza madgie (#23107) üzenetére


Def26
félisten

Csak szerencse. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23109) intercooler


intercooler
őstag

Újabb probléma: Egér

Mihelyt elindul a játék, szép folyamatossan felhuzza az egeret, magyarul az eget látom.Jelen esetben a metro tetejét, és már le is szedtek forgásra úgy ahogy reagál :W Multiba is sz@r
Ezmiez?

(#23110) pohár válasza intercooler (#23109) üzenetére


pohár
félisten

joystick miatt van

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23111) intercooler válasza pohár (#23110) üzenetére


intercooler
őstag

Oh hogy erre nem gondoltam :W Ez az én esetemben a g25 lesz akkor, joy nincs :N

kösz :R

(#23112) pohár válasza intercooler (#23111) üzenetére


pohár
félisten

próbáld meg azzal, hátha menne :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23113) M3oH válasza madgie (#23107) üzenetére


M3oH
addikt

En csinaltam ma 3-18-at. Bar igy is 5ik voltam a vegen a csapatban. Heal, revive, flag adott pontokat. Ez nem az a jatek nekem sem, ahol mostanaban 1 fole megy a k/d. DE nem is az a fontos :)

(#23114) madgie válasza M3oH (#23113) üzenetére


madgie
titán

Nekem rohadt nagy pechem volt ma mindig, olyanok voltak, hogy az agyam eldobtam.

(#23115) Def26


Def26
félisten

Most ment 300 fölé a pont /percem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23116) intercooler válasza pohár (#23112) üzenetére


intercooler
őstag

Hát még a jármüveket esetleg ;] :DD Amúgy ez volt a gond valóban :R

(#23117) Laraxior válasza madgie (#23114) üzenetére


Laraxior
titán

Ne, vagy egyedül a mai napot letudtam 1 óra game-el. Ez nem az én napom... Pedig melóban mindig azon jár az agyam hogyha hazaérek tolom a game.t Nah ez ma nem jött be :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23118) Źşë'


Źşë'
addikt

beszélgettünk a score/min ről... volt egy vesztes cq köröm, úgy éreztem mintha csak én mennék zászlót foglalni... nem csoda.. :U - főbázisra teremtem le tank miatt, mert még egyedül enginerrel szart sem érek járművek ellen, nem mintha többen sokkal jobb lenne a helyzet... :U futok hátra a tankokhoz, látom páran körül vesznek egy eod robotot, gondoltam biztos csodálkoznak rajta h mi az.. elvittem a tankot, de sokra nem mentem egyedül, vesztettünk, jött a köv map.. metro rush, védőben voltunk, letermek, erre látom h 2 anyaszomorító ott statpaddingol a robottal, akkor esett le h a kis tetvek miatt éreztem azt amit az előző körben, odamentem, az egyik lőtte - másik javította.... röhejes az hogy egy javításért sokkal több pont jár mint pl gyógyításért... bc2 ben valahogy balanced volt, vagyis majdnem mert ott a supportnak ért keveset az utánpótlása.. mikor megláttam őket - szemöldök ráncol, fegyó célra tart, és ment beléjük az ólom!

szóval ez a score/min csak ennyire mérvadó... felelőtlenség azt mondani hogy ha az jó valakinek akkor megtesz mindent a csapatért, hát egy nagy szart tesz meg... :U előtte nem javítottam tankot, mert valahogy nem került a kezem közé egy darab sem, mert mindig elvitték az orrom elől.. erre mikor nekiálltam javítani (elkezdtem 0-ról!!), kapásból felment a s/m 281 ről 310re, csupán másfél kür alatt!! szóval ez enyhén izi.. :U

itt lehet is látni milyen szép k/dvel a pontszám első helyezettnek :W

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23119) Xaels válasza madgie (#23114) üzenetére


Xaels
félisten

Én múltkor voltam így amikor arra mentem, hogy az általam használt 3 kasztra meglegyen a medál és az engineer-t kellett erőltetni, mert már csak az volt hátra. Még a járműves pályákon sem tudtam érvényesülni, folyamatosan estem-keltem pedig nem szokásom. Amióta meg van a medál azóta nincs ilyen hála az égnek.

(#23118) Źşë': egyáltalán nem ad több pontot. Heal 20 - Squad heal 30, Repair 20 - Squad Repair 30. Csak ugye egy tankon könnyebb javítani egy csata közepén, bár egy Metro CQ-ban a lépcsőnél ledobsz egy MedKit-et akkor úgy pörögnek a pontok, hogy nem látod a fél képernyőt mert folyamatosan dobja fel a Heal feliratot. Na meg egy Revive 110 pont. TK mentes mapon meg nem tudnának így statpaddingolni...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23120) Gergosz2


Gergosz2
veterán

a skillt hogy számolja ki? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23121) Def26 válasza Źşë' (#23118) üzenetére


Def26
félisten

Ne vedd már el az örömöm. :DDD Egyébként én mineokat szórok ezerrel, ezek többnyire bejönnek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23122) Źşë' válasza Xaels (#23119) üzenetére


Źşë'
addikt

egy tankot folyamatosan tudsz javítani (és lejön egy tank javításból 800 feletti pontszám...) egy embert hilelni meg csak akkor ha sebződik... de leginkább meghal... és hozzá férkőzni meg nem lehet a tűzharcban, mert akkor én is meghalok :U könnyű jó s/c csinálni vele, ott a bizonyíték, tehát az az állításod egyáltalán nem igaz hogy "KD magas. SPM meg vicc? Ha jól megy lazán 400 felett kéne lenned ilyen KD-vel" ha megnézed a statomat, mind1ik kaszttal uannyit játszottam majdnem, nem voltam enginerrel sokat, nem is szólva arról hogy nem használtam a javítás lehetőségét, célkitűzésnek pedig azt tartom hogy megyek zászlókért ill. mcomokért... amúgy is a k/d nek semmi köze nincs az s/m hez mint ahogy azt írtad... s/m leginkább azt adja meg hogy mennyire vagy aktív a játékban, ez meg lehet negatív (statpadd) és pozitív (csapatsegítő)... k/d meg hogy mennyire mész a cél érdekében (leamortizálva az ellenséges csapat tiketjeit) (rushban meg ami mérvadó az az hogy hány mcomot semmisítettél meg, de egy pici köze van annak is hozzá h mennyire tudod levédeni az adott területet a csapatodnak, ahhoz hogy beélesítse az mcomot), mennyire hajtasz... :U
szummázva én cq párti vagyok, ott meg ezek után érthető hogy jobban kell irtani az ellent, ill, foglalni a zászlót, mert ez a Lényege!

(#23121) Def26 nem áll szándékomban, de amit Xaels írt az hülyeség, és enyhén sértő is (fikázás)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23123) Viper26


Viper26
nagyúr

Fent voltam egymás után 7-8 szerón hihetetlen ami megy komolyan mondom.Kempelés egy kis rpg tunkolással fűszerezve, az gyakorlatilag természetes, hogy a csapattársaid szarnak rád.Eléggé kiábrándító a helyzet, arról nem is beszélve, hogy a pénzünkért mit kaptunk technikai szinten. :(

iPhone 15 Pro | AW S9

(#23124) Xaels válasza Źşë' (#23122) üzenetére


Xaels
félisten

Egy tankot addig tudsz javítani amíg sérül(t) vagy nem melegszik túl a hegesztőd... Ha nem sérül ugyanúgy nem fogsz rajta pontot szerezni, ugyanúgy kell neki a hit mint egy gyalogosnak, hogy gyógyíthasd. szarkazmus: A tank esetében mindig fedezékben vagy és nem lőhetnek el azon nyomban ahogy kiszállsz :U Ész nélküli tank javítással sem fogsz, jó SPM-et csinálni mert pillanatok alatt kilőnek, illetve ha egyedül vagy a tankkal akkor sem kapsz érte pontot, ahhoz is legalább 2 ember kell és az egyiknek mindenképpen bent kell ülnie.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23125) Def26 válasza Viper26 (#23123) üzenetére


Def26
félisten

BC2 is ugyanez. :( Amíg el nem érik az emberek a max. szintet addig ez megy. Utána már fontosabb a csapatmunka.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23126) Gergosz2 válasza Xaels (#23124) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért itt egy huzamban majdnem 0 életről meglehet jevítani a tankot. Bc2 ben nem lehetett.

nem tudom ti hogy vagytok vele de az a vehicle disable dolog nem nagyon jön be.
Jó adja a pontot rendesen , de azért mégis legyen már nagyobb kockázata hogy tankba ülsz. Itt amikor már nem megy fogod magad és szépen megpattansz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23127) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali...
Valaki tud valami arról ,hogy Caspian Border-en a tornyot le lehet-e rombolni?
Mert a trailerbe le rombolták

(#23128) Źşë' válasza Xaels (#23124) üzenetére


Źşë'
addikt

egy csapattársamhoz csatlakoztam... és az ő tankját javítottam, azért kaptam sok pontot a javításért, mert mire megmurdel egy jármű, lemegy a nap, volt sok időm míg a tűzharc folyt, és kb csak abban az egy tankcsatában szedtem össze 1000 pont felett... kb 2-3 perc leforgása alatt - >> még csak nem is volt squadtárs.... és ennyi lejött
a hegesztő pisztoly meg elég jól bírja a strapát, míg bc2ben kb 30-40% ot tudtam javítani, itt legalább 50-60at!!

"ugyanúgy kell neki a hit mint egy gyalogosnak, hogy gyógyíthasd." ez milyen igaz, és akkor az infantry is úgy harcol hogy face 2 face?! te meg dugdosod a segge alá a medboxot hogy nehogy összeessen, mert akkor még téged is lelő az ellen :C csupán végig kell logikusan gondolni az egészet....

(#23126) Gergosz2 egyet értek, annyira kellett ez ide mint az adóemelés - tiszta szánalmas egy dolog

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23129) HollyBoni válasza Tompo92 (#23127) üzenetére


HollyBoni
veterán

Egy icipicit olvasni kéne,ott van a videó alatt:

Update: CAN OMLY BE DONE ON RUSH MODE.
Only available in the retail game.
You have to cut every string that holds the Radio Tower and then blow it up.
Sub for battlefield 3 gameplay and updates.

Szerk: High five :DDD

Szerk2: Nem rossz. :DDD

Jók a related videók! :K

[ Szerkesztve ]

(#23130) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

BF3-at hogy lehet eladni? :)

⭐ Stella

(#23131) Źşë' válasza radi8tor (#23130) üzenetére


Źşë'
addikt

origin accoddal együtt :s elég tré ez is, de manapság erre mennek rá a játékgyártók... ne tudd eladni.. és ne lehessen venni használtan :S

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23132) radi8tor válasza Źşë' (#23131) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak BF3 van rajta. Vihető részemről :)

⭐ Stella

(#23133) Xaels válasza Źşë' (#23128) üzenetére


Xaels
félisten

Én tankkal sem szoktam egy helyben állva F2F tolni és a javítást is mindig úgy végezzük, hogy az Engineer-nek legyen fedezéke(és nem a tank mert ha robban akkor most már viszi a körülötte állókat is rendesen). Egy kis ész nem árt és akkor sokáig a segged alatt marad az a tank.

Az meg, hogyha valaki kirohan a placc közepére és ellövik természetes, hogy nem megyek utána, ahogy a tankra sem fogok rárohanni szerelni ha a semmi közepén megáll és 360°-ban kapja a hitet.

"egy csapattársamhoz csatlakoztam..." - Máris próbáltatok/próbáltál csapatban dolgozni és kaptad a pontot. Lehet Frag-elni ész nélkül is, de mint láthatod, ha segítesz a csapattársaknak jobban pörögnek a pontok. Ez igaz az Assault-ra is. Ha úgy játszotok és ésszel közlekedtek akkor a MedKit és a Defi is pörgeti a pontokat és könnyebben haladtok objektíváról objektívára, ha nem kell mindig a respawn-ra várni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23134) HollyBoni válasza radi8tor (#23132) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem jött be a játék,azért adod el?

(#23135) Cybertrone válasza HollyBoni (#23134) üzenetére


Cybertrone
veterán

MW3... nem mindenki bírja a nagy pályákat, de ő ezt már itt kifejtette... Nem jön be nem jön be, gameli azt ami tetszik neki! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23136) radi8tor válasza HollyBoni (#23134) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon nem. Lehet bennem a hiba, de csak a tankot, heliben a tüzér szerepét kedvelem. Nagyon nem jön be ez a BF3 feeling. Sokan dicsérték azért vettem meg.

⭐ Stella

(#23137) Mukorka válasza radi8tor (#23136) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem kicsit próbálj meg még játszani, hátha jobban belejössz. Nekem az első 20 óra után egyre jobban tetszett pedig az elején még kételkedtem.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23138) keIdor válasza radi8tor (#23136) üzenetére


keIdor
titán

Nekem igy sikerult raszeretni: probalj meg keresni elsonek egy 32-es szerot, Damavand Peak, rush. Nincs tank es heli is csak asszem 1db.

Nezz ra igy, ha igy se, akkor sajnos mas jon be es kesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23139) radi8tor válasza keIdor (#23138) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyszerre úgyis csak egyel játszom, és CoD-ot legalább ismerem. ;]

⭐ Stella

(#23140) keIdor válasza radi8tor (#23139) üzenetére


keIdor
titán

Amit irtam az is olyan amugy mint a CoD, porgos, ezt hianyoltam regebben. Grand Bazaar meg durvabb.:D Mi daralas megy ott...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23141) Benhill válasza Viper26 (#23123) üzenetére


Benhill
senior tag

Én valahogy nem egészen ezt tapasztalom. Rpgvel eddig jó ha 2x megöltek.
Csak csipások vannak néha, hogy azt sem tudom honnan. Próbálok nem a nyílt utcán futni és akkor nincs gond.
Csapatmunka az tényleg nem az igazi, de tdm-be általában együtt van a csapat, vagy ha nem, akkor velem tuti jön valaki általában, vagy én megyek valakivel. Többször előfordult már hogy elvitte a gyerek járművet, és meg egyet belelőttem és visszajött értem. Akkor nem túlzok, de minden körben legalább 1x feléleszt valaki. Nekem eddig semmi bajom a gammával, azon kívül hogy néha kilép magától.

(#23142) radi8tor válasza keIdor (#23140) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Darálást nem élvezem, inkább a taktikai játékmódot (pl S&D), ami hiányzik innen. Nincsenek körök, következmények nélkül hentel mindenki mindenkit.

⭐ Stella

(#23143) Tompo92 válasza HollyBoni (#23129) üzenetére


Tompo92
senior tag

Tehát Rush-módba végig kell menni a mapon?
És akkor dől le?

[ Szerkesztve ]

(#23144) Edem05 válasza keIdor (#23140) üzenetére


Edem05
őstag

Hát tényleg elég nagy a dara azon a pályán... Én találtam is magamnak egy HMMWV-t :D

(#23145) Dantenero72 válasza Xaels (#23101) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Jah csak lemerem fogadni hogy a M40A5 sokkal nagyobb erővel lővi ki a töltényt mint az M240B,ergo a sebessége sokkal gyorsabb->távolabbra ellehet lőni vele->impact ereje sokkal nagyobb pl.: az M240B csak beleáll a koponyádba mig az M40 egy szép nagy lyukat hagy a fejeden. Marmint szerintem ez igy mukodik a valóságban.

(#23146) Mukorka válasza Tompo92 (#23143) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem. Amit írt azt jelenti hogy el kell vágni az összes drótot ami tartja az antennát és utána C4-el fel kell robbantani .

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23147) harry3 válasza Mukorka (#23137) üzenetére


harry3
őstag

Én is nagyon nyűglődök rajta, kicsit furcsa megint játszani, de egyre inkább jövök bele. Az elején a BC2-t is ki tudtam volna vágni, szenvedés volt a 1X szintig, utána meg megszerettem, először csak SD-et játszottam(COD hatás) és rühelltem a rusht, utána meg annyira rászoktam a rush-ra. Hátha megint belejövök, ma hiba nélkül tudtam játszani, aminek örültem, reménykedek, hogy javítással még jobb lesz az egész, bár az Origin nagyon furcsa nekem.

Más is észrevette, hogy fakók a színek a játékban? Szerintem néhol eléggé pl. Operation Métro, olyan mintha rajzolva lenne a grafika.
Coop-ot szívesen kipróbálnám, ez lenne az első, láttam már írták páran.

Edem05: 42 :Y már találkoztam 1-2 ilyen szintűvel. Durván nyomjátok.

[ Szerkesztve ]

(#23148) Tompo92 válasza Mukorka (#23146) üzenetére


Tompo92
senior tag

Azzal már próbálkoztam..és egyetlen egy drótot se tudtam kirobbantani helyéről.

(#23149) radi8tor válasza Edem05 (#23144) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meg se állj 100-ig!

⭐ Stella

(#23150) Xaels válasza radi8tor (#23142) üzenetére


Xaels
félisten

Squad Rush-t próbáld ki. Kicsit olyan mint a Demolition mód MW2-ben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.