Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23651) Malachi válasza BandiHUN (#23649) üzenetére


Malachi
addikt

na látod ezért érthetetlen ez, az egész fejtegetésedet teljesen értelmezhetetlennek tartom egy csapatjátékban. nem spotolok, hogy az ENYÉM legyen a kill? na az ilyenek miatt nincs sok értelme a mulitnak. persze nem mondom, hogy te ezt csinálod.

én reflexből, még akkor is spotolok, ha szemtől szemben állok valakivel, mert ha én maradok alul, akkor is szedje le valaki a meggyengült mocskot. másik tapasztalat, a nagy pályákon a csata sűrűjétől több száz méterre sziklákon csúszó taknyokat spotolás után 2 másodperccel mindig kiszedi egy másik csúszómászó. szóval spotolni kell, spotolni jó.

(#23652) madgie válasza BandiHUN (#23649) üzenetére


madgie
titán

"a többire,ami épp nem zavarja a delikvenst,arra simán kakálás van"

Ez a baj. A BF csapatjáték. Alap, hogy bespotolom bárhonnan, bármivel a tankot, repülőt, még a gurulós kiskocsit is. Sőt, egy UMP-vel nem nagyon tudom kilőni a 150 méterre kuksoló csipát, de ha bespotolom, akkor lehet más igen (mortarral akár). szerk: Malachi megelőzött :D

Fail3D!: spot, rövid Q, commo rose izé: hosszú Q. Nálam a Q gomb messze a legmocskosabb/kopottabb a billentyűzeten, hála a BC2-nek :))

[ Szerkesztve ]

(#23653) Fail3D! válasza Xaels (#23650) üzenetére


Fail3D!
addikt

a spotolasnal eleg roviden nyomni a q betut? vagy hosszan ameg bejon a menu?

(#23654) Alexios válasza Fail3D! (#23653) üzenetére


Alexios
veterán

simán csak megkell nyomni, nem kell hosszan

(#23655) Xaels válasza Fail3D! (#23653) üzenetére


Xaels
félisten

Elég röviden :K Célkeresztet ráviszed, megbököd a Q-t és ennyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23656) Fail3D! válasza Xaels (#23655) üzenetére


Fail3D!
addikt

az nemeleg hoyg latom az ellenta keprenyon es noym a q-t:D illetve ha vannak ott 3 an akkor mind2 belesz spotolva v egyenkent kell? lehet akkro ezer tnem jott eddig ossze:D nem szoktam a celkereszt ravini foleg ha messze van, gondoltam a 42" ban sok minden befer majd elfogadja:D

[ Szerkesztve ]

(#23657) Xaels válasza Fail3D! (#23656) üzenetére


Xaels
félisten

Nem elég, hogy látod. Benne kell legyen a célkeresztben. Ha mind2 benne van akkor mind2 spotolva lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23658) Malachi válasza BandiHUN (#23649) üzenetére


Malachi
addikt

"Ráadásul bugo is a spot,sokszor a pár méterre levő ellenséget,helit NEM hajlandó tudomásul venni"

ez nem bug, valószínűleg zavaró stuff van a helin/repülőn/tankon. direkt azért, hogy ne tudd spotolni és ne lockolja a javelin, vagy bármi más.

(#23659) scope2007


scope2007
addikt

hali!
tudtok olyan oldalt ahol le van írva melyik mod mit takar? egyik haverom kezdi a gémet és ilyen infók kellenének.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#23660) Laraxior


Laraxior
titán

24-7-Grand-bazaar-UK-server-TC

Aki szereti a nagy bulikat :D Itt simán lehet nulla killel millió Score-od, ha medicelsz, vagy ammozol :C
Két kört letoltam rajta... óriási :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23661) McCartman


McCartman
senior tag

gamekapocs BF3-MW3 teszt , 8,7 - 9,2.
no komment. ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23662) BandiHUN válasza Malachi (#23651) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én valamennyire alkalmazkodtam a helyzethez...akire esélyem van átlag pub gémen,én se spotolom,viszont nem vagyok rest a távoli ellent,tankokat,heliket...Azért szeret mindenki haladni,az a baj,sok embernek nincs meg rengeteg minden,és amíg ez így lesz,addig önzőznek az emberek...
Ennyiből kár,hogy nincs itt is kész az unlock 2-3 hét alatt,és inkább lenne prestige vagy mittudomén,nekem sincs meg egy kazal cucc a meglévő fegyókhoz,nem beszélve a fegyókról magukról.És kieget csak killért lehet szerezni,objektíváért lehet szintet,stb.szerezni,de kieget nem.Plusz aki a cod-okhoz szokott,annak fura,hogy itt nem öl 20-30-40embert 10 perc alatt,még 64es szeón is átlag 10 killje van az embernek,és sokkal hosszabb idő alatt.Kicsit széthúzott a fejlődés...ráadásul még itt jön az,hogy a kezdő cuccok gyengék,a kezdő járművest leszedi mindenki,stb...emiatt is igyekszik első körben mindenki magának kaparni a gesztenyét.
BC2-ben sem volt jó,de szerintem jobb volt,hogy lvl17-re megvolt minden cuccom...2-3 hét alatt elmúlt a tunkolás,utána max csillagokra,platinára ment a hajtás :)
Itt nem tudom,még azt se,meddig jár unlockkal a szint...de szerintem még a péhán sincs,aki kimaxolta volna,pedig van 40+-osunk úgy tudom+1 hónapja kint a game.
Codban átlagban 10-12óra alatt még objektívázgatva is megvan pl.a BO-ban 1 prestige,dupla xp-hétvégén 6 óra alatt össze lehet lőni.Lehet szidni azt is,de ez se jobb,hogy itt az én tudásommal és időbeosztáaommal kábé fél év,mire szintben elérem a 40-et...és ez vicces egy olyan gémben,ahol ráadásul ennyire nem mindegy a cucc.És még nem is mennek nagyüzemben a mortarosok,Javelinesek,MAV és egyéb finomságokat használók,az öngyógyuló lézerirányzott rakétás alig befogható légiharcosok...

Teszt:no pont nem érdemes hinni egy ilyen újságtesztnek...oda húznak,ahová fan a tesztelő,meg ahová kell a főszerkesztő által írni a cikket.Vagy olyannak adják a gárdából,aki szereti és kész,a lehúzandót meg valami utálósnak.
50x jobban megbízok egy fórumban pl,mint akármilyen tesztben,ez nem csak gémre igaz.
Egyébkéntis lehet akármennyi pont egy game,aki nem szereti,annak 1 pont úgyis,aki fan,azt meg nem érdekli a pont.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23663) Laraxior válasza McCartman (#23661) üzenetére


Laraxior
titán

:Y akkor kipróbálom az utóbbit :C Lehet még ma meg is veszem ha adja :D De hát miért ne adná... a többi is jóféle :K :C

#23664: nem kell szaladni, küldik a kulcsot, utalás után :)) BF3 is így érkezett :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23664) McCartman válasza Laraxior (#23663) üzenetére


McCartman
senior tag

szaladok én is rögtön megvenni. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23665) BandiHUN válasza Malachi (#23658) üzenetére


BandiHUN
veterán

A spotolásra nincs zavaró elvileg,csak a fegyverek lock-a ellen...durva is lenne.De ha így lenne,emberek nem viselnek ilyet :) máskor meg nyomsz egyet félre,és hopp,a hegyoldalban felvillan 2 csipa,jön a 2x assist pont...
BC2-ben is ment,hogy minél messzebb volt az ember annál könnyebb volt bespotolni a snipereket,mert csak pár Q random a túlpartra,tuti kiszúrtad,ha nem láttad is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23666) Cybertrone válasza McCartman (#23664) üzenetére


Cybertrone
veterán

;] Én jót röhögtem a virágboltin, és le takaritottam a gépről :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23667) Xaels válasza BandiHUN (#23662) üzenetére


Xaels
félisten

Én Metacritic-en szoktam olvasgatni a felhasználói értékeléseket. Hát messze nem egy kategória a két játék az ottani értékeléseket alapul véve.

Majd, ha nem leszek fáradt simán összerázódhatunk pár kör erejéig. Akár TS-en is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23668) csibe1


csibe1
addikt

Valaki erre?

Másnak is sikít a battlelog a 64bites IE miatt?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23669) Alexios válasza BandiHUN (#23665) üzenetére


Alexios
veterán

Olyan zavaró van azt hiszem, hogy kevesebb ideig van bespotolva

(#23670) BandiHUN válasza Xaels (#23667) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja lehetnének némi ts-es összeröffenések...

Ami nagyon jó lenne,majd egy jó helipilóta/gunner,amire fenem a fogam,egyszerűen kifogom,vagy köröz az ember 2 birkával és semmi kill,vagy beülök,megdolgozok 1-2 ellent,erre a pilóta csavarodik az első lámpaoszlopra...én se vagyok pró,de air szerókon is épphogy lehet jó partnert csinálni,meg az is vicces,hogy még itt is kiugrálnak(hogy ne legyen pontja az enemynek),aztán meg persze lentről levegő-levegő és hasonlók...egy repkedős szerón is :O ahhoz meg nincs sok kedvem,hogy helivel pontokat foglaljak...ok,jó pont,de csak nem ugyanaz,mint harcolni.

Gamenight jó poén...csakhát lényegében az is válogatott pub,jobbára vadidegenekkel... :( plusz ráadásul vasárnap,hétfőn meló,az ilyenek sose mennek simán+a kötelező közös ts se igazán jó poén jó esetben 32 tök ismeretlennel akár.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23671) BandiHUN válasza csibe1 (#23668) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én írtam rá,olvasni kéne.
IE-t meg felejtsd el,ha nem vagy extrém mazochista úgy általában...
Tessék feltenni Firefoxot,Chrome-t,jobbak,stb,és azokkal a battlelog is jó. :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23672) Xaels válasza BandiHUN (#23670) üzenetére


Xaels
félisten

BC2-ben ment a helizés. Itt egyszerűen nem tudok átállni rá. Stabilan tudok manőverezni, csak nem túl nagy sebességgel és könnyű célpont vagyok.

Már elhatároztam, hogy megyek majd TS-re és legalább a 4fős squad-ot össze kellene hozni, de a melótól ki vagyok agyilag és nincs a játékra energiám. Nekem nincs olyan, hogy vasárnap. Dolgozom a hét bármelyik napján, sokszor teljesen el vagyok tévedve naptárilag.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23673) ProEvoFan válasza McCartman (#23661) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen annyi...
Hihetetlen de igaz...ennyit az online sajtóról...én nagyot csalódtam bennük!Lefizetett társaság:o
A Gamer365.hu reálisan értékelte a játékot; BF3 9 pont, MW3 8 pont.A teszt végén a megjegyzést érdemes elolvasni.A legjobb magyar online játék magazin :K
Persze a Gamepod sem rossz :B

(#23674) BandiHUN válasza Xaels (#23672) üzenetére


BandiHUN
veterán

Érdekes,de itt én próbáltam úgy,mint a bc2-ben,egérrel...halál,pukk,oszlop...ott lett jó a dolog,hogy a kezelésből szépen ki is töröltem az egeret,és marad a bill,semmi egér repülve...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23675) csibe1 válasza BandiHUN (#23671) üzenetére


csibe1
addikt

Másvalakinek írt hsz-ben volt,és azért nem vettem észre.
Van fent Firefox,és Chrome plus is. :)

Köszi! :R

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23676) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

Ha kell, akkor én tudok team speak 3 szervert biztosítani :)

(#23677) Xaels válasza BandiHUN (#23674) üzenetére


Xaels
félisten

Én úgy állítom be, hogy az egérrel fordul jobbra-balra és emeli az orrát fel-le és a billentyűzeten(A-D) van a döntés jobbra-balra. Így a célzás könnyebb szerintem egérrel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23678) polonic válasza BandiHUN (#23671) üzenetére


polonic
félisten

Kb semmi baj sincs az IE-vel. És az IE+battlelog használattal sem.
Ezek az urban legendek igazán kihalhatnának.

A battlalognak nem az IE-vel van baja, hanem a 64 bites böngészőkkel, ugyanis a pluginek, amit használ, azok 32 bitesek
Nem működnének a 64 bites mozilláva, chrome-mal, semmivel (van-e egyáltalán 64 bites változatuk, nem tudom).

(#23668) csibe1

Mindenkinél sikít, az előbb leírt ok miatt.

Megkérdeztem 2-szer a főtrollt, hoyg támogatottak lesznek-e a 64 bites böngészők, meg egyszer egy gameplay designert.
Mondanom sem kell, hogy a válasz azóta is érkezik. . .

(#23679) radi8tor1

Nem is tudtam, hogy itt is van egy főtroll. :U

[ Szerkesztve ]

(#23679) radi8tor válasza polonic (#23678) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy IE is kihalhatna. :DDD

⭐ Stella

(#23680) Dantenero72 válasza BandiHUN (#23468) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Az a nyominger aki lenézi azért a másikat mert szemüveges,vagy vmilyen testi fogyatékossággal született amiről nem tehet -.-" Bírom ezeket a sztereotipiákat hogy aki szemüveges az biztos vagy dagadt vagy vézna. Egy felnőtt embertől nem vártam volna ilyen hozzászolást.

(#23681) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ez a rohadt infra scope megöli a játékot......

(#23682) pohár válasza Laraxior (#23660) üzenetére


pohár
félisten

én menni akartam utánad, de folyton folyvást teli volt a szeró :(

Cybert kérdezem, miért nincs a PH szerón várólista? opció, vagy mi? mert pár szerón van, de nagyon ritka...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23683) radi8tor válasza Illusion1010 (#23681) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs cold blooded mint CoD-ban?

⭐ Stella

(#23684) Źşë'


Źşë'
addikt

ennél a játéknál mintha sokkal kevesebb idő lenne a level kimaxolás mint bc2nél, ez mennyire lehet igaz? nekem ott asszem 300órába telt az 50 es szint.. itt meg ha valaki ügyes sztem 100 alatt megvan... :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23685) BandiHUN válasza Dantenero72 (#23680) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja.De ez is kétélű dolog,rengeteg bunkó,stb.ember kerül ki ebből a kategóriából a kisebbségi érzés miatt(régen is volt ilyen,katonaságnál a legjobb szopatótisztek,főnök,műszakvezető a legtöbbször ilyenek voltak a "parancsnokok),és sokan köszönhetik az alkatukat,stb is a kockulásnak...
A szemüveges emberrel nincs semmi baj.A dagadt és a vézna sokszor nem törődik magával,a kockáknál különösképp.Az iskolák felhozatalát meg meg lehet nézni manapság,ez tény... :U Vagy nézz ki,hányan fociznak a grundon,járnak edzésre,stb...az én időmben nem volt "normális" srác,aki nem járt valamit sportolni.Most meg meg is látszik,mit tesz,hogy ez nem számít már.És lehet,hogy egy rész sztereotípia,de az idő haladtával sajna ezek a dolgok nem okok már,hanem következmények a mai világban...Tisztelet a kivételnek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23686) BandiHUN válasza Illusion1010 (#23681) üzenetére


BandiHUN
veterán

Valaki azt mondta,valami cuccban nem látszódik az ember,de el is sikkadt a téma,mit kell választani vagy ilyesmi...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23687) Neró válasza Źşë' (#23684) üzenetére


Neró
őstag

Tekintve, hogy 145 szint van.

| www.diablohungary.hu

(#23688) Laraxior válasza pohár (#23682) üzenetére


Laraxior
titán

Én is először másikra csatiztam, az meg only Métro :D De aztán üresedett egy hely, így gyorsan váltottam. ezek mindig tele vannak, ügyesen kell. :K
Nem korlátozódom egy szerverre. Van egy halom favorite-ben, majd amelyik üres oda benézek :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23689) Illusion1010 válasza radi8tor (#23683) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Sosem codoztam....nem tudok róla hogy lenne...

(#23686) Lorenzo9

Este kipróbálgatom valakivel, de nem hinném hogy van ellen védelem. Egyedül a lámpa mögött nem látszol, de ahhoz is szembe kell állni vele.

[ Szerkesztve ]

(#23690) pohár válasza Laraxior (#23688) üzenetére


pohár
félisten

de kocka vagy, kijössz a fórumra míg a szerón bent vagy? :DDD
na megyek én is utánad, csak tudjam elcsípni a szabad helyet :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23691) Źşë' válasza Neró (#23687) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor nekem ez új, azt hittem itt is 50

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23692) Malachi válasza BandiHUN (#23686) üzenetére


Malachi
addikt

én voltam, valahol azt olvastam van egy rejtőszín, nem tudom hányas szintnél unlockolódik és azt nem látja az infra. állítólag.

nekem amúgy a kedvencem, kizárólag azt használom. :D ez van, vaksi vagyok, szabad szemmel egyszerűen elvész a háttérben a katona.

(#23693) Neró válasza Źşë' (#23691) üzenetére


Neró
őstag

Rangok Sorrend - csekkold. ;)

A végére már elég sok pont kell szintlépéshez.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#23694) Laraxior válasza pohár (#23690) üzenetére


Laraxior
titán

:P mindig bedobom gyorsan ablakba, körbenézek pH!-n amíg tölt a map meg amit előtte leszámol scoreok alatt :D
Amúgy sem tudok sokat egyhuzamban játszani. Problémás a koncentrációs képességem. Ill. nem is azzal van baj, csak nehezen tudom elviselni ha nem megy "jól" :D Ezért mindig tolok 1-2 mapot, lecsatozik, majd újra.
Más szitu ha a PoH-s srácokkal tolom, ők közbe pofáznak állandóan, nem is nagyon kell figyelnem a statomra, meg a játékra :D Néha azért előfordul hogy elöl végzek... hálistennek ez nagyritka.. még sose mondták rám hogy cheater :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23695) pohár válasza Laraxior (#23694) üzenetére


pohár
félisten

jaj te is pohos lettél? pf ;]
na várj csak, adok én a szádnak, csak tudjak felmászni a szeróra :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23696) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Megnéztem ezt a videót,amin a srác billentyűzettel repül, és célozni egerezik.
Megvettem a Saitek Cyborg V1 joyt, de azt kell mondjam, egyelőre (amíg nem raknak a gémbe periféria konfigurálhatóságot ->remélem belerakják) a fenti metódus marad. Úgy sikerült a Flare-t is összeszedni.
BF2-ben elég jól tudtam repülni (igaz nem ezzel a joy-jal). Ott a Kubra gát alatti cőben, sőt a gáton lévő lyukon is simán átrepültem. Itt vhogy teljesen suta vagyok. Ott úgy toltam, hogy a billentyűzettel adtam gázt+féket & csűrés, joy-jal forgás+orrdöntés& felhúzás &akciók (tüzelés, flare,utánégető). Itt még ezt nem próbáltam, de sok bizodalmam nincs.
Caspian-on más is tapasztalt repcsivel felszállás bugot? Próbáltam felszálláskor felhúzni a gép orrát joy-jal, semmi reakció. A kifutó végén lévő domb feldobott,akkor már működött. Viszont ha billenytűzettel felhúzom az orrát így működik, és utána már a joy is reagál. Elég gáz :W :((

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23697) Chabe89 válasza Źşë' (#23691) üzenetére


Chabe89
addikt

Lényegében itt 45ős szintig kapsz cuccokat vagy hogy. Utánna már ilyen medál olyan medál csak.

(#23698) Malachi


Malachi
addikt

itt is van.

melyik ruha hogyan látszik az IRNV-ben. ez elég hasznos, ha valakit idegesít a sok low éjjellátós. pl. én. :D

(#23699) Laraxior válasza pohár (#23695) üzenetére


Laraxior
titán

Felvettek a fiúk... bár killben nem jeleskedem sosem :) de ha kell akkor akár kamikaze módjára is defibrillatorozok, inkább ők lőjjenek, nekik az jobban megy :K
Only Medic. Hail! :D
Bár ezeken az only Métro/G.Bazaar szervereken kicsit bohóckodtam a többi classal is, de csak az RPG miatt, meg szeretnék mortarozni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23700) Illusion1010 válasza Malachi (#23698) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Talán csak ez lenne használható.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.