Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23051) keszegduda válasza Xaels (#23048) üzenetére


keszegduda
őstag

Azért mert zavaró hogy mindenki sunyin azt várja hogy valaki szaladjon ki a golyózápor közepére. Volt elég kamikaze jelenet és mindig szó szerint rácsesztem és kiktől? Na ná hogy kemperektől...
Ha meghalsz vagy 50x akkor picit elgondolkodsz hogy nem egészen jó így. BF2-be nem gatyáztam, mentem neki mindennek mert volt esélyed. Itt nem sok, csak ha 6 tonna páncélzatod van.

(#23052) keszegduda válasza Mukorka (#23050) üzenetére


keszegduda
őstag

Magával a távcsöves puskával gondoltam. Mást sajnos nem tudsz tenni a bujkálás helyett vagy ha igen el lehet könyvelni a halált...gépfegyverrel pedig mi értelme a sniper kasztnak? :DDD

(#23053) d.véderjoe válasza sittes79 (#23032) üzenetére


d.véderjoe
tag

köszönöm! hasznos információ volt!

(#23054) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Gondolom van közületek 1-2 ember aki ATI HD 4870-es kártyával tolja a multit. Arra lennék kíváncsi, hogy ehhez a kártyához melyik driver-t ajánljátok ehhez a játékhoz?

Rakjam fel a legújabbat, vagy van egy jól bevált régebbi driver ami jobb választás?

Köszi előre is!

(#23055) Gergosz2 válasza NeoExDeath (#23054) üzenetére


Gergosz2
veterán

én hd 4890-el tolom: felraktam a legújabb drivert , az elején néha fagyott de már minden rendben van.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23056) Mukorka válasza keszegduda (#23052) üzenetére


Mukorka
addikt

Akciócsipa , nincs is jobb! Komolyan, én szaladgálnék vele, úgy készülnek a fasza moviek. Amúgy meg azért mennék gépfegyverrel hogy hasznos legyek és ki akarom oldani azt a classt is hogy használhassam a cuccait ha akarom meg így jobban pörög az összprogress is

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23057) McCartman válasza keszegduda (#23052) üzenetére


McCartman
senior tag

ez nem igaz.
tapasztalat , fél órája kezdtem neki én is a sniper kasztnak , ne kempelj hanem folyamatosan tartsd szem előtt az objektívát , közvetlen mögöttük támogasd a frontvonalban harcolókat.
Ha így csinálod dőlnek a pontok is ha belejössz, már az alap sniper fegyók is elég jók szerintem.
Nem utolsó sorban javíthatsz az accuracyn is , ha eddig úgy csináltad mint én és ontottad a pergőtüzet supporttal mindenre ami mozgott. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23058) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Vki vett már közületek salgocomp-tól kódot?

(#23059) keszegduda válasza Mukorka (#23056) üzenetére


keszegduda
őstag

Érthető a nézőpontodból, csak így a sniper kaszt mivolta semmibe megy. Le merem fogadni hogy direkt így lett megcsinálva, hogy minél előbb fel lehessen oldani a többi tartozékot/fegyvert. Nem igen látni olyan játékot hogy a mesterlövész szaladgál AK-val pl. Nem kötekedés csak fura.. egyébként pedig a sniperrel nem kell 100-on pörögni, higgadt vér kell hozzá. :D

(#23060) madgie válasza keszegduda (#23059) üzenetére


madgie
titán

Higgadt vérrel itt csak a dogtaget gyűjtik be rólad :DDD (én azt szoktam a kuksoló csipáknál)

(#23061) Mukorka válasza keszegduda (#23059) üzenetére


Mukorka
addikt

Őszintén szólva a jó sniper léte meghalt Cs/CoD2-4-el. Ezek az új sniper jellegű megoldások viccesek. Lomha és nem rendesen sebző fegyverek. kiegek a még masszívabb kemphez... Ez nekem nem jön be, szivem szerint tíltanám a legtöbb szerverről

madgie: vagy még jobb: visszalőni pötyögtetve valamivel ami nem sniper, az az igazi alázás

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23062) keszegduda válasza McCartman (#23057) üzenetére


keszegduda
őstag

Nem vitanyitás céljából, de nem egészen olyan egyszerű mint amilyennek írod. Azért egy pörgős városi pályán (seine crossing)megnézném milyen eredményt mutatsz fel K/D téren, szigorúan a jónép mögött ballgva és számold közben hányan szedtek le sniperrel, nyilvánvalóan kempelve.
Tehát ezek szerint Te is óvatos vagy. ;]

(#23063) keszegduda válasza madgie (#23060) üzenetére


keszegduda
őstag

Azért volt a végén szmájlí'... ;]

(#23064) wwenigma válasza Zoli1222 (#23058) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Drága. Ment PÜ. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23065) keszegduda válasza Mukorka (#23061) üzenetére


keszegduda
őstag

A bf2-ban jól el volt találva a sniper kaszt, egy valami volt a bosszantó, mégpedig a hit regisztráció. Itt a 3. részben jó a hit box nagyjából, de a golyó röppályája valami fantasztikus. :DDD
Amiket pedig írsz mind igaz, bf2 után nem csípem a csipát ezen tények miatt.
Részemről ennyi, csak kíváncsi voltam a kill cam témára. :)

(#23066) Laraxior válasza keszegduda (#23065) üzenetére


Laraxior
titán

:K nah igen... senki ne mondja nekem hogy 400m-re, majd' egy méterrel az enemy feje fölé kell célozni, hogy eltaláljam egyáltalán... nemhogy a fejét. Egy normálisabb mesterlövészpuskának olyan lőtávja van, hogy a 4-500m meg se kottyanna neki :W
Ennyi erővel kavicsot is hajigálhatnék az ellenség felé :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23067) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Azt hiszem én is meguntam a BF3 alatti technikai bugokat! Avagy, unom már a 2nap/1 kék halált :W
Persze ez sem tántorít el a játéktól, ahhoz túl jó a BF3 :)
De egy driver cserét végrehajtanék, mert ez a 10.10 mióta fent van, tele van a tököm a kék halállal.Ez a probléma nem volt 11.7driver-el :N

(#23068) petXYZW válasza keszegduda (#23042) üzenetére


petXYZW
tag

Én egyetértek veled, a killcam egy marhaság. Arról nem is beszélve, hogy másodpercekig azt kell néznem milyen kit-et használ és milyen dogtag-je van az illetőnek, ahelyett, hogy esetleg "customize" menüben változtatásokat végezzek, vagy egyébb menüpontokat fedezzek fel. De legalább ki lehetne kapcsolni. Mivel BFBC2 HC-ról jöttem, az agyvérzés kerülgetett a killcam-től.

A camperek ellen meg az IRNV pont elegendő.

[ Szerkesztve ]

(#23069) intercooler


intercooler
őstag

Sziasztok!

Végre megszereztem a játékot, de van vele 1 kis problémám.
Single-be bejön a menünek a háttere és semmi más :W
Multi-ban van hang de feket a kép :W

Ez mitől lehet? :F

(#23070) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#23067) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

10.10 driver --->11.10 akart lenni :B

Sniper vitához annyit, hogy itt tényleg nem lehet akció csipát játszani, mert valahogy nem az igazi a csipa sebzése.
Persze a HC szerver kicsit javít a helyzeten.

(#23071) Egonyolc válasza Zomb€€ (#23001) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Hát ezt a videót találtam.
jó hosszú de legalább érdekes az akcentusa ;)

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#23072) kertsa válasza intercooler (#23069) üzenetére


kertsa
senior tag

Frissítsd a vga drivert, lehet megoldja a problémád:)

(#23073) petXYZW válasza Laraxior (#23066) üzenetére


petXYZW
tag

Számolj utána, mennyi az esése egy lövedéknek, 400méter távon 700m/s kezdősebességgel, illetve hangtompítós esetben 340m/s-os sebsséggel.

[ Szerkesztve ]

(#23074) rasoio


rasoio
csendes tag

Nektek megy a battlelog ? -.-

Origin: MinimumGame | youtube.com/MinimumGame | SE Xperia arc S

(#23075) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Electronic Arts Magyarország:
Mindenki számára elérhető lesz a korábban csak az előrendelőknek biztosított Physical Warfare csomag, méghozzá teljesen ingyen!

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#23076) petXYZW válasza petXYZW (#23073) üzenetére


petXYZW
tag

400m távolságnál, he nem veszem figyelembe a közegellenállást - ami még tovább ront a helyzeten - és a lövedék sebességét állandónak tekintem, tehát csak a gravitációs gyorsulással számolok akkor:

700m/s -> 1.6m
340m/s -> 6.8m!!!!!! (hangtompító)

(#23077) polonic válasza Devil Smile (#23075) üzenetére


polonic
félisten

Első hsz. :D

De köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23078) mcwolf79 válasza keszegduda (#23046) üzenetére


mcwolf79
veterán

"rá vagyok "szorulva" a kempre"

ÚR ISTEN,EZT A SZ@R DUMÁT!!!!

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23079) intercooler válasza kertsa (#23072) üzenetére


intercooler
őstag

Meg van az angolositást (milyen csúnya szó ;] ) rontottam el.

(#23080) McCartman


McCartman
senior tag

na , a legújabb mikor már hibaüzenet nélkül száll el , egyszerűen bezárja magát ez a szar. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23081) |nsane


|nsane
tag

Sziasztok!

Nem tudom, volt már? Ha igen, akkor sorry. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23082) rankesz válasza |nsane (#23081) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem újdonság, de agyon ígéretesen hangzik..

Amúgy családosoktól kérdezném, hogy akinek szintén csak heti pár (max. 5 ) órája van a játékra az szintén esik kel? Vagy csak én vagyok hiperláma a 0.4 körüli k/d-mel? :B :F

(#23083) Eagl3


Eagl3
veterán

Megvan a recon első csillagja is, jöhet a support. [link]
Szépen bele lehet jönni a távcsöves puskázásba, HC-n már csípőből, célkereszt nélkül is adtam néha az ívet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23084) harry3 válasza rankesz (#23082) üzenetére


harry3
őstag

Bár én nem vagyok családos, de pár hónap kihagyással borzasztó, nem áll a kezemre az egér, és nehéz lesz megszokni, mert nekem sem lesz időm órákat játszani.

(#23085) madgie válasza rankesz (#23082) üzenetére


madgie
titán

Jól látod, én is keveset játszom és akkor rengetegszer csak esek-kelek. Aztán fél óra alatt kikáromkodom magam és a következő fél órában már úgy-ahogy megy :))

(#23086) Laraxior válasza petXYZW (#23076) üzenetére


Laraxior
titán

be is baszna ha az SV98, meg az M98 Barrett 700m/s-al rendelkezne... ez nem assault rifle ember. Mindkettőé bő 800 felett van :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23087) polonic válasza Laraxior (#23086) üzenetére


polonic
félisten

Az SV98-nak nincs bő 800 felett a torkolati sebessége, 820 m/s.
Nem sokat tévedett a kolléga.
Az M98 Barrettnek 900-950 m/s körül van.

Azt, hogy a hangtompító mennyit vesz le ebből az értékekből, azt viszont nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#23088) cellpeti


cellpeti
veterán

csak én érzem úgy,hogy az AEK971 jobb mint az M416?

Még egy kérdés: hány service star van összesen kasztonként?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23089) Laraxior válasza cellpeti (#23088) üzenetére


Laraxior
titán

Jól érzed. Kérdés hogy merre a cél :) Ha messze van akkor M416. Viszont ha nincsenek nagy távolságok akkor én is mindig AEKkel megyek :K Olyanokat is bead néha, hogy az m416 csak éppen sebzi az AEK meg simán öl :C

jó kérdés a service star. Assaultból nekem a 3. 47%on van... és nagyon nem akar elfogyni :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23090) Akos96 válasza cellpeti (#23088) üzenetére


Akos96
senior tag

Tényleg jobb.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23091) csibe1 válasza polonic (#23087) üzenetére


csibe1
addikt

Eszerint 975m/s a .416-os 7.62 × 51 mm-es verzió. Az .50 BMG-t (12.7 × 99 mm) nem írja.Itt az M82-re 852m/s-ot írnak .50BMG lőszerrel.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23092) McCartman válasza keszegduda (#23062) üzenetére


McCartman
senior tag

nem a bokáját kell taposni hanem hátulról támogatni. De nem a pálya másik végéből kempelve.:)
Ha ráérzel a játék ritmusára így sokkal élvezetesebb és hatékonyabb snipert játszani.
Szűk helyeken meg kapd le SV98ról a távcsövet , úgy férfias. ;]
Aztán kezdődhet a kacsavadászat. :DD :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23093) H.Ezredes válasza Laraxior (#23089) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én a G36C -ra szavazok nagyon adja :) SCAR-H -t nagyon szerettem a MW2-ből és az hitem it is milyen fasza lesz de szerintem nem olyan jó itt

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23094) oriic válasza H.Ezredes (#23093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is g36c-vel tolom. Mindjárt megvan vele az 1000kill. :) :C

Live-Die-Respawn

(#23095) Def26 válasza cellpeti (#23088) üzenetére


Def26
félisten

Még egy darabig. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23096) janihunk válasza sittes79 (#23032) üzenetére


janihunk
senior tag

És honnan lehet tudni hogy van új frissítés? Mert nekem is az volt fent ami neked és nm szólt volna hogy van. Pedig be van állítva és régen frissített is magától.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#23097) creedszl


creedszl
aktív tag

Valaki CO-OP?Kellenek a fegyók amiket felold :DD

Hulligaaan

(#23098) petXYZW válasza polonic (#23087) üzenetére


petXYZW
tag

A 700m/s teoretikus, feltételezett sebesség volt.
Egy 1000m/s lövedék 0.78m-t esik 400m-en.
De a fenti értékeknél csak többet, hisz nem számoltam csak a gravitációval.

M98-nál, a max. 1200m messze lévő cél eltalálásához 7.43m-el feljebb kell célozni.
Tehát nem a távcső "közepével" veszik célba.
Ez azt jelenti, hogy egy több emeletes ház esetén, a távcső közepével egy kb. 2.5 emelettel feljebb lévő ablakot kell célba venni.

Hangtompító esetében olyan lövedéket használnak, ami szubszonikus, azaz hangsebesség alatti, tehát 340m/s vagy kisebb a sebessége.

[ Szerkesztve ]

(#23099) Lethal Gene válasza madgie (#23043) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

de ez fronyó két élű fegyver, ugyanis, ha éppen foglalok, és leszedtem valakit, akkor tudom, hogy merről érkezik az újabb frag... :) ...mivel tudom, hogy ram akarnak attakolni, én is úgy várom őket, nagy nagy szeretettel.. :)

(#23100) hmb


hmb
aktív tag

[L:/dl/upc/2011-11/07/70886_f4m0ozfmq9hslijh_bf3_med.jpg](IMG:/dl/upc/2011-11/07/70886_f4m0ozfmq9hslijh_bf3_med.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Na mivel tegnap olyan sokan érdeklődtek a medál után, muszály volt megcsinálni rendesen....Szóval akkor ezt lehet majd kérni, 20x35mm 1.3mm vastag 7.5 gr ezüstből sajna nem sikerült egyelőre a lélektani 5000ft-ból kihozni 7500 lesz,ezért viszont a hátuljában benne lesz a neved.a témába meg nem tud valaki eladó steelseries fangot? Annó még a zboard név alatt vettem és a bf2-őt azzal toltam sima bill. meg mostmár halál nekem....

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.