Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24451) HollyBoni válasza killer095 (#24450) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tudom nagy divat mostanában ez a "zene",de szerintem ne dubstep szóljon a movie alatt.. :(

ForexGuru: MSI Afterburner

[ Szerkesztve ]

(#24452) ForexGuru válasza killer095 (#24450) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

még van hova fejlődnöd :K ne pocsékolj időt vidókészítésre amíg nincs mit megmutatni.

(#24453) whiteman0524 válasza harry3 (#24445) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Az nekem is üres :D Igen van egy olyan mappa ahová elméletileg a telepítőfájlokat menti, meg egy olyan ahová a játékok mennek. De szerintem a telepítő meg a játékfájlok is egy az egybe az Origin Games-be és azon belül is a játék mappájába mennek... Vagy nem tudom.. passz.. Nagyon béta még ez az Origin... :(

Amúgy nem tudja valaki, hogy ennek a "Felhőtároló bétának" csak Single esetében van értelme? Én úgy értelmeztem hogy ha bekapcsolod, akkor menti a játékállásaidat és ha máshol lépsz be akkor folytathatod. De mivel a multi eredmények amúgy is szerveren tárolódnak ezért gondolom hogy ez a Single player mentésekre vonatkozik...

[ Szerkesztve ]

(#24454) feka007 válasza keIdor (#24300) üzenetére


feka007
nagyúr

Néztem pár multi videót, hát nekem az nem ér meg 4200-t, még a Black Ops is jobb. Simgleből meg látni, hogy kb csak a fegyverhangok mások mint MW2-be.. Én már nem gazdagítom őket idén, elég a BF3 amikor van rá időm

(#24455) hmb


hmb
aktív tag

Na ma kiakadtam svd-el csávó kiszedet a harci heliből,jó a valóságban se sok páncélzata van a cobrának de ha jól emlékszem,30-as caliberű kézifegyverek ellen is véd, a gyerek meg 1 lövéssel megölt,a tunguzkával aminek 3X erősebb a lövedéke meg kell 500 skuló hogy lelődd a helit... a bf2-ben meg csak barettel lehetett kiszedni.Megnézem lehet akkor géppuskával szétszedek egy lav25-öst? :) Jó nem arma2 de azért jóhogy nem késsel szedi szét a helit v. dzsippet

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#24456) HollyBoni válasza hmb (#24455) üzenetére


HollyBoni
veterán

BC2-ben is sokszor volt ez,kilő az üvegen keresztül. Azon meg csak átmegy..

(#24457) xavix13


xavix13
senior tag

Mai szerzemény: DICE DOG TAG & DICE DEV TEAM DOG TAG :DD
MOD: Nem tudja valaki ha 10-szer megszerzem akkor használhatom-e? :D Valaki irta itt régebben hogy 10x kell megszerezni egy dog tag-et és utána használható lesz... :F

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#24458) Mukorka


Mukorka
addikt

Jelentsétek ti is plz. [link]
Kőkemény aimbot, úgy haltunk meg hogy hit detection nem is volt csak halál egyből.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24459) Xaels válasza Mukorka (#24458) üzenetére


Xaels
félisten

Jelentve. :K De egyelőre még a PB-t kéne gatyába rázni, hogy ezeknek esélye se maradjon a játékra. [link] az 1016 azért már kezd mennyiség lenni. Bár csalóból 1 is sok.

(#24450) killer095: azért ilyen Metro-s részek ne legyenek benne túlsúlyban mert ott a legnagyobb lowak is be tudnak gránáttal "Triple Kill"-t makkolni. A zenéről nem nyilatkozom, nem az én stílusom és a könyökünkön is már ez folyik ilyen videók esetén, lehet valami egyedibbel fel tudnád dobni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24460) pohár


pohár
félisten

hhm

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24461) xavix13 válasza pohár (#24460) üzenetére


xavix13
senior tag

Khmm hát igen... Manapság a 10000W izzó a divat még a kis taktika lámpába is... :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#24462) Źşë' válasza xavix13 (#24461) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez mekkora ficsőr a játékban, kitalálták, és tényleg még a legkisebb ledes izzó is úgy világít hogy az űrből látni :U a linkelt kép enyhén ironikus :DD :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24463) Edem05 válasza pohár (#24460) üzenetére


Edem05
őstag

(#24464) Xaels válasza Źşë' (#24462) üzenetére


Xaels
félisten

Én például amikor este vezetek ilyen esős környezetben akkor pont a 2 között látok fél úton. A "real" képhez képest engem sokkal jobban szoktak vakítani a lámpák, itt olyan kicsit mintha lenne rajta egy szűrő. Viszont a BF3-as meg kicsit túlzás, de ez egy játék és még így is sokkal reálisabb mint a szétbombázunk egy felhőkarcolót de az ablakok nem törnek ki játkban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24465) Gargantua


Gargantua
csendes tag

Sziasztok olyan gondom lenne nem indul el játék! Még mi előtt bárki beszolna szar gépem nem az már 31es vagyok! Fent voltam 1szerveren mentük volna át 1 másikra és most olyat csinál hogy írja hogy join server és ennyi onnantól kezdve nem történik semmi! Se a sinle nem indul se cop! Ötletek?

[URL=http://bfbcs.com/stats_pc/Gargantua][IMG]http://g.bfbcs.com/20894/pc_Gargantua.png[/IMG][/URL]

(#24466) Hajdi


Hajdi
senior tag

Kaptam némi medic támogatást a kedvenc pályámon :D
katt...

"The Man Who Sold the World"

(#24467) BandiHUN válasza Gargantua (#24465) üzenetére


BandiHUN
veterán

gép restart?
Olyan fordulhat elő,hogy a háttérben futva marad a játék,avagy a battlelog és az origin kergül meg,még mindig azt hiszik,hogy te még játszol valahol,így jártam már én is.
ctrl-alt-del,megnéz,fut-e a bf3.exe,ha nem,akkor originből kilép,böngésző bezár,majd ujraindít ezeket.Originnél nem elég az ablakot becsukni,jobb katt az ikonon,kilép.
De a gép restart megoldja egyszerűen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24468) Gargantua válasza BandiHUN (#24467) üzenetére


Gargantua
csendes tag

Ez már meg volt!

[URL=http://bfbcs.com/stats_pc/Gargantua][IMG]http://g.bfbcs.com/20894/pc_Gargantua.png[/IMG][/URL]

(#24469) madgie válasza pohár (#24460) üzenetére


madgie
titán

Akkor látsz így, ha szemüveges vagy, hótt kosz és még esik is az eső így totál vizes.

szerk: jó volna végre egy patch, baromi idegesítő, hogy random kidobál.

[ Szerkesztve ]

(#24470) Źşë'


Źşë'
addikt

azt tudja valaki h hol tárolja a key bindings-eket a cucc?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24471) hmb válasza HollyBoni (#24456) üzenetére


hmb
aktív tag

írtam, ha jól emlékszem 20mm-es lövedékig véd az svd 7,62.... és a tunguzkáé min3x nagyobb és abból mégse 1 lövéssel szeded ki a tagot a heliből... a litle birdnél oksa hogy kiszed de harci helinél legyen már min 50cal. barett, vagy akkor ne fél percig keljen lőni lav25- tunguzkával a helit,meg hamár alap kaliber alaplőszerrel kilö a heliből akkor géppuskával szeddhesd ki a tankból a gyereket:-) qrvára elbaszott a balance a sebzések terén szidtam a bc2-őt milyen baromságok vannak benne de azért sajnos ebben is vannak hülyeségek rendesen,kár mert amúgy talán a legjobb játék lenne

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#24472) bul07


bul07
nagyúr

Megpróbáltam egére programozni a tank elsődleges és másodlagos fegyverváltását de valamiért nem működik
Én csináltam valamit rosszul, vagy másnak se jó?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24473) HollyBoni válasza hmb (#24471) üzenetére


HollyBoni
veterán

20mm-es lövedékig véd a heli üvege? :Y Az komoly.

(#24474) medvezsolt válasza harry3 (#24395) üzenetére


medvezsolt
senior tag

van olyan szerver ahól bevan állítva, hogy csak squad leaderre lehet leszületni. Plusz ha vízben áll a csóka, vagy teli van a tank vagy csak egszerűen nem férsz oda akkor se tudsz, de valószínű, hogy a szerver beállítás miatt..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#24475) Pietrosz válasza ForexGuru (#24452) üzenetére


Pietrosz
addikt

Ja, full movie coming, közben meg 3 hete megy a játék. Van aki akár 1 évig is gyűjtögeti a demokat :)

(#24476) Źşë' válasza Źşë' (#24470) üzenetére


Źşë'
addikt

már lényegtelen...

!!!

akinek van/volt olyan bugja a játékban hogy: mikor a vonat végén lerobban a mögöttünk lévő vagon - van rá megoldás, ahogy az illető is írta a videó alatt.. akkor jön elő ha átállítja valaki a gombkiosztást... csak kell nyomni egy reset to defaultot... :W

nem gyengén szívatott meg ez a sz*ar... eddig ilyet még nem láttam komolyan mondom, mióta játszom pcn... áááh :U most sikerült végigvinni, végül is már valaki majd végig tolta az egész ranglétrát multiban :W gagyi sz*r

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24477) feka007 válasza Źşë' (#24462) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez legyen a legnagyobb hibája.. MW3-nak annyi a baja, hogy egy elavult unalmas tucatfos, amibe lassan már csak a menü lesz más mint vmi NHL-ben.. Nem is adok én már az aranytojáshoz hozzá idén

(#24478) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Most raktam föl a gámét, frissítettem is teljesen naprakész, a PB is fönt van az is naprakész, de se Single-t se Multit nem tudok indítani mert csak azt írja hogy Initializing, meg Joining server... Ez mi a fene? Volt valakinek hasonló problémája?

Akár mit csinálok ez megy folyamatosan. (Próbáltam az összes böngészőben mindegyikben ugyan ez a helyzet)

[ Szerkesztve ]

(#24479) killer095


killer095
őstag

Tököm kivan reggel még ment a játék rendesen most meg csak Joining Server és semmi 10 perc után is semmi-.-
Nem tudjátok mi lehet a baj?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#24480) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Újabban nekem sem megy a game...valaki ötlet :F
Elöször el sem indult, kitöröltem registryből Battlefied3 után a TM-eket, minden driver a legfrissebb, punkbuster is..játszottam vele 2 napot most megint Battlefield 3 működése leállt van.. kivágott az asztalra kb 1 másodperc alatt egy kill után, javítottam is már a gamet újra feltette a patchet de semmi.. :W

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#24481) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Eddigi legszorosabb eredményem: [link]
Döntetlen létezhet amúgy CQ-ban? :D

[ Szerkesztve ]

(#24482) Akos96 válasza pohár (#24460) üzenetére


Akos96
senior tag

Ezen felnevettem. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24483) whiteman0524 válasza killer095 (#24479) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Nah ugyan ez van nekem is

(#24484) pohár válasza madgie (#24469) üzenetére


pohár
félisten

az előbbi passzol, de nem kell koszosnak lennie és esnie, elég ha szemüveges vagy, akkor vannak csak fényudvarok meg ilyen izék :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24485) ForexGuru válasza Pietrosz (#24475) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

aki igazán tud annak nem kell. mert mindig kurva jó.
nem csak vki aki bemákol pár faszláma enemit hetente 1x aztán lelövi őket PUBLICON :U

(#24486) apollo12


apollo12
veterán

ugyan úgy szar az új beta driver az nvidianál :W :O
ugyanúgy ki fagy, másnál is ilyen szar ?

[ Szerkesztve ]

(#24487) Cybertrone válasza apollo12 (#24486) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nalad:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#24488) Foxmulder89 válasza Foxmulder89 (#24480) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Úgy néz ki megoldva...visszavettem 4,2-ről 3,8-ra a procit és most megy.. ebben csak az a furcsa hogy mindkét beállítás atomstabil sok sok óra linx,prime,boinc alatt is..ja és xfire-vel is összeakad!

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#24489) feka007 válasza apollo12 (#24486) üzenetére


feka007
nagyúr

Ennyit arról, hogy nv-s a game :DDD Nálam Atin most úgy fut highon,mint kés a vajon ;]

(#24490) keIdor válasza feka007 (#24454) üzenetére


keIdor
titán

Szarabb hat... BO-ba 86 orat tettem, MW3-ba ennyit se fogok. Tudtam, hogy MW2 DLC lesz, de hogy ilyen fos mapokkal azt mar nem. De mindegy, belatom hibat kovettem el vasarlasnal...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24491) Laraxior válasza keIdor (#24490) üzenetére


Laraxior
titán

mástól is hallottam hogy nagyon rosszak a mapok.. Ennyire? :F :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24492) Xaels válasza feka007 (#24489) üzenetére


Xaels
félisten

Egyik sem a gém. A DICE Gaming Evolved partner, az EA meg TWIMTBP partner.

Nekem ULTRAN döcög minden gond nélkül Ati-val XD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24493) Xaels válasza keIdor (#24490) üzenetére


Xaels
félisten

Mindenkivel előfordul. Előzetes hírek alapján benne van a játék könyvtárában pár COD4-es pálya. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24494) Laraxior válasza Xaels (#24493) üzenetére


Laraxior
titán

:Y ebből 4 benne van az mw2ben is :DDD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24495) madgie válasza pohár (#24484) üzenetére


madgie
titán

Nem elég, hidd el, ez a munkám :)

szerk: Nem, de én készítem őket (mármint a szemüvegeket), kábé tizenegy éve.

[ Szerkesztve ]

(#24496) Xaels válasza Laraxior (#24494) üzenetére


Xaels
félisten

És lefogadom, hogy 15EUR-os árért lehet majd őket itt is unlockolni ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24497) pohár válasza madgie (#24495) üzenetére


pohár
félisten

munkád? piszkosszutykos szemüvegben esőben nézelődő embereket virtualizálsz? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24498) HollyBoni válasza keIdor (#24490) üzenetére


HollyBoni
veterán

SZÖRNYŰ az MW3! :Y Ma feltettem,kb 2. pálya után nem bírtam. Azok a a beazonosíthatatlan hangok amik kijönnek a fegyverből,te úr isten. Na meg egy az egyben MW2.. Mint egy rossz akciófilm olyan az egész. Lelövök egy helit,HÁT PERSZE,hogy nekünk csapódik.. :D

(#24499) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Nekem már 1 órája csak Joining Server van de egy szerverre se tudok belépni. Se PB-sre se nélkülire... Sőt a Single se hajlandó elindulni. Pedig minden friss... :W

(#24500) Norb3rto válasza HollyBoni (#24498) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:Y :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.