Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23701) Xaels válasza Illusion1010 (#23700) üzenetére


Xaels
félisten

A gond, hogy CAMO elég sokféle van, de itt csak az alapot és az SO-t hasonlítják össze.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23702) BandiHUN válasza Malachi (#23698) üzenetére


BandiHUN
veterán

:Y :R
Még nem is néztem,hogy ez a cuccos ilyen durván mutatja...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23703) boogie84 válasza Malachi (#23698) üzenetére


boogie84
veterán

Úgy tudom h változtatni fognak az IRNV képén. Legjobb az lenne, ha nappal használhatatlan lenne. Vagy csak az éjszakai , az esős pályán működne. :K

(#23702) Lorenzo9: A baj az h nappal is így látszik, nem csak éjszakai fényeknél.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23704) apollo12 válasza boogie84 (#23703) üzenetére


apollo12
veterán

nem fognak, csak a lámpán fognak változtatni

[ Szerkesztve ]

(#23705) xavix13 válasza BandiHUN (#23670) üzenetére


xavix13
senior tag

Ha akarod én lehetek gunner a heliben. Tegnap amikor felmenetem utánad elég jól ment, lett is egy csomó killem. Kifogtam egy marha jó heli pilótát aki normálisan tudta vezetni a gépmadarat. :D Ha sérültünk már ereszkedett is a hegy mögé, iszkoltunk vissza a bázisra. Én meg kiszáltam javitottam majd go vissza a csatatérre. Mondjuk még igy is elég sokszor meghaltunk hála a drága jó stringer+LAV-AA hőkövetős rakéta+Jet hőkövetős rakéta kombónak. Szóval néha játszhatunk együtt... :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#23706) McCartman válasza boogie84 (#23703) üzenetére


McCartman
senior tag

nem használom én sem , ez kb legális hack. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23707) forol válasza xavix13 (#23705) üzenetére


forol
csendes tag

Közepesen skilles heli pilota szolgálatra jelentkezik!

(#23708) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

A PETA felszólalt a Battlefield 3 ellen, mert meg kell ölni benne egy patkányt. Ez arra ösztönzi a fiatalokat, hogy a való életben is így cselekedjenek. Hány patkányt öltetek meg azóta? :W :D

Más: Valaki, aki még nem coopozott - hasonlóan hozzám -, annak lenne kedve valamikor este hozzálátni?

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#23709) polonic válasza Bazzzs (#23708) üzenetére


polonic
félisten

Én csak kettőnek haraptam le a fejét. . .

(#23710) Dean


Dean
tag

Sziasztok!

Elakadtam!

A játék elején van a vonatos rész ami a végén megismétlődik.
Nos, a végén amikor át kell ugrani az egyik kocsiról a másikra mert bombákat helyeztek el a kocsik között sehogyan sem sikerül pedig csak 1 space-t kell nyomni.
Átugrik de abban a pillanatban robban a kocsi és vége is.

Lehet, hogy hibás a rész?

Válaszokat köszi: dean

(#23711) Cybertrone válasza pohár (#23682) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mert nincs még a webszerveren ilyen dolog jelenleg azért!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23712) TXT válasza Dean (#23710) üzenetére


TXT
őstag

Próbáltad már nyomkodni, nem csak egyszer lenyomni a Space-t?
;)

(#23713) kovsol válasza Bazzzs (#23708) üzenetére


kovsol
titán

az persze nem gond, hogy egy kártékony állatról van szó ami iszonyat károkat tud okozni, és teljesen legálisan lehet vásárolni patkány mérget :U

May the Force be with you!

(#23714) torma1981 válasza Dean (#23710) üzenetére


torma1981
veterán

Nem hiba. Mutatja is hogy egymás után többször is kell a space-t nyomni. Akkor nem esel le.

(#23715) TXT válasza torma1981 (#23714) üzenetére


TXT
őstag

úgy-úgy :K

(#23716) McCartman


McCartman
senior tag

Kezdem kitanulni a heli vezetését a jet után , a k/d arányt azért eléggé lerontják a 2/10es menetek :DDD mondjuk ez a része sose érdekelt.
Lebegve megszereztünk egy pontot mikor észre vettem egy ellenséges helit közeledni , gunnerem nem volt a legjobb formában de sikerült leszedni közben bekaptunk pár rakétát és csak nagy nehezen sikerült letenni a gépet egy mezőre a pálya szélén.
Kipattanok javítani mire kész lettem volna vele a gunner elvitte a gépet , otthagyott és amekkora májer lezuhant vele párszáz méterrel odébb.

Ezt hogy? Az ilyen miért nem megy inkább codozni?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23717) Akos96 válasza Bazzzs (#23708) üzenetére


Akos96
senior tag

Az, hogy leirtottuk a fél ellenséges hadsereget nem számít. :N

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23718) BRIKLY válasza Bazzzs (#23708) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én sem CO-OP-oztam még. ha gondolod vegyél fel,de előre szólok,hogy béna vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#23719) oriic válasza pohár (#23695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bajod van POH-al? :U :P

Live-Die-Respawn

(#23720) Źşë' válasza Dean (#23710) üzenetére


Źşë'
addikt

itt is ugyan ez, ez egy bug, ez miatt nem tudtam befejezni a singlit..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23721) Laraxior válasza oriic (#23719) üzenetére


Laraxior
titán

Majd érkezem én is, csak próbálok pár killt összeszedni más class-okkal, mert ha együtt vagyunk csak medickel tudok menni, mert kikapnak hamar :D
agyvérzéses Métron, meg Grandot látogatom.. 64-es :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23722) SzlobiG válasza Bazzzs (#23708) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gyerekeket? 18+ -os a játék.:U

(#23723) pohár válasza Cybertrone (#23711) üzenetére


pohár
félisten

áhá, értem
de akkor más szerókon hogy tudják ezt beállítani?

Szlobi... 16+, nem? battlelog alján PEGI 16 van

oricalchos... semmi, ez a pohos szójáték lett volna :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23724) McCartman válasza SzlobiG (#23722) üzenetére


McCartman
senior tag

16+. ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23725) SzlobiG válasza McCartman (#23724) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah valóban, de nem mindenhol mer a lemezen 18-as is van gondolom az erre vonatkozik.:U

[ Szerkesztve ]

(#23726) BandiHUN válasza McCartman (#23716) üzenetére


BandiHUN
veterán

:DDD
Egyébként a járművek a legjobb ebben a gémben...fura,hogy ha ugrok,akkoris elém kerül tank,kilövöm,jön ellenség,lelövöm,de mégis magam alá vágok egy gránátot,hogy menjek vissza repülni :D
Nem vagyok nagy szám,de annyira nem is vészes,most ezt élvezem a gémben...kádéról meg ne is beszéljünk,olyan 2-4:10+ okat csinálok,hogy öröm nézni :)
Sajna sokszor ugranak is ki a sérült gépből,nem marad,csak a disabled...
Meghát úgy vettem észre,hiába poén a csapatszállító helit menet közben szerelni,nem ad érte pontot,nem is mutatja,hogy valamit csinálnék,csak gyógyul a gép és kész,elég nagy kicseszés,mert marha sok pontot lehetne így csinálni.Általában váltogatok a posztok között,ha kell,szerelek,gépágyú mikor merről,ha ketten vagyunk csak....de még senki másnál nem figyeltem meg,hogy szerelt volna a 4esről,pedig a bc2-ben is adott volt.
Mondjk az egyik oldal helijét nehézkesebb sokkal,megnem mondom melyik,de nem egyforma,nyilván az oroszokét.

egyébként ma találkoztam egy aimos repülőpilótával :( gépágyúzott a lelkem,semmi rakéta,de ha befogott,1mp alatt 100ról 0-ra ledarált úgy,hogy az ember moccanni se tudott rá,ezért gondolom,hogy aim...neki is álltunk sztrájkolni levegő-levegő rakétával pár ilyen után,szerencsére el is húzott pár cumi után.

Vicces,mert gondolkodtam ezen,hogy lényegében ha minden lövedék esik,akkor tulajdonképp lehet aimos tankban,heliben is,hisz elvileg azt is ki kell tudnia korrigálni,erre tessék...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23727) SzlobiG válasza BandiHUN (#23726) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem kell gránát magad alá esc és suicide (asszem így van írva). ;]

(#23728) natë válasza natë (#23598) üzenetére


natë
nagyúr

Idáig jutok el. Aztán semmi nem történik.

(#23729) warcat válasza SzlobiG (#23727) üzenetére


warcat
veterán

Igen ,egyébként von le ticketet ezért?Már kellett párszor nyomnom mert csak kispisztoly maradt egy fél tárral,mondom azért nem adok egy ingyen killt senkinek,hogy még védekezni se tudok :P

EA: It's in the crate!

(#23730) oriic válasza pohár (#23723) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Tudom, no para. :R

Live-Die-Respawn

(#23731) H.Ezredes válasza sith7 (#23612) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De rossz :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23732) SZKEBE75 válasza natë (#23728) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

A feladatkezelőben elindul a BF3.exe?

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#23733) natë válasza SZKEBE75 (#23732) üzenetére


natë
nagyúr

Igen, aztán el is tűnik pár mp. múlva :(

(#23734) BandiHUN válasza SzlobiG (#23727) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tudom,de a gránát nemesebb :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23735) boogie84 válasza natë (#23728) üzenetére


boogie84
veterán

Feladatkezelőben zárd be a gémet és csatlakozz újra. :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23736) SzlobiG válasza warcat (#23729) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem nem, csak halálnak számít.

(#23737) natë válasza boogie84 (#23735) üzenetére


natë
nagyúr

Félreérted. Nincs mit bezárni. Magától eltűnik kb. 4 mp alatt.

(#23738) Gergosz2


Gergosz2
veterán

valakinek megvan már az eod bot?

az szóljon mert látatm egy érdekes dolgot amit kiszertnék próbálni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23739) Cybertrone válasza pohár (#23723) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem tom, de annyira nem is érdekel! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23740) SZKEBE75 válasza natë (#23737) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Nekem is ugyanez volt... :W
Az EA support-al chetelgettem a dologról,de utána sem igazán működött.
Újra raktam a rendszert,utána játékot és azóta ok.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#23741) natë válasza SZKEBE75 (#23740) üzenetére


natë
nagyúr

Ha meghagyom a letöltött file-okat detektálja az Origin vagy újból elkezdni letölteni a 11Gb-ot?

(#23742) Laraxior válasza natë (#23741) üzenetére


Laraxior
titán

újból leszedi... :K Én is végigjátszottam tegnap.. 3szor töltöttem le az egész pakkot :W
és.. istennek se odatette ahova én mondtam neki. Nem hiába beta ez még... Steam jóval okosabb. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23743) SZKEBE75 válasza natë (#23741) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Gondolom az origined és ajáték is Rendszer/C/ Meghajtón van.
Tehát mindent újra lemezről.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#23744) natë válasza SZKEBE75 (#23743) üzenetére


natë
nagyúr

Nem lemezen vettem meg, downloaderen aktiváltam. Újrarakom a Windowst, de nevetséges ha ez a megoldás...

[ Szerkesztve ]

(#23745) Def26


Def26
félisten

Mocskosul hiányzik nekem a sniper limit. :U Nem tudtok olyan szervert ahol korlátozva van ennek a fajnak a "szereplése"?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23746) csibe1


csibe1
addikt

Valaki el tudná mondani hogyan lehet szervereket hozzáadni a battleloghoz,mert a keresője nem találja név szerint,IP alapján meg nem lehet. :F
A gametrackeren találtam pár magyar szerót,de a kereső nem találja őket.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23747) madgie válasza Laraxior (#23742) üzenetére


madgie
titán

És ha átírod a regedit-ben, hol keresse? Valahogy így (nem pont így, de a lényeg benne van, hol találod az átírnivalót)

szerk: valaki co-op? Beteg vagyok ugyan, de van egy órácskám... kéne a Rex stuki :D

[ Szerkesztve ]

(#23748) BRIKLY


BRIKLY
veterán

CO-OP nem akar indulni. ha meghívnak nekem nem jelez, ha én hívok elfogadják, de nálam nem történik semmi. ezek mellett a battlelog chat ablak sem frissít magától, mindig nekem kell frissíteni az oldalt... mi lehet a gond? google chrome-al és mozillával is ez van..

(#23749) Akos96 válasza BRIKLY (#23748) üzenetére


Akos96
senior tag

Avast?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23750) Laraxior válasza madgie (#23747) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom fater, de nem próbálnám ki :D fél délutánom ráment tegnap ( amúgy is fasza napom volt :W )
Már 3 napja nem játszok végig egy egészséges 4 órás játékműszakot :D
Lényeg hogy én leállítottam az Origint, előtte persze átírtam hogy hova tegye majd a játékokat, de irta hogy az eddig telepitettekhez nem nyúl. Átpakoltam a Battlefield 3 mappát SSD-re. Nem indul.. Utána letöltöttem a kijelölt C-re. Erre ugyanoda G-re eszdte le :W Ami nem is lett volna baj, de punkbustert nem talált hiába volt installálva, istennek se indult el.
regcleaner,origin uninstall, game törlés, battlelog webplugins törlés,punkbuster törlés.
Restart és letöltöttem mindent előlről.. persze C helyett megint csak G-re :W
Tehát ez marad winyon :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.