Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23601) creedszl


creedszl
aktív tag

CO-OP kivégezve, összes fegyó unlock :DD A G3 volt a lényeg!

Hulligaaan

(#23602) kertsa válasza Chabe89 (#23592) üzenetére


kertsa
senior tag

Ez jó, már idegesítő volt, hogy a sok BOT nem tud lőni és a lámpával kiegyenlítette az esélyeit ;]

[ Szerkesztve ]

(#23603) edgR válasza McCartman (#23600) üzenetére


edgR
őstag

nekem is, mondja is, hogy ez csak az o modszere. az egeret csak celzashoz hasznalja, a pontosabb celzas erdekeben.

(#23604) Edem05 válasza kertsa (#23602) üzenetére


Edem05
őstag

De azt észrevetted, hogy aki az arcodba világít azt mintha nehezebb lenne lelőni? :F

(#23605) kertsa válasza Edem05 (#23604) üzenetére


kertsa
senior tag

Miért, te látod azt, aki az kisüti a szemed? Pontosan tudod hol van? Olyan könnyen belövöd, mint azt, aki nem világít a szemedbe? Mit fog csinálni a update után? Majd kempel egy sötét sarokba fekete ruhába? :D A lámpa helyett tenne inkább Foregrip-et... :K

[ Szerkesztve ]

(#23606) petXYZW válasza kertsa (#23605) üzenetére


petXYZW
tag

A lámpával kapcsolatban mindig az az érzésem, hogy csak én vakulok meg a többiekétől, viszont az enyémtől senki. :)

(#23607) zack


zack
nagyúr

Nálatok települt az új browser plugin? :F nem tudok multizni, mert írja hogy frissítsem, amit meg is tettem, de továbbra is azt írja, hogy frissítsem. Már kiléptem Origin-ból, a gépet is újraindítottam, és még mindig semmi.
Faszom elsül ettől a Battlelog-tól. :((( :((( :((( :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23608) apollo12


apollo12
veterán

na ez a lol [link]

el tűnt a russian edition, simán csak BF3 nak ismeri fel

(#23609) McCartman


McCartman
senior tag

észrevettétek ti is , hogy metros pályán , a lejáratnál ill. a szerelvényeknél betaban sokkal sotetebb volt?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23610) Zolás válasza zack (#23607) üzenetére


Zolás
addikt

Nem akar új plugint telepiteni nálam. Töröld le az összes plugint, és tedd fel újra.
ADBlockot nem szereti valamiért, hátha az a gond.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23611) creedszl válasza apollo12 (#23608) üzenetére


creedszl
aktív tag

Nálam is :DD Lehet legközelebb ha letölti már az összes nyelvel tölti le és nem kell vacakolni az eng fájlokkal...

Más:Azt hittem a co-op-ban unlockolt fegyókat minden kasztnál lehet használni de tévedtem.G3 assault,SG553 engi, a többit nem néztem.

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#23612) sith7


sith7
nagyúr

Flame OFF ! NO Offense ! :)) :R

(#23613) Xaels válasza sith7 (#23612) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Ez durva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23614) madgie válasza creedszl (#23611) üzenetére


madgie
titán

A co-op hosszadalmas menet? Mert meg kéne nekem is csinálni valamikor, de nehéz úgy társat találni, ha napi egy órája van az embernek, az is össze-vissza :))

(#23615) sith7 válasza Xaels (#23613) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát nem kicsit .... ez most vagy poén, vagy valaki nagyon elnézte a dolgokat :))

(#23616) Chabe89 válasza sith7 (#23615) üzenetére


Chabe89
addikt

Biztos valami szőke eladó csajszi pakolta ki :D

(#23617) creedszl válasza madgie (#23614) üzenetére


creedszl
aktív tag

441k pont kell az összes fegyóhoz na most ez min azt jelenti hogy minden küldetést minden szinten.De nekem még ennyi se volt elég mert csak 380k pontom lett a végére úgy hogy volt olyan küldetés aminek vagy ötször futottam neki.Szóval a végén a helissel még hardon toltam vagy öt kört és így lett meg.De a G3-ért és az SG553-ért megéri.Amúgy folytonosan számolja a pontokat szóval ha nem sikerül a küldetés a közben szerzett pontokat is beszámolja.

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#23618) Xaels válasza madgie (#23614) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tart sokáig. 6 darab kb. egyenként maximum 10 perces küldetés.

(#23615) sith7: azért megnéztem volna 1-2 olyan tizenéves arcát mint abban az inda-s videóban, amikor ezt meglátták. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23619) Pierre75


Pierre75
senior tag

Ez a kontármunka 5-10 perc alatt single-ben, multi-ban kifagy, míg a virágbolti hibátlan volt. Javítás 2 hét alatt sehol. Jó vásár volt!

Problémaesemény neve: APPCRASH Alkalmazásnév: bf3.exe Alkalmazásverzió: 1.0.0.0 Alkalmazás időbélyegzője: 4e9d3315 Hiba – modul neve: bf3.exe Hiba – modul verziója: 1.0.0.0 Hiba – modul időbélyegzője: 4e9d3315 Kivételkód: c0000005 Kivétel – eltolás: 00108160 Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1 Területibeállítás-azonosító: 1038 További információk 1: 0a9e További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 További információk 3: 0a9e További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

[ Szerkesztve ]

(#23620) Fail3D! válasza BandiHUN (#23564) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem az a baj az engi mar vegigi van tolva, viszont lattam 1 videot ahol a 3ik tipsuval nem csak tankot hanem repulot is befogott viszont nemtudom hoyg kell atvaltani hogy legi celpontoto is befogjon, ha ez muodne siman a legjobb rpg lenne.

(#23621) Fail3D! válasza Xaels (#23587) üzenetére


Fail3D!
addikt

es azt en honnan tudom hogy bemeri?:)

(#23622) sith7 válasza Xaels (#23618) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt a videót ne is mond .......... nem tudtam eldönteni, hogy az MW3 népszerűsítésére, vagy a lejáratására készítették ... :U

(#23623) Lorenzo9
Lehet :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#23623) BandiHUN válasza sith7 (#23612) üzenetére


BandiHUN
veterán

Legyünk gonoszak magunkhoz,lehet azért is,mert az MW3 elfogyott már... :U
De pont nem jó összehasonlítás amúgy sem,mert elég sok idő van a 2 között,és sok nem hazánkfiának elég is volt 1 hónap bf3 is,anyuci meg úgyis megveszi/sok helyen nem is kéri a gyerek,csak legyen kussba,mint kábé régen a tv,addig se csavarog,stb.Ha arányosan annyiba lenne a gém,mint nyugaton,én is megvennék minden szirszart,stb..de nekik épp ezért nem is érték a szemükben...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23624) M3nyus válasza creedszl (#23617) üzenetére


M3nyus
aktív tag

mi az utolsó küldit csináltuk sokszor újra easy -n hogy meglegyen a fegyók, rekord 5:34 volt :DDD 12-13k pontot ad.

Én vagyok M3nyus!

(#23625) McCartman válasza edgR (#23603) üzenetére


McCartman
senior tag

én már maradok az egerészes irányítás mellett , ha egyszer talán megoldják az inverz joy problémát akkor kiprobalom joyjal is. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23626) Xaels válasza Fail3D! (#23621) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a Soflam beméri akkor lesz rajta egy piros négyzet ami jelöli, hogy be van mérve és ha ráviszed a célkeresztet akkor meghallod a szokásos pittyegést, majd sípolást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23627) creedszl válasza M3nyus (#23624) üzenetére


creedszl
aktív tag

Nekem nagyon bejött a helizés azért toltam azt :D

Hulligaaan

(#23628) csibe1


csibe1
addikt

Másnak is ilyen tempóval jön le a játék: 500 kb/s?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23629) madgie válasza creedszl (#23617) üzenetére


madgie
titán

Főleg a G3 meg az MP-412 Rex kéne, a Rex-hez úgy látom nem kell sok pont :)

(#23630) Fail3D! válasza Xaels (#23626) üzenetére


Fail3D!
addikt

mkultkro fel oran keresztul mentem caspioanon arra varva mikor tudom bemerni... de ezek szerint nem szokas ezt olyan gyakran csinalni:D

(#23631) #21346560 válasza NeoExDeath (#23569) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jaja! Elindítom, látom hogy fix 200 FPS és tudom hogy már be is zárhatom. Bezárom feladatkezelővel, aztán újraindítom és jó.

petXYZW ! Mert nem a szemébe világítasz, hanem a melkasára :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23632) Xaels válasza Fail3D! (#23630) üzenetére


Xaels
félisten

A sok Recon még azt hiszi, hogy ez "Sniper" kaszt, pedig sokkal több annál és ha tudnák rendesen használni könnyebb lenne nekik is meg nekünk is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23633) Fail3D! válasza Xaels (#23632) üzenetére


Fail3D!
addikt

az a baj a helikotper amennyira xar volt mar annyira jol kilockolt kitanult pilotak vannak rajta... csapatban persze kilohetoek, de felmegyek a szerora es eselytelen oket kiloni alodan nyomjak az x t es 1edul problakozom...D

(#23634) Lethal Gene válasza madgie (#23526) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

hát, nekem medic (M416) után óriási csalódás volt...ugyanazzal a technikával, rövid távon csak hüledeztem, hogy mi a tök van..sokat feküdtem...ugyhogy inkább tank+repairrel gyüjtöttem a pontokat, amíg valami használható cuccot szereztem...most kiprobalom az ump-ot és az m4 et...ha egyik sem jon be, akkor pedig soti... :)

(#23635) McCartman válasza kertsa (#23605) üzenetére


McCartman
senior tag

A lézer még elég nagy fail , legalábbis normál szerveren.
Sokszor volt , hogy még ki sem szúrtam volna a kempelő ellenséget de mivel már jó messziről a pofámba világított a lézerrel , felfedte magát és volt idő reagálni. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23636) Drang.hu


Drang.hu
csendes tag

(#23637) Zomb€€ válasza Xaels (#23626) üzenetére


Zomb€€
őstag

De ez a SOFLAM még mindig nem világos nekem. Bemérem, ok, de ki lövi le? Vagy iylenkor az összes rakéta odarepül?:S

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#23638) Xaels válasza Fail3D! (#23633) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen egyedül nehéz. De annyival jobb a helyzet mint BC2-ben, hogy itt nem tracerrel kell szenvedni ahhoz, hogy bemérhesd a helit, így azért idővel kialakul, hogy többen essenek neki egyszerre, ha valaki nagyon ügyes vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23639) Xaels válasza Zomb€€ (#23637) üzenetére


Xaels
félisten

Soflam Guide + Soflam+Javelin

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23640) BandiHUN válasza Xaels (#23632) üzenetére


BandiHUN
veterán

Énnekem akkoris a kedvencem,amikor egy medik és egy assault mellett döglesz meg lőszerhiány miatt,és persze fel sem keltenek...Ez akkor a jó,amikor foglal az ember,lehet már megöltél 2-3 támadót is,a többiek semmit nem csinálnak,mert épp arrébb kushadnak a sarokban,és az embert pont lekapják a pont elfoglalása előtt,amiért tulajdonképp a legtöbbet tette...és aztán végignézed spawnra várva,hogy a 2 kismókus elsomfordál a következő pont felé... :W
Reconnal egyébként marha ritkán tesznek le mobil spawn-t értelmes helyre,ha le is teszi,akkor ugye az ember az illető kemphelyére jut max,és persze kutyagolhat...vagy vannak seggfejek,akik leteszik 10-20méter után és kész,jön neki a pont,a gyorsan spawnolni akaró meg nem figyeli,hogy semmi értelme.
Egyébként én visszasírom a dobálható motion sensorokat...az nagyon jó volt a bc2-ben.Nomeg hogy nncs azért 1-2 golyós puska a shozi+sniperek mellé a reconnak(legalábbis nekem shoti van csak),sokkal hasznosabban is lehetne a kasztot,az extráit használni,a shoti nem sok mindenre jó rushban pl,cq-ban még talán,mert szétszórtabb az ellen is,de nagyon jól kell tudni,hol az ellen,akkor meg már ha 1 lövés shotival,akkor meg inkább leszúrja az ember.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23641) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Hali!

Akinek orosz verziós bf3-ja van/volt, sikeresen tudta angolosítani? Mert akkor valszeg nem vacakolok tovább és berendelek 1et. Tegnap a bc2 nagyon felb.szott agyilag. Persze nem a játék hibája. Na mindegy. Valszeg itt is vannak/lesznek olyan béna p.csök, akik abszolút nem tudnak csapatként tevékenykedni. De akkor már legyen szebb a grafika. :)

(#23642) Laraxior válasza Zoli1222 (#23641) üzenetére


Laraxior
titán

orichalcos játszik ilyennel.
Első hsz-ben le van írva a menete. Semmi probléma, bonyodalom. Mint egy fakocka a dolog.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23643) Malachi


Malachi
addikt

ITT egy jó kis SOFLAM oktató videó. okos szerkezet, de inkább csapatban.

én azt nem értem, miért nem spotol senki normálisan. azaz sehogy. szinte hihetetlen, de sok meneten át én vagyok az egyetlen, aki nyomja a Q-t, senki más. hihetetlen, és érthetetlen.

na mindegy.

(#23644) Alexios válasza Zoli1222 (#23641) üzenetére


Alexios
veterán

Igen. Sőt, most az origin frissítéssel már nem russian editionnek hanem sima bf3-nak ismeri fel az origin is.

(#23645) Zoli1222 válasza Laraxior (#23642) üzenetére


Zoli1222
őstag

Akkor berendelek 1et. Köszi! Izgalmas lesz 400K-val letölteni... :B :)

(#23644) adam014: Köszi neked is!

Még 1 kérdés. A battlelog-ba csak a játék telepítése után tudok belépni?

[ Szerkesztve ]

(#23646) madgie válasza Malachi (#23643) üzenetére


madgie
titán

Dettó, már én is leírtam ugyanezt: szinte senki nem spotol :(

(#23647) Lethal Gene válasza Malachi (#23643) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nejó szerveren jáccol...:)

azért a vet + noob MW3 videó jópofa lett! :)

[ Szerkesztve ]

(#23648) csibe1


csibe1
addikt

Lenne egy kérdésem:megadtam az Origin telepítő mappát,és a BF3 mappát az originnek.
A telepítő mappa 222b méretű,ahová a BF3-at telepíteném az 2GB,és a letöltés kb 74%-nál jár.Belenéztem abba a mappába ahová a BF3-at telepíteném,és a következő almappák vannak: __Installer,Core,Data,Support,Update,.manifest
Ez így okés,vagy ide szedi le a telepítőfájlokat?
Az nem gond,hogy utólag jelöltem be a telepítőfájlok megtartását?

(#23645) Zoli1222
Az origin-t tedd fel,regizz be,és a beállítások/termékkód beváltásánál írd be a kódot.
Utána be tudsz lépni a battlelogba,addig nem enged.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23649) BandiHUN válasza Malachi (#23643) üzenetére


BandiHUN
veterán

mert aki rá tud mozdulni,az megtartja magának a killt,nem sokat ér,ha futsz,spotolsz,erre akit észrevettél,leszedegetik előled...a többire,ami épp nem zavarja a delikvenst,arra simán kakálás van,egy sniper pl.nem spotol tankot,stb,a tankost nem érdekli a repülő,a medicet keg kábé semelyik járgány.Ezért is volna jó vagy kicsit több pont,vagy méginkább,100 helyett 50pontot érő kill.Ráadásul asszem' nem megy a lövés közbeni spot se,a sniper meg eleszi a fegyót a szeme elöl.
Ráadásul bugo is a spot,sokszor a pár méterre levő ellenséget,helit NEM hajlandó tudomásul enni,mmáskor meg a spontán elnyomott spotra a messzi távolból szúrsz ki valakit...

Origin elvileg telepítőt tölt,ha azonos mappa van megadva a játékoknak és a telepítőnek,akkor duplán foglal.
De felesleges a telepítő,mert a más oprendszerre átvitt Origin is simá újratelepíti a gémet,én a bf3-at még Vistára tettem,7esen meg már csak Origin feltelepít,mappa megmutat->kiírja,hogy telepítésre kész,telepíti,ha rányomsz és kész,2 perc volt átvinni új op alá.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23650) Xaels válasza BandiHUN (#23649) üzenetére


Xaels
félisten

Spotolni sem lehet minden határ nélkül. Ha 3-4szer mellé spotolsz akkor úgy tudom egy percig nem spotolhatsz megint. Én spotolok mindent mindenhonnan, ha másért nem is, de azért jó, hogy egy darabig figyelemmel tudjam követni a mozgását a minimapon. Ha meg ellövik, ellövik. Kapom érte a bónuszt és elmegy egy tickete az ellennek.

Majd idővel kikopnak/megtanulják. BC2-vel kezdtem a komolyabb BF-es pályafutásomat és első pár napban, talán hétben még én sem tudtam sok mindent. Pár napig biztos, hogy nem tudtam, hogy kell Spotolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.