Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24501) pohár


pohár
félisten

haha, ma olyat alkottam Metron... jöttünk az alagútból B fele támadni a zászlót, a lépcsőn feldobtam egy gránátot, ketten valahogy lejöttek a lépcsőn, megküldtem őket egy M320 Buckettel, majdnem otthagytam a fogam, gyors visszamentem a metrókocsi mellé hogy ne haljak meg, erre látom hogy 5 ember öltem meg a gránát + m320 bucket mutatványommal, jött is a multiple kill bónusz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24502) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali...
Ebben az Expansion Pack-be csak ez a back to karkad map lessz?

(#24503) Laraxior válasza Tompo92 (#24502) üzenetére


Laraxior
titán

A map neve: Strike at Karkand. és még további 3 map :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24504) Tompo92 válasza Laraxior (#24503) üzenetére


Tompo92
senior tag

Na most már a nevét is tudom :D ..Sajna nem játszottam a 2-vel nem ismertem:)
És tudni valamit a többi mapról, hogy mi a nevük? Kíváncsi vagyok mik lesznek.

Amúgy egy ilyen dzsungeles mapot bf3-ba is szívesen vennék:)..

(#24505) BandiHUN válasza Laraxior (#24503) üzenetére


BandiHUN
veterán

csak jönne mááár :)
Bár ezek is jók...
A MW3 meg tényleg hányás lett mapügyileg...ismét megerősítette bennem,hogy a treyarch sokkal jobb mapokat csinál,igaz a legjobban utált,számomra kedvenc cod3 is ezt igazolja,ami remekül mutatta a jövőt pedig a kasztrendszerrel,a mesterlövész bc2-höz hasonló airstrike-jével,a medic élesztésével,járművekkel...csak akkor még talán a bf2 ki sem jött még,és annyira nem tetszett a népnek,mert nem volt elég nagy a map járművezni igazán,és nem is volt lehetőség kikapcsolni sem,nomeg nem jött pc-re.De ha úgymond igazi jó hangulatú multigémet kéne mondanom,azzal voltam el a legjobban a mai napig,sok barát,semmi anyázás,jó kis harcok,stb...És megvolt a későbbi bc2 fíling is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24506) Xaels válasza Tompo92 (#24504) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

(#24505) Lorenzo9: COD3 BF2 után jött több mint 1 évvel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24507) feka007 válasza BandiHUN (#24505) üzenetére


feka007
nagyúr

A BF2 másfél évvel előbb jött ki, mint a CoD3, a BF1942 meg még az első CoD előtt. De CoD-nak meg BF-nek is gondolom a MoH: AA az alapja

(#24508) Tompo92 válasza Xaels (#24506) üzenetére


Tompo92
senior tag

Huhuu köszönöm:)..
Amúgy egy 50. cal-es snipert még mindig hiányolok a játékból..
Ami a kapány végén volt m82a3 az eléggé tetszett..sajna multiba nem lesz..
de a sok újdonság majd kárpótol:)

(#24509) BandiHUN válasza feka007 (#24507) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lehet...
Mindenesetre a cod3-on irtóra látszik a bf-hatás,és furamód ott "nem jött be".
Pedig abban legalább mertek újítani,főleg ha nézzük,hogy a cod2-ben még futni se lehetett...
Talán ezért is lett feketebáraány sok ember szemében a konzol exkluzivitás mellett...de szerettem már abban is a felugrós aknákat :DDD viszont ott volt egyedül eddig az,hogy a gránátvető mellé nem vihettél normál gránátot,megoldva azt a gondot,amit azóta egyik résznek sem sikerült....a sniperrel légicsapás meg dettó bc2 :)
Csakhát nem jött ki pc-re...a konzollal meg felhagytam(besz@rt...akkor még nem tudták javítani,és nem volt garis...)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24510) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Volt olyan akinek át kellett neveznie a játék mappáját mert benne van az a TM és amiatt nem indult? Én megpróbáltam most átnevezni (mert már lassan 2 órája küzdök az elindításával) de most meg nem látja az Origin, és le akarja újból szedni :W

[ Szerkesztve ]

(#24511) keIdor válasza Laraxior (#24491) üzenetére


keIdor
titán

Ennyire. Ne vedd meg!

Xaels: LOL, ezek voltak MW2 DLC-hez. Ugyanezeket kiadják MW3-hoz is, harmadszorra, pénzért? EPIC FAIL.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24512) rankesz


rankesz
veterán

Sajnos ma végleg rá kellett jönnöm, hogy ez a játék kurvára nem nekem való, ugyanis egy béna f@sz vagyok!
Ma már 0.4 alá esett a k/d-m, cseszhetem a minimumra levett grafikát, akkor se látom honnan a francból szednek le! Mivel hetente csak pár órám van tolni, (eddig 29-e óta 7 óra van a multiban) így esélyem azt hiszem nem sok van, a pályákat nem ismerem, TS-re a kis lakás kontra család opciómiatt nem tudok menni, pedig úgy jobban menne...

Nagyon sajnálom, mivel a játékot kvázi "ajiba" kaptam egy fórumtárs barátomtól, így még gázabb hogy gyakorlatilag fölösleges pénzkidobásnak érzem a dolgot
Valamit ki kellene találni, mert ha '"játszok" azt hamarosan a hardvereim sinylik meg...

Amúgy jó kis játék, de nem az én adottságaimnak/élethelyzetemnek

(#24513) madgie válasza whiteman0524 (#24510) üzenetére


madgie
titán

Volt ilyen, nekem is. Itt a megoldás át kell írni a registry-ben is, hol keresse az origin.

(#24514) Laraxior válasza keIdor (#24511) üzenetére


Laraxior
titán

4k-t akartam rászánni, de akkor maradok a single-nél. Azt mindenképpen végigviszem. Meg a Skyrimnál. Néha úgyis unalmas a lövöldözés :D jobb a trollokat irtani pihentetőül :B
Anno is sokat elvoltam az Oblivionnal :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24515) feka007 válasza BandiHUN (#24509) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD5-ben is voltak jó ötletek, tankok, nagyobb mapek, másféle hangulat stb + zombimód is jó ötlet volt. Mondjuk a tankok nem sokat adtak hozzá, meg a hangok, fegyverek kinézete eléggé lehúzták, de amúgy nem volt rossz rész. BO-ba már annyi fantáziát nem vittek bele mint WaW-ba, de MW3-nál százszor annyit.. Most kíváncsi vagyok, hogy a jövőre (gondolom) jövő treyarchos rész után még lesz-e újabb remekmű, látván hogy pármillióan úgyis megveszik azt is..

Azért írok ide, mert MW-s topicba szétszedne az a pár ember..

[ Szerkesztve ]

(#24516) keIdor válasza Laraxior (#24514) üzenetére


keIdor
titán

Végy helyette mást, Batman-t és AC-t tudom ajánlani, nekem mindkettő megint nagyon bejön, mint az előző részek. Kérdés, Te stílusod-e ez a két játék.
Skyrim is mindenképpen ajánlott kategória, Metacritic 96%-al maximálisan egyetértek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24517) SzlobiG válasza Xaels (#24493) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezekre a mapokra emlékszek Cod4-ből. :Y Úgy látszik mégse mondok hülyeséget a Call of DLC névvel.:D

[ Szerkesztve ]

(#24518) feka007 válasza SzlobiG (#24517) üzenetére


feka007
nagyúr

Pipeline is benne van: [link] :DDD

Annyi különbséggel, hogy 4 éve CoD4-ben kultúráltabban nézett ki..

[ Szerkesztve ]

(#24519) apollo12 válasza feka007 (#24489) üzenetére


apollo12
veterán

öcsémnek a legújabb driverrral kék halált kap mindig :C ennyit az ATi-ról

(#24520) Norb3rto válasza SzlobiG (#24517) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Call of DLC :)) :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#24521) Xaels válasza feka007 (#24515) üzenetére


Xaels
félisten

WaW szerintem ötlettelen volt. Hiába dobtak be sok "újat", de igazából nem saját ötletek voltak. A Zombizást is a modderek tették népszerűvé még COD4-ben, a perkek és kiegészítők meg egy az egyben át lettek emelve az MW-ből ami miatt tisztára unbalanced volt az egész. Puskával kész öngyilkosság volt rohangálni a sok jugger-es között és a tankokkal sem nagyon tudott a gyalogság mit kezdeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24522) Mukorka válasza SzlobiG (#24517) üzenetére


Mukorka
addikt

Röhej az egész. Várom már hogy bejelentsék az első DLC után hogy "emberek, bebizonyítottátok hogy a következő CoD-ot is 10 millióan veszik majd akkor is ha csak egy doboz keksz az egész tok tartalma"

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24523) whiteman0524 válasza madgie (#24513) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Át, hálás köszönet :R :R :R :C :C :C Végre elindult.

Basszus, de remélem hogy az EA tud a hibáról. nem mintha sok idő lenne kijavítani, de egy játékhoz ne kelljen már a registry-t turkálni meg mappákat átnevezgetni :((

[ Szerkesztve ]

(#24524) Laraxior válasza Mukorka (#24522) üzenetére


Laraxior
titán

ha ez tetszik az embereknek miért ne? Én se variálnék semmit ha egyszer egyre több fogy belőle. Sőt. Elég lenne ha csak új mapokat dobálnának ki mondjuk az MW2-höz. Abból is vígan megélne a brigád. 4-5 mapot könnyebb összehozni, mint egy egész játékot, és feleannyiért eladni. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24525) feka007 válasza apollo12 (#24519) üzenetére


feka007
nagyúr

Omg :F Ennyit a userről inkább. :U
Nem mondtam am, hogy akkor Ati-s lenne amúgy a game, csak azt, hogy ment itt a jejeje megjelenés előtt még, hogy nV-s gépeken nyomatták az alfát egyik videóban, és hogy akkor ez nV-s.. Ne legyen egyik se, fusson mindkettőn ugyanúgy, utálom mikor vmelyik cápa megveszi a fejlesztőket, hogy a másikra degradálják le..

Xaels: Tankok nem sok vizet zavartak azon az 1-2 mapen, épp az hogy nem is volt értelme. Ezt a náci zombit meg ők találták ki, és igen hangulatos volt. Amúgy se CoD4-be, hanem a 2-be volt még nagy zombi láz (nálam is :D ), de abban más volt teljesen

[ Szerkesztve ]

(#24526) BandiHUN válasza feka007 (#24515) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D hát ja...
Az 5 jó volt,az volt az utolsó,amihez itthon is lehetett szerót bérelni,bejött a zombizás és volt hivatalos map-mod tools...rengeteget jártam zombiex-es szerókra,remekül ötvözték a gyári zombi módot a multival,stb,annál hangulatosabb nem "hagyományos" mód nem született soha.
De ott,mint utána a bo-nál az optimalizálást cseszték el,az akkori átlaggépen örült az ember az 50-60fps-nek,ha levett árnyékot,stb,a cod4 után sokkoló volt.
A fegyóbalansz nem volt még benne a jó,a riflék pontosak voltak,de lassúak,még fejre se volt elég 1 lövés,pedig oda kellett volna,mert nagyobb map,és nehezebb volt,mint sniperezni,a gépfegyverek meg átlagban irtóra szórtak és gyengék voltak,ami erős,és pontosabb,az tetűlassan lőtt.
És bár volt feltámasztás,de ahhoz az elesettnek és a gyógyítónak is perket kellett betenni :W A BO-ban már legalább akárki felszedhette az embert,de sajna mivel pisztollyal addig is lövöldözhetett,a farokperkek sorát gyarapította,ráadásul hc-n sem lehetett rögtön leölni az ilyet,epic fail.
A járművekkel meg az volt a baj,hogy ha jól emlékszem,csak tank volt,az is 1-2 mapon,nem nagyon volt neki hely,de legalább ki lehetett kapcsolni a szerón :)

Külömben szerintem ennyi modern téma után elő kéne venniük jövőre megint valamelyik világháborút,talán egy cod1+UO remake lenne jó,és egyúttal lezárni a sorozatot...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24527) watercooling


watercooling
tag

Üdv.
Csak nálam ilyen a kép? kep1 kep2 kep3
Fényerőt s kontraszt lejjebb vettem, de nem lett jobb.

[ Szerkesztve ]

(#24528) Mukorka válasza Laraxior (#24524) üzenetére


Mukorka
addikt

Jogos a hozzáállás, a baj azzal van hogy ez tetszik az embereknek. Mindegy, meglátjuk hogy most a 10 millió+ vásárló mit fog ahhoz szólni pár hónap után mikor játszik a játékkal és rádöbben hogy ezeket már átélte egyszer 2 évvel ezelőtt is. Csak bízni tudok abban hogy lesz egy nagyobb változás hamarosan de lehet ahhoz már az új konzol gent meg kell várni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24529) Laraxior válasza watercooling (#24527) üzenetére


Laraxior
titán

:K a miénk szűkebb ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24530) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Bottlefield

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24531) Laraxior válasza Oppenheimer (#24530) üzenetére


Laraxior
titán

:Y micsoda pazarlás :( :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24532) keIdor válasza Laraxior (#24531) üzenetére


keIdor
titán

Környezetbarát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24533) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok!!!
Olyan problámm van hogy az utolsó Origin friss. után némi lagg van az erőben az előtt nem volt semmi.
Valmi ötlet?

Üdv! Gordon

(#24534) feka007 válasza Gordon32 (#24533) üzenetére


feka007
nagyúr

"lagg van az erőben"

Mi? :))

(#24535) Xaels válasza feka007 (#24534) üzenetére


Xaels
félisten

Elcsúszott Vader HitBox-a :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24536) Laraxior válasza Gordon32 (#24533) üzenetére


Laraxior
titán

lagg az erőben? :Y Akkor itt a helyed: Star Wars topik

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24537) HollyBoni válasza Oppenheimer (#24530) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jé,egy 9gagger! :)

(#24538) keIdor válasza Laraxior (#24536) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24539) ProEvoFan válasza SzlobiG (#24517) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD ez mekkora :C
hát igen, de a rajongók ezt a rókabőr témát nem értik meg, még te vagy a buta ha megemlíted....
a nemzetközi sajtó hogy a francba adott rá átlag 9 pontokat....nem értem...

(#24522) Mukorka
persze hogy megveszik :DDD
az új nextgen konzolon az MW miben lesz más?
szebb grafika, kb ennyi :O
pedig én is szeretném ha változna már valamit az a játék :K

ma délután mekkora partyt toltunk megint :C :R
sorba jöttek a "legjobb squad" ribonok

[ Szerkesztve ]

(#24540) odorgg


odorgg
addikt

Csalókat csak originbe lehet jelenteni?
Slaappolletje nevü player nyomta az Aimot ezerrel, és bejelenteném mindenhol ahol lehet a kis fa.... :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#24541) Geryson


Geryson
addikt

Nem jön valaki coopozni velem? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#24542) Mukorka válasza odorgg (#24540) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem, rámész battlelogon a match riporta és ott rákattintasz a csaló avatárjára ekkor megjelenik az accountja és jobbra fent a keresés alatt lesz egy kis felkiáltó jel , erre katt, beírod hogy Fucing hacker és ok.

Jelentettem is de tegyétek minél többen.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24543) pohár válasza odorgg (#24540) üzenetére


pohár
félisten

battlelogon lehet őket jelenteni csak

kis értékelés a metacritic-ről: BF3 <--> MW3

a user score igen érdekes :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24544) ProEvoFan válasza Mukorka (#24458) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ő volt az.Még mindig nem banolták :W
Jelentettük kb 3 órája, azóta lépet vagy 3 szintet.

(#24545) BandiHUN válasza odorgg (#24540) üzenetére


BandiHUN
veterán

egy korábbi meccsének 108:2-es eredmény linkjével együtt jelentettem én is...
Ha csalóba botlik az ember,többet ér szerintem,ha linkelitek egy korábbi csúnya meccsét.
DE akkoris jobb,mint az mw3,ahl ami a csövön kifér,MÁR panaszkodik ph-s is a hackelt hostokra... :W
Itt legalább ez nincs,és bannolgatnak is.Steamen meg kint van,hogy tök fölösleges reportolnod,akit nem kap el a VAC... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24546) Mukorka válasza BandiHUN (#24545) üzenetére


Mukorka
addikt

Mai nap találkoztam az első obv hackerrel BF3-ban , mw3 első estéjén kaptam a pofámba az aim+wh-t. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24547) BandiHUN válasza Mukorka (#24546) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hidd el,engem is kiütött az első 20 perc,első 3 map az mw3-ból....nálam megfér minden gém,de ami ott ment...olyan rambók ugráltak mindenfelé tdm-en,hogy az első mapon nem sikerült lelőnöm SENKIT,10métert nem mentem akárhová,már jött valahonnan a kill... :W
Pedig nem ma kezdtem...de úgy vagyok vele,hogy nem is nagyon akarok egyelőre beletanulni,kivárom,hogy tesznek-e valamit a hackek ellen,ha nem,akkor felmegyek én is valami hackeltre,felhúzatom magam fullra(ha úgyis mindegy...),és játsok esetleg a péhásokkal nagyritkán,vagy a fene tudja.Hát nagyon átkoznám magam,ha nem 4rongyos keyről lett volna szó.A BF3-ért minden kiadott forintot viszont jó helyen levőnek tudok,még akkoris ha vannak hibák.És nézegetem a fémdobozt is,hogy jó,hogy abban van... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24548) odorgg válasza Mukorka (#24542) üzenetére


odorgg
addikt

Kösz a segítséget! :R

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#24549) ProEvoFan válasza BandiHUN (#24545) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az kemény.
BF3-ban én is ma találkoztam ez első csalóval.
A túloldalon megint van hack host?MW2-ben beszoptam párszor...

(#24550) BandiHUN válasza ProEvoFan (#24549) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://prohardver.hu/tema/call_of_duty-moder_warfare_3/hsz_4296-4296.html :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.