Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) Cybertrone válasza radi8tor (#23849) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem lehet úgy fejlődni hogy az egyik csapat esik és kel... :U Ezenkívül több ember kifogásolta... és mivel ez pub szerver és nem war így mindenki szeretne rajta szórakozni! ;) :R A dologról a vitát befejeztem! Hogyha így nem felel meg a dolog a POH clánnak, akkor nem felel meg! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23852) Xaels válasza Cybertrone (#23848) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az akaratlan balance-ról(legyen admin vagy auto) elég rossz tapasztalataim vannak. Az sem jó, ha kiegyenlítetlen a küzdelem, de az sem ha 1-2 embert folyamatosan ide-oda dobál, mert úgy gondolja, hogy az segít. Tudom BC2-ben volt, hogy 1 kör alatt 5-ször váltottam akaratlanul oldalt és baromira felb@szta az agyam.

Volt egy szerver ahol ha az egyik csapat nagyon beszorult akkor a másik csapat kapott egy halált és így kapott a másik fél esélyt arra, hogy előre törjön kicsit és volt amikor rendesen működött is. Nem lettek szétbontva a csapatok sem és a játék is pörgött.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23853) Cybertrone válasza oriic (#23850) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem most ezt hiába mondod... én egyszer sem sírtam mert lelőttetek... :U Viszont ha sok ember vergődik ez miatt a szerveren, nem mondhatom azt hogy kuss mindenki jáccatok! :U Illetve mondhatom, csak akkor letépik a fejemet, hogy mekkora egy köcsög Admin vagyok bla bla... Nem hiányzik ez senkinek se szerintem! :R

Xaels:
Nem viszem tulzásba a balanszot... max pálya elején összedobok 2-3 embert és kész... aztán boldoguljon mindenki...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23854) oriic válasza Cybertrone (#23851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Mint írtam ez az egész nem ellened szólt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23855) Cybertrone válasza Xaels (#23852) üzenetére


Cybertrone
veterán

"Volt egy szerver ahol ha az egyik csapat nagyon beszorult akkor a másik csapat kapott egy halált"
Nem vagyok szívbajos... ha olyan a színvonal legyilkolom az egész bandát egy gombnyomással, és kezdje mindenki új lappal... vagy lehajítok mindenkit volt már rá példa... De itt nem erről volt szó! :N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23856) Xaels válasza Cybertrone (#23855) üzenetére


Xaels
félisten

Ki kell próbálni. Ha beválik akkor öröm és bódottá :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23857) gergo0328 válasza oriic (#23810) üzenetére


gergo0328
senior tag

jönni kell warozni ott aztán lehet beszélgetni:D :P

(#23858) boogie84 válasza Cybertrone (#23843) üzenetére


boogie84
veterán

Kár h akkor nem balanszoltál ki, mikor a jó nép jött a spawnunra... :)
Ja hát persze, téged is akkor lőttelek le mikor az éledő helyünk felé jöttél. :)

Lehet h ez csak akkor azon az egy játékon fordult elő, biztos haverokkal voltál egy csapatban. Nyilán máskor nézed mások érdekeit is. :DDD
Nekem ez az ominózus eset nagyon nem tetszett, ezért írom most ezt. Nem tudom milyen lehet a színvonal a szerveren. Mindig ez megy vagy csak belecsöppentem?

Gondolom nehéz figyelemmel követni ennyi embert. Anno nekem cod4ben elegem volt 14 embertől is. De admin voltam, sokat nem játszottam mikor olyanok voltak fent h fegyelmezni kellett őket. Ez a feladata az adminnak. :K

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23859) Cybertrone válasza gergo0328 (#23857) üzenetére


Cybertrone
veterán

Fejezd már be... nem kéne annyit verni a pisztolyt a semmitmondó warokra, és néha lehetne a publicon is Adminkodni... :W

boogie84:
Lehet kifogásolni az admini döntéseket csak felesleges... néha én is szeretek gamnelni, és akkor nem fogom 2 percenként rendezgetni a bandát...! :R Mellesleg van aki sunyi, és visszaáll :K :D
Én bevállaltam hogy adminkodom... csinálom is nap mint nap lelkiismeretesen... egés délután késő estig! Szeretem is csinállni, de van hogy nem figyelek, és nem vagyok a gép előtt, vagy én is gamelek... gyarló emberek vagyunk, ezt nézzétek el nekem! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23860) zack válasza Cybertrone (#23846) üzenetére


zack
nagyúr

Nem lehet mindig győzni. Aki nem szereti hogy lövik, az multizzon F1 2011-el...
Basszus. Ez egy FPS játék, amiben vannak és lesznek is jobbak szinte mindenkinél.
Mindenesetre érdekes a probléma. Mindkét oldal részéről kicsit több kompromisszum szükségeltetik, vagy a másik megoldás, hogy nem kell együtt játszani.
Mi klánon belül sokszor van hogy külön csapatba kerülünk...És? Max. ha kiegyenlítettebb a játék, jóval élvezetesebb is. Tény hogy nem lesz akkora mészárlás, és a k/d nem fog "fényleni" a 2-3x szorzótól, de nem ez a lényege a játéknak.
Pl. tegnap 5-6 körön keresztül szoptam az IRAM szerveren mert a csapatunk kaki volt a másik oldalon meg ott voltak a jcsr-es srácok, meg az IRAM-osok. Bár szóltam én is, nem a sok halál zavart, hanem ha 300 tikettel nyer az ellenfél akkor elkélne egy balance, hogy a következő kör szorosabb legyen. 1-2 kör elmegy, de amikor órákon keresztül folyik a "szélmalomharc", mert fos a csapatom, akkor észre kellene vennie az adminnak, hogy így nem jó, mert az egyik a "szopó" ág.
Ma meg jött még két klántársam is, és megismétlődött u.a. fordítva mint pár napja. A mi csapatunk volt a nyerő minden körben és jcsr klán ide vagy oda, ha szar a csapatuk, ők se tudnak mit csinálni, ahogy senki se, mivel csapatjáték és nem k/d hajhászás.

A másik felet meg azért nem értem, mert mindenki elkezdi valahogy. Nekem kezdéskor 0.6 körüli volt sokáig a k/d de viszont a nyert körök ill. a CQ alatti hasznosságom az megérdőjelezhetetlen volt kezdetben is. Azóta javultak a dolgok, de bele kell jönni. Kinek kevesebb, kinek több idő alatt.
Játszani kell sokat, és a gyakorlásokkal a fejlődés is garantált lesz. :K
Senki sem sikerélményekkel tele kezdi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23861) Cybertrone válasza zack (#23860) üzenetére


Cybertrone
veterán

Engem tovább a dolog nem nagyon érdekel... Abban a helyzetben úgy döntöttem hogy fele POH ide fele POH oda... kész... aztán pár POH tag lelépett, gondolom a balance miatt! :U :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23862) gergo0328 válasza Cybertrone (#23859) üzenetére


gergo0328
senior tag

A semmit mondó warok juttatnak el oda ahova te nem fogsz eljutni úgy hogy csak publicolsz.
Azok az órák amiket minden nap felhasználunk azért hogy megfelelő pozíciókat találhassunk pont védésre vagy pont húzásra. ESL-re akarunk menni és nem csak simán részt venni hanem egy normális helyezést is elérni. Adminkodni akkor szoktam ha pubolok PH!-n de mivel alig játszok pubon akkor is csak felcsatlakozok valamelyik klántársra azt szokjuk egymás mozgását, stílusát. Én most a csapat irányításával, a pályákon elhelyezkedő házak sarkok, lépcsők elnevezésével és a squadok felállításával vagyok elfoglalva ha vagyok TS-en így adminkodásra nincs sok időm. Szval nekem teljesen más terveim vannak a játékkal kapcsolatban mint neked. MI is élvezni akarjuk csak mi időt és energiát fektetünk bele hogy sokkal jobbak legyünk mint mások. :R

orichalcos-nak meg azért írtam mert múltkor játszottunk ellenük de csak 1 pályára volt idő így még a mi választott pályánk kimaradt.

(#23863) natë


natë
nagyúr

Lenyomtam az első pár körömet. A játék baromi szép, BF2 után kicsit szokatlan. A szerverekről gyakran ledob.
Gyakorolnom kell, hogy belejöjjek újra :K

(#23864) Mrdevil válasza Cybertrone (#23859) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem volt gond, megoldottuk Pistikém. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23865) oriic válasza gergo0328 (#23862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na én pont nem voltam aznap, mert hulla voltam, de meg is látszott, káosz volt azon a war-on, ahogy hallottam. :)

Live-Die-Respawn

(#23866) Cybertrone válasza gergo0328 (#23862) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kinőttem én már abból amiből te még nem... no problem... :U De ezek után ne nyüszögjél ha valamit megváltozik a szerveren, mert voltaféleképpen semmit nem teszel hozzá az PH szerver müködéséhez... összesen még 2h nem gameltél rajta... Nincs is ezzel gond, csak ha valami nem tetszik neked te vagy az első aki szirénázik! :K

Mrdevil:
Sajnálom, a nép akarata volt, nekem édes mind1 hogy hogy toljátok, az én adatlapomat megnéheti bárki... nem vagyok élgamer :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23867) gergo0328 válasza Cybertrone (#23866) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én úgy tudom, hogy van 20 admin aki beleszólhat a működésébe. Az, hogy te foglalkozol vele a legtöbbet az nem azt jelenti, hogy most te lettél a főadmin. Adminok vannak főadmin nincs vagyis én úgy emlékszem ilyesmit beszéltünk meg. Ugyan ez volt a BC2-es PH! szerónál is az egyik gond (vagyis amiről én tudok). Amiben én benne vagyok abban több tőled idősebb ember is benne van sőt a legtöbb nagy klánban tőled idősebbek játszanak, így nem kell semmit se kinőnöm...sőt nem is akarom.

A szerver nevét meg hogyha folyamatosan változtatod az életben nem fogja senki se megtalálni. Értem én hogy Prohardver néven csak egy van de aki beteszi fav-ba annak névváltáskor kiesik. beteszi még1X megint váltasz nevet megint kiesik és utána már nem fogja betenni mert egy instabil szerver. Én ezen már átmentem mert már volt saját szerverünk B.B-el BC2-ben ami egyszer war alatt volt utána vissza publicra és így sose voltak rajta csak ha sokan felmentünk. Te panaszkodsz h nincs rajta senki én meg segíteni akartam, de látom nem tetszett.

orichalcos: hát igen...volt fejetlenség, de lőni tudtak ők is szval nagyjából sikerült ellensúlyozniuk de tényleg jobb lett vna ha összeszedettebbek. remélem majd valamikorra le tudjuk beszélni a dolgot. (próbáltam én bemenni hozzátok de hát nem húzott be senki se :D)

(#23868) oriic válasza gergo0328 (#23867) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kell az irányítás nekünk még, és én pont nem voltam akkor. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23869) Cybertrone válasza gergo0328 (#23867) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én ugyan nem vagyok semmilyen főnök... csak én kötelességemnek érzem azt hogy figyeljek a szerverre, mert sok munkám van benne, temeg nagyon elfoglalt vagy :K No mind1...
Amennyiben nem tetszik az amit csinálok felügyeljen más a szerverre :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23870) zack válasza Cybertrone (#23866) üzenetére


zack
nagyúr

Gergo0328-nak abban igaza van, hogy ez nem jó, és nem segíti hogy fullon legyen a szeró nap mint nap. Az meg a másik, hogy lehet te érsz rá legtöbbet foglalkozni az adminkodással, de ha egy mód van rá, ilyen névváltoztatós dolog ne legyen már önhatalmúlag. Van 20 fő, akik szintén adminok és megszavazták a szeró nevét, akkor az legyen a neve amire a többség rábólintott. Nekem is törlődött már 2x-3x a kedvencek közül, és nem tudtam hogy azért, mert megváltoztatod a szeró nevét... :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23871) PeetR válasza oriic (#23868) üzenetére


PeetR
aktív tag

Jaja, rám meg nem hallgattak. :D

(#23872) Cybertrone válasza zack (#23870) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tudod hozzáteszem hogy frissítéskor alapbeállításon indul újra, ami magával hozza azt is hogy elveszik a beállított név :K Azt meg haggyuk hogy gergőnek miben van igaza meg miben nem... első este elkúrta az egész szervert úgy ahogy van... érdemes lenne kikérdezni góliátot... nem kevés ideje ment rá a supportra aznap éjjel :K Ennyit róla!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23873) danilla válasza Cybertrone (#23872) üzenetére


danilla
őstag

Srácok, ezt nem lehetne inkább privátba intézni?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#23874) oriic válasza PeetR (#23871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez ellen majd teszünk.

Live-Die-Respawn

(#23875) keIdor válasza oriic (#23874) üzenetére


keIdor
titán

danilla: Szerintem elfér itt, elég sokakat érint a téma úgyis.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23876) H.Ezredes válasza danilla (#23873) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Elfér itt szerintem "közös ügy" :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23877) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Mondom ha nem tetszik az ahogy intézem az ügyeket, akkor szóljatok, és nincs belőle gond, intézze más a dolgokat :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23878) gergo0328 válasza Cybertrone (#23869) üzenetére


gergo0328
senior tag

Azért mondom ezeket, hogy legyenek a szerveren.

"első este elkúrta az egész szervert úgy ahogy van... érdemes lenne kikérdezni góliátot... nem kevés ideje ment rá a supportra aznap éjjel :K Ennyit róla!"

Sikerült mivel én a proconban felhasznált "tudásomat" vettem elő akkor is. Az hogy félreértelmeztem amit mondtál (vagy amit kihagytál) az sztem emberi dolog. Én góliáttól bocsánatot is kértem emiatt.

Az meg hogy ez egy B.B szervernek indult végül is nem az én ötletem volt... az más dolog hogy nem volt elég ember aki bérelte volna és ide lett ez kiírva és így lett a PH! szerver. Ha nem veszlek be a B.B-be lehet nem is lenne PH! szerver és nem is lettél volna egy waron se ami azért elég jó dolog egy játékosnál ha eljut egy normális warra.

Névvel kapcsolatban: Az alapértelmezett név azt meg lehet csinálni profilban webes adminon.

részemről ennyi nem offolok tovább.

Zack: :R

87bp: Nálunk is voltak hasonlók ezért én a waron való irányítást át is adom mert vannak most már tapasztaltabbak akik jobban tudják ezt csinálni. Én maradok a csapat menedzselésénél...hátha ott sikerül valamit tovább alkotnom. :U

radi8tor1: Havi 600Ft amit te fizetsz :D

[ Szerkesztve ]

(#23879) radi8tor válasza Cybertrone (#23877) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyi az órabér? ;] :P

⭐ Stella

(#23880) TXT válasza Gergosz2 (#23842) üzenetére


TXT
őstag

ebből van amit értek, és van, amit nem, de köszönöm! :R

(#23881) bognar110


bognar110
őstag

(#23882) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ez egy jó kör volt. ;]
Aknára futott rendesen a jó nép.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#23883) zack válasza bognar110 (#23881) üzenetére


zack
nagyúr

Na tessék...A GL noob dog tag. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23884) Cybertrone válasza zack (#23883) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mondok jobbat mindket lancherre van dogtagem meg ma hozzajott egy egy csillag is:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23885) Edem05 válasza ADAM1337 (#23882) üzenetére


Edem05
őstag

Na ez tényleg egy jó kör volt... húzós volt a vége! :)

(#23886) TXT válasza Xaels (#23838) üzenetére


TXT
őstag

De az hol-hogy derült ki, ha a csomagolás original, rá volt(van) írva, vagy mi? Mert nézegettem a neten, de csak ennyi volt, hogy "Limited Edition" és kész, más nem.

(#23887) TXT válasza pohár (#23839) üzenetére


TXT
őstag

honnan kellett (lehetett) volna? :U

(#23888) pohár válasza TXT (#23887) üzenetére


pohár
félisten

helyfüggő, limitált számban állt csak a boltok rendelkezésére, később úgyis megkapja mindenki ingyen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23889) pohár


pohár
félisten

Karkand jeeee

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23890) TXT válasza pohár (#23888) üzenetére


TXT
őstag

mármint mit?

(#23891) Bazzzs válasza TXT (#23890) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nézd meg az első hozzászólást, ott le van írva, hogy milyen DLC-k léteznek. Azokból az elsőt minden Limited Edition tartalmazza, de csak decemberben jelenik meg, akkor le tudjuk tölteni. Akik normál verziót vettek, azok 15 euróért vásárolhatják meg. A többi DLC csak extra volt, nem jár alapból a játékhoz. Pár bolt kapott belőlük, és azok adták ajándékként a játékhoz, ameddig volt nekik. Ki volt írva például a CDG-nél, hogy egy ideig jár az előrendelőknek, majd amikor elfogytak, kiírták, hogy már nincs belőlük. Ezekből az extrákból a Physical Warfare Pack nevű később (még nem ismert az időpont) ingyenesen elérhető lesz mindenkinek. A másik kettőről (Dog Tag Pack, Specact Kit) egyelőre nincs információ, de valószínűleg azok pénzbe fognak kerülni. A lényeg, hogy a Back to Karkand minden Limited Edition tulajdonosnak járni fog, valamint a Physical Warfare Pack DLC is elérhető lesz mindenki számára a későbbiekben. Így tiszta?

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#23892) siriq válasza oriic (#23850) üzenetére


siriq
őstag

Nna ez csapatmunka: [link]
Ket szot nem valtottam a masikkal. Nem is ismertem. Egyszeruen csak ertelmes es cselekvokesz tarsam akadt. Nem csak neked szol. Lehet itt sirni jobbra balra. Ez csapatmunka jatek. Ennyi.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#23893) oriic válasza siriq (#23892) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C Mondom én hogy csapatban szép az élet. :)

Live-Die-Respawn

(#23894) medvezsolt válasza Źşë' (#23684) üzenetére


medvezsolt
senior tag

sajnos nem is kell 100 óra. Van itt pár PH-s akiknek megvan már a Colonel rang (lvl 45). Onnantól pedig Colonel Service Star-ok járnak, amivel viszont már jócskán többet kell majd elpöcsölni mint bc2-ben. Itt vannak a rangok

Nagyon dúrva. 100as Colonel Service Star a max. 24 milla XP-vel:) Meg hát ott vannak a kaszt és fegyver serice starok amivel el lehet lenni.
De az tény, hogy lvl45ig harmad annyi idő alatt fel lehet fejlődni.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23895) oriic válasza medvezsolt (#23894) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint level 40nél van meg a Colonel rang...

Hm... :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23896) bognar110 válasza zack (#23883) üzenetére


bognar110
őstag

:)

(#23897) medvezsolt válasza oriic (#23895) üzenetére


medvezsolt
senior tag

lvl45 a Colonel

ez miez a progi?:P

Ezt láttátok már?:) Egy kis taktikai tervezés. Jó féle. CSAPATMUNKA lebegjen elöttetek!

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23898) Gergosz2 válasza TXT (#23880) üzenetére


Gergosz2
veterán

na az a lényeg hogy ugye van a limited edition amit te is megvettél.Aki ezt megvette az megykapja ingyen majd a back to karkand DLC-t. Ez előreláthatólag 15€-ba fog kerülni annak akinek nem limited editione van. Ez 4 mapot fogy majd tartalmazni

Után volt olyan hogy az előjegyzők számára korlátozott drabszámban biztosítottak 3 DLC-t.
Ezek nem annyira lényegesek mint a karkand DLC .csak pár apróságot tartalmaznak:

1 , dogtag : pár dogtaget kapsz

2, Specact skin pack: minden kaszthoz kapsz egy extra skint , kinézetet

3, Physical Warfare Pack : korábban elérhetsz pár fegyvert , de azt később mindenki megkapja ingyen.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23899) madgie válasza oriic (#23850) üzenetére


madgie
titán

Nem így gondoltam, vagyis inkább nem feltétlenül így gondoltam. Nekem nem a klánnal van baj, felőlem lehettek együtt. Nekem igazából az volt a bajom, hogy mikor felmentem, mindig az az oldal győzött utcahosszal, ahol ti vagytok. Asszem 750 ticketes volt akkor a szerver, nektek még 400 körül volt, mikor az ellennek már elfogyott. Ez rohadt unbalance, persze nem feltétlenül lehet ezt egy klánra fogni, lehet én fogtam ki rosszkor többször is. A mondandóm lényege, hogy nem akartalak megbántani titeket, ezért is volt a hozzászólásomban több smiley. Ha mégis úgy éreznétek, itt és most elnézést kérek. Abban meg igazatok van, hogy ott a battlelog, mindenki össze tudna beszélni a haverokkal, ha nagyon akarna, csak sajnos sokan vagyunk, akinek mondjuk egy órája van naponta erre, az is úgy, hogy közben az asszony sorozatokat néz ugyanabban a szobában, így ki is van lőve a voip :( A lényeg viszont az, hogy nem a hasonló kocajátékosokból lehet látogatott egy szerver, úgyhogy nem is a mi véleményünk a mérvadó... igenis használni kell a voip lehetőségét, BC2-ben próbáltam egy időben, sokkal jobban megy csapatként a játék.

(#23900) andrey.


andrey.
csendes tag

Többeknél olvastam, hogy csak kulcsot vásároltak. Honnan lehet "viszonylag" jó áron illetve megbízható helyről venni?
Előre is köszi.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.