Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23451) pohár válasza janihunk (#23450) üzenetére


pohár
félisten

a fele sírás, a másik fele élménybeszámoló, én tettem be két videót a PS3-as gameplay-t Gulf of Omanról és a Back to Karkandról, egy kis PH szerver szidás is volt benne, a maradék pedig technikai problémák a hardverrel/játékkal :D

takakos... egy Win reinstall/winyoformázás jót tenne a játéknak, meg a Winnek is szerintem :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23452) nanorambo


nanorambo
őstag

Nem tudjátok mikor jön a patch? Mert kiég a monitorom ha valamelyik idiótánál lámpa van :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23453) Gergosz2 válasza nanorambo (#23452) üzenetére


Gergosz2
veterán

és ennek mi aköze a patchhez?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23454) Chrys_ válasza SzlobiG (#23446) üzenetére


Chrys_
addikt

Sáros voltam kicsit a dologban, mert 1x tényleg leszedtem felszállás közben, de no warning előtte, semmi. Nem rá utaztam, de így alakult, nem volt rape. Elgurult a gyógyszere a gyereknek :) Nem baj, IRAM szerver törölve a kedvencek közül, és végre PH-szeró megint felvéve, most már az EU-s kieggel :)

(#23455) Cybertrone válasza Chrys_ (#23454) üzenetére


Cybertrone
veterán

Köszönjük a bizalmat... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23456) creedszl válasza Gergosz2 (#23453) üzenetére


creedszl
aktív tag

Twitteren irták hogy módositották a lámpa fényerejét de gondolom az első patchben fog aktiválódni.Azért kérdéses mikor jön....

Hulligaaan

(#23457) boogie84 válasza creedszl (#23456) üzenetére


boogie84
veterán

IRNV módosításról lehet tudni valamit?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23458) cellpeti


cellpeti
veterán

hogy nem rohad le az rpg-től a keze a metrós pályán. :W :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23459) pohár válasza boogie84 (#23457) üzenetére


pohár
félisten

visszább fogják venni azt is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23460) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Áh, tiszta kínlódás így repkedni :(
Túl érzékeny Nekem így a joy. Eddig zéró kill :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23461) cellpeti válasza mcwolf79 (#23460) üzenetére


cellpeti
veterán

megnéztem a repülős videót de nekem sehogy se sikerül fordulnom a géppel egérrel, csak a billentyűzeten lévő irány nyilakkal tudok

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23462) McCartman válasza kmisi99 (#23430) üzenetére


McCartman
senior tag

:Y
elsőszámú kedvenc eddig , amivel igazán tudok darálni. Többször fordult már elő (ma is kétszer), hogy belefutottam 3 emberbe és mindhármat likvidáltam egyetlen tárral.
Nagyon jó fegyver , közel-közép távra egyaránt. :K

Hangtompítóval , foregrippel és Acog scope-pal használom , az előzőre visszatérve pedig legnagyobb előnye a supressornak amit már említettek is , hogy láthatatlan maradsz tüzeléskor a minimapon.
Elkerülhető , hogy egy-egy oldalról megkerülés alkalmával rögtön rád ugorjon az egész squad , helyette nézheted a kétségbeesett szaladgálást fedezék után mert nem tudják honnan lőtték le a csapattársat. :D ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23463) boogie84 válasza pohár (#23459) üzenetére


boogie84
veterán

Mit vesznek vissza?

Legjobb köröm, kezdek belejönni. :C

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23464) pohár válasza boogie84 (#23463) üzenetére


pohár
félisten

hát hogy ne legyen ilyen jól kivehető az ember, vagy nem tudom :U
de javítanak rajta

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23465) xTREem válasza tasakos (#23449) üzenetére


xTREem
tag

Textúraméretet vedd vissza high-ra, nekem ez megoldotta 6850-en az akadozásokat.

üdv

(#23466) banánocska


banánocska
aktív tag

Cod tábor
Így néznek ki... Na mind1:D

(#23467) janihunk válasza pohár (#23451) üzenetére


janihunk
senior tag

thx. Még jó hogy nem olvastam végig.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#23468) BandiHUN válasza banánocska (#23466) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én mindig azt röhögöm,hogy a legtöbb kocka IRL kis szemüveges nyominger,akit a csajok bottal se piszkálnának meg vagy egyéb defektus...:DDD
Úgy tűnik,ilyen lesz a jövő...a cégünkhöz a lakatosokhoz jött 5 lakatos/gépésztanuló...3 szemüveges,véznák,mind ilyen kis 170centis.Nesze nekünk,itt a jövő...És olyan fejek,hogy én 14évesnek simán saccoltam volna max.
És ilyenkor örülök,hogy engem nem érdekel a kádé,lövök vagy repkedek egy keveset,ha van időm és kész :)
Egyébként nem feltétlen cod tábor,megy ott BF3 is a gépeken,BO...

Vigyázzatok,erre vár a mw3 brigád:D Jaa,hogy a játékról nincs mit írni,ejj :) Remélem majd vesznek maguknak pézé' duplaixpét :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23469) LamaCube válasza banánocska (#23466) üzenetére


LamaCube
addikt

Apuu kedődik... Gondolom bf3-at csak 30 éven felüli komoly üzletemberek, megfontolt, és hasonló színvonalú emberek játsszák. Na mindegy :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23470) Neoteric válasza banánocska (#23466) üzenetére


Neoteric
addikt

Az a darkos csávó (vagy nő? ;] ) nagyon "meggyőző" érveket hozott fel az MW3 mellett.. :DDD omájgáss..
Azért az átlagkorosztályon látszik kiknek készült a cucc.

PSN: ne0teric_sAN

(#23471) H.Ezredes válasza banánocska (#23466) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Uram atyám beszélni alig tud a 3/4-e :DDD becup-on látni ennyi KOCKÁT :DDD én szerettem nagyon a COD-ot Az első része volt ránk hatással. Állandóan lanoztunk lent a Netkávézóban és vagy a CS-t vagy a COD-ot toltuk de ezek az új COD-ok........ Nekem nagyon nem jönnek be... MW2 nekem mondjuk tetszett azzal játszottam sokat. Egyáltalán nem pörgősebb a COD jönnének le egy METRO-ra csak néznének mi van :D nekem BF 1942-óta ez az első BF játékom és nagyon bejön. Amióta megvan a BF3 már steam-re se megyek föl,hogy Source-ozzak :)

MOD: ráadásul csak én látom úgy,hogy a COD motorja egy "elavult sz@rtanya ?!?! Nem úgy néz ki mint ami agyon van fejlesztve....

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23472) keIdor


keIdor
titán

Ismét előkerült az MW3, haláli ez a topik, igazi troll mennyország. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23473) Fail3D!


Fail3D!
addikt

na majd, ha olcsobb lesz megnezem ezt a cod-t sose multiztam meg vele.

(#23474) Danndi


Danndi
tag

Hmm nekem bejön a PH server, igaz kicsit sokat haltam... de ez már csak levezető volt... jah és bocs ha spawnkill-ért ha volt, nem szándékos...

(#23475) BandiHUN válasza keIdor (#23472) üzenetére


BandiHUN
veterán

Egyébként vicces,hogy ide sandul az mw3 topik,gondolom innen is oda :D
Ilyenkor ez van,úgyis lesznek fricskák.Addig a jó,amíg nem jelennek meg a "hittérítő" fanatikusok.
Egyébként vicces,hová jutott a cod sorozat....eddig mind megvolt,ez ma jelent meg....és még cdkulcsot se rendeltem... :U

Szép ez a stat-kép,de inkább feltölthetnéd kicsiben/ha a hsz-nél feltöltöd a ph szeróra,emberi méretű pre-képpel bekerül,és nagyítgatja,akit érdekel.

Xirith feljött utánam az egyik jet&heli kedvenc szerómra,nem tudom,hogy mit csinált,de sok killje volt+valamit nagyon magyarázott neki az admin,hogy nem kéne :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23476) keIdor válasza H.Ezredes (#23471) üzenetére


keIdor
titán

Nem is fejlesztik 4 éve nem nyúltak hozzá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23477) BandiHUN válasza keIdor (#23476) üzenetére


BandiHUN
veterán

a cod-nál nem is ez a baj...hanem a sok hülye killstreak,deathstreak meg anyámkínnya,még kis helit is lehet vezetni mint a bc2-ben,túl lett mindenféle vacakkal pakolva az egész.
A másik hibás döntés az iwnet volt a szerók helyett...SEMMIT nem nyertek vele,hisz eddig a gémerek bérelték a szerókat,nem tudom,miért fájt.
Ha ez a 2 dolog nem lenne,még érdekelt volna.Meg persze 9990-ért max,mint egy átlag top gém.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23478) nanorambo válasza Gergosz2 (#23453) üzenetére


nanorambo
őstag

Talán mert abban fogják javítani. Hivatalosan "túlságosan elvakít a lámpa". Lejebb fogják venni az erejét. Örülök, hogy segíthettem :)

(#23479) Danndi válasza BandiHUN (#23475) üzenetére


Danndi
tag

bocsesz, tényleg elég nagy lett, majd legközelebb ügyelek, hogy csak link legyen

(#23480) keIdor válasza BandiHUN (#23477) üzenetére


keIdor
titán

Primitív a játékmenet kár is tagadni, de amúgy jó lett ez, el lehet benne darálgatni. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23481) #21346560 válasza Neoteric (#23470) üzenetére


#21346560
törölt tag

...me én pontasztszeretem amikor szabaccság van egy játégbann...

De a COD-ban pont hogy nincs, tök egyvonalas az egész!

.... de pörgőzzzsss,de pörgőzzsss... nekemm pond ezgell... vanebnne izsgalom...

by:

télleg az arról szólt hogy sznájperrel kempelés...

OMG :C
Ezek egyáltalán láttak már BF-et? :DDD

Cybertrone!

Eszembe sem jutott átmenni trollkodni, mindössze nagyon bejött az interjú, gondoltam a mi közösségünkben ez elmegy :DDD

Ha tévedtem, akkor sajnálom....

[ Szerkesztve ]

(#23482) keIdor válasza #21346560 (#23481) üzenetére


keIdor
titán

Egyik játékban sincs szabaccság, max a Skyrimben lesz. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23483) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Egy ember 6 napos pihenot kapott az mw3as megmozdulasert... Haggyuk egymast beken! Tolja mindenki azt amit szeret es kesz, mi ezt a hibai ellenere ok azt az elavultsag ellenere. Nem vagyunk egyformak ez van! Innen senki ne menjen oda trollkodni, es ugyan erre kerem a masik topik lakoit is! Jobb a bekesseg!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23484) BandiHUN válasza keIdor (#23480) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az is jó dolog...karácsonyig lesz nekem is szerintem,ha megéri...most úgysincs időm valami sok,ma is úgy kezdődött a napom(folytatódott),hogy hajnali 1-kor még bent voltam a cégnél...kis alvás,reggel vissza,még +9 óra...ja,plusz disznómód megfázva,szipogósan... :(
A szeró-rendszerre leszek kíváncsi,hogy is van az most,minden nyitva ha odamész,vagy csak amit az iw-n kinyitottál mínusz amit az admin esetleg nem enged?
Még az a jobbik verzió,ha már nincs szint,stb.szerón,akkor mindenki használhasson szabadon bármit.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23485) ProEvoFan válasza keIdor (#23472) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem mintha ti a túloldalon nem ezt csinálnátok......sőt, neked is van BF3 fricskád, nem is egy hozzászólásodban :K :DDD

Az az index videó meg elég érdekes lett...a kedvencem: "azért nem tetszett a BF3, mert sniperek-el kempelnek, csak erről szól a játék" nyihihihihihilván :DDD

Köszi a ma esti 4es partyt (Mukor, Polonic,Boni12), kurva nagy volt már megint.Füles, TS meg minden :C :R

(#23486) Keldor papa
Így van, semmi war:)Ezek csak olyan kis odaszúrások, semmi komoly.

[ Szerkesztve ]

(#23486) keIdor válasza BandiHUN (#23484) üzenetére


keIdor
titán

Ugyanaz, mint az MW2-ben volt, sima IWNet, csak most nincs semmi baj vele. Ismered? Illetve van unranked dedikált.

ProEvoFan: Ritkábban kerül elő a BF3, bár nekem semmi bajom sincs egyik játékkal sem, mindkettővel játszom egy darabig még, szóval tőlem akár gyilkolhatja a két tábor egymást nem nagyon fogok állást foglalni... pro, kontra itt is-ott is megvan. Amúgy gondoltam, hogy 99% itt olvassa azt is annak ellenére, hogy nem játszik vele.:D
Jaja amúgy persze hogy van, ahogy itt is MW3 fricska.:DD Egyik sem tökéletes...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23487) rankesz válasza Cybertrone (#23483) üzenetére


rankesz
veterán

T-rex 7 napot kapott én úgy láttam

(#23488) gordonfreemN válasza Cybertrone (#23483) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ja, csatlakozom, annyira nincs értelme a trollkodásnak, maradjon mindenki a saját táboránál, ha meg vitázni akar, keressen annak megfelelő fúrumot/társat, de itt a téma már milliószor le lett tárgyalva.
Arra kérnék én is minden KOD fant, hogy a saját topik hsz-eit bővítse. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#23489) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Ezen a képen én besírok :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23490) JSaN válasza Danndi (#23474) üzenetére


JSaN
addikt

Szoval te voltal a masik csapat elen? Amugy nagyon kemeny es jo hosszu menet volt. Ezt msot birtam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#23491) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

csak aki kivancsi ra...volt alkalmam összehasonlítani a m416 heavy barrel vs no heavy, és hát inkább leszedtem...ugyanis kozel/közép távon sokkal rosszabb, nehezebb célozni, amikor megijesztik az embert... :) távolra meg úgy is single shotokkal kell nyomulni...akkó meg mindegy... :)

(#23492) creedszl


creedszl
aktív tag

Topic állás:

BF3: 23k hozzászólás
MW3: 3k hozzászólás

Ez elárul szerintem valamit...

Hulligaaan

(#23493) keIdor válasza creedszl (#23492) üzenetére


keIdor
titán

Csak azt, hogy itt több az off. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23494) tasakos válasza xTREem (#23465) üzenetére


tasakos
tag

Köszi, megnézem. :R

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#23495) |nsane


|nsane
tag

Sziasztok!

Skacok valaki megtudná nekem mondani, hogy azt hol és hogyan kell megcsinálni, amikor a célkeresztbe nézel (akármilyen fegyvernél) ne kelljen folyamatosan tartani a az egeret?
Mert nem találom sem a játékba sem a fórumon pedig emlékszek, hogy ez a kérdés már volt???

(#23496) polonic válasza |nsane (#23495) üzenetére


polonic
félisten

A beállításokban lesz, gameplay settings-nél.

(#23497) |nsane válasza polonic (#23496) üzenetére


|nsane
tag

kösz megvan :R

(#23498) Góliát válasza Danndi (#23474) üzenetére


Góliát
senior tag

Nicsak, elég jól szerepeltem. :B

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#23499) gergo0328


gergo0328
senior tag

Ha itt van lelkes klán aki szeretne gyakwarozni azt várjuk ellenfélnek. Tegnap is jót Játszottunk a PoH klánnal és ha minden igaz akkor ma jön a visszavágó Bazar-on :D :C

(#23500) creedszl válasza keIdor (#23493) üzenetére


creedszl
aktív tag

Inkább azt hogy aktívabb a BF közösség...

Hulligaaan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.