Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23351) apollo12 válasza aAron_ (#23348) üzenetére


apollo12
veterán

hát AIDA 64 el meg tudod nézni cpu vagy vga limited van
símerősömnek gtx460soc-val AMD Phenom 2 x4 945 3510mhz en vga limite volt high beállítás mellet

lappoddal meg még egy 975 is bele megy, így 3.6ghz biztos bír de stem még 4ghz is

[ Szerkesztve ]

(#23352) keIdor


keIdor
titán

Köszi mindenkinek a mai játékot, egy élmény volt! :R Csak egy Grand Bazaar-t maradtam, muszáj megvárnom egy újabb NV drivert... :(
De ahhoz képest nem rossz:

beef3

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23353) Cybertrone válasza boogie84 (#23345) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem fogok mindenkit ledobállni mert nuub az ellenfél... konkrétan semmit sem csinálltak! :U :U
Előre szólok hogy sírási szándékkal ne hozzám gyertek... Ha erősebb egy csapat akkor erősebb... Oricék megkérdezték jöhetnek e csapatostul mondtam igen jöhetnek, gondolom azért hogy ne külön tolják! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23354) boogie84 válasza keIdor (#23352) üzenetére


boogie84
veterán

Ha a másik oldalon lettél volna és ki sem tudsz jönni a spawnról akk nem raktad volna fel a képet. Pár perc játék után leléptem.

(#23353) Cybertrone: Ha érted a spawnkiller szót akkor nem értem miért azzal jössz h nem egyenlő a két csapat tudása. :U
Ha a spawnt lövitek az nem tudás, bocsánat. :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23355) FELHO76 válasza Hell (#23320) üzenetére


FELHO76
csendes tag

Ha realtek chip mozgatja a hangkártyádat, próbáld meg bekapcsolni a Sztereó keverőt a felvevőeszközöknél.

-<Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?>- BF3/BF4 Origin: felholo

(#23356) McCartman válasza keIdor (#23352) üzenetére


McCartman
senior tag

utána megint maga alá csinált a szerver , ezért ilyen népszerűtlen most már látom mert ennyire instabil.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23357) keIdor válasza boogie84 (#23354) üzenetére


keIdor
titán

Tévedés, mert én csak egyszer-kétszer voltam a bázis előtt, általában a szökevényeket vadásztam le, akik kikerültek valahogy. ;] Amúgy resupply ment főleg, én csak dobáltam a töltényeket a támadóitoknak.:D
Bocs. :P

McCartman: Hát nem nagyon tehetünk róla, max szolgáltatóváltás lesz?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23358) pohár válasza aAron_ (#23348) üzenetére


pohár
félisten

úristen, ez a piercinges majom mennyi szarságot beszélt a BF-ről, anyám borogass :W

jöttök PH szeróra? Tehran van épp

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23359) GeneraL_XTX válasza keIdor (#23352) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jah ez nagyon fasza játék volt:) A végén hogy beszorítottuk csórikat :DDD

(#23360) GeneraL_XTX válasza boogie84 (#23354) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Most nem értem mi a probléma.

A valóságban is akad bőven olyan helyzet amikor beszorítanak valahova vagy bekerítenek. Ennek általában mészárlás a vége :DDD

Úgy kell játszani hogy ez ne történhessen meg. Nem kell hagyni hogy befoglaljuk az összes pontot, stb.

(#23361) boogie84 válasza GeneraL_XTX (#23360) üzenetére


boogie84
veterán

Ez a játékosok modorán nem változtat! :( Nem fair h az éledőket lőttétek.
Kíváncsi lettem volna ha páran pl Cyber kolléga nálunk lett volna ugyan ilyen víg játék lett volna e. :U

Tényleg kellene egy off topic. Miért nem csináltad meg Cyber?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23362) Mukorka válasza oriic (#23350) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem a deploy gomb szokott eltűnni

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23363) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Az a twitter hogy csökkentették a flashlightot egy hatalmas LIE! 1kmről vilagit rám a gyerek és az egesz képernyőmet betölti az a fos. Amugy minek van 408 HUN szerver ha a jatekosok 70%-a mindig külföldi akik fuckoznak egesz nap és semmi mast nem csinalnak? :S

(#23364) Mukorka válasza Dantenero72 (#23363) üzenetére


Mukorka
addikt

Azért hogy a magyarok magyarul szidhassák egymást a szerveren. Sok esetben szól a konzol hogy English only meg ilyenek. Sokan meg simán szeretnek olyan helyen játszani ahol magyarok vannak együtt. Én személy szerint rühellem a folyamatos sírást és eleve a legtöbb magyar kiábrándítóan játszik, gusztustalanul amit nem bírok

A lámpa meg egy ostoba fasság. Senki sem szereti ha a pofájába tolják mégis használja szinte mindenki. Én egyszer sem raktam még fel, valahogy jobban esik azért lelőni az ellent mert jól céloztam mintsem mert nem tudott rendesen visszalőni.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23365) madgie


madgie
titán

Na ilyen se volt még, hogy itt legyek (Killing Machine, lol :D) A következő kör 1-6-ja már inkább jellemző :DDD

(#23366) Zanik


Zanik
addikt

Miért dob ki sokszor a szerver? :O

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#23367) ProEvoFan válasza Zanik (#23366) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Origin frissítés nekem megoldotta a problémát!
A kék halál mizériát is.

(#23285) Źşë'
Az MW2 térképekhez szokott szememnek, itt igen nagyok a térképek.

[ Szerkesztve ]

(#23368) Viper26


Viper26
nagyúr

A "game disconnected" problémára a PB frissítése a megoldás?A mai napon jött elő jópárszor.. :O

iPhone 15 Pro | AW S9

(#23369) harry3 válasza aAron_ (#23348) üzenetére


harry3
őstag

:W
Inkább nem kommentelném a videót, mert durva lenne.

[ Szerkesztve ]

(#23370) polonic válasza Viper26 (#23368) üzenetére


polonic
félisten

Azt hiszem, igen.

(#23371) Cybertrone válasza McCartman (#23356) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha figyelnéd a chatet akkor tudnád te nagytudású hogy én az Admin indítottam újra a szervert mert a ticketek, és a kezdő limit beállítása után a PB-t elfelejtettem bekapcsolni... Nem a szerver szar, csak a te szemed nem bír elolvasni egy olyan mondatot hogy a pálya után restart! :U :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#23372) H.Ezredes válasza Cybertrone (#23371) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23373) Boogie33


Boogie33
senior tag

Hali. Segítsetek légyszi , telepíteném a játékot és azt írja hogy ezt a kódot már felhasználták ,pedig nekem azt mondták hogy én is feltudom telepíteni a játékot annak ellenére hogy a már más is feltelítette.

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#23374) Xaels válasza Boogie33 (#23373) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Naív vagy. Egy BF3, egy account... A bejelentkezési adatok nélkül nem fogod tudni telepíteni...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23375) Boogie33 válasza Xaels (#23374) üzenetére


Boogie33
senior tag

És akkor mivan azzal ha valaki használt játékot vesz, erre egész üzlet ág létezik .

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#23376) Xaels válasza Boogie33 (#23375) üzenetére


Xaels
félisten

A használt játék üzletből a Kiadó nem lát egy vasat sem, az neki nem üzlet... Te meg tanuld meg, hogy se Steam, se Origin account-ot nem biztonságos vásárolni...

(#23377) xavix13: ja igen van ilyen, de attól még 2-en nem fognak tudni egy játékkal játszani.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23377) xavix13 válasza Boogie33 (#23375) üzenetére


xavix13
senior tag

Vesz a csórikám 10 Euróért egy Online Pass kódot...

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#23378) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Valakinek volt szerencséje 21" Sony Trinitron GDM-F520 Monitorhoz érdemes ilyet venni használni én jókat olvastam róla.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23379) <dagadt>


<dagadt>
csendes tag

Hali valakinek nincs kedve Coop-ni egyet??:O

(#23380) Boogie33 válasza Xaels (#23376) üzenetére


Boogie33
senior tag

Nem vettem semmit az egyik cimborám adta kölcsön az eredeti játékot és én itt a fórumon kérdeztem meg hogy ha én is feltelepítem akkor működni fog-e és azt mondták hogy igen. Saját e-mail címmel csináltam origin fiókot de nem mükszik. Polonic kolléga mondta hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#23381) pohár válasza Boogie33 (#23380) üzenetére


pohár
félisten

akkor lesz jó ha a haverod origin accjával lépsz be, csak arról tudsz játszani :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23382) Xaels válasza Boogie33 (#23380) üzenetére


Xaels
félisten

Értem. Akkor kérd kölcsön az Account-ját, de arra figyeljetek, hogy ne akarjatok egyszerre játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23383) Boogie33 válasza Xaels (#23382) üzenetére


Boogie33
senior tag

Akkor se játszhatunk egyszerre ha mindketten csak single playert nyomatunk ?

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#23384) Xaels válasza Boogie33 (#23383) üzenetére


Xaels
félisten

Hát, ha hivatalosan Origin-en keresztül BattleLog-ból indítjátok akkor nem ajánlatos és nem hiszem, hogy sikerülne. Valószínűleg kilépteti egyikőtöket, ha a másik belép.

BF3(Full) Mítoszrombolók

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23385) McCartman válasza Cybertrone (#23371) üzenetére


McCartman
senior tag

restart után még 5 percig tünedezett el - jelent meg újra a szerver.
Akkor máskor ügyesebben te adminok gyöngye. :U :W

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23386) #15779328


#15779328
törölt tag

Miért van az,campaign módban,hogy nem tudom felvenni a fegyvereket? :F
Ez valami bug ,vagy a 3monitor miatt van? Hiába nyomom az "e"-t ,nem vesz fel!!!
Valakinél volt ilyen?

(#23387) pohár válasza #15779328 (#23386) üzenetére


pohár
félisten

R-rel próbáld... amúgy a képernyőn is írja :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23388) Boogie33 válasza Xaels (#23384) üzenetére


Boogie33
senior tag

Oké. Köszi. :R :R

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#23389) Xaels válasza #15779328 (#23386) üzenetére


Xaels
félisten

Az "R"-et kell hosszan nyomni emlékeim szerint alap beállításokkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23390) radi8tor válasza #15779328 (#23386) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

E-t CoD-ban nyomkodd :)

⭐ Stella

(#23391) H.Ezredes válasza #15779328 (#23386) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az az igazság,hogy még írja is ,hogy mit nyomj ( írja a buta parasztnak csak senki nem látja, Ne vedd magadra :) ) Pl: Én se tudom,hogy mindenféle szir-szar kaptam tankhoz meg a másik járműhöz pl rakétát meg ilyeneket. Az,hogy tudom aktiválni mit kl nyomnom stb stb.. valaki írja le :R

Be is állítottam őket azt tudom ,h 2 es a gépfegyver x a füst de a rakéta meg ezek ?!?!? :S

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#23392) Xaels válasza H.Ezredes (#23391) üzenetére


Xaels
félisten

Miután a Customize fülön beállítottad a tank kiegészítőit akkor "1"-"2"-vel és azt hiszem "F"-el lehet fegyverzet között váltani illetve a füstöt például az "X"-el lehet kidobni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23393) #15779328


#15779328
törölt tag

Kösz mindenkinek az "R" a nyerő. Sajna nekem nem írta sehol,és valamelyik játékban volt ilyen bugom a monitorok miatt,azért is kérdeztem!
Még1x KÖSZI! :R

(#23394) McCartman


McCartman
senior tag

Jópofa ez az Anti vehicle dogtag.
Start walkin'. :DDD

@Eagl3: nem könnyű de barátkozz meg a gépágyú használatával is , miután megvan a rocket pods úgyis azzal fogsz majd tankokra vadászni nem marad hely az air2air rakétának. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23395) Eagl3


Eagl3
veterán

Azért a Jettel nem egyszerű játszani... mióta gyakorlok vele, ilyen 0kill/10death -es körökkel zárok kb. :D De KELL az a hőkövető raksi.

(#23396) Xaels válasza McCartman (#23394) üzenetére


Xaels
félisten

Szép eredmény. :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23397) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

sziasztok
olyannal már találkoztatok, hogy pl. beállítom a fegyóra a 3 kiegészítőt és kioldok hozzá egy másikat is, akkor azt felteszem rá, következő mapon meg visszarakja rá ami először volt rajta?:F nem olyan nagy gond, mert 4-5 kattintás és beállítom,csak első deploy-nál zavaró

Killed by WhozZy!

(#23398) Eagl3 válasza McCartman (#23394) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem ilyenem van :) [link]

(#23399) Mukorka


Mukorka
addikt


:B :))

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#23400) Cybertrone válasza McCartman (#23385) üzenetére


Cybertrone
veterán

Te máskor már nem fogsz feljönni... köszönhetően az adminok gyöngyének ;) Ha valaha is csinálltál volna ilyet tudnád hogy nem egyből lövődik le a szerver mikor rányomok a restarta :U De hát...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.