Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22151) Gergosz2 válasza Baxy88 (#22150) üzenetére


Gergosz2
veterán

ne olyan szaggatósra gondolj mit amit a cheaterek használnak. :)) :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22152) kertsa válasza Baxy88 (#22150) üzenetére


kertsa
senior tag

Minek az autoaim? Nem tudsz célozni :))

(#22153) Baxy88 válasza Gergosz2 (#22151) üzenetére


Baxy88
csendes tag

Tudom én milyen mert a singleplayerbe beletették és ott tényleg látom is.

(#22154) Gergosz2 válasza ch003067 (#22149) üzenetére


Gergosz2
veterán

másra számítottál?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22155) #21346560


#21346560
törölt tag

Végre sikerült végig játszani a single-t, lassan jöhet a multi is :))

(#22156) ch003067 válasza Gergosz2 (#22154) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, nem tudom :F :U

(#22157) SzlobiG válasza Locutus (#22147) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most örülök, hogy Bf2-vel nem multiztam így újak lesznek nekem ezek a mapok is. :K

A videó hangulata meg iszonyat jó lett már megint arról nem beszélve, hogy milyen jó kis DLC ez és megvenni se kell már.

(#22158) Laraxior


Laraxior
titán

:Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22159) Cybertrone válasza SzlobiG (#22157) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lesz benne buggy ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22160) Malachi válasza Locutus (#22147) üzenetére


Malachi
addikt

szép. lesz helyből felszálló vadász, ha jól láttam.

engem ezeken a mapokon szénné gyaláznak majd a BF2 veteránok, akik már kívülről ismerik mind a négyet.

mai megfigyelésem: nagyon megéri HC szervereken játszani. nem kell fél tárat beletunkolni az ellenbe, ha jól célzol nyerő vagy. javulnak a statok, sokkal jobb a játékélmény. ja és max 32 fő a másik. megyek is vissza! :)

(#22161) Gergosz2 válasza ch003067 (#22156) üzenetére


Gergosz2
veterán

ők is tudták jól hogy konzolra sokkal több fog fogyni ezért váltottak féltávnál fő platformot.

[link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22162) Mukorka válasza Malachi (#22160) üzenetére


Mukorka
addikt

Ha meg az ellen is jól lő akkor megint semmi értelme mert már messziről borulsz ha súrol egy golyó. Hc pont azoknak kell akik nem tudnak célozni.

Back To Karkand-tól meg nem kell félni , kb rá sem lehet ismerni a pályákra eddigi képek alapján.

(#22164) H.Ezredes : Fake hír, 10 milliót szállítottak a boltokba, az nem eladás.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#22163) ch003067 válasza Gergosz2 (#22161) üzenetére


ch003067
addikt

Jólvan, igazából mind1 is :D

(#22164) H.Ezredes válasza Gergosz2 (#22140) üzenetére


H.Ezredes
őstag

de több mint 10 milliót eladtak hírekből lehet olvasni ehhez képest ez milyen adat a 4 222 340.... ?!?!?! Érdekes felmérés..

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22165) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Na ma nincs nagy forgalom a szerveren :DDD Felmentem ha érdekel valakit, avagy érdeklődés hiányában elmegyek filmezni ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22166) Laraxior válasza Cybertrone (#22165) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet lőni is? vagy csak sétálós, felfedezős szerver? :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22167) Cybertrone válasza Laraxior (#22166) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mit gondolsz ha nincs rajta jelenleg senki akkor milyen? :U :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22168) Gergosz2 válasza H.Ezredes (#22164) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol ovasd már ela hírt:

10 milliót szálítottak le és abból közel 5 milliót adtak el.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22169) boogie84 válasza LamaCube (#22131) üzenetére


boogie84
veterán

Nem érdekel mivel játszanak, csak ne csesszék el mások játékát!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#22170) H.Ezredes válasza Gergosz2 (#22168) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nyugi elfog fogyni ;) elég hamar.. ráadásul mint írták nem küldik vissza az EA-nek őket mindet eladják :)

De valóban igazad van abban a részben amit írtál :R Szerintem bőven 1,5 millió fölött lesznek aki PC-n BF3-al fogják tolni.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22171) pohár válasza Locutus (#22147) üzenetére


pohár
félisten

ááá gecccc :Y :C
erre a Wake Islandre kíváncsi leszek :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22172) Malachi válasza Mukorka (#22162) üzenetére


Malachi
addikt

fedezék? nem ész nélkül rohanni? spotolni? meg mondom, 32 emberrel, nem 64-gyel.

(#22173) aAron_


aAron_
őstag

Prohardver serverrel mi történt? eltűnt a kedvenceim közül. Ezen kívül kb. egyetlen egy conquest 64-es servert sem talál a kereső. Nálatok is így van az új plugin óta? :((

What is your ikigai?

(#22174) Mukorka válasza Malachi (#22172) üzenetére


Mukorka
addikt

Ergo kempelni? Nice. Ne hidd hogy fedezék megment mindig. Spotolni meg kb 1-2 ember van átlag egy csapatban aki csinálja. Jelenleg.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#22175) Malachi válasza Mukorka (#22174) üzenetére


Malachi
addikt

hm. hát nekem tökmindegy, csak leírtam a tapasztalataimat. engineer vagyok mindig, nem ismerem a kemp szót. :)

nekem jobban fekszik a HC, ha ettől vagyok láma, vállalom.

ja meg talán azért sem zavar ha messziről kiszednek, mert nem halok bele, ha nem 2,0 a k/d arányom. a csapattal akarok nyerni, nem a legjobb lenni a szerveren.

[ Szerkesztve ]

(#22176) HollyBoni válasza Mukorka (#22162) üzenetére


HollyBoni
veterán

Back To Karkand-tól meg nem kell félni , kb rá sem lehet ismerni a pályákra eddigi képek alapján.

Ezt cáfolom!

(#22177) Gergosz2 válasza H.Ezredes (#22170) üzenetére


Gergosz2
veterán

de szerintem az arányok megmaradnak .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22178) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

1300 pontot lőttem csak légvédelemmel :)))

⭐ Stella

(#22179) M3nyus


M3nyus
aktív tag

bf3.exe leállásra van már valami megoldás? valamikor 1 percenként leáll valamikor 1 óránként teljesen random. :U

Én vagyok M3nyus!

(#22180) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Hát ez hihetelenül szánalmas -.-" CODba érdekes módón az ilyen dolgok rendesen müködnek:
-infravörös fegyoval nappal lóxart se látsz,full feher lesz az egész kép , ITT mivan? Nah mi? Oh hát égesse ki a nap szemedet infrával még akkor is tökéletesen látsz! szánalom a köbön pff
-a masik meg fényes nappal,szabad ég alatt a kibaszott zsemplamba az egesz képernyömet bevilagitja hogy fosni,lesni nem tudok -.-"
Ezek mind a játék realizmus oldalára irhatoak,ha már annyira reklámozták hogy "Hé szoldzsör ez lesz mindenidők legrealisztikusabb efpéese szal vegyéd mög!"

(#22181) Cybertrone válasza Dantenero72 (#22180) üzenetére


Cybertrone
veterán

Muszály? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22182) Alexios válasza Cybertrone (#22181) üzenetére


Alexios
veterán

pedig abban igaza van, hogy az infrással nem nagyon kéne nappal is látni

(#22183) Cybertrone válasza Alexios (#22182) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha nem lehetne akkor meg az lenne a baj... örülni kéne hogy van, ha nem lenne az is baj lenne... :U :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22184) madgie válasza Cybertrone (#22181) üzenetére


madgie
titán

Muszáj :DDD

(#22185) Alexios válasza Cybertrone (#22183) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem meg ez tényleg olyan mint egy csalás, egy idő után idegesítőbb lesz mint a lámpa, mikor majd mindenki látni fogja hol vagyok..

[ Szerkesztve ]

(#22186) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Ha lesz hely a PH!-s Platoon-on hívjon már meg aki megteheti :R

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22187) Cybertrone válasza Alexios (#22185) üzenetére


Cybertrone
veterán

Attól hogy látod még ki kell lőni... a WH-s sem gyilkol faszán aim nélkül... ezért tolják párosan... hiába látod a kis hőképemberkét ha nem lövöd le akkor ő is meglát... mellesleg a spot is csalás akkor... Ugyan már!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22188) Alexios válasza H.Ezredes (#22186) üzenetére


Alexios
veterán

kéne csinálni még egyet szerintem, nem hinném hogy ebben nagyon lesz már hely

(#22189) Laraxior


Laraxior
titán

semmi.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22190) Dantenero72 válasza Cybertrone (#22187) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Nehez lehet kilőnie ha az egesz testemet pirosan latja egy zöld háttérel -.-" Főleg hogy lenyomja a shiftet rácéloz a fejemre és bamm meghaltam.nehéz -.-" Nélküle Metro RUSH elejet megnézném mennyire menne az apritas mert infra nélkul és a map teljeses ismerete nélkül mindenki csak lesne hogy hol az enemy mert annyira rossz az a része a mapnak látohatárszinten hogy az hihetetlen...

(#22191) Cybertrone válasza Dantenero72 (#22190) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hál istennek senki nem kényszerít arra hogy játsz a játékkal! :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22192) keIdor válasza Gergosz2 (#22140) üzenetére


keIdor
titán

Csak PC-re gondoltam. PC-n jobban teljesít a BF3, mint az MW3, vagyis előrendelésben.

Jól látszik van kb. fél milliós BF3 eladás, de MW3 előrendelés, PC-n csak valami 80.000 volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22193) boogie84 válasza Alexios (#22185) üzenetére


boogie84
veterán

Egyetértek. Sniper kilóméterekről kiszúr. De ez nem az adminok hibája!! Bízzunk benne h javítják a játékot. :K

Aki saját bőrén tapasztalta h milyen a szkóp el is hiszem h nem szereti.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#22194) Dani82 válasza Dantenero72 (#22115) üzenetére


Dani82
senior tag

En is igy vagyok, en sose veszek eszre senkit idoben, bezzeg engem szerintem mindenki lat. Lehet hogy rajtam valami narancssarga uszosapka van egy baszottnagy pompommal csak en ugye nem latom XD
Erre nincs vmi grafiaki beallitas, hogy "jobban lassalak"?:)

(#22195) Dantenero72 válasza Cybertrone (#22191) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Te könnyen beszelsz olyan géppel full max grafon is van vagy 100fpsd ,és mint a BFBC2 ben is minnel több fps annal könyebb ölni,legalabbis én ha 60+fpsel toltam csak ugy arattam miközbe 40fpsel meg örültem ha életben maradtam... Arról nemis beszélve hogy maxon valoszinuleg jobb a látohatár/textura....

(#22196) ADAM1337 válasza keIdor (#22192) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes bc2-nél a statok jobbak voltak pc-re nézve. [link] bal oldalt látszik h mennyivel több a pc-s online pl.

(#22197) Cybertrone válasza Dantenero72 (#22195) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lehet még ilyen alkatrészeket kapni a boltba hajrá ;) Az ilyen jellegű hozzászólásokat már fel se veszem... :N Nemsoká kijön az Új cod eriggy át abba a topikba ;) Ott neked is megvan a 60 fps, és nem kell sirbakolni :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22198) HollyBoni válasza Dantenero72 (#22195) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az felettébb érdekes,éppen most is BFBC2-t tolok. 1280x720 low egy FullHD monitoron,25-40 fps. Elég sokszor vagyok első. A hiba nálad van. :K

Keldor papa: Dettó.. Kíváncsi vagyok a következő generációs konzolokra. A mostanit csak a nagyon rossz grafika miatt nem veszem meg. Kontrollerrel pl sokkal jobban szeretek FPS-t játszani. :B :B

[ Szerkesztve ]

(#22199) boogie84 válasza ADAM1337 (#22196) üzenetére


boogie84
veterán

Bár nem játszottam vele, de gondolom több volt a tdm híró. Egyébként nekem is fura h nem jó a statom. Bár annyira ez nem is érdekel. Lényeg az élmény.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#22200) keIdor válasza Gergosz2 (#22143) üzenetére


keIdor
titán

"csak berakod a a lemezt azt menjen."
Ez csak kényelem, én értek a PC-hez, de valahogy a rohanó világban szeretem ezt a konzol nyújtotta kényelmet. Sőt, sok haver teljesen át is állt már, elég nekik a Single, grafika senkit se érdekel és mind átmentek konzolra. Arra jó, hogy meló után fáradtan berakják a lemezt és megy... nincs is annál jobb, nincs microlag, nincs .exe leállt, nincsenek driver gondok, nem fagy stb.

Ha kijön a PS4 meg az új Xbox én is lelépek PC-ből meg szerintem mindenki, akit nem zavar a controller, mert grafikások is megkapják ami kell nekik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.