Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22501) szasanyi válasza szasanyi (#22454) üzenetére


szasanyi
félisten

Lecseréltem a driver, két változás történt:
1. most tovább jutottam és kicsit később lesz fagyi, illetve
2. a Az illesztőprogram nem válaszolt, majd helyreállt (vagy vmi hasonló) üzenetem is lett, ami előtte nem volt. A pöcs ki van az egésszel. :W

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#22502) H.Ezredes válasza maszi99 (#22288) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De hát csak nincs benne alapból az Angol nyelvi pakk 2 perc alatt berakod :W Mi értelme van dupla annyi kiadni ?!?! Akinek van mondjuk.... én a BF3 LE-önt Oroszul 4K-ért vettem ez boltban a duplájáért se kaptam volna meg... annyi,hogy berakod az Angol nyelvi pakkot... gyereknek nem mind1,hogy fele annyiból van Angolul csak rá kell fordítani 2 percet ..... Na mind1 nem az én pénzem nem az én dolgom :R

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22503) Eagl3 válasza Hajdi (#22496) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez lag...

(#22504) Akos96 válasza gabipaci (#22494) üzenetére


Akos96
senior tag

Köszi, később megnézem. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#22505) Hajdi válasza Eagl3 (#22503) üzenetére


Hajdi
senior tag

Akkor át is nevezem :B :B

"The Man Who Sold the World"

(#22506) Xaels válasza H.Ezredes (#22502) üzenetére


Xaels
félisten

Ajándékon spórolni szerintem nem szép dolog. Ha gyereknek, ha felnőttnek veszi az ember...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22507) M3oH válasza Cybertrone (#22499) üzenetére


M3oH
addikt

En mentem volna tegnap este es ma delelott is, de 0 jatekos volt, hat ezert nem mentem. Es gondolom a tobbseg, pont ez miatt nem megy... 22es csapdaja.

(#22508) keIdor válasza M3oH (#22507) üzenetére


keIdor
titán

Igen, pont beszéljük, hogy 8 ember kell a starthoz de annyi sose lesz. Megpróbáljuk leszedni a korlátot. Szerk: Ill. Cybertrone, én nem férek hozzá, vagyis nem tudom hol kell.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22509) H.Ezredes válasza Xaels (#22506) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én azt hittem,hogy csak úgy legyen véve,hogy a gyerek is tudjon játszani.... Nem vette ki az ajándékot a szavaiból.---- Nekem mind1 mondom :R

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#22510) polonic válasza ADAM1337 (#22487) üzenetére


polonic
félisten

Van:

(#22511) feka007 válasza keIdor (#22500) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, ráadásul nem 2 év alatt jutottak el idáig. Csak azt nem értem, hogy most elengedik nekik az adósság felét, és még Szlovákiától várják el h fizessenek nekik?

(#22512) keIdor válasza feka007 (#22511) üzenetére


keIdor
titán

Már amikor az Eurózónába beléptek akkor se álltak úgy, hogy lehessen nekik. Nem feleltek volna meg már akkoriban sem. Egy kontinens jövőjét veszélyeztetik ezzel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22513) ADAM1337 válasza polonic (#22510) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Bamba vagyok. :D
Nem is rossz dolog.
Itt a kör ahol láttam a srácot: [link].
Eleinte nem is volt fura csak amikor 4-5en futottunk be egy helyre 249-el pakk csak az ő nevét láttam mondom jó 1x elmegy de 4x megcsinálta 1mp alatt hogy likvidált teljes squadokat helyzet hátrányból...

[ Szerkesztve ]

(#22514) Scholes9 válasza Hajdi (#22505) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez biztos, h lag, WoW-ban, amikor lag volt, akkor is tök hasonlóak voltak a "jelenségek": egy helyben futó karakter meg ilyenek :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22515) Hajdi válasza Scholes9 (#22514) üzenetére


Hajdi
senior tag

Úgy éreztem, mintha egy láthatatlan kéz visszapofozott volna, hogy "ejnye ne siess már annyira" :DDD :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#22516) Mukorka


Mukorka
addikt

MVP Medál-hoz járó Dogtag :C

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#22517) Hajdi válasza Mukorka (#22516) üzenetére


Hajdi
senior tag

Nem semmi! Grat!
Fél év és én is villoghatok hasonlóval :D :D :D

"The Man Who Sold the World"

(#22518) M3oH válasza keIdor (#22512) üzenetére


M3oH
addikt

BArom egy nepseg. Most meg tuntetnek, mert kevesebb lovet kapnak. Basszos tobbet kerestek mint a nemetek :) 14-15havi nyugdij es juttatasok allam szferaban. Amugy a atlag nyugdijkezdes 50eves korban tortenik naluk. Es fel vannak haborodva, kozben meg szarba loktek egesz europat...

(#22519) Zolás válasza ADAM1337 (#22513) üzenetére


Zolás
addikt

Az a 4.8-as kd, el is árulja a srácot. Én boldog vagyok hogy 1 felett van, még a kettest is el lehet fogadni, de ez egy kicsit túlzás. 1156 kill, 238 die... Gondolom John Rambo a tanára.
Most nézem, hat órája tolja, és már 21es szintű... Dehogy csíter, pró mint állat...

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#22520) kovsol válasza Mukorka (#22516) üzenetére


kovsol
titán

nekem innen kellene egy Bye Kitty dog tag :DDD

May the Force be with you!

(#22521) xavix13


xavix13
senior tag

Valaki jönne !Ph szeróra?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#22522) kosztalaci


kosztalaci
csendes tag

valaki játszik 4870x2-vel ?
a tapasztalatokat megköszönném

Egy rossz rendszerben nincsennek jófiúk!!!

(#22523) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tudom kicsit off,de itt sokan használnak origin-t. Lehet módosítani egy játék exéjének elérési útját mint steam-nél? Fontos lenne,mert csak akkor működik a Bad Company 2,ha a parancsikon céljához odaírom -pinginterval 50000,enélkül nem. Letöltöttem originről,de nem tudom használni,ezért kénytelen vagyok virágboltossal nyomni.. :(

(#22524) M3nyus válasza ADAM1337 (#22477) üzenetére


M3nyus
aktív tag

870MCS
368 Kills

Nembiztos hogy csaló shoti elég brutál :)

Én vagyok M3nyus!

(#22525) Hajdi válasza M3nyus (#22524) üzenetére


Hajdi
senior tag

T-09A
125 kills :P

Tank attack :D
Mármint én. Egyébként én is találkoztam hasonlóan jól játszó emberkékkel. Valóban nem biztos, hogy csaló.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#22526) Giggles


Giggles
tag

tolja valaki osztott neten?
ha egyedül nyomom, gond nélkül megy órákon át, viszont ha még valaki használja (játékra, nem töltésre meg 24/7 youtube nézegetésre) akkor 15-20 percenként disconnect
csak bf3, meg bc2-vel (itt mondjuk nem olyan sürün) van gond, cod például gond nélkül megy
25/1,5 upc
erre valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#22527) pohár


pohár
félisten

ez a map végén nem akarom betölteni a következő mapot csak fekete képernyő fogad dolog a játék, vagy a retek gépem hibája?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22528) Giggles válasza pohár (#22527) üzenetére


Giggles
tag

nálam néha csatlakozáskor van ez, szerintem nem a géped hibája:)

(#22529) pohár válasza Giggles (#22528) üzenetére


pohár
félisten

akkor jó, mert egy sima Costumization utáni visszatéréskor is úgy ki tudok fagyni mint a szar :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22530) janihunk


janihunk
senior tag

Úristen 285hsz. Volt érdekesség?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#22531) ADAM1337 válasza M3nyus (#22524) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1100 as score/min nekem baromi gyanús meg nem vagyok kezdő simán lelehet szűrni ha van az embernek rálátása/több éves multifps tapasztalata.

(#22532) Kucsek válasza Giggles (#22528) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Akinek lassan tölti be a pályát.Tegnap találtam, teljesen tesztelni még nem volt időm de gyorsabban töltött.A tesztre a laggolást értettem,nem tudom okoz e ilyen problémát, mellékhatást.Majd megnézem holnap, vagy ti aztán írtok rám ha jó, ha nem .Majd adjátok tovább ha működik!!!!
Nem fordítgatom mert nem érek most rá ,csak gondoltam segíthet másokon.Igazából aki géppel foglalkozik kell ,hogy legyen alap angolja mert nélküle nehéz legalább PC-angol :DDD

Battlefield 3 Slow Map Load Fix ATI and Nvidia

If you are having really long load times on Battlefield 3 then follow these guides on how to fix.

Nvidia Cards.

Open up Nvidia Control Panel
Click on Manage 3D Settings
Click on Program Settings
Select Battlefield 3 in the drop down box (If it's not there click add and find bf3.exe located C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3)
Find Threaded optimization
Turn On
Click Apply

You should now have fast load times when changing maps :)

AMD/ATI Cards

Download ATT http://downloads.guru3d.com/download.php?det=733http://downloads.guru3d.com/download.php?det=733 [link]
Install
Right click on the icon in the bottom right corner of your screen
Click on Tweaks
Click on Advanced Tweaks
In the drop down box select Multi Threaded Support
Change to 2 or 4 (Depending on how many cores you have on your CPU)
Make sure the radio box above is ticked
Click apply

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#22533) Scholes9 válasza janihunk (#22530) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam vagy ~600 új hsz volt, a munka, a munka... :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22534) janihunk válasza Scholes9 (#22533) üzenetére


janihunk
senior tag

Ja.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#22535) harry3


harry3
őstag

Üdv.
Eljutottam odáig, hogy végre kipróbáljam a játékot.
Első ránézésre furcsa ez a böngészőből indítom, kell Origin akármi akár hogy van, innen onnan indítom. Na mindegy.
Csatlakozok egy szerverhez és belép a játékba, de csak fekete kép van, illetve hang. Mitől van?
Win7 64bit, HD5670 legújabb driver és DirectX.

(#22536) McCartman válasza Mukorka (#22516) üzenetére


McCartman
senior tag

fasza. :D
na ezért lenne jobb <32 szervereken játszani , könnyebben jönne mint a 64eseken. De ott valahogy nincs meg a hangulat. ;]

Mukorka friendlistjén bejelöltem pár embert akinek ismerős a neve a fórumról , ha magatokra ismertek igazoljatok vissza. :D
ill. vegyetek fel , McCart88 . :K

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#22537) Gergosz2 válasza harry3 (#22535) üzenetére


Gergosz2
veterán

a jobb alsó sarokban nem villog egy kék négyzet?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22538) Hajdi


Hajdi
senior tag

Miért van az, hogy aki engem lő, csak egy becsapódást hallok??? Nem hiszem el, hogy mindenki fejre céloz!!! Főleg futás közben! A Másik pedig: lőnek...okés. Hasalok ház...stb mögé, a golyó mégis elkap. Könyörgöm, hol van fedezék??? Csipa és láma vagyok, tudom..., de ez mi ez?

"The Man Who Sold the World"

(#22539) harry3 válasza Gergosz2 (#22537) üzenetére


harry3
őstag

Nem.

(#22540) McCartman válasza Hajdi (#22538) üzenetére


McCartman
senior tag

lag.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#22541) Gergosz2 válasza harry3 (#22539) üzenetére


Gergosz2
veterán

akkor nem tudom mi a probléma :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22542) r-chee


r-chee
őstag

Hányas rangnál lesz unlockolva a nap- és a hegesztőszemüveg?? :D Mert a sok taktikai xenon lámpától és a lézerirányzéktól nagy fehér ill. piros ragyogásba megy át olykor a játszma. Ha nem látok semmit, elég nehéz tájékozódni, pláne célozni. Azért full nappali környezetben ez igen gáz (legalábbis a vakító lámpa mindenképpen)...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22543) mcwolf79 válasza Kucsek (#22532) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ezt Én úgy oldottam meg,hogy a RAID0 tömbről átraktam SSD-re.
így picit gyorsult :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22544) #21346560


#21346560
törölt tag

Gyerekek, azért komolyan mondom... egyedül voltam 7 POH-os ellen és nem voltak hajlandók átállni.. menjetek a fenébe.....

(#22545) Hajdi válasza #21346560 (#22544) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én nem voltam, viszont nem is tudtam, hogy át lehet állni! Hogy is kell???

"The Man Who Sold the World"

(#22546) BandiHUN válasza Hajdi (#22545) üzenetére


BandiHUN
veterán

a squad menüben van a change team is.
Nem minden szerón lehet/befolyásolhatja az autobalance.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#22547) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok!

Tanácsot szeretnék kérni,a heliket és a repülőket mivel tudnám leszedni,és hogyan taktikázzak közben.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#22548) Bati0501 válasza SZKEBE75 (#22547) üzenetére


Bati0501
őstag

Isaval vagy Stingerel.
Ezekhez nem kell nagy taktika,csak várd meg az ellent,mert ha érzékeli,h be van fogva,ki fog lőni elhárító hős izéket,és az megzavarja a rakétát,és ha ekkor már a levegőbe van a rakéta,akkor azt már baszh...od. :N
Sztem ezeket a rakétavetőket már hanyagolni kéne,mert már "mindenki" eljutott odáig,h meg legyen neki ez a hőkövetőknek való csali,szóval ezekkel már nem igen lehet leszedni őket.

(#22549) Stauffenberg válasza SZKEBE75 (#22547) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Első körben a mérnök kitet fejleszd fel addig, hogy megszerezd az első föld-levegő vállról indítható légelhárító eszközöket. Ezekkel bemérés után tudsz rakétát indítani ellenük. Főleg helikopterek ellen hatásos, de a rakéta-csapdával a pilóta ki tudja iktatni. Érdemes ketten összedolgozni, az egyik kilő egy csali STINGER-t és a másik kilövi az élest.

Bati0501: Azért velem volt olyan, hogy bemértem a vadászgépet, kilőttem a rakétát, a csapdával eltérítette, de a rakéta rögtön talált új célpontot és egy közeli helikoptert vett célba! :D Nem tudom melyikőnk lepődött meg jobban, mikor lekaptam a helikoptert... én vagy a pilóta... :D

[ Szerkesztve ]

(#22550) SZKEBE75 válasza Bati0501 (#22548) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Tehát az engenier inkább tankokra menjen ,a töbit meg elintézik egymással a levegőben?

Stauffenberg jó ötlet.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.