Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13509) Mukorka válasza Cybertrone (#13461) üzenetére


Mukorka
addikt

Szóljon valaki ha jobban ért hozzá de szerintem az egér DPI-je azt jelenti hogy egy adott inchen belül hány pontot tud érzékelni az egér míg az egér érzékenysége (nem a DPI) határozza meg hogy adott sebességgel történő mozgatáskor hány pontonként érzékeljen a felületen. Innentől kezdve a helinek édesmindegy hogy 1000 vagy 4000 DPI-s egeren tolja a user mivel magának az egérnek az érzékenységét kell állítani az pedig ahogy írtam nem a DPI. Magasabb érzékenység mellett fog tudni gyorsabban (kisebb egérmozgatásra is) reagálni , ezért lehet kapkodni és gyorsan irányt változtatni. Ez kiküszöbölhető ha van egy méretes egérpadja az embernek és alacsony érzékenységgel de magas DPI-vel játszik mivel akkor fog tudni a sok pont/inchen még alacsonyan is megfelelően precízen mozogni az egér nagy egérmozgás esetén is.

Pont ez a baj hogy ma a gyártók így adják el az egereiket. Mindenkit beetetnek hogy magas DPI-vel milyen faján fog majd menni a játék miközben ez akkor lenne igaz ha fél méteres egérpadon nyomná a user alacsony érzékenységi beállításokkal. ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.