Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) guftabi96 válasza daveoff (#4448) üzenetére


guftabi96
addikt

Ne add nekik az ötletet. :DDD
Bár jobban belegondolva, én sokkal jobban örülnék neki, ha a pályák ingyenesek lennének, és a boostokból, meg skinekből szednék meg magukat.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#4453) Laraxior válasza Olympos (#4444) üzenetére


Laraxior
titán

Még nem. Asszem valami másik messzi Ázsiai országban próbáltam, de ott meg 60dollár volt a sima. Nem sok de az is kevesebb mint a 60 EUR.
De már fogalmam sincsen, hogy melyik IP működik :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4454) bul07 válasza daveoff (#4448) üzenetére


bul07
nagyúr

Csinálja csak ha csökkenti az alap árat, a sok kis izé meg vegye meg mert milyen jó arany fegyverrel lődözni vagy csili villi késel késelni, apuka majd kifizeti

Csak olyat ne áruljon ami játékbeli előnyt adna

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4455) Olympos


Olympos
aktív tag

ez az előrendelési ár marad a béta után is okt. 18/21-ig?

(#4458) prokxy válasza Laraxior (#4457) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem sietem el, ráér ez 1 hónap múlva is! :) Ha jól látom, akkor a Deluxe az csak a csicsa és a 3 nap korai hozzáférés, és ez 4300 Ft...hát nem tudom...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4459) Németh Péter válasza bul07 (#4454) üzenetére

A BF4 és BFH prémiumban is voltak azért olyan fegyverek, amik jobbak voltak, mint az alapok. pl. BF4-ben az AWS, vagy BFH-ban a FAL. Igaz, hogy később balanszolták őket egy kicsit, de az eltartott hónapokig. Szóval kicsi előnyt most is ad a premium.

(#4460) SkyS1gn válasza prokxy (#4456) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

De mi értelme, 2017 márciusban jön első dlc addig minek prémium, de az se rossz annyiért tekintve hogy most Originen az Ultimate 40K :Y

Deluxe igy annyi mint dobozosan a sima most itthon de ez +3nap, meg elketronikusan kényelmesebb, meg jár a pár bónusz ami mondjuk engem nem izgat különösebben.

(#4461) Laraxior

Ne is mond, régóta nemveszek dobozos játékot.. kiváncsi voltam Early Enlister van-e dobozosba, erre megláttam a standart árakat! :Y Konzolos árak voltak anno 15-16k-nál!

10-12kvolt egy dobozos mikor utoljára vettem AAA cím.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4461) Laraxior válasza SkyS1gn (#4460) üzenetére


Laraxior
titán

Azért regebben jobban különböztek a dobozos es az origines árak.
Látom ebben is sikerült felzarkozni az EU-s mércéhez, csak a tobbiben nem. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4462) prokxy válasza SkyS1gn (#4460) üzenetére


prokxy
veterán

Nem akarom én azt megvenni, vagy a sima vagy a deluxe lesz a befutó! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4463) daveoff válasza prokxy (#4462) üzenetére


daveoff
veterán

Köll az a deluxe, hogy tudjunk 3 nappal előbb jáccani!:DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4464) AAtt1la válasza daveoff (#4463) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Kb.az egyetlen dolog benne amiért érdemes elgondolkodni rajta.
Mondjuk szerintem semmi értelme most az ultimate-nek,az alapot megkapod 40 euróért egyes helyeken,az első dlc előtt meg megveszi az ember a premiumot és máris nyert egy csomó pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#4465) kalimist


kalimist
aktív tag

Számomra az early enlister = kapzsiság. Az a baj, hogy mégis megveszitek, aztán lehet, hogy a következő játékban +20 dollár lesz a DX12 és +20 dollár a billenyűzet+egér irányítás és +10-10 dollárért ezekhez 3 nappal korábban is hozzáférhetsz majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#4466) SkyS1gn válasza kalimist (#4465) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most ha ugyanannyi mint itthon egy dobozos, amugy eszem ágában sem lenne.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4467) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ennyi hsz azt hittem kijött a béta, na nincs itt semmi látnivaló, oszoljanak kérem :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4468) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezis aktuál lesz :D

(#4469) Zolar Mer LO ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4469) zzola válasza SkyS1gn (#4468) üzenetére


zzola
félisten

Miért is? :U

(#4470) lofagi


lofagi
addikt

Bár még eléggé messze van a megjelenés, de azért baromi jól mutat a listában már ez is na. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4471) prokxy válasza zzola (#4469) üzenetére


prokxy
veterán

Mert a ló is sebződik és kidőlhet alattad! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4472) Def26 válasza lofagi (#4470) üzenetére


Def26
félisten

Hardline is milyen "jól" mutat. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4473) daveoff válasza Def26 (#4472) üzenetére


daveoff
veterán

Meg a Battlefront főleg...:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4474) Snip3r_HUN válasza lofagi (#4470) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Grat, nálam kezdésnek max a sima jöhet szóba, a prémium legkorábban jövőre...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#4475) DR|FTK|NG válasza lofagi (#4470) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Grat. :C Nekem az open beta után fog eldőlni, hogy előrendelem-e, vagy sem.
Nekem az összes 2010 óta megjelent Battlefield megvan az Origin-emen, ez adhat +1 pontot annak, hogy megvegyem a BF1-et is. :D

[ Szerkesztve ]

(#4484) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#4485) DR|FTK|NG válasza oriic (#4484) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Valamennyire tudok angolul, de mi az, hogy preload jelen esetben? :B

(#4487) AAtt1la válasza DR|FTK|NG (#4485) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Letöltheted korábban a játékot,viszont nem tudod elindítani csak megjelenéskor.

(#4488) DR|FTK|NG válasza AAtt1la (#4487) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Köszönöm, így már értem. :K
Úgy látszik, hogy tuti, hogy nem fogok az elsők között játszani majd a bétában. :DDD

(#4489) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nem lesz jeepstuff, sem lóra, sem járműre nem tapad a tnt, saját lovat nem lehet sebezni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4490) odorgg válasza oriic (#4484) üzenetére


odorgg
addikt

zsír, amire letöltöm vége lesz :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#4491) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

VPN-es aktiválás-megkerülés tiltott téma a fórumon!

⭐ Stella

(#4492) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kicsit elvesztettem a fonalat, mikor indul a béta az insiderek számára, holnap?

Megyen!

(#4493) Laraxior válasza CptAdamica (#4492) üzenetére


Laraxior
titán

Azt nem tudom, de a Mortal Kombat XL betaról lemaradtam az biztos :W :DDD
Mintha Aug 31-et rebesgettek volna.

(#4491) radi8tor: Csak nem gondolod, hogy VPNezünk? :Y Kérem szépen mi itten utazók vagyunk... Amúgyis olyan szegények vagyunk, hogy nyaralni is a Google Earth-ön megyünk ;] 2 évente egyszer csak eljuthatunk külföldiába. 2 éve Méhikóba jártunk, most Pretoria lett a 'Zúticél :DDD

Bocs :D :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4494) prokxy válasza Laraxior (#4493) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor ezt a témát az OFF-ban kell folytatni! :D

Egyébként a megjelenés a Deluxe-szal 3 nappal korábbi, azaz 18-a, a BF4 esetében is volt ilyen, csak máshogy, mert volt vhol a világ másik végén, ahol pár nappal hamarabb indult és ott lehetett trükközni, gondolom ilyen most a korai hozzáférés miatt nem lesz... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4495) daveoff válasza radi8tor (#4491) üzenetére


daveoff
veterán

Az jó, mert arról egy szó sem esett....:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4496) Laraxior válasza prokxy (#4494) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem amúgyis mindegy ez a BF1-es megjelenés pont a legrosszabbkor jött. 21-én megjelenik, játszom egy hetet max, aztán költözés. Mire ottkint berendezkedem eltelik egy hét minimum... Ezért sem sietek a megvásárlással. Sőt, még az is lehet, hogy majd kint megveszem valami boltban, legalábbis a Premiumot biztosan, vagy mi lesz a neve, mert minden résznél mást találnak ki :D

Persze, csak ha ma sikerül a processzor delidelés, máskülönben 70-80k mínuszban leszek, abból nemigen lesz game, még a standard sem... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4497) prokxy válasza Laraxior (#4496) üzenetére


prokxy
veterán

Most nyersz 5 fokot bazze, megéri? :)

Pedig már örültem, h visszatérsz és megyünk pár karikát! :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4498) prokxy


prokxy
veterán

Amúgy jól látom, h nincs összefoglaló a BF1 esetében? Ki a topic gazdája? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4499) spanglee001


spanglee001
addikt

vótmá milessz a bétában?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4500) sith7 válasza prokxy (#4498) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindig aki kérdezi :D :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.