Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) kisza25 válasza @rglaaf (#4944) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4952) hackeeeee válasza Popes (#4946) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

16GB ram, max 4GB pagefájl van beallítva, eddig nem dobott ilyet.

Véleményem szubjektív...

(#4953) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Srácok,egérre hogy kell beállítani a fegyver váltást?

Más: 1070-el minden alap órajel + CPU is,1440p-ben Ultrán,TXAA,60-100 FPS között. (gondolom nem sokat változtattak rajta a DICE kollégák)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#4954) vass1024


vass1024
tag

Erre valaki? :(

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#4955) prokxy válasza kriszpontaz (#4922) üzenetére


prokxy
veterán

Ez egy béta...nem kell azt csinálni, amit az éles játékkor, szerinted nekem a játékmódom hozzs pl. a tegnapit a bétában majd??? A nagy francot, max 1-es KD-ra számítok, de lehet, h még azt sem, kipróbálok mindent, leszarom, h 10x ölnek meg, nem érdekel olyan komolyan, h nyerjünk, stb...béta, próbálni kell, nem request ordert nyomni, mer a kutyát nem érdekli ez a része, TESZT! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4956) G.I.JOE válasza vass1024 (#4954) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

nyomj egy alt-entert, ablakban is ugyanez?

(#4957) F e Z o


F e Z o
veterán

Nekem bejön a játék hangulata, a grafika szép, bár zabálja is rendesen a vramot FHD@ultra részletesség mellett. A hangok oltári jók, a bayonettes rohamtól és a lovaktól néha infarktust tudnék kapni. Egy-két bugtól eltekintve, nekem összességében jónak tűnik, idén ezt a játékot biztos nem hagyom ki.

(#4953) }{3@Đ$}{0ot : Egérgörgő föl-le változtatja a fegyókat, nem?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#4958) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Csak Én érzem nagyon "félelmetesnek",hogy 0 a csapatjáték? Értsd: nem dobnak sem löszert, sem HP csomagot. És legfőképpen nem húznak fel ha kilőttek.. Helyette ugrálnak vagy hemperegnek a map szélén csipázgatva :(

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#4959) HollyBoni válasza Rony949 (#4928) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mi változott? Mik az elvárásaid?

(#4960) IntelKiller7 válasza Nyethuszar (#4958) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ezt a nem szednek fel dolgot a BF4 okozta. Mert, hát 20 ponttért nem veszi elő senki a defit. 5mp-ig meg nyomja a fene. Szóval inkább nem szednek fel.
Kár, mert a BF3-ban jól működött ez a dolog.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4961) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sniperek, sniperek mindenhol . Ment az uninstall. :(

Live-Die-Respawn

(#4962) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na most lvl15 vagyok eljutottam odáig, hogy egyedül kiszedek egy tankot gyalog, csak megfelelő fegyvereket kell hozzá beállítani:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4963) Olympos válasza vass1024 (#4954) üzenetére


Olympos
aktív tag

kapcsold ki a teamviewer-t, ha van.
ha nincs, akkor tűzfal, virusírtó kikapcs.
ha az is megvolt, akkor még gondolkodom rajta...

(#4964) sixpak


sixpak
nagyúr

És ez a 4K, minden ultrán, AA OFF:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4965) gyuribácsi88 válasza oriic (#4961) üzenetére

:DDD egy ilyen pályán mit vársz? Bf4 is tele van csipásokkal a nagyobb pályákon, sőt a bf3 is tele volt, sőt a normális cod részekben ahol volt mérete a pályának mint pl WAW-ban ott is sok volt a csipás.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4966) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Itt ülök, BF1 a fiókon, és nemtudok játszani, felemelő! :U :DDD
Legalább van egy menü amit nézegethetek.

Holnap majd másik fiókkal játszok ennyit tudok, EA meg lecuppanthat! :C

Ha ezt előre tudom más fiókra regelem be.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4967) Ellia válasza Rico45 (#4939) üzenetére


Ellia
addikt

Ott van a szövegben, frissítsd a vga drivert.

(#4968) djculture válasza Nyethuszar (#4958) üzenetére


djculture
félisten

Engem 2 óra játék alatt elég sokszor felélesztettek de csak akkor ha a medic totál közelbe volt.
Amúgy jó játék, csak a pályák hiányától félek.

(#4969) Def26 válasza kisza25 (#4962) üzenetére


Def26
félisten

Megoszthatnád pontosan milyen kaszt és fegyverek. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4970) HollyBoni válasza gyuribácsi88 (#4965) üzenetére


HollyBoni
veterán

Minden eddigi BF-ben ez volt a helyzet.

(#4971) djculture válasza Rico45 (#4939) üzenetére


djculture
félisten

Amd már csak a 7xxx és felfele támogat ezért átkell írni a regeditben a verziószámot hogy átverje az ember. Levan irva itt a topikban is hogy kell. [link]

[ Szerkesztve ]

(#4972) gyuribácsi88 válasza HollyBoni (#4970) üzenetére

Engem pl nem zavar, a tankos pancserok sokkal jobban zavarnak, akik a játék elejétől a végéig (bf4-ben is) csak tankban ülnek és onnan lövik a gyalogokat (marha nagy tudás kell hozzá), az ilyenek mondjuk nem tudom miért nem WOT-oznak inkább.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4973) kisza25 válasza Def26 (#4969) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Assault: Anti tank granade és AT Rocket Gun, ha mind betalál akkor kampó a tanknak:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4974) HollyBoni válasza gyuribácsi88 (#4972) üzenetére


HollyBoni
veterán

Engem sem. A sniperek legnagyobb része totál szerencsétlen és el sem találnak ha mozogsz. Én meg személy szerint soha nem használok snipert.

(#4975) zzola válasza oriic (#4961) üzenetére


zzola
félisten

Őket gyalásóval b@sztam fejbe, majd ment a T-Bag.... :DDD

.

;]

(#4976) Def26


Def26
félisten

Azt be lehet valahol állítani, hogy a minimapon mutassa a spotolt vagy éppen sebző ellenfelet? Illetve azt, hogy a jobb sarokban kiírja ki kit öl éppen és mivel.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4977) vass1024 válasza Olympos (#4963) üzenetére


vass1024
tag

Teamviewer nincs, eset smart security teljesen kikapcsoltam, driver a legfrisseb amit ma kiadtak,
Nem lehet valami DX12-vel vagy ilyesmi, egyéb DircetX VisualC++ hiba vagy hiány?

[ Szerkesztve ]

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#4978) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azt mondja meg valaki, hogy mitől jutnak be előbb a szerverre mások mindig, nekem is ssd van :F
sose jut jármü :(
azt nem értm, hogy egy óra számol vissza az lejár bent is vagyok, de ekkor valaki mér pontot húz WTF :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4979) Sósperec válasza kisza25 (#4978) üzenetére


Sósperec
tag

Nálam is ez van. Én se értem mi ez. Biztos valami only in battlefield :DDD
Volt hogy nálam még 10-nél tartott a visszaszámláló de haver már vitte a tankot..

(#4980) blaca83


blaca83
őstag

Nekem valami miatt elnémult a játék..! :F
Meccs közben semmi hangja nincs semminek. Kiléptem - beléptem nem javult meg. :U

Valaki tapasztalt ilyen hibát?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#4981) atenza válasza Def26 (#4976) üzenetére


atenza
senior tag

Az éppen lövő ellent mutatja a mapon, a spotoltat nem tudom. Azt pedig hogy ki kit öl, be tudod állítani, a menüben láttam, a gameplay-ben van

(#4982) Ellia


Ellia
addikt

Srácok, akik panaszkodnak a medic-re, azt ugye tudjátok, hogy jelenleg csak akkor jelöl nekik a játék, ha halál után kéritek, hogy szedjenek fel. Elég hülye egy megoldás, de jelenleg ez van... Remélhetőleg ezen változtatnak majd.

...és HC módot a népnek.

(#4983) Dtomka válasza blaca83 (#4980) üzenetére


Dtomka
veterán

Nálam is volt 1 ilyen....kimentem cigizni, mikor spawnoltam nem volt hang. Windowsban megnéztem ott volt. Kiléptem a játékből origóinból is, majd indítottam a gémet utána jó lett.
Azóta pár kört játszottam de nem ismétlődött a probléma. De ez még csak BETA lesznek itt még hibák...

(#4984) Def26 válasza atenza (#4981) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4985) Balika23hun válasza kisza25 (#4978) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Igen én is azt látom hogy még számol ez a szar de a háttérben látni hogy vki már repül és mire letelik már egy csomóan le vannak születve. Pedig a map be van töltve csak nem tudom hogy kell átváltani a számlálóról hogy én is le tudjak előbb születni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4986) beers


beers
addikt

Én nem fogom megvenni! A 2142, Hardline után ez lesz az a bf ami kimarad az életemből!

M&N

(#4987) guftabi96 válasza kisza25 (#4978) üzenetére


guftabi96
addikt

Nálam is így van, én se értem.
Egyetlen egyszer tudtam tankot vinni.
Mire én tudok játszani, addigra sehol semmi, csak a gyaloglás marad. :(

#KeepFightingMichael

(#4988) Nyethuszar válasza Ellia (#4982) üzenetére


Nyethuszar
tag

Igen, Én legalábbis hiába használom azt a funkciót. Nem törődnek vele :( Ami legjobban zavar a játékban, az a RAM használata. Szó szerint zabálja. Majdnem elfogyasztotta a 8gigát :((( Sőt 1x ki is vágott, virtuális memória elfogyott-tal. Ami annyira beakasztotta a gépet,hogy a kép is elment csak feketeség volt. Hang persze maradt. És maradt a "hard reset"... :(( Igen tudom,hogy ez még csak béta, meg TALÁN javítják is ezeket. Fura módon csalóval számottevően kevesebbel futottam most össze. (bár ez lehet pozitívum :C ) Mint a BF3 meg a BF4 bétákban. Ahol kb 1-2 órán belül már voltak szépszámmal.. :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#4989) @rglaaf válasza gyuribácsi88 (#4972) üzenetére


@rglaaf
veterán

linkelj mar egy 100-0 statot pls ugy is easy azzal menni

PSN:BiZzare_0 ️

(#4990) atenza válasza Balika23hun (#4985) üzenetére


atenza
senior tag

Nem lehet hogy a 8GB ram miatt van? Nekem ssd-n van a game és több mint 8GB-om van, repülőbe tudok lépni egyből, elég gyorsan indul... Maga a játék nálam használ 7GB-ot és a winnek is kell azért pár giga.

De szerencsére manapság olcsón lehet venni +8GB-ot, és várható is volt h előbb-utóbb kelleni fog 8-nál több, ma már a VGA-kon is van ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4991) Zanik


Zanik
addikt

Nekem viszont nagyon tetszik eddig a játék. :K

Minden kasztot kipróbáltam. Leginkább a Medic és a Support jött be. Iszonyat sok pontot lehet összegyűjteni, ha figyelsz a kijelölt feladatra, és teszed a kasztod dolgát. 4:2-es K/D-val 3. lettem Conquestben, Support-tal beültem egy tankban, jöttek a többiek körém a lövegekbe, és ment a zászlófoglalás. Azt mondjuk nem értem miért csak vezetőként tudod X-szel javítani a tankot, oldalsó löveg/lövész pozícióban legalábbis nem tudtam. :(

Aztán Rush-ban Medic-cel gyógyítottam akit csak lehetett. Volt hogy az általam bedobált Bandage-zsal tudták "megvédeni" a már élesített bombát. Itt is iszonyat sok pontot szereztem, pedig se bombát nem élesítettem, és csak pár frag-et szereztem. :B

Végül kipróbáltam a Sniper-t is. Na, hát az elég furcsa volt. Elég ad-hoc jellegel megy a lövedék a célra vagy alá. Legalábbis nem igazán sikerült még ráéreznem a bullet drop-ra (ha van egyáltalán?), hogy mikor kell jobban fölé lőnöm a célpontnak. De azért pár fejest így is kiosztottam. :U

Az Assault az egyetlen kaszt, ami annyira nem jött be egyelőre. Valahogy konkrét cél nélkülinek érzem, és csak rohangálni tudtam vele, mint a mérgezett egér. De lehet ez csak a nyílt pálya miatt éreztem olyan esetlennek. :R

A lényeg, hogy jó játék lesz ez szerintem. Legalábbis így elsőre nagyon bejött. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#4992) Ellia válasza Nyethuszar (#4988) üzenetére


Ellia
addikt

Nálam még semmi ilyen vagy hasonló probléma nem jött elő - egyhuzamban max 1 órát mentem, te/ti többet, hogy elfogyott a memória? Komolyabb bug-al se találkoztam csak a szokásos frostbite feature-ökel ;]

(#4993) djculture válasza Nyethuszar (#4988) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is 8 van és egyszer nem vágott ki.. 8 giga lapozófile van mellette egy raid ssd köteten ..

(#4994) psq


psq
tag

Eddig bejövős, másfél kör után :)

Enyim konfig 1920x1080 medium-on 54-120 FPS átlag 80

Én is csipázok, mert lusta disznó vagyok :B
Meg persze még szokni kell, mert szokva lesz :)

(#4995) vass1024


vass1024
tag

Nem akarok tolakodni, spam-elni csak nagyon vártam már a cuccot ezért írok 3x is hátha látja olyan aki még nem. :R

Sziasztok!
NEM megy a játék :( Elindul kiírja jobb felső sarokba h open béta meg talán hogy 200 fps-el megy és van zene.... de ennyi
Légyszives segítsetek már nagyon-nagyon vártam a játékot és erre nem jo :((
Annyi hogy most telepítettem újra a gépem de szerintem minden fent van.
Köszi ha segítetek.

(Esetleg konfig ha kell:
MSI Z77-GD65
Intel 2600K@4.4
8GB ram
GTX 770
Intel 535 SSD
Nem egy mai darab de attol karcolnia kéne... )

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#4996) Podpupi válasza Locutus (#4833) üzenetére


Podpupi
tag

Nekem ez oldotta meg a gondomat. GTX 650 2 gb.

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#4997) Podpupi válasza vass1024 (#4995) üzenetére


Podpupi
tag

Uj driver kell neki.

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#4998) Nyethuszar válasza Ellia (#4992) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én olyan 4-5 öt nagyjából. Igaz a Chrome is futott a háttérben. Az is szeret enni RAM ot

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#4999) zzola válasza Zanik (#4991) üzenetére


zzola
félisten

Sznájperpistákkal tönkre b@szták a jatekot! Tele van nyomorék bujkálókkal az egész pálya...

(#5000) sixpak válasza Ellia (#4992) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam 4K-ban sem fogyott el a 8giga.
Azért a biztonság kedvéért rendeltem egy 16os kitet.

Kiváncsi leszek a számomra ismeretlen márkára.
De megtetszett a design.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.