Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) MrRL19 válasza MurdR (#9950) üzenetére


MrRL19
senior tag

EZ megfelel??

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#9952) ro_bert17 válasza Impressa (#9900) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszi!

(#9901) ati012: sajna nincs műszerem, amivel ki lehetne mérni a szóban forgó töltőt.

(#9953) ati012 válasza ro_bert17 (#9952) üzenetére


ati012
senior tag

Az baj.

B. variáns: van egy olyan fogyasztód aminek elégséges az a villany mennyiség amit a töltő kiad? Kösd össze.
Akár egy led is megteszi.

C. variáns: elektro bolt, piaci árus. Kérd meg hogy lehetne-e egy próba erejéig kölcsönkérni. Persze viszed a töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#9954) ro_bert17 válasza ati012 (#9953) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszi! A C variáns szerűség lesz..

(#9955) Thunderzolee válasza MrRL19 (#9945) üzenetére

A notikból ki lehet szedni az 5.1-et, akár USB-n keresztül is, (nem véletlenül van rajtuk HDMI csatlakozó).

Nekem G35-ös Logitechem van, ez 7.1-es füles (bár többnyire csak 5.1-es forrással hajtom ugyebár). Meg vagyok vele elégedve, de ilyen vájtfülűeknek való high endtől biztosan távol van, mindenesetre nekem megteszi. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9956) Krisz79 válasza Thunderzolee (#9955) üzenetére


Krisz79
őstag

Tanácsot kérnék miért nem indulhat el a G500-on a frissités...
Feljebb már több hozzászólásban olvashatsz vissza.
Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9957) Thunderzolee válasza konyvek (#9934) üzenetére

Láttam már ilyet, de nem tudom, h ugyanez volt-e.
Mindenesetre a fényes felületre kellett rátenni, és matt lett.

Azt tudnod kell, h a matt kijelzők valamivel tompább színvilággal rendelkeznek, de előnyük ugye, h nem tükröződnek.

Az általad linkelt cikket elolvastam, ott rosszat nem írnak róla, talán csak azt, h nehéz úgy feltenni, h ne legyenek alatta minimális légbuborékok.

Krisz79:
Igen láttam, de érdemben nem tudok hozzászólni.
Akkor nem megy a frissítés, ha a BIOS-ban, ill. a Win-ben a dátum/idő nem jól van beállítva, de írtad, h az rendben van. Akkor viszont passz, nincs ötletem.

Még lejjebb USB-s hangkártyát linkelt neked valaki, nos, én azokat azért nem is linkeltem anno, mikor a hang-kütyüket kerestük neked, mert ezek a kisméretűek csak sztereo hangot adnak ki. (De általában régi gépekhez, amikben meghalt a hang IC, vagy valami miatt nem akar megszólalni az alaplapi hangkártya, tökéletesen meg szoktak felelni.)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9958) Dell XPS válasza Krisz79 (#9942) üzenetére


Dell XPS
veterán

Akkor máshol van a probléma. Van fent már vírusirtó alkalmazás (?), ha igen, akkor ki kellene kapcsolni. Csökkentett módban is próbáld meg légy szíves, mert okozhatja driver is, ill. a biztonsági beállítások ekkor nem töltődnek be. A hiba hátterében állhat még pl.: nem megfelelő telepítő média..

Sorry, tegnap már kidőltem..

Üdv, Dell XPS

(#9959) Krisz79 válasza Dell XPS (#9958) üzenetére


Krisz79
őstag

Szia.
Csökkentett módban vagyok.
Vírusirtó kikapcsolva.
Így még netem sincs.
Hogyan tovább?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9960) Dell XPS válasza Krisz79 (#9959) üzenetére


Dell XPS
veterán

Olyan opciót válasszal, ahol hálózattal indítható a csökkentett mód.

Üdv, Dell XPS

(#9961) blagezz


blagezz
újonc

Sziasztok!
Van egy laptopunk, aminél a helyzet a következő:
van amikor nem érzékeli a perifériákat, se billentyűzet, se usb.. és belassul, újraindítás nem segített, ha kihúzom a tápkábelt és lemerül az aksija, bekapcsolás után minden működik.. így sikerült leformáznom, újraraknom gykt mindent, de ha kikapcsolom, a probléma megint előjön..
nem tudom, hogy a táp vagy az alaplap ment tönkre..
Szerintetek?
Köszi előre is a segítséget!

(#9962) Krisz79 válasza Dell XPS (#9960) üzenetére


Krisz79
őstag

Megtörtént,van net,van csökkentett mód.
Aztán mit tanácsolsz?
A vezérlőpultba nincs windows update menü.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9963) Krisz79 válasza Krisz79 (#9962) üzenetére


Krisz79
őstag

Nem itt lehet a gond?
[link]
Nekem még sima win7 van fent...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9964) Dell XPS válasza Krisz79 (#9963) üzenetére


Dell XPS
veterán

Eredetileg az lett volna, hogy csökkentett mód alatt frissítesz (több mindent kizárunk..), de látom nem engedélyezett folyamat. Nem emlékezetem rá, így csak fejből mondtam, ajánlottam. Nemrégen telepítettem egy SP1 nélküli verziót, és simán lehozta a szervizcsomagot

Törölj minden bejegyzést az alábbi mappa alól: Windows\ SoftwareDistribution\ Download, majd próbálj frissíteni ismét. Vírusirtó ne legyen engedélyezve!

(#9961) blagezz: Esélyes sajnos az alaplap hibára (déli - híd).

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#9965) Krisz79 válasza Dell XPS (#9964) üzenetére


Krisz79
őstag

Letöltöttem, már telepitem.
Telepítés után kitörlöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9966) blagezz válasza Dell XPS (#9964) üzenetére


blagezz
újonc

köszi.

nem lehet a táp? :/

(mi az a déli - híd?)

(#9967) ati012 válasza blagezz (#9966) üzenetére


ati012
senior tag

Déli híd = másodlagos chipkészlet, ez vezérli többek között az I/O perifériákat is.

Lehet egy extra hűtés elég volna, vagy egy takarítás.

(#9968) blagezz válasza ati012 (#9967) üzenetére


blagezz
újonc

Köszi, holnap takarítok : ) hátha..

(#9969) Dell XPS válasza blagezz (#9966) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem gondolnám, hogy ez adapter hiba. A kolléga kisegített, szóval a déli - híd felelős a perifériák kommunikációjáért. Akku nélkül van esetleg változás? Kikapcsolás után SM-Busz reset segített?

Utóbbinál ne tedd vissza a végén az akkumulátort, és úgy indítsd légy szíves a notit'.

Üdv, Dell XPS

(#9970) Bavid


Bavid
senior tag

Van egy Asus vivobook s400ca-m jelenleg windows 8.1-el, a problémám ami elég régóta fent áll (memtestet csináltam már nem adott hibát):
hiba jelenség: hirtelen a gép meghal teljesen 1mp alatt kikapcsol ez után újraindítja magát, itt a napló

Részletek:
Napló neve: System
Forrás: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Dátum: 2013.11.15. 19:40:09
Eseményazonosító:41
Feladatkategória: (63)
Szint: Kritikus
Kulcsszavak: (2)
Felhasználó: SYSTEM
Számítógép: Dávid
Leírás:
A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>3</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2013-11-15T18:40:09.458561200Z" />
<EventRecordID>46909</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Dávid</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<EventData>
<Data Name="BugcheckCode">0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">0</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
<Data Name="BootAppStatus">0</Data>
</EventData>
</Event>
Valami ötlet? :O

[ Szerkesztve ]

(#9971) Krisz79 válasza Dell XPS (#9969) üzenetére


Krisz79
őstag

Nem gondoltam volna,hogy ez lesz a hiba és,hogy meg is találom.
Köszönöm,sikerült frissitésre birnom...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#9972) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Érdekes dologgal állok szembe, legalábbis szerintem. Van 1 külső vinyóm amit már rég nem használtam. szeretém rádugni a laptopra és egyik porton se ismeri fel, falamint a vinyó ledje is csak villog és hallom hogy vinnyog. Először arra gyanakodtam, hogy vagy a kábel szar vagy a ház elektronikája adta be a kulcsot. De rádugtam a TV-re és egyből felismerte. Ezen kívül még 2 külső merevlemez van rádugva a gépre, azok minden gond nélkül mennek. Szerintetek mi lehet a gond?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9973) Impressa válasza TheProb (#9972) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Valószínű kevés a táp, amit az USB-ről kap a vinyó.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9974) NEMO1968 válasza TheProb (#9972) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Mi töténik,ha lehúzod a másik kettőt és csak azt dugod rá,amelyik nem akarja az igazságot?
Ha úgy jó,javasolom egy külső tápos USB elosztó beszerzését.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9975) Thunderzolee válasza Impressa (#9973) üzenetére

Nekem is pont ez jutott eszembe. :K

TheProb, nincs kiegészítő tápvezetéke annak a külső merevlemeznek?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9976) TheProb válasza NEMO1968 (#9974) üzenetére


TheProb
veterán

Érdekes, hogy csak bizonyos portokon, de már működik... Nem is mindegyik kábellal...
Volt, hogy folyamat újra-újra csatlakozott a rendszerhez, most talán jó. bár akkor se értem a dolgot, másik gépen és tv-n működik gond nélkül, minden porton, bármilyen kábellal

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9977) NEMO1968 válasza TheProb (#9976) üzenetére


NEMO1968
őstag

Előfordul ilyesmi.
Én egyszer összekevertem a vinyó gyári kábelét az MP3 lejátszóéval.
Jó volt hozzá,csak éppen működni nem akart :D
Akkor keresd meg a müködő kombót,és jelöld össze őket :K .
Ettől függetlenül tényleg nem ártana az elosztó.
Kíménéd az USB-t,mert olyankor csak az adatok mennének rajta,a feszt az elosztóról kapja.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#9978) nwcastl


nwcastl
csendes tag

A következő problémával fordulok hozzátok:

Win7 Ultimate 64bit alatt jött kb egy órával ezelőtt, hogy egy szimpla újraindítás után a power settings inaktívvá vált. Próbáltam utána olvasni több helyen is, de sajnos nem vált be egyik megoldás sem.

Az eddig kipróbált megoldási módok:
1. powercfg ‑RestoreDefaultSchemes
2. system restore point
3. új user beállítása adminisztrátor jogokkal
4. sfc /scannow
5. újraindítás csökkentett módban, adminisztrátorként (itt is inaktív)

Egyik sem oldotta meg a problémát.

Valakinek van valami tippje?

-szerintem-

(#9979) elttiL


elttiL
senior tag

Üdv!
Adott egy öregedő Toshiba Satellite A100 noti.Rokon gyerektől hozzám került, hogy indul, de villog a hdd led és nem talál hdd-t. De haitt lenyomom a burkolatot akkor megy. És tényleg,ha a nagy intelchip környékét lenyomom, működik (csak kicsit kényelmetlen így használni). Első gondolat: reball és megy, de:
Próbképpen beleraktam az ssd-met. (nem tudom mire számítottam), nem fogjátok elhinni: mindenféle nyomkodás nélkül felállt az ubuntu az ssd-ről. Lehet hogy mondjuk 12-V-ot nem használ az ssd, és ezért megy klafán?? De a hdd-nek kell és ezért szar hdd-vel? Vigyek oda 12V-ot?

(#9980) ravail válasza nwcastl (#9978) üzenetére


ravail
senior tag

Szia!
Az Asus honlapról a laptopodhoz való Power4Gear letöltése és újratelepítése? (Természetesen a win7 x64-hez való!)

(#9981) ati012 válasza elttiL (#9979) üzenetére


ati012
senior tag

Ezt így durván kijelentetted, semmi biztosíték nincs arra hogy a 12V hiányzik.
Viszont ha nyomásra megy, akkor egy vékony valamit illesz a burkolat és a chip közzé. Ez majd nyomni fogja állandóan.

(#9982) MurdR válasza ati012 (#9981) üzenetére


MurdR
veterán

Nem kijelentette kérdezte :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#9983) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Szevasztok!

Lenne egy kérdésem tőletek hátha tudtok segíteni. Van egy régebbi HP 6545b probook-om. Szerettem volna rárakni Win7 helyett egy jó öreg Windows Xp-t. (a problémához nem releváns). A probélmám az, hogy fogja magát és kikapcsol a noti. Először azt hittem az XP telepítőt nem szereti. Bár fura lett volna. Aztán jó oké, visszakapcsolom és fogja magát, véletlen szerűen kikapcsol. Aztán gondoltam na jó, töltsd be az op rendszert aztán kitalálok valamit (win7) de odáig se jutott el.

kb. 10-12edik alkalom után tudtam eljutni oda, hogy betöltődjön a Windows és ha ez megtörténik onnantól már egyszer sem kapcsol le, se terhelés alatt se üres járaton semmikor, még akkor se ha újra indítom a notit.
Igazából ez számomra elég logikátlan jelenség és egyenlőre csak olyan fórumokat találtam ahol túlmelegedés végett kapcsol le a gép másnál..

Tudtok segíteni?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9984) ati012 válasza medvezsolt (#9983) üzenetére


ati012
senior tag

Forró vagy sem?

Mikor lekapcsol mennyi idő után tudod vissza kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#9985) Impressa válasza elttiL (#9979) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Ahogy tapasztaltad te is kontakt hibád van, ami orvosolható. :) Igen jól gondolod, el van 5v-tal az SSD-d, de nem vinnék oda 12v-tot a helyedben, egy reball jobb lenne hosszútávon. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9986) medvezsolt válasza ati012 (#9984) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Szia

Nem forróbb mint mondjuk most jelenleg amikor már bevan kapcsolva vagy 20 perce azóta. A levegő ami kijön forró, de ha eljutok a Windows-ig akkor onnantól lehet akármennyire forró, akárhány óra telhet el, nem kapcsol ki sosem.

Igazából, nem tudom össze függ-e, de a lekapcsolás csak akkor jelentkezik ha CD-ről akarok WinXP-t telepíteni. Fogja magát kikapcsol és onnantól kezdve vagy 10szer ki-be kell kapcsoljam mire ujra eljutok a rendszerig. ÉS azután már sosem csinálja többet

Jah, kikapcsolás után rögtön visszakapcsolható...

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9987) ati012 válasza medvezsolt (#9986) üzenetére


ati012
senior tag

Próbáld meg USB-ről a telepítést. A hibát nem hárítod el, de a gondod megoldódik.

(#9988) medvezsolt válasza ati012 (#9987) üzenetére


medvezsolt
senior tag

és mi van ha a problémát mégsem a CDröl telepítés okozza ? Csak most épp ekkor jött elő. De igen, épp az USB telepitést készitem elő

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9989) ati012 válasza medvezsolt (#9988) üzenetére


ati012
senior tag

Azt irtad, ha egyszer feláll a rendszer onnantól stabil. Ha CD-ről telepítesz akkor össze f0ssa magát.
Ebből feltételezhető hogy ott lehet a kutya elásva. De majd az usb-s telepítés megmondja.

(#9990) medvezsolt válasza ati012 (#9989) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Sajnos úgy néz ki semmi köze nincs a CDről indításhoz. Kipróbáltam az USBről telepítést, de akkor is random elszáll.
Valami lehet, hogy túlmelegszik, de biztos nem a proci terheléséhez van köze. Azt figyeltem meg, hogy ha a kikapcsolódás után rögtön visszakapcsolom, akkor szinte egyből elszáll, de ha várok 1-2-3-4 másodpercet akkor annál tovább bírja (és ha eljut Win-ig akkor már nem kapcsol ki sosem).

Direkt kihúztam a pendrive-ot és kivettem a CD-t is..

Mondjuk érdekes mód, utána akármennyiszer újra indítom, nincs baja..

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9991) ati012 válasza medvezsolt (#9990) üzenetére


ati012
senior tag

Vicces hiba ez kérem szépen.

Ha túlmelegedés miatt kapcsolna ki, akkor miért csak mikor telepítesz?
Másfelől, meg túlmelegedésre utal az, hogy ha többet van kikapcsolva később kapcsol le.

HDD rendben van? Próbáld meg a pendrive-s telepítést úgy hogy kiveszed a cd meghajtót.
Meg egy BIOS reset.

(#9992) medvezsolt válasza ati012 (#9991) üzenetére


medvezsolt
senior tag

újra itt.
Annyit még kiderítettem, hogy semmi köze a CD-ről vagy akármiről telepítésnek. (ezt valahol sejtettem)
Gondoltam kipróbálom a BIOS reset-et. Ennél a HP laptopnál egy ESC nyomására jön be egy ilyen HP-s menü, ahol láttam hogy van System Diagnostics, tehát kiprobáltam a memory test-et... olyan 85%nál CPU felpörög, gép kikapcsol. És a jelenség pedig onnantól ugyanaz. Ha tovább várok (tehát hagyom hűlni), akkor tovább bírja kikapcsolás nélkül. (Ha jól sejtem bármelyik tesztnél elhasalt volna,tehát nem memória gond. Inkább valami proci túlmelegedés miatti kikapcsolás, bár ezt meg keresztbe huzza az, hogy
miért nem kapcsol ki Windows betöltődés után is akár? Órákig pörgethetem, Flash tartalmat, procit pörgethetem (ventik felpörögnek).. nem kapcsol ki/fagy le.

Az a baj evvel a laptoppal, hogy a hátoldán vannak ilyen kis rekeszek ahonnan hozzáférhetek a perifériákhoz( memória, ODD, stb.). Sőőt ha jól emlékszem annyira szét tudtam szerelni, hogy lássam az alaplap alját, de tovább nem. Gondoltam kiportalanítom,de képtelenség.. Jobban meg (szerintem) nem lehet szét szedni vagy max a burkolat további feszegetésével talán..

Úgyhogy tanácstalan vagyok egyenlőre

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9993) elttiL válasza Impressa (#9985) üzenetére


elttiL
senior tag

Üdv! Én is csak úgy írtam, hogy viszek oda 12v t. A tulaja biztos hogy nem költ ennyit rá... :( egyébként inkább egy 8 lábúnál van a gáz, de ez sem 1értelmű. De mindenképp áttörés az esd történet, mert eddig azt hittem, hogy a Sáta vezérlő kampec (a nyomogatós nagy csipáz). Nem tufok úgy alápakolni hogy annyira lenyomjam hgy működjön (egy pundit barebone egyszer megjavult így, de ott a csipszetbordát le tudtam tépni csavarokkal az alaplapra, de az se lett örökös)

(#9994) Impressa válasza elttiL (#9993) üzenetére


Impressa
őstag

Ok, értem, csak próbaképpen gondoltad. ;) akkor hőlégfúvót neki, vagy sütőbe vele :D - na csak viccelek -
Ha nem sikerül a feszítéses módszer, ami nem lesz sajnos időtálló és stabil, akkor érdemes lenne rákérdezni egy szakinál mennyiért vállalja ( egy misét megér), mert ez így sakk-matt helyzet. :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9995) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lenne egy vicces kérdésem. Illetve nem is vicces csak nem nagyon értem. Feleségemnek van egy Fujitsu LIFEBOOK A512-LE2 laptopja, amit szokott úgy is használni, hogy a combjára teszi. Most egy-két napja jelezte felém, hogy úgy érzi a combján, mintha rázná a gép. Amit nem értek, mert műanyag ugye az alja, az meg nem vezeti az áramot, de ő meg végletekig állítja hogy így van. Hallottatok ilyenről?

[ Módosította: #40993792 ]

Live-Die-Respawn

(#9996) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

Lenne ey Acer netbook, amin felül lett írva a gyárilag hozzáadott oprendszer, ám megmaradtak a rejtett partíciók. Ez esetben van mód arra, hogy ismét használni lehessen a recovery-t valahogy?

(#9997) Impressa válasza oriic (#9995) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Igen, nem csak hallottunk, hanem tapasztaltuk is már jó néhányan. :D Valószínűleg a konnektorban a védőföldelés megszakadt, és a barátnőd combja tölti be ezt a funkciót. :U Baja nem lesz tőle, de nem jó érzés így használni. Ki kellene próbálni másik helyiségben is, esetleg másik lakásban, hogy ott tapasztaljátok-e ezt a jelenséget.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9998) elttiL válasza Impressa (#9994) üzenetére


elttiL
senior tag

Egy próbát nézek (feltéve hogy tud butulni usb-ről), hogy külső usb házba becsinálva a hdd mennyire lesz gáz a gép működése (xp van rajta). Ennél 1xübben... (de azért megnézem, hogy tényleg van e tizenkét volt ott.) Ilyennel még nem találkoztam, hogy így ne menjen egy gép (mármint ssd-hdd) . Volt komplett usb port nélküli p5ne-sli lapom, van olyan amin a belső tűsorokon nincs usb, de a hátlapon usb3.0 is él, meg a kép nélküli notik, de hogy így, hogy ssd megy, hdd nem... ilyet még nem láttam.

(#9999) oriic válasza Impressa (#9997) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

köszi infót, utánanézünk. :)

Live-Die-Respawn

(#10000) Impressa válasza elttiL (#9998) üzenetére


Impressa
őstag

Na arra én is kiváncsi vagyok penről elindul-e a történet. Még nekem sem volt szerencsém hozzá, hogy SSD megy HDD nem megy, de mindenesetre jó tudni róla. :D persze a feszkót érdemes kimérned, mert az a biztos.

orichalcos szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.