Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11251) Lézerparaszt válasza chungee (#11248) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem is volt anno ilyen bug, sajnos csak Windows újratelepítés után lett jó.

Hitvanyalak: a hang beragad miközben megfagyott a játék?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#11252) LilProphet90 válasza Geretnero (#11241) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! Split screen játékokra keress, mi pl Dirt 3-mal szoktunk duálozni.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11253) BrukoMisike


BrukoMisike
tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem a WoW-hoz hasonló, de ingyenes MMORPG játékokat ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#11254) hitvanyalak válasza BrukoMisike (#11253) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Guild Wars, SW TOR?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11255) BrukoMisike válasza hitvanyalak (#11254) üzenetére


BrukoMisike
tag

A Guild Wars-t hogy lehet beszerezni ingyen, mert én csak pénzért látom.
A SW világa nem igazán vonz.

(#11256) ollie válasza BrukoMisike (#11255) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Guild Wars-ért csak egyszer kell fizetni, havidíj nincs. Ugyanilyen a The Secret World is, vagy esetleg Dungeons & Dragons Online.

[ Szerkesztve ]

***

(#11257) genndy válasza BrukoMisike (#11253) üzenetére


genndy
addikt

Parancsolj, válogass.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11258) ViharVadász válasza BrukoMisike (#11255) üzenetére


ViharVadász
őstag

Guildwars2.com oldalról lehet letölteni ingyen.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#11259) FehérHolló válasza ViharVadász (#11258) üzenetére


FehérHolló
veterán

A próbaverziót.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#11260) Wucky


Wucky
senior tag

Sziasztok!

A profilomba található PC-vel rendelkezem. Androidos Wot Blitzet játszom a pc-n. Win 10 alatt a marketből simán letölthető appként.
Mit cseréljek a gépembe hogy tudjam rendesen Streamelni? Állandóan leesik 60-ról az FPS 30 alá, tartósan. Ha bekapcsolom a max 30 FPS-t akkor is mikro laggos. Elég lenne egy erősebb vidkari esetleg ami a 600 sorozat felett van? OBS-el streamelnék. CPU túlterheltséget ír. Win 10 Home 64 bites op rendszerem van.
Előre is köszi.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#11261) ollie válasza Wucky (#11260) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A CPU-t biztos, hogy le kell cserélned, viszont az is kérdés, hogy mekkora a neted feltöltési sávszélessége. Egy fHD 60fps-es streameléshez pl. kell vagy 10 gigabit feltöltés, ha jól számolom, és akkor még csak nem is lesz jó a minőség.

[ Szerkesztve ]

***

(#11262) Wucky válasza ollie (#11261) üzenetére


Wucky
senior tag

A feltöltési sebességem még nem volt 45 megabit alatt :-)
A csúcs az 122 volt.
De HD-ban menne a stream. Azt könnyebben tudják lefele
tölteni. Videókártya? 600-as szériától már nem kéne az obs.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#11263) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Hi!
Multiplayer játékot keresek jó magyar közösséggel mint amilyen a team fortress 2.

Eddig Overwatch-on gondolkoztam, de elvileg meg se közelíti azt.
Mi a helyzet a Battlefield 1-el? Cs go-t már abbahagytam.

(#11264) VoidXs válasza ReSeTer (#11263) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Keress egy jó klánt, értelmes emberekkel. Pubolni csak vérpistikékkel lehet.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11265) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

OBS-nél milyen bitráta lenne ajánlott,ha kicsit lassabb netem van,viszont szeretnék stream-elni..? :) Nem kell teljesen full minőség,de azért kockák se legyenek benne,szóval olyan arany középút,azért élvezhető legyen a kép :D

PSN: joskovagyok199

(#11266) Wucky válasza Vadernagyúr (#11265) üzenetére


Wucky
senior tag

[Bitrate útmutató]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#11267) Lézerparaszt válasza Vadernagyúr (#11265) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Összefoglalva: ha gyenge a neted akkor minél kisebb bitrátába kell sűrítened az adatot hogy szebb képet kapj, így kénytelen vagy processzorral streamelni. Ehhez pedig nagyon erős processzor kell. Az i7 7700k ilyen szempontból nem erős, neked olyan kell ami kódolásra erős, nem játékra. Twitchen 2500-as bitrátához nem árt mondjuk medium presetre tenni a minőséget és akkor 720p60fps -nél nem lesz kockás. Vagyis nem annyira. Ha van egy GTX 660-nál jobb VGA-d akkor 3500-as bitrátával is egész szép képet kaphatsz de ne várj tökéleteset.

A játék az nem játék!

(#11268) greyslay


greyslay
aktív tag

Üdv. Fifa 15.mennyire aktív játék jelenleg? Érdemes megvásárolni?

"embertelen ember munka"

(#11269) Vadernagyúr válasza Lézerparaszt (#11267) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem tudom,hogy nekem CPU-hoz van-e állitva,ahogy mondod,azt tudom,hogy gyárilag 1600körül van a bitráta,de néha laggol,ha visszanézem a youtube-on.. Illetve kockás is :))

PSN: joskovagyok199

(#11270) Lézerparaszt válasza Vadernagyúr (#11269) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jobb nem is lesz annyi bitrátával. Sajnos xarból nem lehet sehol várat építeni, ezt csak egy nagyon erős szerverprocival vagy több százezres munkára szánt procival tudnád besűríteni annyiba és az sem biztos hogy elég lenne. A problémán most az segítene ha még lejjebb tennéd a bitrátát de akkor még kockásabb lenne.

A játék az nem játék!

(#11271) Vadernagyúr válasza Lézerparaszt (#11270) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha lenne egy jobb netem,akkor viszont még meglehet,hogy javulna a dolog :)

PSN: joskovagyok199

(#11272) Wucky válasza Vadernagyúr (#11271) üzenetére


Wucky
senior tag

Youtube-ra 2300-as bitrate-el megy a stream nálam 25 fps/720p. Nem szaggat,nem laggol. Mivel nálam gyenge a proci így 20-30 fps veszteségem van. De vissza nézve is jó videó.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#11273) Lézerparaszt válasza Wucky (#11272) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

De ha csak 1600-as a bitráta és úgy is laggol akkor nem nagyon van mit tenni.

A játék az nem játék!

(#11274) Wucky válasza Lézerparaszt (#11273) üzenetére


Wucky
senior tag

Jajaja. Csak azt akartam mondani ezzel hogy 480p/25 fps-hez elég az 1200 bitráta is. Maga a műsor szép és élvezhető marad csak a megmaradó videó a szar. Tegnap kipróbáltam. Uhd és hd telefonon figyeltem hogy milyen az adás. Wotot streameltem ami ugye folyamatosan változó tartalom. Nekem az fps dropot kellene megoldanom amit sajnos csak vidkari cserével tudok már. Nvidia Shadow playről jókat olvastam,és azt írják 0 teljesítmény csökkenés mutatkozik alatta.
Ja és úgy tapasztaltam hogy a youtubon a streamnél sokkal szebb a kép. Kevesebb erőforrást igényel mint twitch. Kb 25%-al magasabb az fps-em.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#11275) k-adi


k-adi
nagyúr

Sziasztok,

Idén tényleg csak a DoW III (és talán a Halo Wars 2) lesz az egyetlen normális RTS PC-re? Nem igaz, hogy nincs egy jó rts manapság.. :W

Olyan rts játékot keresek, ami szép, bázisépítős és amiben lehet alienekkel lenni, mint pl. a Grey Goo.. tudna valaki hasonlót mondani?

(már halálra unom a Company of Heroes, Starcraft2, stb játékokat, ezért keresek 2016, 2017-eseket)

(#11276) #54715584


#54715584
törölt tag

Van olyan Tomb Raider szerű kalandjáték, ami szintén kicsit mi(sz)tikus, különböző helyeken játszódik, esőerdőben vagy maya romoknál vagy hasonló? Ha van olyan, aminek még a sztorija is jó, örülnék nagyon. :)

(#11277) Lézerparaszt válasza Wucky (#11274) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azt írta a kolléga hogy legalább 720p-t szeretne, szóval az alatta lévő felbontások fel se merültek bennem. Egyébként hogy a twitch több erőforrást igényelne mint a YT az hülyeség is meg nem is. Működésben semmi különbség nincs a kettő között. Ami számít, hogy Twitchen a bitráta 3500-ra le van korlátozva, így 720p 60 fps a maximum minőség amit átlag halandó streamelni tud rajta. Youtube-on ezzel szemben nincs megkötés, akár 50 000-es bitrátával is lehet streamelni, így szebb lesz a kép.

A játék az nem játék!

(#11278) Vadernagyúr válasza Lézerparaszt (#11277) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Amúgy nem hiszem,hogy gyenge lenne a gépem hozzá,csak mobilnetem van,szerintem ez a baj.. Mert mikor játszok,nem laggol a játék stream közben,csak mikor visszanézem youtubeon rossz a minőség.. :) PS4-en lejjebb tudom venni a minőséget 360P-re,úgy nem olyan rossz :)

PSN: joskovagyok199

(#11279) genndy válasza #54715584 (#11276) üzenetére


genndy
addikt

Persze, Uncharted sorozat. PS4 only.
PC-re mondjuk a Deadfall Adventures, FPS.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11280) Fred23 válasza #54715584 (#11276) üzenetére


Fred23
nagyúr

ACIV: Black Flag. Gondolom, a Tomb Raider: Underworld már megvolt!

(#11281) #54715584 válasza genndy (#11279) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bocsánat, PC-re keresek Steamen vagy Originen keresztül. :)
Deadfall Adventures ismerős mintha már játszottam volna vele egy kicsit.
Jöhetnek még hasonlók ha tudsz. Tudom neked megy fejből sok. :D Köszi. :R

(#11280) Fred23 Köszi neked is, pont ma ajánlották a Syndicat-tel együtt. :K
Underworld-re nem emlékszem, szerintem azzal nem játszottam. Legutóbb a 2013-as verziót vittem végig.

[ Szerkesztve ]

(#11282) Fred23 válasza #54715584 (#11281) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez a 2013-as előtti. Miután feltettem a demo-ját, amit innét vagy innét is leszedhetsz, úgy lettem vele, hogy nekem ezt is végig kell vinnem, bármilyen régi is. Szóval szerintem megéri adni neki egy esélyt.

A Black Flag meg a kedvenc játékom, bár a Tomb Raider-ekkel nagyjából egy szinten van.

(#11283) Wucky válasza Lézerparaszt (#11277) üzenetére


Wucky
senior tag

Értem már. De akkor miért jobb ugyan olyan bitrátával youtubon a stream mint Twitchen?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#11284) #54715584 válasza Fred23 (#11282) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi a linkeket, steamen is megtaláltam és van hozzá demo. :R

(#11285) #54715584 válasza #54715584 (#11284) üzenetére


#54715584
törölt tag

Elkezdtem a demot, de ennek botrányosan rossz az irányíthatósága és kezdek ideges lenni. :D
Nem lehet manuálisan menteni a játékban vagy csak a demoban nem lehet?

(#11286) Fred23 válasza #54715584 (#11285) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet menteni manuálisan a játékban! Nekem is 2 órámba került megszokni az irányítást, én is megjegyeztem, hogy ilyen téren gondok vannak. :D

Kicsit sok persze az a két óra, de lehet, Neked egy is elég lenne! :DD

(#11287) szami777 válasza #54715584 (#11276) üzenetére


szami777
addikt

És szerintem egy far cry 3 is idepasszol, ha a misztikumot, romokat nézzük.

Black flaget semmiképp se hagyd ki :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.”

(#11288) Lézerparaszt válasza Wucky (#11283) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Attól függ mekkora a bitráta.

A játék az nem játék!

(#11289) #54715584 válasza szami777 (#11287) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi neked is, gyarapodik a wishlist könyvtáram. :)

Kérdés TRU-hoz: nem tud auto save filet létrehozni a játék. Ezzel indít, és manuálisan sem tudok menteni. Miért lehet ez?

(#11290) mad1


mad1
veterán

mame emulatorral kapcsolatos kerdest melyik topicba erdemes irni?

Ne szemetelj ! = Steam

(#11291) genndy válasza #54715584 (#11281) üzenetére


genndy
addikt

Eredeti Tomb Raider széria akkor. Nem mondom hogy kezdd az 1-el, de a Legendary vagy az Anniversary még most is vállalható. Meg a Lara Croft-játékok, ha nem TPS kell, hanem jó az izometrikus nézet is.
Meg a komplett Assassin's Creed sorozat. Nem dzsungeles, de misztikus, középkori.
TR-és UC-szerűt mást nem nagyon tudok a TR-en és UC-n kívül, ez a két játéksorozat elégge kimaxolta az Indiana Jones-szerű kincskeresős-kalandoros játékstílust.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11292) k-adi válasza k-adi (#11275) üzenetére


k-adi
nagyúr

valaki? komolyan nem lesz idén egy normális rts?

(#11293) hitvanyalak válasza k-adi (#11275) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Homeworld Remastered, Deserts of Kharak?

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11294) Babylon


Babylon
csendes újonc

Hali!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege miért csak 2 GB videokártya ramot lát amikor nekem 4 van? mitől lehet?

Ráadásul 2 380x van mind a kettő ugyan akkora memória méretel bír. Más is találkozott már ilyen problémával?

(#11295) Lézerparaszt válasza Babylon (#11294) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kapcsold ki annál a játéknál az SLI-t / Crossfire-t mert hírhedt a gyenge multi GPU kezeléséről. Nekem hozott 30% sebességnövekedést.

A játék az nem játék!

(#11296) Babylon válasza Lézerparaszt (#11295) üzenetére


Babylon
csendes újonc

Ez még mindig csak 2 lát de nem tudom miért...mi történne ha fullosan hagynám a beállításainál elvileg akkor is ugyan azt követeli a kártyától amikor 4gb ramot lát és tudja is a kártya. vagy nem?

(#11297) Lézerparaszt válasza Babylon (#11296) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Akkor szerintem 32 bites windowsod van. Másra nem tudok gondolni, nekem látja mind a 8-at simán és SLI-ben is.

A játék az nem játék!

(#11298) Babylon válasza Lézerparaszt (#11297) üzenetére


Babylon
csendes újonc

win10 64bit van

(#11299) Hintalow válasza mad1 (#11290) üzenetére


Hintalow
senior tag

Mi lenne a kérdés?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#11300) mad1 válasza Hintalow (#11299) üzenetére


mad1
veterán

Hali ,en regen sokat mameztam de ezek a jatekok meg akkoriban siman mentek.Nem tom mi lehet az oka ennek. w10 64 bit. :))
A masik hogy a tekkeneket meg a killer instinct 1-2 ot szeretnem elinditani de mame-n sajna nem sikerul.
Lehet ezeket full hd ra is allitani valahogy?A setting is szegenyesebb mint regen.
Koszi elore is :R

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.