Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#532) #64791808 válasza #34929152 (#453) üzenetére


#64791808
törölt tag

megmondtam, hogy ne válaszolj, olvasni se tucc :)

1., Ha valaki nem veled van egy véleményen, akkor kötelezően benyal a másiknak?

2., Szabad itt anyázni? Köszönöm: jó édes anyád a baromarcú :)

3., Húha, te nagy ember lehetsz, ha az atyaistentől sem tűröd a kioktatást. Nemsámli. Ő mondjuk nem fog kiiktatni, maximum beleveri a kicsi buksidat a betonba, és ennyi :)

4., Lehet moderálni, úgy, hogy az ember nem ül magas lovon. Ez így igaz. A dolog viszont úgy teljes kicsi egyetlen kacsacsőrű nyulam-bulam, hogy azt lehet úgy moderálni, aki ért a szóból :) Aki nem ért, azt csak rúgni lehet, mint a barmot. Mondjuk okkal.

5., Mit tudok rólad? Idejössz, hülyeséget kérdezel, beszólsz egy modinak, aztán mégegyszer, aztán riinek, aztán nekem. Szerintem pont eleget. Lehet, hogy egy tünemény vagy, de nagyon jól leplezed. Viszont az a tény, hogy lépéseket teszel mihamarabbi eltakarodásod irányába, engem rendkívüli örömmel tölt el.

6., Pszichológus: kiegyensúlyozott, nyugodt ember vagyok, aki a hozzád hasonlókon vinnyogva röhög. Nem egy informatikai fórumon akarok fúrót kunyerálni, ha két fórumtárs és egy moderátor egy napon belül egy fórumban lebasz, akkor végiggondolom, hogy esetleg nem az egész világ hülye, hanem valamit nem szokványosan csináltam. Nem utálok senkit, legfeljebb nem kedvelem. Nem rapszodikus az érzelmi nívóm, és a többi, és a többi.

Ismételten megkérlek, hogy ne válaszolj. Ha ellenálhatatlan személyem iránti tiszteletből és szeretetből ( :D ) mégis megteszed, akkor légy oly jó közösbe, hogy mindenki röhöghessen rajtad.

Ja, még valami. Csípőre is tehetet a kezedet, anyázhatsz, írogathatsz más moderátoroknak, szólhatsz a haveroknak, hogy veressenek meg, egyszóval bármit tehetsz. De semmi nem változtat azon a tényen, hogy alulszocializálódott idegbeteg vagy, aki egy kis marhaságot csinált, és véééérig van sértődve, amikor ezt valaki megmondja.

Tiszteletem :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.