Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1751) föccer válasza #35692544 (#1749) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

A hsz fejlécében lévő sorszám a hsz linkje.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1752) sekli


sekli
addikt

Sauerland an der Sorpetalsperre <- hol van ez a hely? :U :F

(#1753) PazsitZ válasza sekli (#1752) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nordrhein-Westfalen (Deutschland). északrajna-Vesztfália Németország
[link]

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1754) sekli válasza PazsitZ (#1753) üzenetére


sekli
addikt

Köszi

A nyavajás kugli nem tudja az utat semmerre budapestről, Montreál és San Diego között simán kirajzolja a 4800km-es utat, de Budapest és Bécs között nem tudja... :(

(#1755) #35692544 válasza föccer (#1751) üzenetére


#35692544
törölt tag

erre rájöttem csak ha rákattintok nyit egy másik ablakot es azon nincsen fejléc hogy kimásoljam belöle az adatokat :W vagy csak kiba béna vok

[Szerkesztve]

(#1756) Viktor0610 válasza #35692544 (#1755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amire rákattintottál, azon jobb gombbal kattints, és másold a parancsikont (v. hasonlót kell válassz)..

Samsung Galaxy A54

(#1757) #35692544 válasza Viktor0610 (#1756) üzenetére


#35692544
törölt tag

[link]
thx :R

[Szerkesztve]

(#1758) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Igaz-e az hogy egy alapból vízálló swatch elemcseréjét nem márkaboltban csináltatom (kb 6x áron :) ) akkor nem lesz többé vízálló?

(#1759) Kicker


Kicker
senior tag

volna egy kérdésem kedves sokat számítógépező pötyögő, kattingató társaimtól... mégpedig azt hogy az ínhüvelygyulladást hogy lehet elkerülni, illetve az egyéb számítógépes ártalmakat hogy lehet megelőzni... van-e már ilyen topic?

jelen problémá, az hogy a mancsom fájogat a sok kattungatás billentyű csesztetés után.. ezt valami krémmel, kézgyakorlattal meglehet szüntetni vagy javítani-?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1760) PazsitZ válasza ToBeY (#1758) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez olyan szinten igaz, hogy ha nem velük csináltatod, nem tudnak garanciát vállalni a vizállóságára.
Csak ugy marad érvényes(ha van még rá) a gari, ha nyomáspróbát csinálnak rajta. Ezt pedig ugy tudom csak pesten és nem 2 fillérért csinálják.
Tehát ha nincs rá már gari nem szükséges velük csináltatni, de akivel csináltatod is, nem fog rá neked ''garanciát'' vállalni, ha utána esetlegesen beázik.

- http://pazsitz.hu -

(#1761) PazsitZ válasza ToBeY (#1758) üzenetére


PazsitZ
addikt

De lényegi válaszként :) :attól még vízálló lesz.
Szvsz az ottani órások se tudják jobban visszailleszteni a gumitömítést esetleg ha újat raknak bele talán dob rajta valamit...
Csak utána ők letesztelik azon az x0bar nyomáson amit hivatott az óra bírni.
Az életben (gondolom azért csak nem buvárkodni akarsz vele :D ) nem kap ekkora terhelést, ezért szerintem ugyanugy vízálló marad. (legfeljebb 10bar helyett csak 7-8at bírna ki, de ugysem hiszem, hogy ezeket a határokat akarok feszegetni :) )

- http://pazsitz.hu -

(#1762) bobsys


bobsys
addikt

SONY HTP-2000 házimozi ami decemberben lesz két éves vajon mennyit érhet?
Erről van szó: [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1763) doc válasza PazsitZ (#1761) üzenetére


doc
nagyúr

nekem hétvégén cseréltek elemet a casiomban, ott is elmondta a mókus hogy nem vállal garanciát a vízállóságra, de este megfürödtem benne és nem volt gond :)

(#1764) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Hány éves a kapitány?

Skynet is real. It's called Google.

(#1765) szállitó válasza Kicker (#1759) üzenetére


szállitó
senior tag

megedzödik az ne aggodj, az én mutatóujjam is megedzödött, csak kétszer olyan vastag mint a többi,vagy az baj :F :))

(#1766) ToBeY válasza PazsitZ (#1761) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi a választ gari már nincs rá,ezért csináltattam a sarki órásnál
Nem akarok búvárkodni benne,de az sem szeretném ha egy kézmosás után befolyna víz és elhajíthatnám az órát.

(#1767) Bikeman válasza ToBeY (#1766) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Nekem amikor a Casiomba elemet kellett cserélni (5 év után), akkor a márkaboltos csávóka kérdezte, hogy szoktam-e benne uszodába járni, mondom szoktam, akkor drágább lesz az elemcsere, mondta erre, de viszont ad fél éves papíros garanciát arra, hogy nem ázik be, és tényleg nem ázott be, még a tengervíz sem tett benne kárt (mondjuk csak 3-4 méter mélyen voltam).

De volt egy olyan olcsóbb variáció is, hogy nincs gar, gondolom a tömítés cseréje dobott az áron.

[Szerkesztve]

(#1768) greatchaos


greatchaos
addikt

idióta kérdésem lenne, de hátha van rá válasz...

sláger rádióban hallottam egy számot... nem tom mi a címe...
de magyarországon két együttes is feldolgozta, egyik a füstifecskék - elemér című szám, másik pedig az inflagranti - te + én című száma...

kérdésem az lenne, hogy ennek mi az eredeti angol címe???

(#1769) brownus


brownus
veterán

hi,

Keresek kabaré mûsorokat, amit elõ lehetne adni egy bulin. Bármilyen paródia, minden érdekel, akár Gálvölgyi vagy Maksa, mindegy. Kösz!

(#1770) Kicker válasza szállitó (#1765) üzenetére


Kicker
senior tag

nekem fáj, pedig még csak féorája gépezek... :( :( nem az újam hanem a kezem, a középső új és a mutatóúj előtti rész... mit lehet tenni?????,

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1771) brownus válasza brownus (#1769) üzenetére


brownus
veterán

up

(#1772) sekli


sekli
addikt

Mit lehet még sulinetben venni? És hogy működik ez, ha 60k-ért veszek valamit, akkor az adóból is leírható a 60k? Mindjárt vége ennek a dolognak, és én még nem próbáltam...:)

(#1773) szállitó válasza Kicker (#1770) üzenetére


szállitó
senior tag

ha fél ora után fáj akkor keresd fel a dokit reumatologust sebészt de az se baj ha változtatsz a testtartásodon esetleg megprobálsz venni egy kényelmesebb egeret-patkányt-hanyategeret...

(#1774) Eastman válasza Kicker (#1770) üzenetére


Eastman
őstag

Tsá Kicker!

Anatómiát, reumatológiát tanulok... Kérdezz!

[Szerkesztve]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1775) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az létezik, hogy volt egy halott pixel a monitoromon jól látható helyen, de most meg már nincsen ott? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1776) mower válasza Jégkokó (#1775) üzenetére


mower
tag

nem tudom letezik e ilyen, de mar velem is megtortent. 1 hetes volt a noti amikor meglattam az elhalt pixelt. kb 2 napig nezegettem, azota semmi (ez 1 eve volt) :DDD

(#1777) tupacamaru válasza sekli (#1772) üzenetére


tupacamaru
veterán

Laptop, komplett gép. Ha 120-ért veszel akkor 60-at visszaigényelhetsz.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1778) sekli válasza tupacamaru (#1777) üzenetére


sekli
addikt

de alkatrész nem?
tehát mindig 50% visszaigényelhető?

(#1779) tupacamaru válasza sekli (#1778) üzenetére


tupacamaru
veterán

Alkatrész az első 2 évben volt. Max 60 ezer igényelhető vissza. Ha veszel egy komplett gépet 100 ért akkor 50 igényelhető vissza. Ha veszel egy laptopot 160 ért akkor is csak 60 igényelhető vissza.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1780) sekli válasza tupacamaru (#1779) üzenetére


sekli
addikt

hát ez rossz ügy, semmi más, csak komplett PC vagy Notebook... :( :(

(#1781) Ramius válasza tupacamaru (#1779) üzenetére


Ramius
őstag

a min. összeg 120E

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1782) tupacamaru válasza Ramius (#1781) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azt nem tudtam hogy van már min összeg. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1783) Ramius válasza tupacamaru (#1782) üzenetére


Ramius
őstag

Nekünk a boltos azt hajtogatta, hogy ''az nemjó, mer nincs 120k''
Ennyit tudok :D
Lehet, hogy átb*szott...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1784) tupacamaru válasza Ramius (#1783) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én úgy tudom ahogy írtam. :F Régen nem volt min összeg, mert én is kevesebbért vásároltam.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1785) sekli válasza tupacamaru (#1784) üzenetére


sekli
addikt

Kevesebbért komplett konfigot újonan?

(#1786) tupacamaru válasza sekli (#1785) üzenetére


tupacamaru
veterán

Háááát necces, de a komplett gépet úgy értsd hogy monitor nélkül is lehet venni. De szerintem mind 120 fölött van.

Na találtam 80 ért is konfigot. [link] Biztos van máshol is ennyiért.


[Szerkesztve]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1787) sekli válasza tupacamaru (#1786) üzenetére


sekli
addikt

ja, félreértettem, meg Te is, szóval Te nem kevesebbért vásáároltál konfigot, hanem akkor vásároltál, amikor még mást is lehetett, nem csak konfigot..., konfig nekem most nem kell, az van itthon elég...de mondjuk egy VGA, vagy egy monitor jol jött volna...

(#1788) tupacamaru válasza sekli (#1787) üzenetére


tupacamaru
veterán

Sajna azt már nem lehet. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1789) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

A következő videó alatt hallható zene előadójára és címére lennék kíváncsi.
[link]
Ha valaki ismeri esetleg kérem segítsen! :R

Let the Zone take me if I am.

(#1790) sekli válasza kutga (#1789) üzenetére


sekli
addikt

próbáld itt: [link]

(#1791) kutga válasza sekli (#1790) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi!

Let the Zone take me if I am.

(#1792) brownus válasza brownus (#1769) üzenetére


brownus
veterán

nobody?

(#1793) csapos2 válasza brownus (#1792) üzenetére


csapos2
addikt

Milyen formában kellene?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1794) lord_m válasza brownus (#1792) üzenetére


lord_m
senior tag

Nézz körül a rádió honlapján, hátha ott van néhány kabaré... Hanganyagot sztem le lehet szedni, pl kabarécsütörtök. :U

(#1795) brownus válasza csapos2 (#1793) üzenetére


brownus
veterán

szöveges; txt, doc, ...

(#1796) csapos2 válasza brownus (#1795) üzenetére


csapos2
addikt

Sajna úgy nincs, de talán dobd fel az OFF-ban is, ott sok vicces gyerek van. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1797) sekli


sekli
addikt

Hol lehet kapni olyan, mondjuk autóba szerelhető digitális iránytűt, ami fokokban mutatja a haladási irányt?

(#1798) szállitó válasza sekli (#1797) üzenetére


szállitó
senior tag

szerintem navigációs boltba van egy a bosnyáknál a nagylajos 140nél a kisutcában a nevét nem tudom ott minden ilyesmi van...de rég jártam arra elöbb érdeklödj

(#1799) sekli válasza szállitó (#1798) üzenetére


sekli
addikt

köszi, megnézem, hátha... :R

(#1800) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Tudja valaki, hogy a hőálló üvegnek van e infravörös szűrő tulajdonsága, ha igen milyen mértékű?

Előre is köszönöm a segítséget.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.