Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44501) Inhouse válasza BiP (#44498) üzenetére


Inhouse
őstag

Szerintem a büdöset csak keverni lehet az illattal, abból csak pozitív irányban nem tud kijönni. Illetve olyan mennyiségben kéne fújni, hogy ipari fogyasztó lesz...és ezért menekülnek el mellőle.

Üdv Inhouse

(#44502) BiP válasza Inhouse (#44501) üzenetére


BiP
nagyúr

Pont ugyanezt írtam, amire korábban válaszoltál.
#44493 BiP

(#44503) Inhouse válasza BiP (#44502) üzenetére


Inhouse
őstag

Bocs! :R

Üdv Inhouse

(#44504) kenwood válasza Inhouse (#44501) üzenetére


kenwood
veterán

Leteznek olyan kozmetikai cuccok, amik azt igerik, hogy nem fedoillatot biztositanak,hanem elpusztitjak az izzadtsagban talalhato szagot okozo bacikat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44505) t420s


t420s
aktív tag

Helló Fórum!

Filózgatós kérdés.

Ha egy munkahelyen a főnök azt mondja az (egyébként bitangszarul kereső) alkalmazottjának hogy ő egy fontos és megbecsült munkaerő, akkor

a)
ezt emberileg érti, ahogy megbecsülöm a barátomat, szeretőmet stb
b) vagy csak úgy érti egy hasznos idióta vagyok, aki szar pénzért szar melót hajlandó végezni? És naná hogy nem akarja h elmenjek mert 1 év alatt se talál másik hülyét a helyemre ennyiért?

Vajon cinikus vagyok ha a b)-re szavazok?

(#44506) Davidkoma válasza t420s (#44505) üzenetére


Davidkoma
tag

Szavazás helyett kérdezd meg a másik "énedtől", gigabank3 -nevű "fórumtárstól", aki nyilván nem ismeretlen számodra. :D

Amúgy nem az volt nemrég, hogy kibaszarintottak a munkahelyedről? :F
Vagy ezt is csak hallucináltad? :F

(#44507) Golden9 válasza t420s (#44505) üzenetére


Golden9
addikt

Legyen Szép Napod, Kedves, Szeretett, Nagyon Hiányolt, Testvérem a Fórumban! :K

b)
B)
Csak a B!
BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem vagy cinikus. :(

Nem tudunk segíteni :( , ha nem válaszolsz a kérdésekre. Nem szórakozásból kérdeztem.

[ Szeretkezve ]

(#44508) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Cégnél ahol dolgozom vannak ilyen automaták, melyekbe vannak csokik, rágcsák, szendvicsek, italok, stb....
Az érdekelne, hogy van hozzá spéci kód amivel nem csak 1 db terméket tudnék kivenni, hanem pl. 5 vagy 10 db-t? (pl. Csoki) - darabhoz tartozó összeg levonással természetesen -
Belepő kártyával müködik, mert arra casht adnak és ha le is fogy, akkor lehet rá tölteni (külön gépen, ahol van apró és papírpénz meg bankkártya lehetőség is a töltésre)

Nos ami engem érdekelne, az ami le van írva. :R
Aki tölti a gépet az azt mondta, nem tudja mert ő csak tölti... :U

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44509) Golden9 válasza MaxxDamage (#44508) üzenetére


Golden9
addikt

Képet kérnék a kezelőfelületről, a gépről, és a kártyáról. :R

Nem tudom miért, de én soha még a közelébe se mentem egy étel-ital automatának.:F

[ Szeretkezve ]

(#44510) Inhouse válasza kenwood (#44504) üzenetére


Inhouse
őstag

Az lehet, hogy vannak ilyen csodaszerek, de az izzadság a bőrről a ruházatra is kerül és ott is megindul a bomlás, azzal mit kezd a pusztító ígéret? :)

Üdv Inhouse

(#44511) kenwood válasza Inhouse (#44510) üzenetére


kenwood
veterán

A ruhahoz a boron at vezet az ut. Ha valoban kepes ellatni a feladatat, akkor a ruhara mar szurve megy at :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44512) Inhouse válasza kenwood (#44511) üzenetére


Inhouse
őstag

Kb. olyan, mint a baktériumok, amőbák, etc...2s alatt mennyi jut fel a földre ejtett kajára... :)

Üdv Inhouse

(#44513) Top cat válasza Inhouse (#44512) üzenetére


Top cat
őstag

(#44514) kenwood válasza Inhouse (#44512) üzenetére


kenwood
veterán

Pont annyi, amennyi az egeszseges immunrendszer erositesehez szukseges. kiveve ha szokoevente szoktal felmosni,porszivozni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44515) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Egész héten túrtam a kódomat, hogy végre kiderüjön, hogy a bug, amit keresek a PHP-ben van, és ennek a sornak a törlésével meg tudok szabadulni tőle:

ini_set('session.cookie_samesite', 'Strict');

Ennél elcseszettebb ezoterikusan jelentkező hibát még sosem láttam, agyfaszt kaptam mire sikerült megtalálni. :W :Y Megyek inni, alkuakbar, köszi Jézus, meg minden! :R :C :DD

Buliban hasznos! =]

(#44516) EmberXY válasza inf3rno (#44515) üzenetére


EmberXY
addikt

Erre nyitok én is egy sört, biztos ami biztos. ;] :C

Up the Irons!

(#44517) coco2 válasza inf3rno (#44515) üzenetére


coco2
őstag

És az mitől php error? A php keretrendszere aligha használja azt az értéket. Vagy tévednék benne?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#44518) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok,
Egy videót keresek, Tiktokon van fent. Annyira emlékszem, hogy egy magyar faluban történik, van benne egy férfi akinek lerobbant az autója. Arra sétál egy nő és mondja hogy ugye ez nem marad itt fiatalember. És a csávó válasza hogy elmehet a jó büdös picsába.

Valaki esetleg be tudja linkelni? Köszönöm előre is.

Galaxy S23 256GB Cream

(#44519) MADcat válasza Simivok (#44518) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

[link]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#44520) totron válasza kenwood (#44478) üzenetére


totron
addikt

Nem a ráeresztett algoritmusok a gond elsődlegesen, hanem hogy a mikrofon máshogy hall, mint mi. Professzionális hangfelvevővel, mint célhardverrel közelebb vagy az igazsághoz, de az sem lesz az igazi. Ugyanígy madárőrjöngéssel, kutyaugatással, nem fog annyira hallatszódni, a valóságban attól még simán lehet őrjítő. A problémára megoldást bandaháború kirobbantó-hatás nélkül én sem tudok. Ősztől kevesebb lesz a nyitogatás, tudom, sovány vigasz...

(#44485) Cs1csó, ne csináld már, Cs1csó, alumínium só NE legyen. :W Az megvan, hogy a hónalj pont egy tágra nyitott bejárata a nyirokrendszernek magának? Belekenetnéd vele a sok szart az emberrel? Aztán megy a sok csodálkozás a rák megjelenésén (nem üres ijesztegetés vagy közhely). De még ha létezne természetes eltömítése is a pórusoknak, maga az elv tud bármilyen formájában is szerencsés lenni? Vannak ezek a mélylila színt előidéző here- és csöcselszorító élvezeti eljárások szex terén, odáig is el fogunk jutni a köznapokban a mások felé való megfelelési görcsölés okán? Izzadtam én is feketére szürke pólót idén, nem is egyet, mi van akkor (és még csak nem is vagyok az a rengő hájú kategória)? Nyáron mindenki izzad, aki ezt nem érti az bekaphatja a lila padlizsánomat.
Hagyjuk a pórusokat, lehetőség szerint észszerű utakat válasszunk: ha megjelenés van lékkondis járművel érkezzünk, munkába sem mindig/mindenhova szerencsés biciklivel érkezni, bármennyire trendinek is van kikiáltva. Póló alá tehető-rögzíthető izzadtságfelfogó réteg, kreativitásra van bízva miből. Tévében szárnyasbetétet tesznek a hónalj alá, ott a röfflektorok miatt mindig akad izzadni való. A mindennapi életben relatíve gázabb a csak hónaljfolt, mint mikor elöl is izzadsz a 40 fokban. Optimalizálni a folyamatokat ér, önkárosítani társadalmi görcsölés miatt nem. Deókat én konkrétan nem merek használni. JA, fontos: a hónaljszörzet rendszeres fürdés mellett is makacsul tudja tárolni/újratermelni a szagokat, lerövidítve a tisztálkodás utáni szagtalan időszakot, így érdemes leborotválni. Nem buzis.

(#44488) pjen, nem értem. A hidegben való felmelegítő hatása abszolút csak egy érzet, tévképzet és tévhit. A melegben meg hűt vagy mi az állítás ezzel most? A pálinka - ha szereti valaki, ha nem - komoly bélbaktérium-irtó hatással bír, ami nem jó. Főleg éhgyomorra.

(#44521) totron válasza EmberXY (#44490) üzenetére


totron
addikt

A szaunát elfelejtettem írni, a kiindulási pontnál kell kezdeni: ha kiizzadsz annyi lerakódottságot, méreganyagot amennyit csak lehet, eleve kevésbé bűzös a későbbi, napközbeni izzadtság is. Ha elegendő a folyadékbevitel, az szintén hígítja a dógokat szerencsésebbre. Szedett gyógyszer is okozhat kiugró, kellemetlen eltérést, illetve egy fullos vérkép sosem árt.

(#44522) Cs1csó válasza totron (#44520) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
Írzam is hogy egészségügyileg nem ajálott én nemrég váltottam a "mentes" dermaflora Him gélre.
De tagadhatlan hogy a leghatásosabb, mint ahogy pl. a Fentanil az egyik legerősebb fájdalomcsillapító (opiát) de mégsem írják fel boldog-boldogtalannak.

(#44523) pjen válasza totron (#44520) üzenetére


pjen
félisten

Szerinted aratni télen hidegben aratnak? :)

(#44524) kenwood válasza totron (#44521) üzenetére


kenwood
veterán

Ezzel az a baj, hogy sok ember 25-28 fok kornyeken,es felette fel oran belul budosre izzad honaljban. Ehhez meg csak tulsuly sem kell. Ez nem csak a kornyezetet,de magat a szemelyt is erosen zavarja. Jo lenne osszeszedni, mik azok az aluminimum-mentes megoldasok,amik segithetnek. Nagyon sok ember szamara nem opcio az,hogy nyar van, fogadja el mindenki,hogy budos vagyok. Akar azt allasa, emberi kapcsolatai is ramehetnek erre a mentalitasra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44525) totron válasza kenwood (#44524) üzenetére


totron
addikt

Álljunk meg, optimalizálásról írtam - példával is illusztrálva - nem pedig beleszarok-mentalitásról, hogy szagoljon mindenki. Az, hogy némi közösségi kutatómunkával bedobáljuk a jónak és ártalmatlannak vélt termékeket nem elég. Megkockáztatom kereskedelmi forgalomban nem is létezik ártalmatlan termék - ettől nehéz. Ha ilyen egyszerű lenne mint írod, maga a kérdés sem fogalmazódott volna meg.

(#44526) coco2 válasza kenwood (#44524) üzenetére


coco2
őstag

A legalaposabbat eddig a lányoktól láttam, ők testápolóval minden furdés után tetőtől talpig végigkenik magukat.

"Gyors" megoldásból csak az adidas spray tipp van, amit fentebb kaptam, és itt a közeli boltokban nincsen kínálatban. Legközelebb nagyobb hipermarket felé járok, majd körbenézek utána.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#44527) BiP válasza coco2 (#44526) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja. Csak ugye ők kevésbé izzadnak, és az se annyira büdös, kevésbé szőrösek, és azt is jobban tűrik, ha zsírosra van kenve a bőrük. (Én speciel utálom), és ehhez türelmük is több van.
Úgy könnyebb.

(#44528) totron válasza BiP (#44527) üzenetére


totron
addikt

Amelyikben van glicerin annak a tapintásától én is falnak megyek, esetleg erre gondoltál zsíros alatt? Ami azoktól mentes, az már jó, de ez annyira egyéni, bőrtípus és kattanás függvénye. Ők inkább az egymástól átvettség/női kultúra miatt és a tapintás miatt teszik, más a célzat, kell a bababőr-megtartás. De ha már itt tartunk, fenyőkrém (sötét barna) és körömvirágkrém (nem tartalmú, hanem igazi) elég jók kézre, ide-oda kicsi. Fullbody-ra meg Creme21-jellegű szarok, kinek mi. A kemikália-vetületébe belegondolni sem merek.

(#44529) BiP válasza totron (#44528) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem gondoltam semmi konkrétra. Nem ismerem a kézkrémeket, testápolókat.
Egyszerűen csak utálom,ha zsíros vagy krémes vagy koszos a kezem.

(#44530) Cs1csó válasza BiP (#44529) üzenetére


Cs1csó
félisten

Vannak olyan kézkrémek amik gyorsan beszívodnak és nem hagynak zsíros érzést maga után pl. a DM sajátmárkás Urea-testápolója (kézkrémnek is használom) vagy pl. a Bellona munkavédelmi kézkrémje.

(#44531) coco2


coco2
őstag

Megkérdeztem unokahúgomat, és azt mondta "legerősebb" illatszerekre, hogy "parfüm vagy testpermet".

Megkérdeztem tőle, hogy és az 40 fok melegben a napon is jó? Azt válaszolta "ki a fa**om megy ki 40 fokban a napra?"

Női oldalról eddig ennyi az "ige".

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#44532) pjen válasza BiP (#44529) üzenetére


pjen
félisten

Eucerin? Én szeretem.

(#44533) totron válasza coco2 (#44531) üzenetére


totron
addikt

Viszonylag vakfolt, mert a lányok és nénik a saját buborékjukban elvannak, a maszkulin társadalom részéről meg buzis a téma, így nincs kidolgozva igazán. Szauna, víz, fogyás, vérkép.

(#44534) coco2 válasza totron (#44533) üzenetére


coco2
őstag

Az a vérkép nem is olyan egyszerű. Egyszer próbáltam. Doki felírta, megyek a laborhoz, közlik, nem-nem, 1 hónappal későbbre előre foglalok időpontot. Apropó éhgyomorral és mindenféle győgyszerszedéstől mentesen menjek oda., mert minden hatással van az eredményre. Nosza, időpontot foglaltam. Az első időpont azért csúszott, mert éppen akkor nem volt ott a laboros (egyetlen fő személyzet volt helyettesítés nélkül). 1 hónap csúszás. Következő hónapban pont akkor áramszünet volt. Újabb hónap csúszás. Akkor éppen meg voltam fázva. Újabb hónap csúszás. A laboros szabin volt, újabb hónap csúszás. Hát a következő alkalommal én montam le, mert pont nem tudtam ott lenni. Újabb hónap. A laborost valami továbbképzésre küldték el - és már nem kértem újabb időpontot. Amikor első alkalommal odamentem, a lélek sem volt ott. Igazán nem került volna sokba, de nem-nem, előre időpont nélkül nem. Aztán meg sosem jött össze. A roseb izzadjon olyasmin, emi egyszerűen csak nem tud összejönni.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#44535) kenwood válasza coco2 (#44534) üzenetére


kenwood
veterán

A verkep nem egy egzakt dolog. Amikor elkuldenek vervetelre, akkor felsorolnak X dolgot, amire kerik a vizsgalatot. Van koztuk nehany igen draga is, ezert ezeket csak akkor irjak fel, ha van olyan panaszod, amire arra utal, hogy ott is gond lehet. vagy meg akkor se ... Nem tudom mennyi lehet a fullos csomag, ha csinalnak egyaltalan olyat, de valszeg boven szazezer forint feletti. Allami ellatas kereteben pedig biztosan nem ir fel ilyet a haziorvos. Egyebkent en nagyon ki vagyok bukva az allami ellatasra. Mondok egy peldat, ami ugyan egy konkret eset,de nagyon sok hasonloval talalkoztam : egy 1-1.5 honap varakozas utan sorra kerulok. Felir valamit,ami elfogy ket het alatt,es nem oldja meg a problemat. Fel se merul benne, hogy szoljon, hogy most azonnal foglaljam a kovetkezo idopontot. Vagy a masik : hozzam magammal papiron a korabbi leleteket. Mivel minden megvolt online, nem vittem. Mondom is neki, erre megszolal az asszisztens : ja, hat nekunk arra nincs idonk, hogy kikeressuk a rendszerbol. Akkor mi a fa***ert ulsz ott ??? :((( Elkepeszto az a kozony, amivel az emberek egeszsegere tekintenek. Az a durva,hogy a cegunk szerzodesben van a Medicoverrel, kedvezmenyesen mehetek oda. Mar ok is alig jobbak, ha jobbak egyaltalan. Konkretan az egyik vervetelnel az ottani nover olyan budos bunko modon allt ahhoz a kerdeshez,hogy rosszul vagyok a ver latvanyatol, amilyennel meg az SZTK-ban sem talalkoztam soha.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44536) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!
Szerintetek Pesten mennyi sansz van szigorúan minimálbérért épkézláb takarítót találni?
A melóhelyemen 2 takarító volt, mindkettő hopp elhúzott, most indul a hajsza. A bér az szigorúan a minimál, egy forinttal se több, cafi egyéb nincs semmi.
És Pest, I. ker. a munkahely. Állami hely persze.
Jól sejtem hogy az utca végéig áll majd a sor?

(#44537) Davidkoma válasza t420s (#44536) üzenetére


Davidkoma
tag

Nyilván azért rágódsz ezen a témán, mert szeretnéd ezt az állást betölteni. Nosza.

(#44538) t420s válasza Davidkoma (#44537) üzenetére


t420s
aktív tag

", mert szeretnéd ezt az állást betölteni. Nosza."

Kösz nem. Van állásom, itt...
csak úgy érdekelne, hogy azok akik ezt a "döntést "megszülik, hogy takarító Pesten de minmálbér!! egy fillérrel se több!! Azok mely bolygón élnek.

Egyébként meg fognak találni embert. Olyan is lesz,amilyen a bér! A mostani is aki épp most húzott el megjött 14-re (munkaidő 14-22h... ) és úgy 17kor eltűnt. és ennyi.
8 órából 3at benn volt, nem dolgozott, csak benn volt... még a 3 órában se csinált semmit.
És ezt naponta.
Na hol lehet ezt megcsinálni? Hát itt. Minimálbérért.

[ Szerkesztve ]

(#44539) BiP válasza t420s (#44536) üzenetére


BiP
nagyúr

Hacsak nem te vagy annál a hiperszuper állami cégnél a személyzetis, miért érdekel ez téged? Nem a Te dolgod.
Inkább foglalkozz azzal a résszel, hogy miért akarnának kirúgni, amit gyakran felvetsz ill. miért nem mentél még el egy ilyen szar helyről. (amiről persze még mindig nem tudunk semmit).
Lásd: kérdések
Egyébként nem úgy van, hogy az állami cégeknél is megszorítás, létszámstop van? Úgyhogy nem fognak felvenni senkit.
A másik, amit meg olvastam, hogy annyira spórolás van, hogy csomó állami helyen már a takarítás is ki van szervezve külsős takarító cégnek.
(ami amúgy nem is olcsóbb, és ott jó eséllyel nem minimálbérért dolgoznak).

(#44540) Cs1csó válasza t420s (#44536) üzenetére


Cs1csó
félisten

ÜDZÖLÜNK ÚJRA ITT!!!

Burótt 1 millióért már holnap kedzek!! Igaz nem vagyok nő.

Ez amúgy miért a te problémád? Amikor a higiéniás körülmények olyan szintű csökkenése áll majd be, hogy mindannyian vérhasban fogtok szenvedni talán rájön, hogy mégis többett kellett volna fizetni.

Megjegyzem egy egyszerű logikai folyamat:
kell takarítás -------> igen ------> ki tudja gazdálkodni a cég azt a bért amin már lesz ember aki eljön takarítani (itt két irány is lesz) ------> NEM -----> a céget be kell zárni, hiszen annyira gazdaságtalanul működik, hogy az alapvető feltételek biztosítására sincs büdzsé tehát kár erőltetni.
másik -----------> IGEN (tehát ki tudja gazdálkodni az emelt bért) -------> TÖBBET KELL FIZETNI

:DDD :R

Szívesen, mint látod három utat is vázoltam:
1. nem fizetnek a takarításért ----> nem lesz takarítás ---> a higiéniás állapotok miatt kb. mindenki 1 hónapra kiesik a cégénél vagy önszántából megy el abból a koszfészekbő ----> a cég megszűnik
2. a cég önmagát számolja fel mivel rájön, hogy még egy TAKARÍTÓ megemelt bérét sem tudja kigazdálkodni (erre szoktam mondani, hogy NEM VALÓ mindenkinek a vállalkozás)
3. rájön a vezetés, hogy takarítás nélkül bajok lehetnek + van annyi lóvé erre (a nyáron nem megy még egyszer a tulaj/főnök a Bahamákra (ahol persze már a nyár elején is volt 3 hetet) hanem bizony csak a Tiszára megy le 1 hétre :DDD
---------> a megemelt bérajánlatra mint a legyek jönnek majd a takarítók ---> a cégénél senki sem fog vérhast kapni ---> tovább működik a cég

(#44541) Cs1csó válasza BiP (#44539) üzenetére


Cs1csó
félisten

takarítás is ki van szervezve külsős takarító cégnek :K

konkrét esetet tudok: már az állami cég sem fizet egy ilyen kiszervezett takarító cégnek de a takarítók még jönnek takarítani mert a takarító cégnek van még pénze és saját zsebből fizeti a dolgozókat de nyilván a takarító cég pénze is véges ha nem lesz bevétele.

(#44542) Davidkoma válasza t420s (#44538) üzenetére


Davidkoma
tag

Még azt szeretném kérdezni, hogy ezekből a nyavajgásaidból mennyi a valóság? :D

A topiktársak nyilván beírják, hogy: konvergál a nullához :DDD , így most Tőled kérdezném, hogy mi késztet téged ezekre, illetve miért irogatsz újabbnál újabb álneveken?

(#44543) Cs1csó válasza coco2 (#44534) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hely függő. Hétfőn felhívtam a vérvételi labort és szerda délelőtt 10-re kaptam időpontot. Egy feltétel van (de ez sem élet-halál vagy vérvétel halasztó tényező) hogy éhgyomorra kell menni (ez azt jelenti, hogy kb. 12 órával előtte egyél max utoljára onnantól csak víz) tehát a délelőtt 10 órás vérvétel azt jelenti, hogy rendesen bevacsorázol lefekszel aludni és kvázi csak a reggelit kell kihagyni. (én vittem magammal szendvicset amit a vérvétel után be is toltam)
Ha van olyan gyógyszer amit rendszeresen szedni kell azt nem kell csak egy vérvétel miatt felfüggeszteni főleg ha olyan gyógyszer amit rendszeresen szedni kell.

De ha reggeliztél és majd az orvosnál ezt mondod akkor pl. a cukor szintet ez alapján is tudja értékelni (tehát a cukrod amit a papír mutat nem éhgyomros)

(#44544) Cs1csó válasza Davidkoma (#44542) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem erről azok a kérdezők jutnak eszembe akik pl. a tápegység topikba jönnek úgy KÉRDEZNI, hogy már megvették a tápegységet és egyfajta "megerősítést" akarnak, hogy "ugye jót vettem?" egyfajta lelki megnyugvást keresnek.

Persze ilyenkor szépen bele lehet gyalogolni a lelkivilágukba: FELE ennyiért lett volna KÉTSZER olyan jó. ;]

Pár éve volt egy hír a tévében, amiben egy Ausztriához közeli településen működő klímaszerelő cég tulajdonosa sírt (brühühű) hogy már minden dolgozója elment (hova máshova mint Ausztriába 3x annyiért) és annyiért amennyit ő tud kínálni (hogy neki kijöjjön az évi 2 hét Mallorcán, az évi 2 wellness hétvége, a téli síelés, és persze 2-3 évente a kocsicsere)
nem talál embert és lassan már neki is DOLGOZNIA KELL. Na ez a botrány. :DDD

(#44545) Davidkoma válasza Cs1csó (#44544) üzenetére


Davidkoma
tag

Igen, ez a verbális megerősítés, amire sokan vágynak annyiból érthető, hogy a választásban ők maguk is kételkednek (ugye jót vettem?, ugye megérte a rááldozott pénzt?).
Viszont ennél a "Ságvári Endre - Harminckét nevem volt" -fórumtársnál ez egészen speciális.
Mindig aggódás, nyavalygás, kesergés vagy kétségbeesés a prológus.
Ha érdemi választ kap, akkor kötözködés, tagadás, vitatkozás a reakció.
Milyen lehet a viselkedése a monitor előtt, mikor nem tetsző választ írnak neki? :DDD

(#44546) coco2 válasza t420s (#44538) üzenetére


coco2
őstag

Bőven van minimálbérért munkaerő kifigyelni, hova hogyan lehet betörni, és mit lehet ellopni.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#44547) MaxxDamage válasza Golden9 (#44509) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Parancsolj, képek. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44548) Dinter


Dinter
addikt

Telefon kijelzőt cserélek, a csomagban volt egy ilyen: [link]

Nem láttam még ilyet, videóban sem használják sehol. Csak az egyik oldala ragad, kicsit szivacsos. A képernyő alá kéne beragasztani hogy elnyelje a nyomásokat vagy miért van?

(#44549) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

McKenzie tornához milyen matracot javasoltok?
Akarok venni valami jó matracot. :R
/2 méter hosszú legyen/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44550) I02S3F válasza MaxxDamage (#44549) üzenetére


I02S3F
őstag

Én sima olcsó kínai polifoamon tolom.:B

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.