Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26901) westcoastog válasza pckownz (#26899) üzenetére


westcoastog
veterán

1,488v 2,8ghz-hez nem sok kicsit? :F
(#26902) pckownz
szerintem bepróbálhatnád egy 1,375 körül.
nem hiszem hogy csak ennyivel megy 4 mag. :U

[ Szerkesztve ]

(#26902) pckownz válasza westcoastog (#26901) üzenetére


pckownz
senior tag

CnQ autoba ennyit adott neki 4mag mellé, hát egészségére. :DD

(#26903) - = Zk = - válasza pckownz (#26902) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nekem alapfesszel 3,5 ig megy. Nálad mi a szitu?

Én már 1,375nél homlokból erősen gyöngyöztem. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26904) westcoastog válasza - = Zk = - (#26903) üzenetére


westcoastog
veterán

ja én is ezt mondom, lehetetlen hogy ennyi fesz keljen, nyugodtan veheti lejjebb.

(#26905) subaruwrc


subaruwrc
félisten

korlátlan whisky fogyasztású parti szombaton upban-ugye csak szopattok? :Y :Y :W

(#26906) - = Zk = - válasza subaruwrc (#26905) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ő, ehm. Nem. Tudom. Én nem vagyok ott :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26907) nixx-21 válasza subaruwrc (#26905) üzenetére


nixx-21
senior tag

júúúúúúj papa júúúúj :Y :Y :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26908) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ki, merre? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26909) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Gyönyörű hangja van egy gt500 supercharged-nek :Y
Az a "nyöszörgés" ami gázadáskor hallható, leírhatatlan... :Y
Belsőkamerás vidiket bámulok leesett herezacsival :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26910) Varoz válasza - = Zk = - (#26908) üzenetére


Varoz
őstag

Jelen, filmet néztem.(Halálos Fegyver 2)

#26909
Meghiszem azt, nem semmi járgány. :C
Bár én a Mopar-ra esküszöm. :D
Mondjuk egy ilyenre: Dodge Challenger SRT10

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26911) Varoz válasza Varoz (#26910) üzenetére


Varoz
őstag

Még pár kép:
Szép a fara
A Viper se semmi ami mellette van ill. aminek a motorját kapta

Az új Charger se lesz rossz. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26912) Varoz


Varoz
őstag

Na leléptem.

Jó éjt!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26913) - = Zk = - válasza Varoz (#26910) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Csakis charger r/t :R
Ami van az nfs carbonban :C

Én wall et nézek. Naponta 2x. E van.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26914) pckownz válasza - = Zk = - (#26903) üzenetére


pckownz
senior tag

Gyári hűtővel nem húzom :))

(#26915) pckownz válasza westcoastog (#26901) üzenetére


pckownz
senior tag

Na most fixáltam 1,375-re. Majd délután még megnézem lejjebb hogyan megy.

(#26916) westcoastog válasza - = Zk = - (#26909) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem hiába a mustang a kedvencem. ;]
(#26915) pckownz
így mindjárt más.

(#26917) subaruwrc válasza nixx-21 (#26907) üzenetére


subaruwrc
félisten

bezony, 2 héttel érettségi előtt kicsit bazdmeg :))

(#26918) westcoastog


westcoastog
veterán

Remélem jó napom lesz, egy könnyed sírva röhögéssel indítottam a napot köszönhetően Dolák Saly Róbert vetítéseinek. :DDD :C :C
A döglött mackó
Az ezüst tó kincse 1
2
winettou
Egri csillagok
megyek készülődök és gó suli. :))

[ Szerkesztve ]

(#26919) #19617792 válasza pckownz (#26899) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy valami Prime stabil, nem jelent semmit. :) Amúgy itt kérdezz rá. :)

(#26920) nixx-21 válasza subaruwrc (#26917) üzenetére


nixx-21
senior tag

2 héttel vizsga előtt 1 nappal fedde után ?
Sztem szarok mindenre és lenézek fedde után is :))

srácok edig nagyon adja a szülcsinapcsi:C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26921) Varoz válasza - = Zk = - (#26913) üzenetére


Varoz
őstag

Szép napot, csak beköszönök így órán! :D

"Csakis charger r/t :R"

Egyértelmű. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26922) - = Zk = - válasza pckownz (#26914) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jahogymég gyárizol. :R

Westc
:C

Varoz
Ollé :C:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26923) westcoastog válasza nixx-21 (#26920) üzenetére


westcoastog
veterán

azcsid vancsi? ;]

(#26924) nixx-21 válasza westcoastog (#26923) üzenetére


nixx-21
senior tag

Képzcsi azcsim vancsi :)) :C^^,

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26925) No-kia


No-kia
őstag

nah megjött az MX-2-m hát ez elég lesz bőven mindenre, még a hajamra is kenhetek belőle :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26926) pckownz


pckownz
senior tag

Valami gáz van a géppel. Reggel belőttem a feszt, lefagytam. Boot képernyőn elakadtam, még biosba se lépett be. Délután már képet se kaptam, nem csippant a gép mint amikor indulna, viszont áramot adott faszán. A VGA-n a 2 piros kis led 5-7sec-enként megvillant, újrapörgött a ventri és kész. Ezt ismételte. CMOS clear se segített. Átraktam a másik PCI-E slotba, ami viszont elég érdekesen van odaforrasztva. Ott kapott egy kékhalál szerűséget a gép, vissza az eredetibe és elindul. :W

(#26927) Varoz válasza nixx-21 (#26924) üzenetére


Varoz
őstag

Sicc! :((( :DDD

pck
Nem akarok vészmadár lenni, de milyen is a lap? Ja, asrock. :U
De remélem menni fog rendesen. :R

No-kia
Akkor kenjed! Mi tart vissza. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26928) pckownz válasza Varoz (#26927) üzenetére


pckownz
senior tag

Az lehet probléma, hogy a 12V-os csati a lapon 8pines, és nekem csak 4pines van? :D

(#26929) Varoz válasza pckownz (#26928) üzenetére


Varoz
őstag

Asszem csak akkor ha túl nagy a proci és kell neki a kakaó.
De ezt majd szerintem megmondja EarL.
Na én mentem fodrászhoz meg haverhoz, majd leszek.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26930) nixx-21 válasza Varoz (#26927) üzenetére


nixx-21
senior tag

végülis ez is beillik egy boldog szülinapnak...köszi :)) :R

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26931) No-kia válasza nixx-21 (#26920) üzenetére


No-kia
őstag

boldog szülinapot :C :R :R sry de nem olvastam vissza

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26932) pckownz válasza nixx-21 (#26930) üzenetére


pckownz
senior tag

Hopp hopp, isten éltessen sokáig, faxod érjen bokáig! :))

(#26933) subaruwrc válasza nixx-21 (#26924) üzenetére


subaruwrc
félisten

17? :DDD

ne csizzünk elég faszbukon :))

(#26934) pckownz válasza pckownz (#26926) üzenetére


pckownz
senior tag

Subaru, neked esetleg ötleted erre? :U

(#26935) Varoz válasza nixx-21 (#26930) üzenetére


Varoz
őstag

Ó, nem figyeltem. :B

Boldog születésnapot!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26936) westcoastog válasza nixx-21 (#26924) üzenetére


westcoastog
veterán

isten éltessen :C
a csizésről meg tessék leszokni. ;]

(#26937) #19617792 válasza nixx-21 (#26924) üzenetére


#19617792
törölt tag

A csizéstől olyan agyfaszt kapok, hogy meneküljön mindenki amerre lát. ;]

(#26926) pckownz: Mondom, megfelelő topikokban kérdezd. Milyen táppal hajtod? Lehet, hogy kissé gyenge 12V-on a táp, bár nem valószínű. Azt tudom elképzelni, hogy mégis hibás a 4. mag, Prime nem jelent semmit, attól, hogy valami Prime, IBT, LinX, stb stabil még simán lehet szar. Friss BIOS van rajta? Driverek rendben? Az, hogy a lapon 8 pines, míg a tápodon 4 pines kieg csati van, az nem sok vizet zavar, leginkább 125, 140W TDP-s prociknál, ill. azok tuningjánál számít valamennyire. A lap szerintem nem lehet rossz, ha mégis, akkor az előbb-utóbb kiderül. RAM-ok rendben vannak?

(#26938) westcoastog válasza #19617792 (#26937) üzenetére


westcoastog
veterán

kezdjük ott, hogy kitől is vette?
nem úgy néz ki mint egy pretested proci. :U

[ Szerkesztve ]

(#26939) pckownz válasza #19617792 (#26937) üzenetére


pckownz
senior tag

RAM-okkal nem tapasztaltam problémát eddig. Delta 400-as táp. Ez is faszán működött eddig.
Jelenleg újra 4mag alatt üzemel, elvileg 95W-nál nem kellene többet fogyasztania, de szerintem a 400-as így is elég. BIOS gyárilag a legfrissebb. Kérdeztem közbe a proci eladóját, ez is IPON garis, és állítása szerint nagyon faszán működik 4maggal is a proci.

Azt nézegettem még a lapon, hogy a másik PCI-E csati nincs végig forrasztva. Rákérdeztem a lap topicjába, ha erre azt mondják, hogy abnormális akkor megy gariba. Egyelőre (kopp^2) minden okés vele. Bár a ramokat lekéne fixálni 1066-on. Habár most auton mennek 533mhz-en :W
Szépen lassan. Most ha autofesszel stabil marad a proci, akkor mászok a ramokra. Bár nekem az gyanús, hogy nem akar elindulni a gép, csak 5-7secenként újrapörög a vga.

WestC
Itt vettem. Bár ha a 4. maggal lenne a gond, akkor 3magos alap beállításon ment volna baj nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#26940) westcoastog válasza pckownz (#26939) üzenetére


westcoastog
veterán

delta táp, csere szerintem... :U
Herr-z nél vagy valaki nevesebbnél nem volt pretest proci?

[ Szerkesztve ]

(#26941) #19617792 válasza pckownz (#26939) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor RAM hiba nem lehet, táppal sem lehet gond. A proci ha tényleg hibátlanul megy X4-ként, akkor az sem lehet gond, csak a lap lehet ludas, amit nem tudhattunk előre. Hogy érted, hogy nincs végigforrasztva? Lóg a csati, vagy nincsen beforrasztva a maradék PCI-E vezeték? Utóbbi azért nem probléma, mivel ez egy 770 chipes lap, nem tud 8x+8x CrossFire-t, csak 16x+4x módban, ezért a 2. hosszú PCI-E csati fizikailag fogad VGA-t, de elektromosan csak 4x módban megy. Lehet, hogy csak tuning mellett képes 1066-os RAM-okat kezelni, bár szerintem próbáld megy a RAM-okat 2.0V-on, 6-6-6-18 időzítéssel 1066 MHz-en járatni, úgy talán jobb lesz.

westcoastog: A Delta jó tápokat csinál, a Te Chieftec GPS tápod is Delta belsős.

[ Szerkesztve ]

(#26942) pckownz válasza westcoastog (#26940) üzenetére


pckownz
senior tag

Még is mi gond lenne vele? Feszeket normálisan adja le. Egyedül az 5V-os ág ahol a +0,5% -ot eléri, de szarrá is van terhelve.

Szerintem a pretested proci részt felejteni is lehetne, mivel akkor alapon nem szarakodna. Ha meg mégis proci, akkor megy gariba oszt jónapot.

EarL, ha tudsz supportolni msn-en, akkor mutatok egy ram beállítási lehetőséget biosba. Körülbelül 40féle időzítést lehet itt állítani :DD
A csati konkrétan mozog. Oké, hogy csak x4, meg ilyesmi, de a rögzítése=0. El is vitt a kékhalál amikor kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#26943) #19617792 válasza pckownz (#26942) üzenetére


#19617792
törölt tag

A RAM által megjelölt 4 időzítés fontos (CPU-Z-ben meg tudod nézni melyik), a többi maradhat Auton, illetve a Command Rate legyen 2T, az kevésbé terheli a RAM-ot.

Ha meg tényleg mozog a csati, akkor szvsz gariztatni kell. Lehet, hogy tényleg a lappal van valami bibi, bár ASRock-ra nem jellemző, hogy mindenféle problémája lenne, stabilak szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#26944) westcoastog válasza #19617792 (#26941) üzenetére


westcoastog
veterán

ja jótudni... :DDD
nem nagyon ismertem ezt a márkát. :D
jó, megnyugtattatok :D

de hogy ilyenkor miért nincs plusz 5k-m? :W
gyári állapotú cm690 :O

[ Szerkesztve ]

(#26945) #19617792 válasza westcoastog (#26944) üzenetére


#19617792
törölt tag

Elég sok IBM konfigban is Delta táp van. :K Teljesen rendben van, jó minőségű, megbízható, csak nem nagyon szereti a nem szinuszjeles szünetmentes tápokat.

(#26946) pckownz válasza westcoastog (#26944) üzenetére


pckownz
senior tag

Egy árban mozgott a 400-as FSP-vel, és az eladó állítása szerint ez se gyengébb. Sőt FSP-ből 2 is égett a konfig alatt :DD

(#26947) subaruwrc válasza pckownz (#26934) üzenetére


subaruwrc
félisten

hátő elsőre fingomnincs.
másodikra lehet ramhalál vagy vga gyengélkedik. de csak tipp.

(#26948) Varoz válasza westcoastog (#26940) üzenetére


Varoz
őstag

Nana, egyik legjobb márka, az enyémet is Delta hajtja. :R

#26949
De az enyémre az is van írva. :P

pck
Ja, jut eszembe, ilyeneket nekem is produkált a gépem (amit írtál a #26926-ban) és nekem a RAM az okozója. Megcseréltem a kettőt és utána ment. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26949) westcoastog válasza Varoz (#26948) üzenetére


westcoastog
veterán

jó az enyémet is. :DDD

(#26950) #19617792 válasza westcoastog (#26944) üzenetére


#19617792
törölt tag

Előbb legyen új lap, meg ilyenek, utána kozmetika, szerintem. :) Lesz még olcsón 690-es kuckó. :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.